• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
dobrééé ránko!!

blani taky vyplněno - jen jsem moc nevěděla co dát jak se mělo hodnotit od 1-5 ale snad nejsem ještě tak blbá :grinning: nechala jsem si pak poslat vyhodnocení na mejla :wink:

my spali docela ok - usla až ve 23h - 3h- 7h mno a mezi tím asi 3x na dudu...má takový stejně to spaní neklidné! po té 3tí hodce!!!!!

mám tu od bráchy kluka 6-ti letého a toho Matěje, jsem ho postavila na váhu a mááá no děs 40kg :astonished: takže u mě pěkná dietka a to furt že mu kručí v bříšku...to je hrozný co! Jsem se ho ptala jestli jedl, když ho přivezli včera aon že prej jen oběd :grinning: :grinning: a to ho přivezli hned po o!!

dnes budu asi smažit asi řížky a co vy???
15. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
jééééé :grinning: sun to taky nevěděla tak to jsem ráda :wink:
15. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
oni mají děti totiž prázdniny :zipper_mouth:
15. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
ahoj holky,
Blani - vyplněno :dizzy_face:
tak si představte, že Mareček dnes stál u francouzského okna a koukal na tatínka ven a najednou upadnul na bok a nějak špatně se uhodil a tekla mu krev z nosu z jedné dírky, jsem z toho byla úplně na nervy, akorát měl jít spinkat na dopolední spánek, tak jsem ho ještě asi 20 minut nenechala spát, teď už spí a pořád ho chodím kontrolovat, jestli dýchá a k tomu má rýmičku, chudinka, tak se ho budu bát i odsát :sweat_smile:
šmouli - ten váš malej Matěj to je teda kus chlapa - hlavně, aby mu dietu zavedli i jeho rodiče, u tebe to nestačí :confounded:
15. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky

blani: taky máš vyplněno :wink:
15. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,

blani: vyplněno.

Holky, tak si představte, že Kačeka od včerejška odmítá prso, vůbec nevím co s tím, tak jsem volala laktační a mám jí volat za chviličku.

Nestalo se Vám to někomu, v podstatě co přikrmujeme tak úplně už odmítla levé prso a pila jen z pravého a teď tohle. V noci měla hrozné bolení, od 3 do 5:30 brečela a prděla, nejspíš z jehněčího co jsme včera měla. No a to si prso ještě vzala, protože naposledy jedla ve 23:00 a měla fakt hlad, ale potom v devět prostě ne a ne a přitom mlaskala, že už má hlad, tak jsem jí dala sunar.

Ach jo.
15. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Dala jsem nové aktuální foto :grinning:
15. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Holky, jste zlaté, moc děkuju :dizzy_face:

Šmouli, teda, 40kg v 6 letech, ten musí vypadat :confused: . Za chvilku mě dožene :sweat_smile: . A to těm jeho rodičům nevadí, že je takove baček?

Kat, Hance Sofinka odmítala prsa, tak jsou teď na UM.

Mareček mi spinká na břichu :dizzy_face:
15. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Kačenko, snad to nic není, jen se blbě bouchnul. Chudák Mareček :frowning2:

Kat, super fotky, Kačenka je krásná :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Já vím blani, že Hance, ale té ještě před příkrmama ne ? Jako kdyby jí to mlíko prostě nechutnalo a jako kdyby přišla na to, že po tom mlíku ode mne má bolení :pensive:

Jdu volat tý Laktační, tak dám vědět.
15. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Díky Blani :grinning:
15. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
šmouly tak jsem na tom stejně :wink: hele, aby ho pak rodiče poznaly, až si pro něj přijedou. tak já dneska vařím rizoto a si představte, že jsem zjistila, že nemáme rejži :grinning:
kači teda, to jsi se musela vylekat, kači kamarádce taky po zavedení příkrm bojkotoval kojení. :unamused:
15. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Kat, nevím, myslím, že i před příkrmama, pak to nějak zvládly a pak zase s příkrmama. Ale jistá si nejsu.
15. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Tak jsem mluvila s laktační, a ta říkala, že jí tím prsem mám ještě obtěžovat, že takových případů je málo :sweat_smile:
Spíš to bývá naopak :grinning:

Alespoň prý 2x denně kdyby si vzala po dobu dvou měsíců. Tak budeme bojovat :grinning:
15. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Sun, to bude teda rizoto bez rýře :grinning: :wink:

Kat, tak uvidíš, jak to půjde :wink:
15. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
kat: malá je krásná.
A přeju ať se to s tím kojením brzy zlomí a je zase dobře :wink:
15. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Díky Evul. :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
15. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
:grinning: martin byl ve městě, takže rizoto zachráněno.
15. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahoj všem.
Včera nám zub už cinkal o lžičku :grinning:
A Alex si furt sedá, bohužel ho ale začíná zajímat i to, co je umístěno vysoko a snaží se si stoupat, snad mu to ještě nějakou dobu nepůjde.
Ale jak si sedne, tak se rozhlídne a začne se řehnit, moc se mu to líbí :grinning:

Katko, Alex se teda v noci taky budí, já mu dám MM a usne, většinou si jen cucne,má prostě žízeň a hlavně ty zuby ho trápí.
Jinak do UM nemusíš dávat jen kaši, ale stačí odvar z ovesných vloček, teď už lepek může. A jinak 210ml je málo podle mého synka. 210ml dávám vody, takže výsledného mlíka je pak víc. :unamused:
15. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky..jdu vás pozdravit-víc bohužel nestíhám..ségra je na tom tak že čeká na st kdy jí budou operovat,musí jí odstranit to klubko cév,jinak je stále v ohrožení života a mohlo by se to opakovat..v sobotu začla konečně vnímat a normálně komunikovat..jestli ta operace dopadne dobře tak by jí tak za 3 týdny pustili domů..na pokoji s ní leží holka 23 letá,která se stalo to stejné a je ochrnutá na nohy i ruce :frowning2: je to fakt šílený..
15. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Hani, to je hrozné :frowning2: . Ať ta opersce dopadne dobře a sestra je v pořádku :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
katarina jen sem zahlídla že malá ti bojkotuje prsa,mě bojikotovala pravé když jí byli asi 3.měsíce,pak se to zas spravilo a od 3.1 mi začla bojkotovat moje mlíko úplně,nechtěla ho ani z flašky,tak sem to vzdala,je pravda že jsme zavedli příkrmy a UM tak možná i to mělo na to vliv..zkus ale vydržet a stále jí prso nabízej..
Jmiso gratuluji Alexovi k zoubku :slight_smile: my jsme stále bezzubky..ohřívám oběd a razíme do lékárny koupit prevenar a nakoupit tak ahoj..
Blani dotazník jsem vyplnila :wink:
15. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
hani: tak ať to sestře dobře dopadne
15. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Hani, moc děkuju :dizzy_face:

Mareček už je vzhůru, tak jdeme obědvat a pojedeme. Tak pa :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Kat krásný fotky :wink: :dizzy_face: držím palec ať se malá zase rozkojí :wink:
Jitu jj jasně prostě něco aby se pořádně zasytil :wink: a těch 210 ml jsem to blbě napsala,ale měla jsem na mysli vody :wink: těch 260 ml co dostával bylo už výsledný i s mlíkem :wink: :slight_smile:
Sun :grinning: :grinning: no rizoto bez rejže to by bylo blbý :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Jitu jj taky gratulace k zubu :wink: :slight_smile:
Hani moooc držíme sestře palečky :wink: ať to ve středu zvládne :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Katko, jo aha :slight_smile:
Jsem se naschvál šla kouknout na krabici UM a je tam maximum vody 240 ml, z toho je těch 260-270 výsledného mléka.

Jsem zvědavá, jestli ho to víc zasytí, protože Alex včera dostal na noc MM, vysosnul si po 10 minutách z obou prsou a spal úplně stejně dlouho, jako když dostane UM. Kolem té 1 dostal pak UM, protože jsme večer s mužem vychlandili lahev bublinek :slight_smile:
Jak teď byl furt přisoslej kvůli zubu, tak jsem zase produkcí hlavní kojná, tak jsem musela prsům večer ulevit, do rána by mi praskla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
no co na to říct :confused: je to matěj!! od mala je teda tlustší ale začal hodně tak od4let papat a hlavně cola a hranolky a jak jeli okolo mekáče tak děs a doma chodí prej i potají krást sladký...už ho teda krotěj a chodí na fotbal 2x tejdně, bych ho chtěla vidět...včera jsme šli na véču s radkem i dětma(nelu hlídala babča) a on se mě ptá jak je to daleko-lenoch línej!
Ted jsem je vyhodila na kopec sánkovat!!

jmisa gratuluju k zubu- my budeme asi poslední s hančou :grinning:
15. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
hanicko drzim pesti, at se operace povede!
holky, ja byla u dr. rano, mam neco jako pasovy opar :angry:
15. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.