• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
se máte...no mě se stejně ani nechce, jen mě bolí hlava!!

tak brou noc, jdu kuknout na tv
17. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
taky se loučím, u nás po koju kolem 5 hod ráno většinou nechce usnout, takže má jako 1. probuzení a to nám skáče po hlavách a kecá v posteli, takže ho musíme držet, aby usnul, a už moc dlouho nespí, většinou se teď poslední dobou budí mezi 6 a 7 hod ráno, pokaká se a musím ho přebalit a pak je už vzhůru, ale já bych tak spala :grinning:
no nic, jdu se osprchovat a spát, kdo ví, co si pro nás Mareček na dnešní noc nachystal :confused: :grinning:

Hani - Mareček moc nechce zase domácí ovoce, ale když mu tam dám půlku té skleničky nebo kelímku ovocné výživy od hami, tak mu to také lépe šmakuje :grinning:

tak dobrouuuuuuuuuuuuuu
17. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
tak pokrok usla!!! tak pa a dobrou s kobrou :wink: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
aha tak už je vzhůru a řve a řve a řve a mne si oči, ta rýma blbá, takže to bude noc no nic :confounded:
17. únor 2010 ve 23:32  • Odpověz
tak už zas usla se strašným řevem....no nejsem na to zvyklá...ale zas vím že teplotu nemá, takže nic zas tak strašnýho jí není, ale chruje se, takže to bude zas na chvíli....papapapa zatím :grinning:
17. únor 2010 ve 23:37  • Odpověz
Bré ráno

čučíme na hokej, čučíte taky?
18. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
Čau holky,
tož noc zas děs. Od čtyř je vzhůru, tak jsem v pět vstala, zapla olympošku. :grinning:

Už nám vylezla horní dvojka, čekáme na další :grinning: Rozhodly se lízt všechny najednou, tak doufám, že vylezou co nejdřív :grinning:

Charlie, jo, jo koukám!!! takovej zápas si nemůžu nechat ujít :grinning:
18. únor 2010 v 07:33  • Odpověz
ahoooj

ráno když spím slyšííím goooool tak čumím co se děje a pak mi to došlo....slováci jsou pod náma v podnájmu....tak jsem to zapla a za chvíli řvu gooool a pak zas goool :grinning: a ono tam mlátily něčím do topení :grinning: :grinning: raději je nebudu dráždit

nela pak už spala do 4h-7h má teplotu tak ji není dobře....
18. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
helu to si teda užiješ s malým, tak hlavně at jsou zuby brzo venku a zas budete spát normoš

jojo hokej je fajn, je to rychlá hra, tudíž pro mě zajímavější než kupříkladu fotbal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
šmouli no téda, to si se sousedama pěkně užíváte :sweat_smile:

jo a u nás prší, hurá, snad zmizne ten bílej humus
18. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
no užívám, ale už jsem si nějak zvykla či co...ono je chvilku klid a pak zas nanovo. Ale teď je to už přeci jen lepší, než když lezly všechny jedničky...

jo, jo, souhlasím, hokej je mnohem lepší než fotbal. Ten v televizi moc nemusím, max u nás na hřišti se jdu kouknout :wink:

smouli, moc neprovokuj, ať se u vás ještě nestrhne bitka :grinning:
18. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
Dobré ráno..tak Sofča se vzbudila ve 22-1-4-7 :unamused: ted si hraje na dece..ale od probuzení má zas ručičky v puse a naříká,takže to budou asi opravdu ty zuby,ale vidět ještě neni žádnej a dásně má taky normál,tak se asi mám na co těšit..
Já už chci aby ten sníh taky zmizel,fakt už mi to nebaví..včera jsme měli -2st.takže nezmizel vůbec tak snad dneska..
Heluli koukám že si se zubama taky užíváte..a co na to Štěpánkovi dáváš?
18. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Hani, když se nám zoubky zakládaly (než nám vylezly jedničky), tak nám nepomohlo nic :unamused: Když už bylo nejhůř, tak jsem mu v noci šupla Nurofen, aby se aspoň trochu vyspal. Jinak přes den jsem se to snažila vydržet, je to ale boj a chce to pevný nervy :confounded:
Super je Mundisal gel, nic jinýho nám nezabralo. Měli jsme citrovital, calgel a žádná sláva. Ale u nás gel i tak zabral až to bylo těsně před prořezáním a když se prořezávaly, jinak ne.

Nám než vylezl první zoubek, tak to trvalo asi 2 měsíce :unamused: A to fakt byl hnus velebnosti. :angry:

Dásně vždycky nateklý být nemusí :wink:
18. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
nela je taky protivka, ale to je jasný, když ji není dobře berušce.....začala taky pěkně slintat a rve si tam co může - aby byl chvíli klid tak máme jeden ovladač co se nepoužívá :grinning: ten zabere dycky
zkusím koupit ten gel, ale asi to je na chvilku-to pomůže
koukala jsem a něco jsem viděla dole ale neprořezaný :unamused:
18. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Nám ten gelík teda pěkně zabíral :wink: Pokud se zoubek vyloženě neklubal ven, tak stačilo máznout před spaním a celkem noc v poho.
18. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahoj
Hlásí se mrtvola. Mám nejhorší chlapskou nemoc na 7. Alex ji má trochu taky, ale jen málo, takže se rozhodl, že spát nepotřebuje. Nejdřív strašil asi od 21, což mi bylo jedno, protože strašil s tátou a já spala, ale pak strašil od půl 3 do půl 5, kdy poblil to okolo postýlky čemu nemůžu přijít aktuálně na jméno, jo mantinel, takže jsem ještě prala, naštěstí naše nová pračka má 15minutovej program :stuck_out_tongue_closed_eyes: V půl 5 konečně usnul, ale v půl 6 se probral jekotem, protože si narval nohu mezi šprusle, jak tam nemá ten mantinel, tak jsem ho vzala do postele a spali jsem do teď. Teď sedí ve stoličce a je po snídani.
Já taky snídám, ale nejraděj bych si šla lehnout. Muž si nemůže vzít volno, má v práci půlku lidí nemocných, takže fakt bezva. :angry:
18. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Tak to se máme na co těšit.. :confounded: ten gel máme doma taky,už sem jí ho včera večer dala..
18. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
teda jitko tak to je pech...to je hrozný když není člověku dobře a musí se věnovat , ale co naplat :unamused:
já tenkrát měla běhavku a to je teda horší, si představ jak v noci zrovna řvala a já k ní nemohla páč jsem seděla půl hodky na hajzlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a radek byl na služebce....já všechno proklínala :unamused:

