• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahooooj

tady zas nigdo, já mám dycky čas spíš večer a vy takhle :wink:

jj prej má pršet a minulý tejden vyhrožovali chumelenicí a nic ještě že tak!!

jo a mluvila jsem vlastně psala si s renčou na fc a má se super, jen nemá čas semka chodit, jen to občas přelouskne!

no a co jinak? nic
16. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Blani a co kousek karimatky? kamarádka nosí tu :wink: já malýho taky dávam na tu jednorázovou podložku :slight_smile: taky se sprchujem oba-Honzule měl teď premieru :grinning: pak ho položím navleču si plavky pak je navleču na něj a jdeme :wink:
Charlie takže do jeskyně bez dítka koukam :wink: :grinning:
Jdu dokoukat vraždy :wink: už se to chystá ke rozuzlení :confused: :wink:
16. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Hmmm tak akorát běží reklama :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Týýýjo koukam tady na nějakou upoutávku na novej setiál na primě a řekla bych že to bude další růžovka :grinning:
Tak jo no dobrou noc :wink: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
:pensive: dobrooouuuu
16. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
Helou kočky

katy jj, do jeskyně bez dítka a nebo pak s větším dítětem, kterej už bude umět na písku, tudíž nebude vyvalenej z kamínků

jo a co to má být za seriál? NIc nevím :confused:
17. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Charlie no ten seriál začne 8.3.ale určo poběží ještě milion upoutávek :wink:
u nás noc zase děs :pensive: pidižvík se včera samo probudil opět ve čtvrt na 12,ale to jsem ho musela nakojit páč Radek vstával ve 3 jelikož jeli do říše pro nové(staré,ale jiné) služební auto a vstával ve 3 a tak aby se trochu vyspal a pak se malej probudil ve tři,ale to jsem byla neoblomná a dostal dycky jen vodu,ale holky to bylo strašný :pensive: jsem si připadala jako krkavčí matka :frowning2: no usnul pak v půl 5 a spali jsme do půl 8 :wink:
17. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
dobré ráno,
tak noc děs sousedi nás asi nebudou mít moc rádi :sweat_smile: první buzení kolem 2, ale pak zase dělal cavyky s usínáním a pak byl hned před pátou opět vzhůru a to už spat nechtěl zalomil to až ted :angry: jsem ho zkoušela ošálit čajem a velký kulový ještě větší řev :unamused: taky nic o novým seriálu nevím akorát, že budou dávat nový díliy pojištovny a ještě nějakej dokumentární o dr. na nově.
17. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
jé kačí koukám, že se ty naši kluci ošidit nedají co :grinning:
17. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
kaci, proc jsi honzikovi dala jen vodu? ja v noci normalka kojim, ale nekdy sidim dudlajzem :grinning:
17. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Andy no on jak malej nedavno 2 víkendy po sobě blinkal a tak jsme k němu v noci furtka vstávali a dostávali do něj čajík po pár mililitech :wink: no a pacholek si na to vziknul a jak se předtím budil v noci jen 1x na kojo tak teď se budí tak po těch 3 hoďkach a musím to prostě utnout takle v začátku :slight_smile: teď o tomhle víkendu vyžahnul přes půl litru UM a ještě do toho kojo :sweat_smile:tak proto ho chci vrátit zas jen na jedno noční kojo víš :wink:
17. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Holky, dík za rady. Budu koukat na ostatní maminky a uvidím :grinning:

Kači, tu upoutávku jsem taky viděla :wink:

Šmouli, tak Renču pozdravuj :wink:

Sun, kdyby se oteplilo, tak by to bylo super :sunglasses:
17. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Ha, Mareček přišel na otevírání šuplíku a moc se mu to líbí :grinning:
17. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Blani no hurá že tu upoutávku viděl taky někdo jinrk už jsem si připada že že šířím nějaké bludy :wink: :grinning: :grinning:
tak jdu dát špuntovi trochu přesnídávky a hurá ven :wink: už tu zívá na celý kolo :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
jé tam mělo být někdo jinej :sweat_smile: :wink:
17. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
brééé ránko

tak my jsme asi nastydlý, páč má pěknou rýmu a furt ji olizuje, takže odsáváme a do toho kašel, asi jak ji to teče do krku, tak dnes raději ven nejdem....
jinak noc dobrý jako vždy buzení kolem 3h
ted asi hodila bobka, páč to cejtím až tady v ložnici a to si hraje v obýváku :grinning:
17. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Kači :grinning: :wink:

Šmouli :grinning: , tak ať je Nelinka brzo fit :wink:

