• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kolikaty den tak miso prosim te..

adrosku tak se s holkama opatrujte, musi to byt makacka, ale vsechny to zvladnem :wink:
11. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Andreasku, já už nevím, už jsem byla nějaký den doma. Teď už mám skoro všechno vypadané.
11. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
andreašku mě to taky svědilo a štípalo, už v porodnici a tak 3-4 neděle
11. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
kat: hezké bříško, postýlka i komoda :wink:
11. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
holky ja jen abych nemela nejakou mykozu treba nebo zanet, kdyz mam i vnitrni siti.. svedi me to jakoby a stipe no trochu..
11. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Andreasku mě to taky svědí a štípe a tak vůbec :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hnuuuuus
Katko jj krásná komoda a super bříško-jé se mi po tom pupíčku teď tak moc stýská :sweat_smile: :grinning:
Tak už jsme najeli taky na dudla páč furt řval a chtěl ke koze třeba i po půl hodině a tak jsme začali dudlat a je klid a tichóóóóóó(to hlavně :grinning: )
11. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
andry neboj já taky myslela že mám nějaký výtok anebo zánět ne ne. to jak se ti to hojí tak to svědí!! neboj, měto už přešlo a jak mě to svědilo!! :wink:
12. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
ahoj,tak už se hlásím jako maminka :slight_smile:

malá chtěla jít vrn dřív-ve 12:30sem šla na monitor a dr mě vyčetřil,prý otevřená na 1 prst tak že to uděláme ještě dnes,tak se ani nebyla nervní

jinak 15:45mě brali na sál 16:04byla malá venku a 16:07už jí měl martin v ruce :slight_smile:

po operaci bylo nejhorší poprvé vstát z postele,posadili mě a moták a pak jak sem vstala,tak sem se nemohla ani nadechnout jak mě bolelo břicho,to byl fakt marast :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hodinu od hodiny to bylo lepčí :dizzy_face:

měla sem 10svorek a dren-ale musímříct,že sem čekala,že to bude po císaři horší,ale i sestřičky mě chválily,že den po operaci lítám jako čamrda a ani nechci nic od bolesti,takže já byla v celkové nerkoze a byla sem teda moc spokojená :dizzy_face:

v pondělí jdu ještě vytáhnout zbytek svorek

v pátek sme se rozkojily tak mám prsa jak betony,malá se krásně přisává ale všechny nás sní,ještě když jí v porodce dokrmovali tak si sní dělaliá srandu,prý aha malá Fuksová natu si berem vždycky dvojtou dávku :grinning:
zhubli sme na 2880 ale snaží se to dohnat

včera se mě snažila zničit asi 7krát měla takovou srajdu a bolení a od 15 do 22::00vůbec nespala a hrozně bečela,dnešní noc fantazie-kojení ve 2:30 a další až v 6:00tak sned nám to vydrží,teď chrupká

jo a měla krvavou plinku tak sem se lekla ale prý se ještě čistí že je to nomální

v porodce sem nechala 8 kilo tak mi zatím zůstal takovej převis :grinning: :grinning:

očistky sem měla snad jen 4 dny a teď mám spíš jen takovej meznzes

tak soráč za román,a pak dodáme fotečky,zatím pá a díky za gratulace
12. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
čááááuuuu :grinning: převis mám taky ještě ted, ale už menší :fearful:

mě prcek už začíná vnímat tak jsem vytáhla hrazdičku a čučí co to :sweat_smile: je to zlato....ale v noci se furt budí kolem 2h a pak 5h jinak to je paráda.
12. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
reni: tak vítej zpátky. Jsi šikulka, že jsi to všechno tak zvládla. :wink:
12. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj Reni, gratuluji ke Karolínce :slight_smile: . Tak to je fajn, že jsi to tak krásně zvládla :slight_smile:
12. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky..jak se máte..jdu vás jen pozdravit-od čt tady mám mamču tak nemám vůbec čas sedět u pc,akorát to počasí nám moc nepřeje..
Holky naše Sofi vůbec dudlíka nechce,jakmile se jí ho snažím dát tak dostane úplně hysterickej záchvat a to jsme vyzkoušeli spoustu druhůl a žádnej jí neni dost dobrej,tak holt nedudláme..
Ahoj Reni vítám tě i smalou Karolínkou zpátky :slight_smile: ještě jednou moc gratuluji a už se těším na fotky :wink:
12. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Jo a musím se vám pochlubit že se malá budíá v noci až po 6h nakojim jí ved 22h a pak se probudí až ve 4h a pak až v 8h to je paráda kéž by jí to vydrželo,zatim jsme takhle krásně spaly dvě noci a je to fakt znát i já se cítím krádně vyspalá...
12. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Andy koukám že se tady hrozně míjíme-škoda :frowning2: ale hlavně že se vám daří s Vojtíškem dobře a jste spokojený.. :slight_smile:
12. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
dobré dopoledne maminky :slight_smile: tak mám chvilku než se ten náš křikloun probudí a než si vypuju čaj. no ten náš nemá problém se spaním, ale s usínáním :grinning: dvě hodiny není problém než usne. reni to je super, že už jste doma a že se tak rychle zotavuješ. hani ten náš o něj taky moc nestál, ale teď už je to lepší, teď si ho rukou s pusy vyndá sám a mává s ním jsem říkala, no kdyby ses tak naučil si ho i strčit zpátky :grinning:
12. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Hani, Mareček dudlíka taky nechce, ale u prsa by byl a jenom dudlal. Tak nevím, co s tím :unamused: . Jak jsem mu ho dala do pusy, tak ho okamžitě jazykem vystrkuje ven :frowning2:

