• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
přes den tak 5-6h
17. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Andy koukala jsem se ti na fotečky,Vojtík je šikula :slight_smile:
Akorát mi přijde že to nějak moc rychle utíká,za chvilku budou už chodit a slavit 1 narozeniny.. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
dnes třeba dop 1,5h, v poledne 2,5h, odpol 1,5h - ale je to individuální v průměru tak asi 4,5h :wink:

kam mám jít na to video nevíš blani??
17. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
No žééénskýýý jsem se až lekla jestli nejsem na cizý diskusi :grinning: :grinning: samá nová fotečka :slight_smile: a všem vám to mooooc sluší :wink: :dizzy_face:
Šmoulo teda malá jako by ti fakt v oka vypadla :wink: :slight_smile: normoš celá ty :dizzy_face:
jinak s příkrmam je to u nás tak že když ohřeju víc tak nesní skoro nic a když si říkam že by mu mohla stačit troška tak by mi sežral i lžičku :grinning: :grinning: zítra chci zkusit opět domácí stravu :wink: připatlam mu tam rýži tak snad to zbaští když to bude takový jemnější :wink:
17. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
čus,
šmouli, to se nedivím, že ti večer Nelča nespí, když takhle vychrapuje přes den :grinning: - Marek spí dopoledne půl hodiny a max. hodinu a odpoledne cca hodinu a někdy i dvě hodiny, ale mám vyzkoušeno, že když chci, aby spal večer po koupání tj. usnul mezi 19 a 20 hodinou večer, tak ho nesmím nechat spát po 16 hodině, i kdyby si třeba dáchnul 5 minut po 17 hod, tak pak usne nejdřív ve 21 hod nebo později, prostě nenechat ho v klidu, pořád mu něco nutit, aby si hrál a povídat mu a zaměstnat ho, jinak je se mnou večer ámen, bych byla už v bohnicích, kdyby mi večer nespal :frowning2:
včera spal asi 2 a půl hodiny odpoledne a prostě jsem ho po 16 hod zkoušela budit v kočáru a on nechtěl, tak jsem ho vytáhla a bylo to, probudil se a protože takhle odpolko vyspával, tak mi pak usnul až ve 20.15 hod po 30 minutách řvaní, takže zkus ji nenechat takhle dlouho přes den spinkat, ale je to na tobě, třeba ti to vyhovuje, já bych byla už mrtvá :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
jééé díky kačko to jsem ráda, že je po mě...ještě se uvidí :grinning: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Smouli to si děláš pr....né?to ti fakt přes den spí 5-6h? :astonished: Tak to se máš,já sem ráda když za celej den spí 1-2h..no ale pak je blbý že ti večer neusne,jinak přes den se u nudíš né? :grinning:
17. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
kačenko :grinning:
a to není rozmrzelej?když ho vzbudíš? to nela je pak protivná, tak ji nechám spát dokud se nevzbudí....ty jo po 16h nedat už spát, tak to holka asi těžko, ti říkám budu si sní hrát a usne mi v sedě s hračkou v ruce :grinning: má nákej syndrom :confused: :fearful:
17. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
já jak minule uvařila doma zeleninu+krůtí tak to ta potvora nechtěla,sem jí asi moc naučila na skleničky takže to džíral opět pes :angry:
17. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
no dneska usla kolem 9h do půl 11h a pak v půl 1 odpol a vzbudila se v 15h a pak jako usla v klidu v půl 7 ted večer a do 20h spala - to je prostě hrůza
17. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
smouli to je fakt zvláštní že ti takhle usíná kdekoliv..jinak já budit taky nemůžu,pak mi to dá Sofča pěkně sežrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Šmouli, 5-6 hodin :confused: . Tý jo, to ti spí teda hodně.
Vůbec netuším, o jakým videu mluvíš :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
tak já jí v 17.30 jdu umýt a dávám spát a spí až do rána,máme to takhle zaběhnutý od 4.měsíce a zatim to tak funguje..mě to takhle vyhovuje že mám večer klid,stihnu udělat věco co přes den nestíhám a nebo můžu být u pc nebo čučet na telku..si nějak neumim představit že by byla Sofča ještě ve 22h vzhůru,to už někdy spim :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Šmouli :wink:nemáš zač :slight_smile:a se máš že ti Nelča usne kdekoliv :dizzy_face:to u nás nehrozí musí bejt v kočárku nebo v autě a musí se jezdit :confused:
Honzule toho taky moc přes den nenachrápe :wink: tak půl hoďky-hoďku dopo a pak tak 2 hodinky odpolko :slight_smile: ale večer teda bejvá už hotovej že pomalu usíná ve vaničce :sweat_smile: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
šmouli :grinning:
no někdy vydrží i od 15 hod do těch cca 19.30 hod a nespí :grinning: , jinak se i probudí jídlem, takže kolem 16.30 dostane jogurt a pak kojo a v 18.30 hod má kaši a pak v 19 hod koupeme a pak kojo a spát - dneska byl docela od těch 18.30 protivnej, tak jsem s ním zašla vedle ke tchýni a taky ho nezabavili, nakonec pomohlo, že se díval na večerníčka na medvídky a pak ho třeba baví, když mu napouštím vanu, tak ho posadím na zem do koupelny a dám mu tam nějakou hračku, tak jak slyší vodu, tak ožije :grinning:
a většinou je i lepší, když ho probudím já, protože když se vzbudí on, tak většinou okamžitě řve :confounded:
17. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
šmouli jj jsem to četla, jak ti malá tak usnula. A to ti fakt spí dlouho přes den. No kdybys neměla nikolu tak ti asi napíšu at zkusíš jet ven s kočárem a at spí jenom tam a právě bys mohla ten spánek nějak regulovat

