• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu no taky jsem na to zvědavá :confused: ale takle to už fakt nejde by z něj byla do tejdne koule :sweat_smile:
Šmoulo no to je fakt mazec :confused: jen ho pořádně prožeň :wink: :grinning:
15. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
ježišmarja šmouli 40 kg bléé, ten musí vypadat, ale dost ho lituju. Nebude to mít v životě lehký

katy no ty si taky užiješ s tím tvým jedlíkem, ale jak praví moje dr. je dycky lepší mít dítě jedlíka než nejedlíka

hani držím palec ségře, to je smutný, co ji potkalo, ale operace se určo povede

já si ohřívám oběd od včera, mám tu krkovičku se slaninkou a sýrem

jo a představte si, že včera Verča bojkotovala 3.spaní, nespala od 15h, pak už usnout nechtěla a dneska dopo taky nechtěla spát. Za to ted chrní, padla ve vteřině :grinning:
15. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu Vás jen pozdravit. Anetka dnes dopoledne zase spinkala, tak teď se obě najíme a asi vyrazíme ven. Tak se mějte a dejte nějaké tipy, co pořád vaříte (jako pro sebe), už mi dochází inspirace, točím pořád to stejný...
15. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Charlie jj já jsem ráda že dlabe :wink: ale tohle už je trochu moc :grinning: :grinning: to není Nejedlý,ale nenažraný :grinning: :grinning: :grinning:
Holky kdo máte DP: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=71800#diskuse :wink: dneska jsem udělala a jsou ňááááámkový :dizzy_face: dělal jsem s tvarohem a povidlama a už jsem 2 sežrala :sweat_smile: :grinning:
15. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
blani, dotaznik vyplnen, pekne zpracovany :wink:
holky, sabca je ted v posledni dobe docela protivna, asi ty zoubky no.. jsem zvedava, jestli nedostane ode mne kvuli tomu oparu nestovice, je to docela pravdepodobny.. :unamused: zitra mame jit na prevenar, ale asi nam ho spi nedaji bych rekla, sabca ma taky jeste slabou rymu, tak to nechame na jindy nejspis..
15. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
katy ted jsem čuměla, jak jsi mohla udělat takovej rohlík, no a pak mě to cvaklo, že bez pekárny asi těžko :sweat_smile: Jojo DP, už jsem doma

andrej tak to by asi neštovice nebyly dobrý, no tak snad je nechytne
a my očkování už máme všechno za sebou, jsem ráda
15. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
tedy andrej, chuděro, já ho měla v 17 taky a to byla bolest. :frowning2:
katy a to ti malej tak moc baští i přes den?
jo a já pásovej opar snad nikdy neměla. Kde se nejčastěji tvoří? Mě se udělá opar na nosní sliznici, jako třeba ted z tý zimy, ale jestli je pásovej horší, tak potěš koště :confounded:
15. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Charlie :grinning: :grinning: no dřív jsem pekla rohlíčky i bez DP :wink: ale je fakt že takle krásně nadejchaný to teda nebyli :sweat_smile: :grinning: už jsem sežrala třetí
Andrej tak snad je nechytne :wink: rýma očkování nevadí to spíš teplota či horečka-to mi říkal náš Dr. :wink:
taky už máme fšechny fčelky za sebou :wink: :grinning: další až někdy v říjnu :sunglasses:
15. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
charlie: já ho měla v pase, ale babička třeba přes půlku hlavy. Chytla jsem to tenkrát od ní.
15. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
jj andrej to je pravda, co píše katka, taky jsme byly naočkovaný i s rýmou, tam nesmí být teplota nebo horečka. Jo a koupila jsem teploměr do ucha a je to ve vteřině změřený, je to super
15. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
evul no ježkovo oko, to fakt neznám a znát teda nepotřebuju, aspon ne na vlastní kůži :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
taky máme všechny píchance za sebou :wink:

