• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlí tak takovou zkoušku jsme teda fakt neměli :grinning: seděla jsem na židličce zády k setřičce na klíně jsem měla Sofču a sestřička cinkala do skleničky,vždy u pravého ucha pak u levého a čekalo se až se Sofča otočí za zvukem,pak měla chrastítko a pískací kačenku...
18. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
My hlubokou korbu nemáme od ledna, protože Alex nechtěl ležet, takže si polosedí a je spokojenej, ale sporťák máme uzavřenej, takže není problém a jde do úplnýho lehu a jde dát po i proti smeru jízdy.

Režim - 8 UM, 10 sváča - ovoce, 12,30 oběd, 16 sváča (jak kdy někdy kaše, někdy kojo, někdy ovoce, dneska kousek chleba s lučinou a kojo) a po 18 UM, kojím většinou 2x za noc.
blani nějaká kráva. Za prvé malýmu doma neříkají Matyáši, ale Maty nebo Matýsku, takže na Matyáše opravdu nijak nereaguje. Zvlášť ne na cizí hlas, že. Pak slovo kabela určitě nikdy neslyšel, tak ani nemůže vědět co to je, natož aby pochopil v tomto věku, že má něco takovýho hledat. A hlavně dítě tohoto stáří nechápe o čem my lidi mluvíme, že. Tak možná pochopí v roce a to spíš na jeho známý předměty, slova, osoby.

Pokud by malé dělali takovej test, tak závěr bude rozhodně "hluchá" :unamused:
Hani taky jsem si myslela, že zkouška sluchu bude něco takovýho, ale že jsou i takový praktiky, to jsem teda netušila :grinning:
18. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
charlie: to jsem se pobavila, to musí být doktorka za všechny prachy :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Jj to mi připomíná to naše plavání jak tam instruktorka povídá mimčů aby kopali nožičkama a cákali ručičkama :confused: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
evul já se taky pobavila, když mi to kamoška dneska líčila :grinning: :grinning: :grinning:
Jako udělat to mě, tak si před ní poklepu na čelo, fakt že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Útěchou ale je, že to nebyl pediatr. Jinak bych těžce pochybovala, jestli je ten člověk vůbec schopen vykonávat tuto práci. No ale i tak :sweat_smile:
no tak nic, tak jsem si to zjistila, že převitamínování oslabuje organismus a je náchylnější...

teda moje dr taky toto dělá....je hrozně pečlivá co se týká miminek!!
jo a stříkla jsem nelince vincentku a krásně ji tzo pomohlo :astonished: to jsem nevěděla že to pomáhá-supéééér
18. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Šmoulo :grinning: a já ji tu propaguju už od podzima :wink: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
fakt :astonished:
no používala jsem ji já a nijak mi to nepomáhalo, ale napadlo mě to stříknout nelče a pak odsát a supééééééééééér :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
18. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
18. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
charlie: se nedivím,já tu měla výtlem u pc :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
káťo, taky dobrý cachtat ručičkama a nožičkama :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
Já používám vincentku pro sebe i pro malého i pro starého :grinning:
18. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
Evi no si říkam že ten špunt nemá ani ponětí co se to po něm chce :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Holky hele ty jsou co?: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29473930&tab=0 :dizzy_face: :dizzy_face: ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
taky jsme minule vincentku zakoupili :slight_smile: jo taky nám říkají at cákají to se ještě občas filip chytne a když mají kopat tak nohy zakříží za sebe a šlus :grinning: šmouly tak jsme byli jeden čas oranžády :wink: :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Jitu jj taky máme Vincentku i dospěláckou :wink:
18. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
dospěláckou??? já mám jednu a nevím pro koho je...nemám leták ale to je jedno ne :confused: :fearful:
18. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Sun no malej se nechytá vůbec :sweat_smile: děti tam třeba loví míčky a "nosí" je instruktorce a já tam rejdim po bazéně s malým a jako blbec furt opakuju chytni míček a Hozule to má úplně na háku a startuje motorku :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Šmouli ta dětská má žluté víčko a má polovičná střik :wink: jinak obsah je stejný :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Holky, jste zlaté, děkuji :dizzy_face: Jsem si myslela, že ho přežírám :grinning: Má třeba kolem 7h kojo (někdy kolem 6h, podle toho, v kolik vstane a od toho se odvíjí všechny ostatní jídla) 9h ovoce, 11h kojo, 13h zelenina+maso, 16h kojo, 18h kaše, 19h kojo a pak většinou ještě 2x v noci kojo..
Katka82, jo, jo, Alnatura :dizzy_face:
Díky moc za odkaz na recepty i tip na mraženou zeleninu!!
Manžel koupil ovocné přesnídávky, ale když jsem přečetla složení, snědla jsem je sama :grinning: Chtěla bych, aby baštil ovoce domácí, obávám se, že jakmile ochutná kupované, už ho na domácí nenalákám.
Stejně jako sklenička HIPP brambor se špenátem obsahuje sůl! Takže to odvezu našim a dostane to za odměnu pes, má rád špenát..
Blka, prosím Tě, jak vaříš cuketu a dýni? Fakt se nemá dávat mrkev moc často?!
18. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
na tý pro děti je psáno "junior" a na dospělácký standard. Jinak se tam pak dá dolévat normální vincentka z lahve.
18. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Malineto, dýni podle toho jakou máš, když je to hokaido, tak se dá jen rozpůlit, vydlabat semena a nakrájet na kostky a uvařit, můlžeš i se slupkou, krásně se rozvaří. A cuketa - oloupat jako okurku a na kostky a uvařit.

Mrkev taky nedávám každý den.
18. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Malineta zkus do toho ovoce dát rozvařenou rejži nebo rýžovou mouku(mají i v Kauflandu)a taky přidat trochu jablečné šťávičky(Hipp či Hami) :wink: našemu prckovi to pak líp chutná :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
aha tak já mám s modrým...no nic, jdu koukat na tv, nela usla!! :slight_smile: papa
18. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
kači, prej startuje motorku :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Evi :wink: :grinning: :grinning: no jo ten to má všechno na háku :grinning: jen když se mu chce spát nebo jíst tak to ho nasejří :wink:a taky nově když se nudí :grinning:
18. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jo a jak si tu dávala ty dupajdy, tak já mám v plánu nechat Alexkovi udělat pirátku :slight_smile:
http://shop.baby-cafe.cz/product_info.php?cPath=29_30&products_id=124
18. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.