• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Katko, Alex taky docela bl**e. Hlavně po UM a kaši, po normálním jídle moc ne, ikdyž to není záruka.
Ale když se furt válí na břiše, tak co s ním, že jo. :pensive:
15. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
My taky pořád blijeme. Někdy míň, někdy víc, ale furt to z něj leze ven. Odpoledne samozřejmě barevně s přikrmem :pensive:
15. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
blani a brýle mít můžete ne? já si je koupím i s tím na nos at si říká kdo chce co chce. ty obyč plavecký tam i přímo prodávájí. my nočnajs taky zkoušíme už se nám i párkrát povedl chytit bobek :slight_smile: ale poslední dobou to nějak flákám :sweat_smile: kačí příště budete chytřejší a bude dobře :wink: já mu před plavčem radši vynechám dopolední přesnídávku, tak má až po plavču kojo a rovnou oběd.
15. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Blani jé vy se máte že máte plavčo ráno :wink: šmarjá co bych ta to dala :dizzy_face: malej vstává v půl 7 tak to by bylo super :slight_smile: takle je akorát zpruzenej páč v tu dobu co chodíme tak vždycky spí :pensive:takže si to moc zrovna neužíváme :unamused: teda mam z toho našeho kurzu docela smíšený pocity :confounded: hned první hodina šup šup,děsnej fofr ani nenechali ty chuděry malý se s vodou seznámit a hned co skončí to naše plavčo tak navazuje druhý a tak si dovedete představit ten mumraj v šatnach a sprchach :confounded: no fakt nevím jestli to dochodíme do konce :pensive:
jdu na seriál tak zatím papapapa :wink:
15. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
sabca teda neblinka vubec.. ale ted posledni dny je fakt protivka mala, stoji v postylce a breci a breci, dokud neprijdu, slzicky ji tecou vsude, to je mi ji vzdycky tak lito, ma natekly dasnicky :confounded:
holky, davate nejakej ten gelik na zoubky zklidnujici nebo neco?
15. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Holky tak koukam tady je to samej boblionek :confused: :wink: no dneska už jsem z toho nebyla tak vytrslá jako když blel prvně :grinning: a jak to děláte pak s jídlem když se poblinkaj???pak hned zase plnou dávku nebo míň a postupně zvyšujete???
15. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Katko, nijak to neřeším, ako by neblil.
15. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
kači tak s tím chaosem to máme taky, jedni končí hned druhý ted pak se to tam motá, no jo chtějí vytřískat co nejvíc tak žádný zdržování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Andrej, na zuby nic nemám, někde jsem četla vyjádření zubaře, že ty gely nejsou moc dobrý pro zuby, jenže už nevím kde, byla jsem ješě těhotná.
V nejhorší den dávám sirup s ibuprofenem - nurofen, brufík apod. :confounded:
15. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
U nás na plavču to bylo dobrý, šatny tam měli dvoje a docela velký, takže se to dalo, ale jinak to taky bylo ráz na ráz.
15. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
ty ole co to tu čtu....to všici takto blinkáte?? my jen po tom suneru, už ji ho zas nedávám-ale sdělat ho musím :unamused:
kačí - ty jsi taky éro :grinning: :grinning:

mě se ted nela zase vzbudila a kouká...najedla se a mudlala se, tak si říkám že by usla? a nic už se válí na podložce! takže zas po 22h
jinak kašleme ale z rýmy, není tak strašná ale má!

dla jsem pár fotek s vaneskou-tak jukněte, fakt žádný velký rozdíl čtyř měsíců od sebe! akorát je menší a nesedí
15. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Sun, to právě nevím. Ale četla jsem si teďka řád a tam píšou, že prve naučijou potápět rodiče, pokud to neumí a pak mimčo. Tak to su zvědavá :confused:

Kači, já bych plavčo zase radši odpoledne. A navíc my taky v tu dobu tak nějak chodíme ven spát :pensive: . Ten mumraj v šatnách bude aji u nás, taky ty kurzy navazují :confounded:
Blinkání taky nijak neřeším, prostě mu dávám jest normálně, jak je zvyklej. Ale my jsme na blinkání zvyklí, když blinká od narození :sweat_smile:

Šmouli, fotky jsem už viděla. Vaneska fakt vypadá stejně staře jako Nela - nebo naopak :grinning: :wink:

U nás se teda spí, ještě se od té doby nevzbudil, takže to už bude noční spánek. Akorátže má jenom 2čč, tak ty budou durch, protože jsem ho před uspáním ještě kojila. Su zvědavá, kdy bude zítra vstávat, doufám, že ne v 6 :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
blani tos je nemohla vidět, jsou dnes pořízené :astonished:
15. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
blani ty semáš že ti vydrží už spát, ti závidím :frowning2:
15. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Smoulo, malá je Ti podobná, co?
15. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
no vidíš blani tak to bude přínos i pro tebe :wink: :grinning: když vás to naučí. my máme plavčo na 10 a je to tak akorát necelou hodinku si před plavčem schrupne v autě a pak je to dobrý. šmouly super fotka ta první jak holky koukaj :grinning: fakt bych teda netipla takovej rozdíl čtyřměsíční.
15. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Šmouli, však jsem je viděla dneska :wink: . Tys je dala do alba a teď jsem je viděla, žes vytvořila nové album :wink:
Já tobě nezávidím, že Nela půjde až v 10. To je hrozný, to bych odpadla snad dřív, než ona :sweat_smile:

Sun, ale já vůbec nevím, jestli o takovej přínos stojím. Spíš nestojím :grinning: . Vy na to plavání jedete tak dlouho?
15. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Hele mě by potápět nenaučili, já se prostě nepotopím :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
jo je to to 50 km :grinning: takže necelá hodka, spojíme to vždycky potom i s nákupama tak je to v pohodě takovej výlet. no já jsem se potopila, ale loknu si. :grinning:
15. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
já bych se potopila jedině se šnorchlem :grinning:
jitko někdo říká že mě, někdo že nikolce aněkdo že vůbec není naše, jak to děláme :grinning: tak já nevím :wink:
radek má oči hnědý a nela je mu podobná trochu když byl malinkej
15. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
Tak sem zase tu,ale s manžou za zády a tak to bude rychlovka :grinning:
jsem se na to jídlo ptala páč jak blel poprvé tak jsem ho pak nakojila 3 hoďky potom a taky to vyhodil a tak mam teď strach dát mu pak hned celou dávku:sweat_smile: :wink:
Jo Jitu super fotky a Šmoulo tvoje taky :wink: :slight_smile:
tak já teda padáááám :wink: brou nóóóóóóóc
15. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Sun, tak to máte daleko. Taky bych to potřebovala tak daleko, aby se Mareček prospal. Ale to bysme se museli vypravovat ještě dřív.

Šmouli, a slyšela ses v tom šnorchlu dýchat? Když jsem se s ním poprvé potopila u moře, tak jsem okamžitě vytryskla na hladinu, jak mě ten dech vadil a i pak jsem se přemáhala, pod vodou zůstat :sweat_smile:

Já taky půjdu spát, kdybysme v těch 6 fakt vstávali :grinning: . Dobrou noc :slight_smile:
15. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
tak mi to nedalo a dala jsem tam foto Radka a Nicole tak můžete porovnat asi celá ségra akorát Nicol měla větší uši a háro...tam ji je 7měsíců
15. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
to jo blani to bylo jak z hororu :confounded: taky se mi to nelíbilo
15. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
:astonished: :astonished: gde stéééééé :cry: :frowning2: :fearful:

tak já mizím
15. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak po dlouhé době a že by první?No snad mě někdo nepřeběhne. :angry:
Čtu Vás pravdielně,jenže než stačím něco odepsat tak mi Vojtík zdrhne z obýváku a nebo mi okusuje kable pod stolem,takže už nestačím napsat ani slovíčko.A jinak jsme hodně na tom MMB.
Co s etýče plavání,tak já pod vodou neotevřu oči,ale my zatím nikam nechodíme.No zvažuji,jestli pak nechodit raději sami.
Jitu je super že už jsi se Šimonkem doma,a že je v pohodě.
Hani držíme s Vojtíkem Tvoji sestře palečky. :wink:
Včera jsme byli na poradně a poslední hexe,celé to prořval,už při vyslíkání,nesnáší když ho položím na záda,tak řval a řval a řval.Ale včeličku jsme přežili,vážíme 8140g a doktorka s ním byla spokojená,sice nic nepředvedl,male vychválila sjem ho do nebes. :grinning: Teď jdeme až v deseti měsících.Dotazníky sjme teda já ostuda ještě nevyplnila,ale pohledám to a vyplním,slibuji.teď jdu mrknout ještě na malou nelinku.
No už teda nevím na co všechno jsem chtěla reagovat,jo nočník ještě teda nemáme,gel na zuby máme,ale moc ho nepoužíváme,máme předepsané takové tabletky s fluorem,tak to jdeme dneska vyzvednout.Dva zubáky máme dole,a hryže teda pořádně.
16. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
Hurá,hurá,hurá,nikdo nepředběhl :grinning:
16. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: u nás noc úúúplně super :dizzy_face: :dizzy_face: kojo v půl 2 a pak skoro v 7 ráno :sunglasses: teda kéž by to tak už zůůůstalo :wink:
16. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj.
Katko, tak ještě zrušit to kojo v půl 2 a bude to super :grinning:
16. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Andrejko, Vojtík má pěknou váhu :wink:
16. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.