charlie: no není opravdu o co stát. Říkalo se, že to co je na povrchu kůže je i uvnitř těla z druhé strany. No radši si to nepředstavovat
15. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Charlie nee přes den jí mnohem míň :wink: to si jen zvyknul takle v noci pacholek :grinning:
Evi jéééříš pásák ten prej bolí jako svině :confused: chuděro :pensive:
tak prcek mě teď pěkně hnusně škrábnul do nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no krve jako z vola(nebo z krávy??? :grinning: :grinning: )tak jdu ho napucnout příkrmem a jedem na plavčoooooo :sunglasses: tak papááá
15. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
katy to je teda vykuk, takže v noci se mu papká líp, jo? Tsss
užijte si plavčo, to chodíš tím pádem sama? Jak to zvládáš? Já jsem ráda, že chodíme s manžou, pomáhá s malou a je to lepší
15. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
kači: jj bolelo to dost :pensive:
užijte si plavčo
15. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
charlie, my povinny ockovani (hexu) mame taky vsechno, prevenar nechame dat, kdyz tak se to jen trochu posune no..
s tema nestovicema.. porad lepsi kdyz je bude mit jako mala nez jako dospela, rikala mi to dr.
taky jsme je mely pomalu vsechny..
boli to, ale da se to, ale na noc jsem si vzala uz asi 2x paralen..
15. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
ja ho mam mezi lopatkama a je to docela male lozisko, ale i tak.. :unamused:
15. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
taky mi chvilku trvalo, než mi docvaklo co je dp :grinning: dp nemáme tak nebudou ani rohlíky, stačí, že tu do sebou bouchám sušenku ke kávěf :sweat_smile: andrej tak at se vám neštovice vyhnout a tobě je taky líp.
15. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
sun jj, dp jsou teda zkratky, co? mě na tohle stejně neužije, pečení mě neba, takže u nás by to bylo k ničemu. Koupím pečivo v obchodě a je to hotovo :grinning:
15. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
hani taky budem držet ségře palečky, at operace dopadne dobře a je brzo fit. charlii já taky moc nepeču martin sladký nemusí a já to pak sním sama :angry:
15. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Hani hodně štěstí ségře :slight_smile:

Tak my jsme po obědě, dělala jsem polévku vývar se zeleninkou a špagety zapečené s rajčatovým domácím pestem mňam, manžovi moc chutnalo :grinning: A malá měla mrkev+květák+brambor taky to všechno zbaštila.

Teď spinká.

Sun: já mám taky teď kávu a sušenky :grinning:

Jdu něco dělat
15. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
ahojky holky, tak já akortá vstávám. noc jsme prozvracela, tak jsme ko. naštěstí manža má prázdniny, tak je s malým. ted asi někde venku, nevím. piju ted vanilkový mlíko, to bylo jediný, na co jsme měla chut, tak doufám, že mi to vydrží v břichu...
15. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Tak jsem přidala pár fotek, začátek je tady.
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_8.mesic/#DSCN6379.JPG
15. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoj Jitko, krásné fotky :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
Tak jsme doma. Plavčo začíná ve čtvrtek v 9:30. To budu muset Marečka budit, tak to nevím, jak to budu dělat :confused:
15. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Andrej, pásovej opar :confused: ? Kdes k němu přišla?

Andrej, děkuji za dotazník :wink:

Jitu, hezké fotky.

Jituško, tak ať ti je brzo líp :wink:
15. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Blani, to Ti tak dlouho spí?
My to měli od 8,30 a vzhledem k tomu, že Alex spává do 8 a v 8 jsme tam měli pomalu být jsem ho musela budit a můžu říct, že to byl dost vopruz, je to i jedna z věcí, která nás odradila od dalšího pokračování. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
tak jsme zpět z města filip se poprvé projel v košíku :slight_smile: no to co jsem scháněla jsem stejně nesehnala. jitu pěkný fotečky alex už pěkně papa sám :slight_smile: jitu ještě, že máš manžu doma tak odpočívej :wink:
15. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.