My se taky najíme a povalíme ven.
17. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Děkuji za odpověď.
Já jsem byla včera u doktora a je to už 5týdnů a 3dny po oplodnění a mimi má 3 mm a nemá ještě srdíčko! Tak mám hrozný strach. Jestli ho nebudem mít do 25.2 tak těhotenství bude ukončeno jako neprosperující! Včera jsem brečela celý den! Prý na tak malém plodu to nejde vidět, ale už jsme měli mít podle chytrých stránek na netu 14dní srdíčko. Od mamky kolegyně říkala, že to tak v praxi vždycky není, že oni ho měli až v 7 týdnu. Tak jsem chtěla vědět jak jste na tom vy?!
Děkuji
17. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
kaci aha, tak to jo :wink:
smouli, tak at se ty hnusny rymy brzy zbavite!
17. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Holky tak Sofča zas bojkotuje jakékoliv jídlo,nechce bebu,nechce kaši,zeleninu prostě nic,naposledy jedla ve 4h ráno a ačkoliv jí pořád nabízím tak nechce nic.. :frowning2: včera jedla v 10 h a pak až v 17h kaši,nic jiného jsem do ní během dne nedostala-vůbec nevim co to má zas znamenat..sem ted na nervy s tý ségry,dneska jí mají operovat,možná už jí operují a do toho Sofča dělá hrozný scény a nic nechce :frowning2:
17. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Jannca já byla u doktorky někdy v 6tt a srdíčko taky vidět nebylo,tak mi objednala za 14 dní a srdíčko už tam bylo..já myslim že je na srdíčko ještě brzo..určitě se ho dočkáš,miminko má ještě čas..
17. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Smouli tak at je Nelinka brzo zdravá jak rybička..
my v 11h razíme na plavání,když vidim jak je Sofča protivná tak se mi tam vůbec nechce.. :confounded:
17. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
jaanca tak já byla poprvý na kontrole těhu, prý něco 7-8tt, byl to fakt jen tip a srdíčko jsme neměli. Myslím, že taky až za týden nebo dva.
17. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Hani to si teda s malou užiješ, když nechce papat. A ségře držíme palečky

šmouli at je malá brzo zas zdravoučká
17. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Fakt, myslíte, že se můžu ještě těšit, že je ještě nějaká šance? Doktor mě hodně vystrašil! Před 14 dny jsem měla jen buňky plodu a teť už měl 3mm.
Takže nějaký pokrok tam je. Že plod roste!
Děkuji moc, jste hodné!
17. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
jancca bud úplně v klidu,hlavně se zbytečně nestresuj :wink: podle mě je na srdíčko opravdu moc brzo,nechápu proč doktor dělá tak rychlé a unáhlené závěry..
17. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
jaanca já bych řekla, že šance je vždycky. Když si vzpomenu na svý zkušenosti s dr. nebo na zkušenosti mých kamarádek, tak bych byla úplně v klidu. Oni stejně všechno jen tipují, nemůžou si nic zjistit na stoprocent. Tak např. mojí kamošce pořád říkali, že její plod je menší.. To už měla termín porodu. A že ho musí vyvolat a kdesi cosi. Nakonec porodila zdravýho krásnýho kluka s váhou 3,6kg, to podle mě není malý plod :angry:
17. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Hani děkuji, snad to bude dobré! Snad to miminko dožene! Některé holky už právě srdíčko mají 3 týden po oplodnění a já 5 týden nic. A ještě včera ty řeči od doktora, ten jeho vážný obličej a mluvil o neprosperujícím těhotenství. Tak jsem s toho úplně vynervovaná! Děkuji moc!
17. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Dobré ráno,

Jaanca,taky myslím, že je brzy uvidíš, že to bude v poho Drž se. :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak Vojtík mi usnul,tak mám chvilku,ale půjdu se pustit do žehlení.
jaanca,teda já nevím kdy bylo srdíčko,upřímně,ze začátku těhotenství toho moc nevím,protože jsme měla fakt doktorku krávu,nic mi neřekla,pořád mě strašila,až jsme to nevydržela a ve 20tt jsme odešla.Ale to nechci říct že máš změnit doktora,to nééé,já jen že srdíčko určitě bude doktoři rádi vyšilují a většinou zbytečně.
my noc dneska super,papání až o půl semdé ráno.
Dopo přijede na chvilku mamka,pak ji půjdeme doprovodit na bus,Vojtík je ve sporťáku nadšený,že může kukat ven.
Hani nemáš to jendoduché,ale mě jednu dobu Vojtík taky nechtěl papat,sice to jsme ještě nebyli na příkrmech,ale když byl jenom na mlíku,tak papal dopo a pak až třeba k večeru,a taky jsem do něho nic nedostala.Tak se drž a snad plavání bude dneska mnohem lepší.
17. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.