• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun, to si jen myslíš, že pěkně :grinning: Každopádně chce papat sám :grinning:
15. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
Jitu, ne, spí většinou do půl 8 do 8, ale musíme tam být už v 9, tzn. o půl 9 vyjet. Než se nají, já se najím, přebalíme, nachystáme, tak to bude tak hodinku trvat :unamused: . Ty pokračovací kurzy začínají od 10, ale ti malí plavou od 8 do 10:30
15. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
blani no jako mala jsem mela plany nestovice, ten vir zustava v tele a kdyz se mu chce, tak se objevi v podobe pas. oparu.. treba pri stresu nebo snizene imunite.. dr. rikala, ze to muze byt tim kojenim, ze ze me odcerpava ziviny sabca no a mozna stresem kvuli skole :sweat_smile: to muze byt cokoliv..
chtela mi dat leky na tyden, jenze bych musela prestat kojit, tak to jsem rekla ze neee, tak mam masticku s antibiotikama a kojit muzu dal a na kontrolu za tyden :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Já jsem taky měla planý neštovice, ale tohle je pro mě novinka. I ségra je měla. :confused:
15. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
jitko jakto novinka? tys nikdy neslysela o pas. oparu? :confused:
15. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
holky,možná jsem se už ptala, jsem jak praštěná, všechno zapomínám :grinning:

Kaše od Hami 6+ obsahuje lepek, to jí můžu dát? Ještě jsem jí nic s lepkem nedávala.

Omlouvám se jestli jste mi už odpovídali :grinning:
15. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
ANdrej, o pásovém oparu jo, ale ne v souvislosti s neštovicema.
15. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Kat, záleží jak se k lepku stavíš, někdo nedává od uk. 8 měsíců, někdo do roka a já souhlasím s názorem, že je dobré, když dítě ochutná lepek ještě jako částečně kojené, což je i současné doporučení WHO.
15. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
takže spíš ano?

Takže už jsi alexovi něco s lepkem dala?
díky
15. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
tak holky, se k vám jdu pochlubit :grinning: Veru dnes poprvé snědla ovocnou přesnídávku, takže hurááá, další kojo jsme snad nahradili jinou stravou. Tak mám radost. U nás zabodoval ten kelímek - jablko, banán, ananas s cereálií

jituska hlavně se brzo uzdrav

jitu jak to, že mě ty tvoje fotky nejdou nikdy otevřít? Je to divný, že by byla chyba na tom serveru? Nevím, ale jinak zdálky jsou fotky hezký

blani tak to je blbý, že to nebudete stíhat. My máme plavčo od 10:15, což je super vyhovující.
15. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
charlii já si musím u jíti smazat v tý adrese číslo fotky a pak mi to jde normálně zvětšovat, jinak mi to taky nenaběhne. kačí taky jsme to dali lepek po 6. měsíci dokud se kojí. :wink:
15. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
jitko tak to jo, taky jsem nevedela, ze jde o stejny virus..
charlie tak super :slight_smile:
15. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
sun no jo, jde to, díky

takže jitu fotky krásný i zvětšený

andreasku no já jsem ráda, jen doufám, že to nebyla dneska výjimka a že už baštit ovoce budeme :wink:
15. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
charlie, mne zas sabca nechtela nejdriv moc zeleninku a ted uz krasne bastime :slight_smile:
vis co to chce? aby byly holky poradne hladovy, ne je tyrat hlady, ale proste aby mely hlad..
15. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Jsem uspala Marečka, za celej den naspal hodinu, tak su zvědavá, jestli bude spat až do rána nebo se vzbudí.

Andrej, aha, tak ať mastička pomůže.

