• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jéé jaanca teď jsem si všimla že jsi Ostravačka :slight_smile: odkud jsi?
17. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
holkýýý koukněte na čt1 dávaj zlatého slavíka 1984 - jsem byla ve čtvrté třídě :grinning:
17. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
jani držím palce at už tam příště srdíčko je :slight_smile: jak píšou holky, oni dr. dokážou pořádně vystršit, ale šance je vždycky. tak mi dorazil kalendář pro bábí k narozeninám tak jsem zvědavá:slight_smile: jak to dopadlo. dneska je u nás pěkně hnusně je tam mlha, že není nic vidět jen bílo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Andrej bydlím kousek od futura.
A ty?
17. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Tak teď mi dorazila pro Vojtíka superní bundička na jaro.Už aby do ní rychle dorostl. :grinning: Naštěstí ho pošťačka nevbudila.Ufff
jaanca já jsme Porubačka :wink:
17. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Aha, tak to máme kousek. :slight_smile:
Jo, jo Svět je malý.
17. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
aha tak nic :zipper_mouth: jste ještě tahaly kačera asi :grinning: :grinning: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
šmouly mě byl rok :grinning: tak jsme s filípkem koukali, ale neviděli jsme tě a kolik bylo prosímtě tobě? tak 6 ne? to byli hity :slight_smile: mě má z mimibazaru dorazit první balík zítra tak jsem zvědavá, ale jsou to letní věci, tak snad vydrží do léta.
17. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
sun bylo mi tak 9let :slight_smile: :sunglasses: to spíš žrala moje mamča, ale ještě se mi ty písničky líbí :sweat_smile:

mě ještě z nextíku nic nepřišlo :frowning2:
17. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
tak jsem dokuchtila oběd, ještě musím dokuchtit Davídkovi. :grinning:

andrej: tak vyfoť bundičku :wink:
17. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
my taky budem papat za chvilku dneska je pohanka s králíkem a červenou řepou :slight_smile: ten si vyjídá co. jo šmouly taky se mi některý líbí, jsme s filípkem tancovali na stužkovák :grinning:
17. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
sun - my taky na elány :grinning:

jak dlouho vaříš tu pohanku??já ji vařila chvíli tuhle, ale asi jsem to přehnala...to byla kejda!
17. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Ufff tak jsem tuuu :slight_smile: špunt spal jen půl hoďky a pak zas oči jak tenisáky :confused: tak jsem ho šoupla domů tchyni a jela nakoupit :slight_smile: a asi je zase ňáká akce či co páč v Albertu nebylo pro důchodce kam plivnout :confused: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
kat - ty máš hlášky teda :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
jsme dopapaly a nechala jsem ji v sedačce ještě na dokrknutí....jdu pryč a přijdu čemu se řehtá a o na kouká na bebe program pro prcky, jsem ji to zapla, ale že by až takhle :grinning:
17. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Šmoulo :grinning: no ale fakt :grinning: to jsi měla vidět :wink:
17. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
šmouly já to vařím stejně s masem takže to mám taky převařený, ale stejně to mixuju tak je to fuk. jinak se to vaří tak 5-10 minut :sweat_smile: no to jsem si dneska dala s tou řepou filip byl už unavenej tak dělal kraviny řepu máme všude :angry: ted spí a doufám, že do dvou o něm neuslyším :rolling_eyes:
17. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
dík sun...a víte co se mi stalo??nebo né mě ...jdu do obýváku pro nelu a ona u toho chrápe :grinning: hlavu opřenou o stůl jak vožrala :grinning: jsem ji měla vyfotit....
17. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
jéé tak to se u nás fakt nestane, asi jí ten pořad začal nudit :grinning: jo to by byla dobrá fotka
17. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
kači - to měli takový slevy?? já musím odpolko zavolat bábí aby přišla pohlídat, musím skočit do krámu!!
Nikola je u bráchy do pátku a radek dnes odjel do pátku Kroměříž - tak su slaměná :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
no to spíš ta hudba, je to do zblbnutí a taková na spaní i já bych usla...tak příště foto :wink:

a co jste vařily a pekly?? já nic, jsem sama tak si usmažím smažáka a udělám česnečku na večer a budu se mazlit s nellinkou a budu mít letiště jen pro sebe!!!!a televizi!!a že bych nákýmu zavolala :fearful: :zipper_mouth: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
šmouly já dělala pangase s bramborem a k večeři nevím co bude asi co si každej urve :sweat_smile: tak já mám letiště pro sebe s filipem už asi měsíc jak se martin vrátil z nemocnice tak se mu s tou nohou spí líp v obýváku :rolling_eyes:
17. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
sun :grinning: :grinning: aby si na ten obejvák nezvykl...neboj on se vrátí :grinning:
17. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
jemu se to líbí čumí na bednu a já to pak chodím vypínat :rolling_eyes:
17. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
já na to přišla o víkendu ....nikola to zapla a:hele mami to je pro nelinku....no je to fakt pro prcky, tak furt krouží nějaký zvířátka a kostičky, je to pěkně barevný, tak ji to zaujalo asi :wink: ale jinak taky vám zíraj na reklamy?? :confused:

dám si kafe když spí.....
17. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
sun - to je jak u nás a když je ta olypiáda tak to tuplem
17. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Šmoulo ani nevím co měli v akci :wink: nějako to nesleduju :sweat_smile: ale důchodci fšichni táhli nějaký plastový boxy či co to bylo :confused: :wink: jinak já se dneska odbyla a byl chleba s florou a rajče :wink: a jéééé škoda žes to nevyblejskla :grinning: :grinning:
Sun jéé tak si užíváš na letišti sama :wink: se mááááš :slight_smile:
tak my jdeme vééén :wink: pic
ježíííš to zvíře tu okusuje deku :confused: a to teď jedl :grinning: se z něj picnu
17. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Sun, manža taky spí v obýváku :unamused:

Šmouli, jo jo, na televizu se dívá rád. Ale dlouho ho to naštěstí zatím nebaví.
17. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
jo přesně jak je olympiáda tak mu to maximálně vyhovuje, no sice ho mám sama pro sebe, ale beru tam po nočním koju fililpa a ten se teda dokáže taky pěkně roztahovat :grinning: občas koukám na tv, minule stál v postýlce a civěl na reklamu na auto byla tam taková pěkná písnička tak stál ani nedutal :grinning: já tady pořád koukám na ty autosedačky v pátek pro ní jedem tak pořád nevím ted mám tři v merku tu cybex pallas, romer king plus a maxi cosi priori tak nevím, jsem říkala, že koupíme nějakou pořádnou, když už nám vrátili ty penízky za plavčo
17. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Sun, uvidíš. Si je vyzkoušíte a uvidíš, kde to bude Filípkovi sedět nejvíc.
17. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.