• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Holky, a jak se ruší ty noční kojení? Mareček v noci fakt pije, není to, že by si jenom cucl nebo podudlal a spal.
16. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Blani, no údajně se zkracuje a zkracuje a zkracuje, pak se nabídne jen čaj nebo voda, pak jen dudl a pak se dítě přestane budit, protože mu to nebude stát za to.
Jinak jsem někde četla názor zubaře, že jak vylezou zoubky, tak se má noční kojo zrušit.
Ale ono se to líp napíše než udělá. My tedy taky máme noční kojo, ale spíš jsem líná nějak se ho snažit uklidnit jinak, protože se budí pláčem nejspíš kvůli zubům a narvat mu prso je nejrychlejší cesta k usnutí.
16. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
ahojky,
tak noc ušla, až na ten mezikousek od půl druhý do třech :angry: pruďák jeden vůbec nechtěl usnout. tak koukám, že s potápěním jsme na tom asi všechny stejně :grinning: no blani myslím, že to zvládneš bez šnorchlu zase to není taková doba pod tou vodou, vždyt by tam ani ty prcci nevydrželi na to stačí zadržet dech :wink:
16. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Jitu, aha. Tak vzhledem k tomu, že to kojení nestopuju a většinou u toho usínám :sweat_smile: , tak ani nevím, jak dlouho pije. V souvislosti s těma zubama jsem to taky četla.

Sun, já vím, to jsme se bavily jen se Šmoulou o šnorchlu :grinning: . Vydržet tam vydržím, ale tím nosem mi to nateče všude :rolling_eyes:
16. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno tak u nás jsou ted ty noci nějaký divný..vzbudí se ve 22-2-6 a mezitím pořád pofnukává,tak nevim co jí trápí že by snad konečně ty zuby?Jinak když jí dávám v noci UM tak vypije 120ml což je u ní větší hlad takže si nedovedu představit že bych jí měla dát jen čaj,to by byla pořád vzhůru a řvala hlady.. :confounded:
Včera jsem koupila mraženou zeleninu a kousek krůty,chci to dnes Sofince uvařit,poslední dobou spíš skleničkujeme,tak chci aby měla změnu,snad to bude jíst..
Holky já se minulou hodinu na plavání taky potopila a jelikož to neumim bez zacpaného nosu tak mi tam pěkně nateklo,nehledě na to že jsem pak nic neviděla a vlasy sem měla všude po obličeji,do toho držet Sofču,no docela mazec..
Káto četla jsem že jste byli včera taky plavat,já nevim jestli jste byli poprvý,ale jestli jo,tak uvidíš že ta další hodina už bude lepší,mě se ta 2h.taky víc líbila..poprvý to bylo všechno strašně hektický..no i když podruhý tam s náma byl Petr tak mi pomohl :sweat_smile: tak uvidim ted ve středu..
16. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
:grinning: hani tak vítej do skupiny "potápěček" určitě je ta první taková chaotická, člověk neví co, kde jak a pak je to lepší, i když je lepší když tam ten chlap je vy to se sofčou zítra taky zvládne na jedničku.
16. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
-ahojík mamky,přeji hezký den všem
-tak se musím pochlubit,včera sme byli na kontrole na Rhb a super,konečně sme skončili a už nemusíme cvičit,tak jsem štastná a holky beztak taky :slight_smile:
-vidím že si plavání užíváte,no já bych taky chodila,ale nemám ským,takže asi nikam chodit nebudeme
16. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Hani no my právě byli už po druhý :confounded: abych pravdu řekla to už byla lepší ta první hoďka :confused: no nic uvidíme jak to bude dál :wink: ale my se naštěstí ještě nepotápíme :grinning: :grinning:
malej teď vrčí na dveře od ložnice :grinning: :grinning: tak my jdeme na prošku :wink: babi babi teď jede k Dr. a tak musím já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Hani, my právě proto máme mít sesponkované vlasy, aby nebyly všude. Manža chce s náma jít na tu první hodinu, tak uvidím, jestli půjde nebo ne. To jste se potápěli nějak brzo, ne :confused: ?

Adrošku, vy jste chodily na rehabilitace? To ani nevím.
16. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
-jojo chodili asi od 2.měsíce tak nějak nebo od 3.takže konečně padla
16. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Blani my se potápěli ted ve 2 lekci ale jen maminky,miminkům jsme zatim potápěli pouze ouška..
Já jí to asi zítra řeknu že to bez nosu neumim at mi poradí,jinak se tam utopim :sweat_smile:
Androsek to je super že už ta rehabilitaci nemusíte,koukala jsem se ti ta fotky,máš krásný holčičky,Adélka je super vlasatá :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
no mě hani minule poradila takto, když vydechuješ nosem tak ti tam voda nepoteče :rolling_eyes: no to vím taky, ale v praxi mi to teda nejde :sweat_smile:
16. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
-jojo je to náš vlasáč
-tak kdopak papkáte tak přeji dobrou chut všem,já dneska odpoledne zkusím vyrazit ven s holkama,tak snad nepolámeme kočár :angry:
16. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
no adrosek to musí být pěknej záhul s tím dvojkočárem já mám co dělat s jedním :fearful: tak mi ještě nejíme a asi dlouho nebudem jsem včera zapomněla vyndat maso z mrazáku tak jsem ho teprve před chvilkou šoupla do trouby. martin je stejně u dr. a malej spí tak to nikomu nevadí :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
ahoj holky,

si vás celý dopo jen čtu a nedostala jsem se k tomu abych něco napsala, tak aspon ted :grinning:

já se potápět neumím, ale manža jo, takže se bude potápět on. Já se to teda učit nebudu. Ještě se mě verča poleká a pak se nebude chtít potápět ona :grinning:

Příští týden jdu ke kadeřnici, dneska jsem se objednala, tak jsem ráda. už se těším.

