• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
mě ještě nella spí...hm mám se jít na ní juknout?? je v pokojíčku-zavřená a bojím jak vrznu, že se vzbudí :unamused:
17. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
tak je to ok, dudák se hýbe :slight_smile: :wink:
17. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
no vidíš sun, my budeme taky potřebovat sedačku....se jdu taky kuknout
17. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
tak jsme zpět z plavání,na plavču to bylo fajn,Sofča v pohodě,slabou chvilku měla jen ve sprše kdy sem si jí dovolila položit na zem..akorát voda mi přišla docela studená,Sofča se taky pak dost klepala..sem si myslela jak jí vyhládne a ono prd,vypila jen 50ml čaje,mlíko ani polívku nechtěla :frowning2: ale vypadá spokojeně,nebrečí tak to neřešim,zítra jdeme k doktorce na 8.měsíční prohlídku+píchnutí prevenaru tak jí to řeknu..
ségra je pořád na sále,tak zatim nic nevíme..
17. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
ahojky, tak dneska mi na oběd snědla 125g příkrmu, tak jsem si myslela, že už jsme nahradili kojo, protože Dr. říkala, že by 100g měla sníst na oběd.
No a prd, po dvou hodinách hroznej řev no a tak jsem zjistila, že řve hlady, úplně mi vycucla kozu.

Tak neví, asi jí budi muse na ten oběd asi přidat.

Myslíte, že když nahradíme oběd můžeme zkoušet nahradit sváču?
17. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
hanicko, drzim palce segre..
17. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Holky tam je to dneska hnusně lezaví venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani držíme palečky :wink: to jsem zvědavá co ti Dr. poví :confused:
Kat oni asi ty příkrmy nebudou tak kalorický jako mlíčko :wink: a to víš to balení taky nejní takový oblíbený :grinning:
Honzule teď zdlábnul malou přesnídávku,3 křupky a taky jsem musela vytasit cecek :grinning:
17. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. únor 2010 v 16:34 • aknel2002
Hani, taky držím pěsti :slight_smile:

Kat, já taky dávám celou skleničku na oběd a za cca 2 hodiny stejně kojím, protože je protiva a to mu pomůže a toho čaje po obědě taky zrovna moc nevypije. Teď se ještě musíme sehrát se svačinkama - jestli budu kojit nebo ne, ale kdyby po 2 hodinách jak po obědě, tak my to vyjde až na to večerní kojení a to by bylo super. Akorát asi budu muset jít odstříkat :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Hani, teda, ta Sofinka s tím jídlem... Určitě to řekni dr. a ať ti poradí, co s ní.
17. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Andrej, nádhernej dortík, hnedka bych si dala :slight_smile: . Co má Tom? A jak jsi udělala, aby do toho Sabinka nešáhla? Mareček by na to teda jen tak nekoukal :grinning: :wink:

Ještě se chci zeptat, jestli dáváte dětičkám chleba nebo rohlík. Já mu to teda zatím moc dávat nechci, ale když jsem o tom přemýšlela, tak v tom je sůl a cukr. To nevadí :confused: ?
17. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
hani taky jdeme zítra na 8. měsíčku, že by náhoda :grinning: kačí já taky po dvou hodinách musím kojit a to sní občas i 200g. :wink:
17. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Díky, holky, jsem ráda, že je to normální a vychází Vám to, že to jedno kojení je vynechané nebo ne?
17. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Andy krásnej dortík :wink: jsi šikula :slight_smile:
Blani Honzule by do toho taky minimálně hned máknul :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Kat, jo, v podstatě je vynechané :wink:

Kači :grinning: :wink:
17. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
andrej jste šikulky to bude mít tatka radost takovej krásnej dortík, bych si taky dala říct, i když u našich jsem dneska odolala a zákusek si nedala :grinning:
17. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Sun to je divný co? :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ségra má operaci za sebou,prej dopadla dobře,bez komplikací,ted bdue ležet 3 dny na jipce..
Tak Sofinka snědla 60ml kaše a 90ml UM jenže jak dopoledne spala jen 30 minut a odpoledne taky tak je mega přetažená a nemůže zabrat a dělá hrozný scény a asi jí trápí zoubky,protože má pořád ručičku v pusince,strašně slintá a naříká..hlad nemá to už sem zkoušela..
Ted mi psala kámoška co má chlapečka narozeného v září že už má 8kg a je to hroznej jedlík..
17. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
tak to je dobře hani, že to má ségra za sebou ted už bude líp :slight_smile: člověk fakt neví jakou časovanou bombu má kolikrát v sobě :pensive: tak at sofinka brzo zabere u nás je zatím klid, ale už se těším až ho dám dneska do pelechu za tu noc má ještě u mě chlapec vroubek :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Ještě pořád vyvádí..už sem jí dala čajík a namazala jí dásně gelem,ale jinak jí fakt pomoc nemůžu,je fakt přetažená a přes den málo spala,nebo myslíte že jí můžu dát třeba panadol aby jí to nebolelo,to asi ne když nemá teplotu..takovýhle večerní usínání už u nás dlooooho nebylo-samozřejmě neni petr doma :angry:
17. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Tak už usnula..sem si musela otevřít bake rolls se snažím držet dietu a večer nežrat ale za dnešek sem tak vyflusnutá že na to kašlu..bych měla jít žehlit ale sem spíš zralá do postele..
17. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
hani taky se snažím, ale večeřím až ted :sweat_smile: budu si muset ty večeře asi dělat dopředu pak přijdu z venku a mám hlad tak zbodnu první na co přijdu :pensive: žehlení neuteče;) jen si odpočin
17. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Hani, tak to je fajn, že už to má za sebou :slight_smile: . Hezká fotka v pase :wink:
17. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
ahoj

tak nela zas usla, ale to není to poslední usínání, to se ještě vzbudí a půjde zas ve 23h :angry:

hani pěkná fotka a sluší ti to, vypadáš starší...... asi bych taky měla si tam dát už konečně sebe a nellu
17. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
teda já se přežrala dneska a prozměnu bych si dala něco sladkýho :slight_smile: mám tam ještě rafaelo
17. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Smouli starší jo?tak to si asi jediná kdo si to myslí,každej mi naopak říká mladší :slight_smile:
já už vytáhla žehlení tak jdu na to..
17. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
jo aha :fearful: tak to sorrýýý

mě teda každá ženská připadá v kratších starší.....hlavně že ti to šlušíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: ale tobě by slušelo všechno!!
17. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
tak u nás se chrní, snad to bude lepší než včera. tady jsou pěkný nový pasy, asi budu muset taky aktualizovat :grinning:
17. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
ahoj holky

krásný nový fotky holky. Sluší vám to.

u nás se taky chrníká. Už od půl sedmý :dizzy_face:
17. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Smouli mě to vůbec neva.. :wink:
Sun a Smouli koukám že sem vás inspirovala-pěkný fotečky :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj.
hanko, na bolest spíš ibuprofen, tedy sirup, kterej obsahuje ibuprofen (např. Nurofen)
17. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.