• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak toho kulíška si taky pořídím...ježiš už zas knučí, já si prostě dnes nesednu :angry:
18. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
tak kulíška neznám, ale zakoupím, to se může hodit a ne jen pro malou, jak jsem se dočetla.
18. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
tak jsem ho konečně uspala a zvoní pošták :angry: naštěstí spí jak dřevo. už mi přišly ty vecičky z miimibazaru, jsou super, jen u těch kratásku nevím nevím na jak dlouho nám budou no musí začít léto brzo :grinning:
18. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
ty jo a mě zas nic...jsem zvědavá kdy mi to pošlou.....

charlie no to by mohlo pomoct i nám :grinning:
18. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
ahojky, tak my jsme doplavali, bylo to super, ale su zpocená jak pr...e :grinning: je to pěkná dřina :slight_smile: a už krásně splíváme :grinning: Máme další úkoly, tak musíme trénovat :slight_smile:

Jen jsem jí odložila do houpačky, tak usnula. :grinning:
18. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
tak my byli zcela neobvykle dopoledne venku na prošce a spinkal přes hodinu :dizzy_face: , odpoledne jdeme totiž na neurologii zrovna v době, kdy má obvykle Mareček odpolední spánek, tak aby nepřišel o vycházku a dokonce už i vařím, tak jsem stihla totéž, jako by spal malý doma v postýlce :slight_smile:
Kater - vy splíváte? to je teda něco :confused: Mareček je doma ve vaně také ve vodě jako doma, zato v bazénu, tam řve jako tygr :pensive: :frowning2:
18. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
jj dostali jsme pochvalu :slight_smile: Do bazenu jdeme od Dubna,tak jsem :sweat_smile: zvědavá
18. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
ahoj holky,

kat: my jdeme taky do bazénu od dubna nebo půlky března :wink:

Davídek se mi dneska zničeho nic posadil v lehátku :astonished: :grinning:
18. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Tak jsme doma. Teda koukám, že většina měla špatnou noc. Všem komu je špatně, ať se brzo uzdraví :slight_smile:

Kat, tak to je fajn, že už konečně přišli na to, co mu je :wink:

Evi, teda, šikulka :slight_smile:

Mareček na vodu nic neříkal. Sem tam chtěl teda brečet nebo když jsem ho nechala odloženého, ale pochovala jsem nebo ho ve vodě natočila na mě, dala pusinku a bylo to :slight_smile: . Byl spíš takovej vykulenej, pořád koukal kolem sebe. A ve vodě se teda trošku klepal :sweat_smile:

Kačenko, a není na Marečka v tom bazénu studená voda? My taky nejsme na takovou zvyklí, koupeme v 36-37, ale naštěstí neplakal.
18. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
blani: :dizzy_face: :wink:
Mareček je taky šikulka, že to v bazénu tak zmáknul :dizzy_face:

taky přeju všem, aby byly noci lepší :wink:
18. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Evi, děkuju :dizzy_face: . Ani jsem to sama nečekala, že to tak hezky zvládne :slight_smile: . Příště jde s náma i taťka.
18. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Blani - on byl trošku nachlazený, měl rýmu a pak se mu rozjel ještě kašel a ten průjem, takže na něj něco lezlo a určitě z toho byl otrávený, tak snad proto plakal a ne proto, že by nechtěl plavat :sweat_smile: pak si také myslím, že je to na něj dost blbý čas ve 14.30 hod, to obvykle spinká v kočárku, takže je v té době zvyklý spát a ne řádit ve vodě, ale kdo ví, uvidíme příště, příští týden jsou jarní prázdniny a tak se neplave a další lekce je 1.3., tak snad už bude zdravý :dizzy_face:
hlavně, že ti neplakal Mareček :slight_smile:
toho Kulíška budeme muset taky koupit, díky za radu :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
blani: je to malej šikulka. Doufám, že Davídek bude taky tak šikovnej :wink:
18. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Kačenko, aha, tak to jo. To se nedivím, že byl rozmrzelý, to by mě taky nebavilo, kdyby na mě něco lezlo :wink: . My právě v dobu plavání taky tak nějak chodíváme ven spát, tak jsem měla obavy, ale dobrý. Chvilku jsem v prohřívárně myslela, že na mě usne, ale vydržel. A začal usínat okamžitě, jak jsem ho ve vajíčku nesla ven. A ještě spinká :confused:
18. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Tak jsme zpět z 8.měsíční prohlídky..Sofča dostala včeličku Prevenaru a jinak váží 7140g a měří 69cm..váha jí jde nahoru pěkně takže to že včera nejedla doktorka neřešila,protože dnes už zas papá normálně..
Tak kamarádka dnes porodila chlapečka Daniela 3.80 kg a 52 cm celkem macíček..oni to měli jako překvapení,já jí hádala holčičku..tak jsou se Sofčou přesně o 8.měsíců.. :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
My máme taky miminko. Od té mé sestřenice, kteřá umřela :pensive: se její sestřence narodil dnes Štěpánek 48cm a 3,2kg :grinning:
18. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Hani, tak to Sofinka váží hezky :wink: . A neříkala co s ní, kdyby zase nechtěla baštit? Gratulace k 8 měsíčninám :slight_smile:
Kamarádce se teda fakt narodil macík :slight_smile:

Heli :slight_smile: . A co manžel od sestřenky? Jak to zvládá?
18. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
Jo, holky, ještě po tom plavání se Marečkovi strašně zvýraznil píchanec na nožičce po hexe. Máte to taky tak?
18. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Tak jsme přišli z druhé dnešní prochajdy :wink: :slight_smile: špunt tady pořvává a okusuje maňáska kačeny :grinning: :grinning: holky se musím pochlubit že dneska jedl můj výtvor :dizzy_face: :dizzy_face: brokovnici s bramborem a s rýží :wink: nejdřív se na to moc netvářil a tak jsem tam lupla pořádnou dávku jablečné šťávy a hle pokrm se stal rázem poživatelnější :wink: dřív jsem té šťávy asi dávala málo :sweat_smile: ježíííííš teď to zvíře už na tej kačeně leží a mlátí dveřma od ložnice do věže :rolling_eyes: :grinning: no tak tu brokolici dlabal skoro hodinu páč mi pomáhal a držel si misku(teda spíš si v ní ráchal pařátky :grinning: ) a pak si mnul oči a tak měl dlabanec všude na hlavě :grinning:
Kačí mě to taky sejří že máme to plavčo zrovna v půl 3 to Honzule většinou už hodinu chrále :pensive:
Blani tak dneska se Mareček s vodičkou seznámil a příště už to bude lepší
Evi teda Davča je šikula :wink: :slight_smile:
Heli jééé další Štěpánek :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratulujeme :wink:
Hani tak to je super že Sofinka přibírá :wink: a hold nemá takovej apetit :slight_smile: hlavně že je zdravoučká
Kat super že máte pochvalu :wink:
18. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Kači, tak to je super, že se Honzík "umoudřil" :grinning: a bude papkat tvoje výtvory :wink:
18. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
18. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Jitu, super fotky. Koukám, že máš nového pomocníka v domácnosti :grinning: :wink: . Alexek krásně sedí. A už aji stojí, jo? Ty jo, to je šikulka :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
No Blani, dneska se mu to 2x povedo v postýlce, nejsem z toho nijak odvázaná, měl by ještě počkat. :astonished:
18. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Jitu, ale tak když to zvládl sám, tak to až tak moc nevadí nebo jo?
18. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Blani doktroka nás pochválila že krásně přibrala,takže že jeden den nechtěla nic jíst moc neřešila,říkala že je to možná od zubů..dneska dlabala krásně,sice zeleninového příkrmu snědla asi 50ml ale pak snědla ještě jabko+hruška asi 30ml a ted večer vypila 210ml UM..
Káto no vidíš jaká si kuchařka.. :wink: s těma rukama to dělá Sofča taky,má na rukou jídlo a začne si mnou očička nebo tahat vlásky :angry: :grinning:
Jmiso Alex je šikulka :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
holky když dám nelče čípek na teplotu, tak pak po čtvrt hodce kaká...není vidět že by ho vykákla, ale něco bílého tam je, nevím jestli ji pak mám dát třeba zase :astonished: :unamused:
mlíčko mi ráno něco vyblinkla asi jak ji zahlenuje, co ji mám dát večer místo kaše??aby ji to zasytilo??přesnídávku?? nebude to těžké na noc?? poradte :frowning2:
18. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
no hani to máte už krásnou váhu :dizzy_face:
jitko alex je teda šikula....my se ještě plazíme, ale už něco nacvičuje-snaží se - nelča
18. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Hani, aha, tak to jo :wink:

Šmouli, to vůbec nevím :frowning2:
My se taky jenom plazíme. Ale vůůůůůbec mi to nevadí :grinning:
18. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Blani, no nevím, co na to jeho kyčle.

Smoulo, zkusila bych třeba rozvařenou rýži s banánem, jestli Ti to teda jí.
18. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Hani jj mam z toho radost :wink: :grinning: a super že dneska Sofince chutná :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Blani no doufám :wink: :slight_smile:
Jitu pěkné fotečky :slight_smile:
holky váham jestli se s tím vůbec pochubit(abych to nezakřikla)ale asi už jsme odbourali zavinování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.