Po obědě razím ke kamošce, jdeme do solné jeskyně, tak uvidíme, co to bude zač a jestli nás to tam bude bavit :wink:
16. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
ahojky charlii, to jdeš i s verunkou do jeskyně? taky jsem tam nikdy nebyla, ale proplácí nám to pojištovna tak by jsme to mohly vyzkoušet někdy, tak pak dej vědět.
16. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Charlí a bude nějaká vlasová proměna?Užijte si to v jeskyni :wink:
My už máme uvařeno,akorát čekám na 12h aby Sofince trochu vyhládlo,jsem zvědavá jak to bude dlabat..pak půjdeme ven a odpoledne uvařím těstoviny pro mě a Petra..večer jedu na cvíčo..
Sun tos mi připoměla že potřebuji zajet na VZP aby mi proplatili plavání..sousedce dali v pojištovně Allianz 200kč to se moc nepředali co?
16. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak nám se nějak nedaří vráti spaní to starých kolejí. Pořád se budíme 23, 3,6,

Jinak Kačenka přišla k rozumu :grinning: a prso už včera i dnes zase chce, tak jsem moc ráda, protože jak nechce to jedno tak tam už skoro nic není, jen v tom jednom a přijít ještě o to, to by mi bylo líto.

Byla jsem v Globusu nakoupit, to je vždycky peněz a přijde mi, že za nic.
Odpo přijde známá s roční holčičkou, tak jsem koupila chlebíčky, tak snad vše proběhne.

Jdu nachystat malé oběd a nám vařím polévku a dojíme zapečené špagety ze včera.

Tak zatím pa
16. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
ahoj holky, jen na skor, vařím, mám vyžehleno. Jsem dneska akční a k tomu ještě sleduju olympiádu. :grinning:
16. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Holky mám otázečky? :slight_smile:
Jaké používáte láhvičky na čajík? Já jsme koupila v DM takovou obyčejnou,a le nepije s ní :frowning2: Pije s hrnku nebo po lžičkách , ale jak tu píšete v noci mu dát čaj, tak to mu mám dát i z toho hrníčku? Já kojím kolem 24,3,6 i když v ty 3 si jen cucne,a le já bych byla ráda, kdybych nějak zrušila to půlnoční kojení :slight_smile: V pátek nám to tak vyšlo ,ale to byla vyjímka :frowning2:
Jiank jsme se ještě chtěla zeptat jestli to dělám dobře s příkrmama.
Kojím teda v noci pak i kolem té 8 , 10 pak dávám zelninku s masem , 14 kojím 16 ovocný příkrm , 18 kojím trochu a 19:30 kašička a kojo ?
16. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Tak jsem jí dala k obědu hovězí+mrkev+brambor a fakt jí to nejelo, tak jsem musela dokojit.
Když Vám to takhle nejí, necháte ohladu, nebo dáte něco jiného, nebo dokojíte?

Petulko, koukám máme stejně staré děti, včera mi laktační říkala, že pořád už jen z hrnečku a flašku už nedávat.
Ty už dáváš ovoce? není to brzo? Já se nějak bojím abych to neuspěchala.

Jinak myslím, že jak si kdo ten režim udělá a aby to malému vyhovovalo.
16. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
kat: super, že se kojení zase rozběhlo.Malá je šikulka :wink:
16. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Evul taky jsem ráda, že to byl jen nějakej truc :grinning:
16. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
kat: tak ještě že jí ten truc přešel :grinning:
16. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahoooooj holky!!

my noc dobrý 23h-3h-7.30h až na to chození spát až tak pozdě to jde.....

včera jsem si ještě hrála se starejma fotkama a dala do alba radka jako mimi a nikolu jako 7měs....že jsou holky asi stejný :slight_smile:

jinak jsem dnes byla v práci pro svíčkovou, byla výborná....děti sánkujou ale bez bobů, líbí se jim to po prdeli, jejich boj! až přijdou v rozervaných maj smůlu :rolling_eyes:
16. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Hani, aha, a proč jste se potápěli jenom vy?

Kat, tak to je fajn, že Kačenka dostala rozum :grinning: :wink:

Petulko, nezavedla jsi tu svačinku moc rychle?
16. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
tak jsem chudáka vyšoupla na balkon, nějak se mi ven nechce a mám tady dost práce, ale prvně si dám kafíčko. na pití čaje máme pořád tu malou aventku jen jsem zvětšila tu díru, ale budem muset postupně přejít na ten hrnek s ním si párkrát cucne a začne s tím cucáčkem dělat blbiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Holky mě sestřička říkala už na 6 měsíční prohlídceat dávám svačinku, ale začala jsem, až když mi pěkně papkal masozeleninové příkrmy
16. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Já mu dávám s hrníčku co pijem i my :unamused:
16. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
peti tak, když to zvládne tak jedině dobře ne? :slight_smile: tak jsem vysála a hned jsem dostala vynadat, že si chce martin odpočinout :angry: no ještě musím vytřít. tak jsem volala do práce skrz ty daně, tak můj šéf o nic netuší, volal účetní ta je z toho taky na větvi, že to zjistí. :rolling_eyes:
16. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.