A v noci se budí každé 3 hodiny a já jsem si na to už asi zvykla nebo co, protože se cítím taky vyspaná :sweat_smile: :grinning: . Ty 3 hodiny zvládám, ale jak se někdy budí po 2, tak to už je horší :grinning:
12. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
blani mě malá taky dudlu jazykem vystrkovala, ale já ji ho tam držela zuby nehty až ho vcucla a ted už si asi zvykla!!
12. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj reni, vitej zpet :wink: moc gratuluji ke Karolince :slight_smile:
jinak sabinka dudlik taky nechce, tak ji ho nenutim :slight_smile:
12. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Renco a Karolinko, vitejte doma holky :wink:
Majdulka dudlik chce,ale taky nekdy nee,ale vecer si spokojene dudla a pak usne a spi 6-7h,asi uz ma rezim :grinning:
12. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
blani oni děti si cucají prstíky...a dudu nechtěj vid :grinning: ale to je taky proto, že chtějí cucat něco teplého....skus ten dudan namočit do horkého -teplého čaje. takhle se to naučila nella-doktorka mi to poradila, aby byl teplý ten dudlajz. Tak uvidíš....ale je stejně nejlepší je neučit na dudu, ale když řvou tak je to super :wink:
12. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
andara tuhle jsem se tě ptala jestli ty kapky dáváš do mlíčka, nebo je dáváš kdy?? před jídlem?? my už jsme na nutrilonu!!
12. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
radek šel na houby, tak jsem zvědavá co přitáhne :sweat_smile:
12. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Šmouli, on si tam prstíky nestrká. On hledá a jak ho dám k prsu, tak si jenom cucne a pak spí s bradavkou v puse :grinning: . A jak ho oddělám, tak je okamžitě vzhůru. Teď teda spí na mně a půjdu ho zkusit dát do postýljy, ať můžu jít vařit.

Z lesa dotáhne každopádně houby :grinning: . Buď se najíte, nebo ne :grinning:
12. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Dam je na lzicku (plastovou) a naleju ji to pomalu do pusinky (a jak mlaska) :grinning: a davam je jen vecer preventivne :wink:
12. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
ty jo andara a já každý 3h ji to dávám do mlíčka...tak to přibrzdim :confounded: dr mi to řekla :angry: ale to je přece dost do každého jídla :confused: :fearful:
na lžičku to zkusím taky :grinning:
12. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
blani :grinning: :grinning: to jo ale aby vůbec něco přines :grinning: prašivky :fearful: :zipper_mouth:

tak to zkus s tím čajikem.já jii dopřála s cukříkem, ale mlonko :sweat_smile: :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
hooolkyta rýma je hrozná-co jsem to zas chytla, nemám dnes ani chuťě béééé a já ted tak ráda jím :frowning2:
12. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
ahojky holky, doufám, že se všechny máte dobře :slight_smile:
smouli: nic si z toho nedělej...já mám rýmu, jakou jsem snad 3 roky neměla...no hrůůůůůza, nic necítím ani jídlo necejtim, do toho odkašlávám, nos mám odřenej, no super....a aby toho nebylo málo, tak mám v úterý termín porodu :grinning: :confused: :confused: , doufám, že mě to do tý doby trochu odezní, jinak si nedovedu představit v tomto stavu rodit :confused: :confused: :confused:
12. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
katu co rodit, ale potom po šití to je něco.....
12. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
kat: tak to je naprd co ta rýma? Snad se to brzy upraví. Já mám první termín ve středu :wink:
12. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.