Charlie, super. Já jsem věděla, že kelímky zaberou :wink: . To plavčo stíhat budeme muset no. Ale budeme muset vstávat dřív :unamused:
15. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
andrej to jsem zkoušela, aby měla hlad a to akorát způsobilo to, že nechtěla tím víc, prostě hyster a to dost šílenej. Nedala se vůbec uklidnit.
Včera jsem četla na kojeni.net, že dítě který odmítá příkrm, tak se má radši nakrmit dřív, tak jsem to zkusila a taky možná i ta chut byla pro ni přijatelnější, nevím...
15. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
blani to spal máličko

já za chvilku jedu na zumbu, musím vyjet dřív a nabrat kamošku, nějak se bojí autem, že jim začlo nějak smrdět, tak ho budou dávat do servisu.
Se akorát s manžou vystřídáme a on pak dá prcka spát.
15. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Charlie, no právě. Spal mi dopoledne a pak po té info schůzce usl v kočárku, ale jak jsme došli do obchodu, tak se vzbudil a už neusl. Jsem myslela, že usne v autě a prd.
15. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Kat, jj, už jsem mu dávala kaše s lepkem.
15. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Charlie, já nevím čím to je, mně to normálka funguje. Možná je to prohlížečem, já používám Operu, na IE nemám žaludek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Jo, a jinak u nás na plavču se taky potápí i rodič, z čeho su teda faaaaakt nadšená :frowning2:
15. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
To by mě zajímalo, co by dělali s rodičem, kterej se nepotopí. Mě by pod vodu nikdo nedostal.
15. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
čágos pipky

téda jitko ten alex je šikovnej a koukám žes myslela na vše i sedačka je z omyvatelného matroše.....a takhle už zkouší taky sám?? nela si tu lžičku narve dycky až do krku a to mě nebaví
15. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Smouli, nechám mu tam poslední tři lžičky a on to většinou dojí rukama :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
a jak to máte s nočníkem?? už tam dělá něco?? taky ho už koupím :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Do nočníku čůrá, kakání jsme ještě neodchytli.Jako ne že by si říkal, ale posazuju ho vždy po probuzení, po procházce a po jídle a většinou tam něco udělá.
15. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
vy uz holky zacinate davat na nocnajs? :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Andrej, jako alternativu, aby si zvykal, že jsou i jiné možnosti, je jasný, že nebudou plenky suché, ale třeba si časem zvykne.
15. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Ahojky kočky :wink:
tak my měli akční odpoledne náš Honzík zase dneska blinkal :pensive: jsem mu blbec měla přendat jídlo aby měl před bazénem jen kojo a já kráva na to ani nevzdechla a tak šel plavat s plným břichem a pak si taky asi 2x loknul vody,pak to horko v šatně a jen jsme vylezli tak jsem mu dala kozu aby se uklidnil a tak mi vohodil záda a pěkně podlahu a pak blinkal jěště 2x v autě-jen jsem nastartovala tak už to z něj šlo :pensive: no a teď vyndat ze sedačky ven jsem ho nemohla páč byl rozehřátej z bazénu a tak jsem ho naklonila celýho i se sedačkou a pak za jízdy,ale naštěstí to bylo kousek od parkoviště a tak jsem to tam hodila do zatáčky pomalu smikem :sweat_smile: a vrham se na malýho a kamarádka mi říká:ještě ručku! a já trubka dávam malýmu ruku před pusu a ona myslela brzdu :grinning: :grinning: což mi došlo v zápětí :sweat_smile: :grinning: no a pak ještě doma když jsem ho neuhlídala a převrátil se na břicho :confused: naštěstí pak už byl dobrej dala jsem mu trochu čaje před kupáním a trochu po něm :wink: ale stejně jsem ho pak musela dát ke koze páč řval děsně a tak si párkrát cucnul a vytuhnul :dizzy_face:
toť naše odpolko a teď jdu dočíst jak jste se měli vy všichni :wink:
15. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Jitu, no, to nevím. Taky se toho bojím. Neumím pod vodou otevřít oči, ani mít nezacpanej nos. A když se vynořím, tak si 5 minut šudlám oči, aby mi tam nespadla ani kapka vody :sweat_smile:
15. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.