a tu nemoc rymičku má můj radek - furt vo tom mluví už mě sere s tím, fakt jak prdlej asi takovou nigdo nemá!!
18. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Jmiso tak at je vám brzo líp :wink:
18. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
jojo šmouli tak tak, znám :astonished: ale chlap byl doma a malá naštěstí spala. No nějak jsme to zvládli

jitu tak se brzo vyzdravte
18. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
jituš - noc teda nezávidím, u nás jsme taky všichni tak trochu nemocní, Mareček od půlnoci už 3 krát kakal a má to řídké, takže nic moc, co mu mám dát k jídlu, abych mu to trochu zahustila? mám mu uvařit černý čaj a dát mu banán nebo radši jen sušenku a co třeba vynechat ten jogurt nebo kaši nebo co? už jsem z toho na mašli. možná je to jen k té rýmě a jak polyká ty hleny tak z toho má pak průjem ale nevím :sweat_smile:
18. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Kacenko, dej mu rýži a třeba mrkev. Černý čaj můžeš, ale hodně slabý, spíš jen obarvená voda. Rýži rozvař, nejlíp se rozváří basmati.
Jogurt vynech a ovoce spíš taky, teda krom banánu, ten kousek může.
18. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Jinak doporučuju koupit do domácí lékárničky ten Kulíšek, je to na nebo spíš proti dehydrataci, když maj děti tyhle kadící a blicí nemoci.
18. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
a ten Kulíšek to je na pití? on mi totiž nic kromě mlíčka z prsu nechce, i ten čaj mu musím nutit a vypije tak 20 ml za den :pensive: jinak díky za radu a můžu mu uvařit rýži s masem a mrkví nebo maso ne?
18. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
ahojky, tak u nás noc taky nic moc kojo ve 2 a ráno úplněj děs :angry: vzbudil se v pět a hototo, že spát nebude. už mě z něj fakt klepne je tak protivnej :rolling_eyes: pořád jen kňučí, dneska jdu spát do obýváku at si tam jde k němu martin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na hokej taky koukám, ale ráno se mi teda moc nechtělo, možná kdyby martin koukal doma, ale šli s klukama čučet do hospody. jitu tak at ta hrozná nemoc brzo skončí :wink: a nelče at je taky brzo fit.
jo s počasím u nás je od včerejška 0 tak to vypadá nadějně, ale jinak je to pěknej hnus zase mlha. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Dobré ráno holky,

tak u nás noc supeeeerrrrrr po dlouuuuuuuuuhé době 19:30 usnula pak 2 a 7. Teď čekám paní na plavání ve vaně a manža jede na chalupu odklidit sníh na víkend abychom se s autem dostali až před barák.

Blani: tak u hafana zjistili, špatnou štítnou žlázu, ale jsem šťastná,že konečně na něco přišli už od listopadu nevěděli co mu je. Takže začneme léčbu a mělo by se to vylepšit.
18. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Bré ránko :wink:
Jitu teda to je pech :unamused: tak držím palec ať jsi zase brzo fit a přeju hodně sil ať to nějako zvládneš :wink:
Heli teda ty vaše zubyska to jepohroma co? :confused: tak ať už se fšechny vyklubou a je klid :wink:
Hani vám se snad taky brzičko prořežou :wink: a zase bude v noci klid :slight_smile:
Šmoulo ať je Nely brzy zdravoučká :wink:
Charlie jééé pošli sem taky kousek deště :wink: :slight_smile:
Kačí jj malýmu dej banán nebo mrkev anebo rozvař rejži a udělej mu z toho takovou kašičku :wink:
Holky teda teď po ránu mi nasejřila pojišťovna :angry: :angry: ještě loni přispívali na očkování až 3000kč a teď 300 :angry: ale teda na pneumokoka až 500,ale stajně to jsou takový k.rvy že se to nedá pardonovat :confounded: ale jsem ještě zjistila že Dr. nenapsal na ten doklad rodný číslo malýho takže snad to tam půjde ještě dopsat jinak máme úplnýho smolíka :confounded: jo a teď jsem vařila malýmu masíko a vyvařila se mi voda :unamused: a už to smrdělo po připálenině :confounded: teda to je dneska den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Kačí maso raději dneska nee :wink:
Kat tak super že už se ví co psíkovi je :wink:
jdu dát špuntovi přesnídávku a hurá ven :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Kacenko, Kulíšek je na pití, ale dá se dávat i po lžičkách
http://www.kulisek-ors.cz/
18. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Jo a maso bych taky dneska nedávala.
18. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.