• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jmiso a můžu jí ho dát i když nemá teplotu?Mě přišlo že jí ty dásničky dneska pěkně potrápily i když nateklý je nemá..zítra zajdu do lékárny a koupim ho..díky
17. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Kat, plná dávka příkrmu masozelenina je 150-200g a jedlíci i 250g, plná dávka svačinky je 100-200g.
17. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Hanko, já mám Ibalgin baby a dala jsem ho asi 3x, jak mu teď rostl zub. Vždycky večer na spaní. Lékárnice říkala, že na bolest je lepší právě ten ibuprofen, že paracetamol zůstává dlouho v těle a je lepší ho dávat jen na horečku.
17. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Jo a teplotu Alex taky neměl.
17. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Díky Jitko :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Kat, jsem to nedopsala - to se nedívím, že měla malá hlad.
17. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
U nás už se spinká od půl 8 :slight_smile:

Holky, to jsou změny s fotkama :wink:

Šmouli, a to nejde nějak udělat, aby už neusla nebo spala tím nočním spánkem? Vím, že se ptám blbě :sweat_smile: , ale nemám zkušenosti. Kdy ti tak spí odpoledne?

Tak to já dávám asi málo toho příkrmu. Dávám tu malou skleničku.
17. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Blani, to by mě Alex uřval :grinning:
17. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Kat, koukala jsem na tu židličku. Jak můžeš takhle malou nechat nepřipoutanou? Alex by byl na zemi, on se děsně hejbe. :unamused:
17. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jitko :grinning: zítra přidáme :grinning:

Blani: u nás též o půl osmé po dlouhé době usnula u koja, dnes spala asi hodinu dohromady, tak snad bude noc ok.

Holky pěkné pasy :slight_smile:

Přidala jsem foto :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Katerina Sofče by třeba 100ml příkrmu bohatě stačilo,ale fakt záleží na mimču a jestli ti kačenka pěkně papá tak bych jí kldině tu 150 dala..
17. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jitko, to bylo jen na foto, jinak si nedovolím nepřipoutat, taky by byla hned dole. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
katerina to bud ráda že tam vydržela na tu fotku,Sofča by hned spadla,ta je ted jak tisíc hadích ocásků..
17. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Jitu :grinning: . Mareček je v tomto takovej kliďas. Kdyby bylo víc, asi by to snědl (jak kdy teda), ale třeba dneska baštil jak o život, tak by toho i víc snědl. Ale jak dojedl, tak jsem řekla, že už není a bylo to :grinning: . To říkal i manža, když ho krmíval mlíkem z flašky, že vypil vždycky tolik, kolik mu dal. Když mu dal 90ml, Mareček to vypil, podíval se na manžu, ten mu řekl, že už není, že to všechno spapal a bylo :grinning: . Když mu dal 120ml, vypil 120ml :grinning:
17. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
Tak takhle ještě neřádí, vy jste všichni o měsíc starší. To bude něco až začne.
17. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
Kat, Kačenka je roztomilá. Na té fotce se lžičkou je úžasná :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Šmouli, jak ti mohla Nela v chodítku takhle usnout :confused: :sweat_smile: ?
17. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Díky Blani :slight_smile:

Holky, jsem sama doma manža je s hafanem na veterině. Měla bych pracovat, ale je tu takový klid, že si to užívám :grinning:

Já toho teď večer splácala to je hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
ahoj kočky,

tak my už taky spíme :slight_smile:

A co se týče příkrmů, tak u oběda nevím, kolik toho zbodne, pač to nevážím, dávám ji toho tolik, o kolik si řekne a jak otvírá pusinu. Dneska toho zbodla vcelku dost.
Pak jsme dali kolem třetí ovoce, už jsme zdlábli 200g, takže ta velká sklinka do ní padla raz dva. No mazééééc. Ještě před týdnem mi ovoce nablívala a ted tohle. :grinning: Takže kojím už jen ráno 2x, pak jednou večer a jednou v noci. Po obědě, ani po svačině nekojím. Nabízím čajík ale to je pořád trápení. Myslím si, že asi těch tekutin muselo ubýt, ale zas jsou i v těch příkrmech, tak snad mi netrpí žízní :confounded:
17. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Kat, a co je hafanovi? Jasně, jen si užívej klídeček a ticho, práce neuteče :wink:

Charlie, Verunka už papá ovoce? Ses ani nepochlubila :wink: . A už všecko nebo jenom ty kelímky? A jak jí toho dáváš, kolik sní? přece to máš dané v nějaké skleničce, ne? A to toho ohřeješ hodně a pak, když nechá, tak zbytek vyhodíš nebo jak?
17. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Blani: vůbec nevědí co mu je, pořád se drbe a na packách mezi prstava to má červené, to jak si to pořád okusuje. Už byl dokonce až v Plzni na alergologickým rozboru, tak je alergickej na pšenici a na myši, tak jsme nasadili dietu a hypoalergenní krmivo, ale tím to není. Pořád mu dáváme prášky,ale to se nám vůbec nelíbí, jsou mu necelé 2 roky a takhle trpí chuděra. Tak jsem zvědavá s jakou se vrátí.

Je to mazánek a k malé je úplně supr, hodně jí hlídá je pořád nablízku a když je takhle s manžou pryč, tak když přijde tak první co hledá, kde malá je. :grinning:
17. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
áááááá už jsou tu slyším auto na zahradě.

Tak páááááááááááááááá
17. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
blani - já už jsem taky zoufalá co s ní...já ikdyž ji zkouším udržet, tak prostě usne sama třeba na ruce, nebo příklad v tom chodítku :confused: když se ji chce spát, tak usne a když se ji snažim udržet vzhůru tak řve až stejně usne-já už nevím....
snad čekat že se to zlepší......
17. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Holky tak jsem si tak změnila fotečky,přece nezůstanu pozadu.U nás se už spinká,snad to zase vydrží až do rána
šmouli takhle by mi Vojtík nikdy neusnul :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
blani no ovoce si dala dnes potřetí, poprvé si dala ten jeden kelímek, podruhé jsem byla mimo domov a dala si jeden kelímek, ale pak hned obě prsa, prostě hlad, řev, no hrůza a dneska jsem ji vzala sebou skleničku ovoce, to bylo těch 200g a to zbodla celý.
Jinak oběd jsem ji vařila a nahážu zeleninu do hrnce, uvařím a část dám do mističky, co si tak myslím, že by mohla sníst a zbytek dám do tý velký skleničky. Původně jsem to odhadovala, že to bude na dva obědy a nakonec zbaštila toho víc než jsem tipovala. Zbylo mě jen na dně :grinning:
17. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
šmouli taky čumím jak ti může malá takhle usnout a v chodítku?? No mazec

andrej moc pěkná fotečka :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
no právě charlie a tos neviděla jak usla dnes v té sedačce, sem to tu odpolko psala že jsem si to dopisovala s váma a jdu se podívat na nelu a ona jak nákej vožrala ležela na jedný ruce na stolečku a chrápala, hned jsem ji vzala a dala spát, tak jsem to nevyfotila - no jo spí asi moc přes den a pak se jí večer nechce....
17. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
je ahoj andy ani jsem tě nepostřehla :grinning: teda vojtík je už velkej a koukám už ti pěkně leze po bytě co?? to je mazec vid to uhlídat :grinning:
17. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
jak vkládáte ty videa??kam mám zabrousit a zkusit to??
17. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Kat, aha. Tak pak dej vědět, co mu je :wink: . To je supr, že se mají s Kačenkou rádi :slight_smile:

Šmouli, aha :confused: . U nás totiž, když se chce spát, tak musím uspat, takhle sám a kdekoliv by mi nikdy neusl. Proto jsem se tak blbě ptala :pensive: . Tak ti hold asi nezbyde nic jinýho, než chodit spát tak pozdě a čekat, kdy se to zlepší :sweat_smile:

Charlie, aha, tak to jo. Já to uvařím, hnedka dám do skleniček a ohřeju mu vždycky jenom tu skleničku.

Andrejko, hezká fotka :wink:

Šmouli, a kolik ti tak spí přes den?
17. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.