u nás je nejlepší když už nespí nějak po tý 17h. Jinak spíme dopo půl hodiny a odpo záleží jak ji nechám- stejně různě přejíždím autem, tak ji musím vzbudit, když ji dávám do sedačky, ale když jsme doma, tak spává po obědě většinou tu hodinu, někdy i dvě a pak aspon půl hodiny jako třetí spaní
17. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
jo ale když to sečtu tak to ve finále je taky dost, ale nenechám ji usínat tak pozdě nebo ji pak vzbudím. A hotovka
17. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Hani teda ty noce těěěžce záááávidííím :wink: :grinning: a tak jí taky skleničky míchej s domácím :wink: stačí když to smrdí po tom skleničkovým a prcek to dlabe :wink: :grinning: jsou to potvůrky rozežraný co? :grinning:
17. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Kači - to máme skoro nastejno s tím spánkem, u nás začíná malej mnout očička někdy kolem 18.30 hod, takže dostane kaši, ožije, teda většinou a pak ho udržujeme tak do těch 19 hod, koupačka, tam je akční, a pak taky někdy mydlí oči, jako dnes, tak jdem z vody a oblečeme a kojo a usne někdy i u prsu jako dneska :wink:
17. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
když přejíždíme autem, tak taky většinou v autosedačce spinká :grinning:
17. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
My máme teda jenom 2 spaní a když prospí 2 hodiny, tak su ráda. Dneska prospal přes 2 hodiny, ale to jenom proto, že jsem s ním celou dobu jezdila venku kočárem. Když jsme u našich, tak taky spí víc, protože spí venku. Ale takhle doma to je na prd :unamused:
17. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
A jo vidíš Káto tak to zítra zkusim promýchat-ty si ale chytrá holka :grinning:
Jako ona nespí do rána v kuse,budí se po 3-4h na jídlo,ale většinou zas hned vytuhne..dneska ráno ve 4h měla shrnutou plínku takže jí to proteklo,takže já ve 4h ráno převlíkala postel+Sofču a pak jsme byli do 5h vzhůru :angry:
17. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Jako on už je po 2 hodinách nespánku unavenej, ale prostě se uspat nenechá a nenechá. Leda bych s ním šla ven. A jako co 2 hodiny vytahovat kočár a nabalovat se, to fakt nee. Nehledě na to, že můžu chodit furt jenom dokola a to mě taky neba :unamused:
17. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Hani, teda v noci převlíkat postel - nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To se nedivím, že pak nemohla usnout. Ono, jak ti prcci moc procitnou, tak je to naprd :unamused:
17. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Hodin jak na kostele. Půjdu spát. Zítra ráno hnedka na plavání, tak su zvědavá, jak to zvládneme. Dobrou noc :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Hani :wink: :grinning: musíme na ty mazaní potvůrky nějak vyzrát :grinning:
Kačí :wink: :slight_smile: malej se probouzí tak kolem 4 a pak si do koupání(v půl 7) hrajem,ale kolikrát si mydlí očka už od půl 6 :confused:
Blani koukam že mareček je taky kočárkovej co? :wink:
17. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
já jdu taky spát..
Blani užijte si zítřejší plavání.. :wink:
17. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
holky dobrou, jdu pomalu taky, aspon vypnu pc, tím začnu a pak padnu do sprchy a do peřííííí

tak papa
17. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
Blani užijte si plavčo :wink: no jsem se divila že tu jsi takle dlouho :confused: :grinning: :grinning:
Hani teda ve 4 převlíkat postel :stuck_out_tongue_closed_eyes: blbá plína co? :rolling_eyes: :wink:
17. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
Koukam jak se rozloučí jedna tak to odpadává :grinning: no jo taky už jdu chrnět :grinning:
Brou noooooooooc :wink: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.