• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak koukám na modrou střechu na rekonstrukce bytu a přechází mě iluze :grinning: ale to asi tak je. naštestí v tom nebudeme bydlet:slight_smile:
14. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
kači: tak ať to nic není a hlavně, ať se to vyřeší a už jí to nebolí
14. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
jitu, to bude bordelu co? :grinning:
14. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jj přestavba to je dycky hrůůůza :confused: a děsnej binéééééc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
holky, tak tady v praze je 3+1 za 3 - 4 mega :grinning: zadarmo, ne? :sweat_smile:
14. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
andrej tak to je masakr :astonished:
14. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
andrej: to jo, to je za hubičku :grinning:
14. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
z jiného soudku... koupila jsem hroznový víno, tak jsme to namočila na umytí a zapomněla jsme na to. bylo to tam tak 2 hodiny a ted to jdu vytáhnout a ta voda potom byla úplně šedá a na misce pak byly mastný špinavý fleky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble. když si vezmu, že to někdy jenom opláchnu...
14. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
tak to hurá do prahy :grinning: za to by jsme tu měly dva rodinný hauzy :slight_smile: no jsem zvědavá, kdy mi začneme už se taky nemůžu dočkat, až si udělám všechno podle sebe. :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
jitu já to vždycky jenom opláchnu :pensive:
14. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Andrej teda to je fakt "láce" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jitu tak to je taky dobrej humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: jééé zrovna jsem si koupila hroznový víno že si zítra dam :sweat_smile: :grinning:
14. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
tak pořádně umýt, fakt. a to někdy jím pár kuliček i neumytých... no...
14. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jitu no jo ale to by si člověk nesměl dát nic :wink: si představ třeba pití v plechovce :wink: to musí bejt taky slušní svinstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: na tom plechu a nikdo si to do sklínky neleje :slight_smile:
14. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
no radši na to nemyslet, jsem slyšela taky pikantní zážitky od holek, když byli na brigádě v pekárně nebo v masně :pensive: tak já půjdu chrnět za tím svým broučkem tak papa
14. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
čau

ježiš 3+1 za 900tis to je za dáčo...u nás je za 2 melouny :fearful:

pak dočtu....musííííím
14. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Sun přesně :wink:
No jsem chtěla jít brzy do pelíšku :sweat_smile: ale jak si sem sednu tak to je konečná :grinning: takže to taky balím a dobrou noc :wink: papááááá
14. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
holky žádný spaní. v deset jede Sáblíková!!!!! :grinning:
14. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
co je, to jdete spát všichni???
my samo nespíme, zas až po 22h :angry:

kačí - klid, my usínáme po 22h procitne kolem 24h to je jen na dudáka a pak ve 3-4h a to je na jídlo a pak bud blbne na půl hodky až hodku, že neusne tak mi sedí na letišti a já u ní pochrupuju nebo něco blbnem anebo usne po jídle aspí tak do 7.30 ale do té doby třeba 2x procitá a má neklidné spaní, takže nic moc- no furt si říííkám může být huř :grinning:

taky koukáme na olymp ale já málo v noci spím , takže ho zalomím hned jak usne :slight_smile:
14. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
takže dnes z toho nic nebude....jdu teda pápápá :slight_smile:
14. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
jj holky, je to hruza s tema cenama tady :angry:
jo a z toho hroznovyho vina se hodne casto delaji afty, ze to prave lidi jen tak proplachnou pod vodou a ze to nestaci, ja vsechno ovoce i zeleninu docela dost drhnu :grinning:
holky jdu do hajan, tomas cuci na telku a sabca s bellcou uz maji pulnoc, tak ja jdu taky, dobrou :wink:
14. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
Dobré ránko :rolling_eyes: :wink: óóóóóóó dneska první :astonished::astonished::astonished: ??????no to čumim
tak dnes v noci opět probíhalo obžerství ze strany mlaďase :rolling_eyes: ale volala jsem tej kamarádce dětskej sestře a ta povídala že to musíme utnout a tak večer dát do UM trochu kaše aby to bylo sytejší,ale nejvejš 210ml a jak se v noci vzbudí tak mu nabídnout třeba čaj nebo něco co prostě nemá rád a už nic jiného a že by si zase za pár dní měl zvyknou zase spinkat :wink: teď prostě byl zvyklej jak blinkal a tak že jsme s ním byli pomalu celou noc vzhůru a dostával dlabec po troškách akorát teď to teda vyžaduje ve větších dávkách :sweat_smile: už je prostě vychcanaj jak mraky :wink: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Dobré ránko, my jedeme na 1 na info schůzku k plavču a pak půjdu do slůněte - to bude zase peněz, plavky, plínky... :grinning: . Akorát ta 1 hodina mi přijde taková dost blbá.

Holky, můžu moc poprosit stejně jako Andrejka o vyplnění dotazníku? Moc děkuju http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/trideni-recyklace-a-jine-nakladani-s-odpady/
15. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Kači, a myslíš, že nebude brečet?
15. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Blani vyplněno :wink: :slight_smile: no řvát určitě bude :frowning2: ale lepší to pár nocí vydržet než si z něj udělat kouličku a zbytečně ho přežírat:pensive:
15. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Oprava:ne přežírat ale překrmovat :sweat_smile:
15. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
blani vyplněno
15. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Kači, no to asi jo :unamused:

Holky, moc děkuju :dizzy_face:
15. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
tak blani vyplněno, jen jsem si nebyla jístá tím bodování 1-5, to je jako známky, nebo 5 je nevíc bodu? no jsem se až styděla za ty odpovědi, ale jsem ráda, že se nám do kuchyně vejde jeden koš, nemůžu mít na všechno zvlášt. :pensive:
15. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Sun, jako ve škole. Je blbý, že to tam nejde napsat, já vím :frowning2: . Moc děkuju.
15. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
jo tak to jsem udělala dobře :wink: :grinning: není zač.
15. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.