• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahoj kocandy :slight_smile:
vsem moc dekuji za vyplneni dotazniku, seslo se mi odpovedi opravdu dost, vubec jsem s tim nepocitala :slight_smile:
my byli na dlouhy prochajde a na obede v mistni restauraci, to jsem si zas posmakla :grinning:
ted jsem doluxovala, sabca je s tatkou, bellca chrni a jdu zas hodit aspon par radku do bakule.. :slight_smile:
14. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky, vůbec Vás nestíhám :unamused:

Andrej vyplněno :slight_smile:

My teď byli u našich a ta moje máma to bych se picla, táta v pohodě :slight_smile: a ještě usměrňoval mámu, takže se mě tak jako zastával.
A našla jsem doma vzkaz od manži, že jel na masáž, to je život :grinning:

Malá teď spinká, ale čekám, že se vzbudí na sváču.

Holky, kdy jste začali dávat svačinku, možná, že už jsem se ptala :grinning:

Už lezete? mi se o to zatím nenápadně pokoušíme, pěkně vystrkuje zadek a to je sranda, ale zatím se jen točí na bříšku.

No nic jdu uklidit nádobí, ale nechám si Vás zapnuté.
14. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
jé teda masáž tu bych si taky dala, bolí mě ted pořád záda jak se tahám s filipem. svačinku já ani nevím přesně jako to bylo tak 3 týdny po zelenině jsme začali odpolední. kačí lezem všude a na všechno takže je to ted dost náročný ho uhlídat :sweat_smile:
14. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Tak uvidíme, ono to lezení asi přijde ráz na ráz ne? ještě že máme všude dveře že se s ní někde budu moct zavřít :grinning:
14. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
holky, můžu jí dát kaši od Hami od 6.měsíce ona už obsahuje lepek? Jak to s ním je?
14. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
katko diky moc :wink:
ja taky presne nevim se svacinkou, asi jak pise sun, nejak tak plus minus :slight_smile:
sabca je taky silene pohybliva, uz to neni prca :grinning:
14. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
ahojík, tak od včera jsme doma. má jizvu přes půl břicha,a el jinak na něm není nic poznat. je hrozně veselej a mnohem víc hodnej. skoro to vypadá, jako by si uvědomil, že o vlásek unikl smrti a začal si vychutnávat život.
jinak jsme se rozhodli, že začnem shánět byt ve městě, tak jsme zvědavá. budeme se muset nějak uskromnit, ale to asi nebude problém. bojíme se hypo,a le bez ní to prostě nejde :frowning2:
14. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
jitusko, je super, ze jste zpet, simonek si tedy uzil trapeni, ale uz bude snad jen dobre! :dizzy_face:
mas pravdu, bez hypoteky to dnes opravdu nejde ve vetsine pripadu.. co se da delat.. tak dobre poridte..
14. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Jituško, tak to je dobře, že už jste doma :slight_smile: . Ať vám to s tím bytem vyjde :wink:

Kater, já jsem svačinky ještě dávat nezačala, ale začnu tento týden.

Jinak já vařím pořád jen to, co sní. V mražáku jsem měla jenom tu dýni, ale že bych toho navařila víc a zamrazila, to ne.
14. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
ahoj holky, jsme doma, napapaný, vykoupaný a řádíme v lehátku :grinning:

Jituško, sežeňte brzy byt vašich snů a s tou hypoškou máš naprostou pravdu, v dnešní době má málo kdo tolik peněz, aby to zaplatil ze svého. Ale zvládnete to :wink:
14. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
u nás jsou 3+1 za 900 tis. starý jádro sice, ale to já chci a udělat si podle svýho kuchyn i koupelnu. a co je novýho? malej už spí asi od 4 to bude noc. ještě že je olypiáda :grinning:
14. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
tak je vzhůru. probudil se a hned volá :grinning: normálně říkal mama když mu bylo zle a ted jen tata. a to pořád. já mu říkám, přijede pro nás táta a jedeme domů a on se na mě podívá, usměje tatatata. a dělá pořád paci paci a řáký básničku - umí z toho jenom tata, tak tleská a říká tata. oni si fakt rozumí. manža v souvislosti ś tím druhým mimčem řekl a konečně bude šimonek můj :grinning:
14. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
jitu super, že jste doma ted už to bude jen dobrý, s bytem držím palce, 900 tis. není zas tak "moc" u nás na vesnici chtějí za 3+1 i přes milion. tak filip mi ted usnul do půl sedmý tak jsem zvědavá, kdy půjdem dneska chrnět. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
tak to je dobrá cena za 900 tis. U nás jdou taky dráž. A máš pravdu, uděláš si to aspoň podle svého :wink:
14. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Tak u nás už se skoro chrníííí :wink: dostal kaši a pak byla koupačka a kojo :wink:
Jituško tak to je super že už je Šimonek doma :dizzy_face: a s bytečkem držím moc a moc palec :wink: ty hypotéky jsou strašný :confounded: člověk aby měl kde bydlet se musí zadlužit na mraky let :unamused:
Evulko jak bylo u tchánovců? :wink: určo dobře viď :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Jituško, to je Šimonek šikovnej :slight_smile: A 3+1 za 900 tis. jde a máš pravdu, že si tu koupelnu s kuchyní uděláte aspoň podle sebe :wink:
14. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
kači: jj dobře, byl oba dva dny oběd na přání. :grinning: Já chtěla lívance a manža masovou směs a hranole. :grinning:
14. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
14. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
evi, to ti závidím, že u tchánovců dobře :grinning: to my bychom se tam měli dobže za předpokladu, že by manžův děda a táta nebyli doma :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
kači: :grinning:
14. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jitu copak dělají potíže?? :confused:
14. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
ale to jsou ti nejchytřejší lidi na světě :stuck_out_tongue_closed_eyes: nesnáším, když mě někdo přesvědčuje o něčem, co já vím nejlíp a jak mám co dělat a tak... a to chování ke tchýní mě sere nejvíc.
14. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jitu aha tak to věřím že dovede pořádně otrávit :confounded: :wink:
14. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
jituško to by mě taky naštvalo. Já si tedy stěžovat nemůžu
14. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Evi to je dobře :wink: :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
kači: to jo nedovedu si právě představit, kdyby to bylo jinak
14. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Evi :wink: :slight_smile:
Tchyně jde zítra k doktoru :confused: jak byla loni na tej operaci se spodkem tak jí to celý víkend bolí jako ďas :confused:
14. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
kači tedy chuděra, to musí bolet :astonished:
14. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
tak u nás už se chrní kupodivu to šlo celkem hladce (tuk tuk) jo šmouly tak jsem zase něco řekla, jak jsem psala, že prdýlka dobrý tak už jsme zapruzený s pupínkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk fakt nesmí nic říct.
14. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Evi no musí jí to bolet dost páš včera ráno dokonce jela sama(a dobrovolně) na pohotovost :confused: ale tam jí udělali sono a nic nezjistili a tak jde zejtra ke svýmu gyndaři :unamused: no snad to nebude nic vážnýho
Sun jo to máš recht jak tu něco napíšeš tak to je pak prekérka :wink: :grinning:
14. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.