• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
sun my s příkrmama problémy nemáme, na oběd Vítek sní kolem 200 g a na svačinu , banán se 4 piškoty, přesnidávku a dneska konečně jsem sehnala to struhadlo tak bude mít hruštičku a večer kaši taky pěkné papká :slight_smile: Opravdu papka pěkně

Sun já jsme uklízela včera a dneska mám veget
16. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Ták jsme tu z venka :dizzy_face: tam je kráááásně :dizzy_face: :dizzy_face: jen kdyby ještě zmizel ten bílej hnus :grinning:
Petul teda to je Vítek jedlík :wink: my jedeme se zeleninou už od vánoc a teď teprve se nám daří jakž takž zavádět ovoce :sweat_smile: :confused: no jo,ale malej je závislák na koze :grinning:
16. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
kači ale Vítkovi pusinka už mlaskala dávno, nějak jsem to tuila že bude jedlík , teď před ním ani moc nejíme raději :grinning: Ale MM taky rád :slight_smile:
U nás je celkem dobře i sluníčko chvilko svítilo, ale měla jsme tu kámošku a teď pomalu večeři a vařím Vítkovi na zítřek a do mražáku :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Pet no to je jen dobře že pěkně papá :wink:
16. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
teda holky u nás sluníčko nebylo ani nepamatuju pošlete taky kousek :sunglasses:
16. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Jo, čaj my pijeme z flašky. Mám nekapající hrníček, ale neumí to z něho vytáhnout. Jenom to žužle a vytrhuje z pusy :sweat_smile:

Petulko, aha, tak to mě vůbec. Mě říkala jen obědy a teď na 8-měsíční jsem se jí sama ptala na svačinky.

Sun, a co jako, že si chce Martin odpočinout :confused: . Však vysáváš ty, ne :sweat_smile: ?
16. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Kači, u nás teda vůbec není pěkně.
16. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
ono ho to hučení budilo víš :grinning: ale stejně si lehl a za chvilku někdo volal a už je v čudu, takže si moc neodpočinul.
16. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
blko znáš to, každý Dr jiný :unamused: No kdyby jste mi na začátku tady neporadily, tak mu je snad začnu dávat hned jak řekla ta sestra :confounded:
Holky volala mi kamarádka, že je s malým 3 měsíce má v nemocnici se zánětem varlete :frowning2:
16. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
Sun :grinning: , chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No to znám, su strašně unavenej, chci odpočívat, zavolá kamarád a je čilej jak rybička, odpočívání není třeba :rolling_eyes:

Petulko, znám :unamused: . Zánět varlete :confused: ? Chudák maličkej...
16. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
blani: prosím tě, kde jsi objednávala kalíšek? Chystám se na to :wink:
16. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Ahoj, prosím Vás v kterém týdnu jste měly od oplodnění srdíčko!?
Děkuji
16. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
Evi, jej, to si už nepamatuju :frowning2: . Ale mají ho podle mě ve většině obchodů s látkovkama.
16. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
jj děkuju :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
jaanca já už ani nevím :sweat_smile: tak kolem toho 8-10 týdne asi. tak si představte přišlo mi proplacení z pojištovny za plavčo tak plavčo stálo 3500 a od pojištovny přišlo 2700 :grinning: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
sun: co máš za pojišťovnu? to je hezký překvápko :wink:
16. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Příkrmy - obyvkle se doporučuje zelenina, pak po 2-4 týdnech dát maso a další 2-4 týdny svačina, takže teoreticky měsíc po začátku příkrmů může být i sváča, když dítě nemá problém s jídlem, tak bych v tom neviděla problém.
Alexek to měl taky tak.

Evule, já na www.latkovky.cz ale kup si ho, kde maj nejlepší cenu a máš to vyřešené.

Jaanco, já na přelomu 5 a 6 tt, myslím, že jsem byla 5+6.

Sun, co máš s daněma?
16. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
jitu, já bych právě chtěla ladycup barevnej víš? :wink: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
jitu chtěla jsem vědět jestli mi je vyplní účetní nebo mám sama a chci si odepsat filipa víš. no šéf vypadal, že nepočítá s tím, že by za mě něco odevzdával :sweat_smile:
16. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
ahojky,

tak jeskyně vcelku dobrý, ale podle mého názoru, zrovna pro náš věk dětí je to o ničom. Jo byla jsem tam s Veru. No ona pořád chtěla baštit ty solný kamínky, který jsou všude místo podlahy....Pokud je to dítě ležák, tak super, ale pokud už se hýbe, lozí, chytá všechno, tak to byla fuška a ne relax :grinning:
Takže ve finále mě to až tak nenadchlo. Ale pokud tam budu sama a hodím nějakou pohodlnou pozu, tak super

Hani radikální změna nebude, jen doplním melír. Jo a VZP něco proplácí???
16. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Evi, nemáš zač :wink:

Mareček už spinká :slight_smile: . Jenom jsem u toho uspávání málem přišla o oko :grinning: . Kluk se totiž rozhodl, že se uspí tak, že mi bude prozkoumávat řasy a to celkem důkladně :grinning: . Furt mi po nich šátral, až se ušátral a spí :grinning:

Holky, mám dotaz. Na plavání si máme vzít nepromokavou podložku, na kterou máme dítě všude pokládat (převlíkárna, šatna, sprcha) a já nevím, co to má být. Může to být ta jednorázová přebalovací podložka? Nic jiného mě totiž ani nenapadá.
16. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
No, a my jsme Metal alianz, takže asi ty 2 stovky žádat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aby se nepředali :angry:
16. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
charlii já mám vozp, ta proplácí myslím tři stovky na ty jeskyně. jo blani to je určitě ono taky jí nosíme (teda už jsem i párkrát zapomněla :sweat_smile: ) tak usínání dneska asi bude na dlouho hopsá tam v postýlce. potřebuju si jít umejt hlavu a koupat.
16. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Sun, díky. Já jsem si to myslela, ale zase jsem si říkala, že v těch sprchách se to namočí a bude po tom.
16. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
tak ve sprše ho nikam nepokládám, ze sprchy jdem do šatny tam jsou přebalováky a pak v herně na zemi ho na to dávám, jinak ani ne.
16. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Já ještě vůbec nevím, jak to tam vypadá. Oni říkali, že prve máme osprchovat sebe, pak si obléct suché plavky, umýt miminku zadeček - to asi ještě nahatý, protože pak bysme neměly suché plavky :confused: a pak jít do bazénu. No nevím...

Jdu na růžovku a měla bych dělat školu :unamused: . Dobrou noc.
16. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Sun, aha. No mně to udělala mzdovka v práci, ale malého si odpisuje manžel.
16. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Blani, já to dělala tak, že jsem nás svlíkla a vlezli jsme do sprchy oba. :wink:
16. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
tak dneska na nově říkali, že se má oteplovat :dizzy_face: :dizzy_face: že by? :grinning:
16. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
sun aha, takže nemáš vzp, už jsem si říkala, že by něco propláceli :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.