• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
co tam dáš jitu mám nejlepší mámu? :grinning: to bych dala já. tak dopiju čaj a půjdu spát jestli bude zase budíček ve 4-5 :rolling_eyes: tak nemám moc času na kvalitní spánek.
18. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holky, moc Vás zdravím. Dočetla jsem jen poslední stránku - proč se nemá mrkev dávat každý den??

A co dáváte za jogurty - měníte značky, dáváte jogurt každý den?

Anetka mi teď kaká i 3x denně, průjem ale nemá - je to normální? Dřív jsme to měli tak 1x denně.... Dík, dnes mi totiž kamarádka říkala, že se Activie nemá dávat každý den, ale proč to už nevěděla...
18. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
kači: no chlap no :grinning:
18. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
ivi já dávám holandii bílou a asi tak obden. no z mrkve se žloutne z toho betakarotenu, když je jí moc. ona je, ale skoro ve všech těch kupovaných. a s tím kakáním je to ok, my ted občas i 5 denně :grinning: a dřív třeba dva dny nic, záleží co jí. a proč by neměla být activie každý den? já jí jím každej den k snídani :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Sun jé se máš vstávačka až ve 4-5 :wink: to my budem mít tak v 11-12 :rolling_eyes: ale to bude šmudla o hladu :sweat_smile:
tchyně už na Radka útočila že prej ho trápíme :unamused: ale jako když mu dam kozu tak spí dál tak 3 hoďky a když nedam tak spí stejně tak dlouho a když dostane UM tak to samé-takže je to rozežranost :grinning:
Iivik v mrkvy je hodně karotenu a jak tu bylo výše psáno zbarvuje mímo do žluta :wink:
18. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jitu pirátka bude super :wink:
Evi no jo celý tatínek :wink: :grinning: :grinning:
Tak jo manža e doma a tak jdu do spršky a na tu hodinku spát :wink:
18. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Alex taky kadí 2-3x za den. Nezáleží na počtu, ale na konzistenci.

Jogurt každý den nedávám, teď když má rýmu, tak vůbec. Ale jinak střídám Hollandii, Activii, Klasik od Olmy a pak Zott, prostě jogurt, kde je mléko a kultury mléčného kvašení a nic jiného.

Sun, to jsem právě ještě nerozhodla :grinning:
18. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jmisa, díky moc za radu, jak na dýni a cuketu :dizzy_face:
Katka82, vidíš to, skleničky jsou také chucené, zkusím to. Jen ať si panáček nemyslí, že se tak lehce vzdám :wink:
Holky, ještě jedna otázka, používáte čaje? A jaké? Dostal granulovaný Hipp pro celkovou pohodu, ale ten obsahuje cukry.. Děkuji a pěkný večer všem, kdo už jde spát
18. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Jo ale zvažuju " jsem mámin novej chlap" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Malineto, čaje dávám ty pytlíkové, granulovaný nee, já a cukr nejsme kamarádi.
18. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jitu mámin novej chlap je taky super :wink: :slight_smile:
Holky dobrou noc :wink:
18. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
jtu to mě zaujalo taky. Mámin novej chlap.

Já jdu taky na kutě. Dobrou maminy :wink: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Holky díky moc, já jí teda teď tu activii dávala každý den s banánem - moc jí chutnala a vždycky mi po ní krásně usnula - nato jsem nebyla zvyklá.

Sun - no to právě nevím, proč by se neměla každý den :angry:

Aha, mrkev barví, já jsme na tohlle děsná, a jak často jí teda dáváte?? Ob den?? A ten jogurt taky ob den?

A ještě mi prosím poradtě - už čtvrtý den stávkuje večer s kaší, koupila jsem pro změnu Hami - první kaše - má už teda pravda asi třetí krabičku, ale asi jí nechutná. Včera jí snědla s banánem, dnes snědla 1/4 a prd, pořád neusnula, tak jsem jí dala napít, to vycucla čaj (jak ho normálně z lahvičky nepije), tak jsem jí udělala ze 120 vody mlíko, vypila 100 a ihned usla.

A holky, taky Vám tak strašně cestují v postýlce? naše děsně - nenaučila se spát ve fusaku, tak jí furt rovnáme :unamused:
18. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
kačí to jsi špatně pochopila to bude ještě minimálně jednou předtím kojo a od 5 už nebude chtít spat :angry: jak dneska. já nevím to nechápu tak vidím venku tmu tak spím ne? :rolling_eyes: jdu taky tak dobrou dlouhou pa
18. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Tak jsem Vás holky dočetla za dva dny. Máme počítač na blbým místě v bytě - původně to byla ložnice rodičů a teĎ to máme jako počítač.pracovnu, trucovnu, sušárnu prádla. Problém je v tom, že to je "za roh" a do ložnice, kde je postýlka malé špatně slyším - tudíž se sem nedostanu přes den.

Opozděně dnes přeji všem všechno nej k 8.měsícům - toto utíká co?

Hani - držím palce sestře, Sofinka teda už se přehoupla přes 7kg, to už jste nás předhonily - my měly 6360g a 66,5 cm a plno řečí od MUDr. k tomu. Sice teď krásně papá - ráno kolem 7-8 200ml UM, cca za 2,5h jogurt s banánem, pak masozelenina, pak sváča sladká, večer kaše. Pak nám usne a spí celou noc (tuk tuk tuk) až do rána. Tak snad už taky přibere, ale když teď víc kaká, příjde mi, že co do ní narvu, zase vyjde...

Andreasek - my jsme taky ještě v hlubokém kočárku, Anetka ještě nesedí, takže jí to nevadí a koupili jsme velký, takže i s fusakem místa dost.

Smouli - jak jsi psala, že se díváš na Slavíka ´84 - tak to já jsem byla - jestli jsem to spočítala dobře už v sedmé třídě. Když jsem si pak přečetla, že někomu byl teprve rok....jééééé - asi tu zvyšujeme věkový průměr co?

Tak holky, u nás už se chrní, manžel taky zalezl, mě se ale vůbec nechce, konečně mám chvilku pro sebe. Tak dobrou noc.

A holky, co Vám už děti sedí, lezou, stojí - jak to šlo rychle za sebou? Naše malá je na všech čtyřech, od včerejška se jako pohupuje a zatím nic dalšího - jde to pak rychle??
18. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
Jo a konečně jsem dala pár fotek malé do alba, abyste si nemyslely, že kecám :grinning: Tak dobrou
18. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz
čau tak jsme vzhůru a malá mi tu zvrací hleny :frowning2:
19. únor 2010 v 00:34  • Odpověz
tak si ted hraje...to je jako bezva :unamused: já tu padám na hubu

tak se hezky vyspěte aspon vy!! papapa :slight_smile:
19. únor 2010 v 01:07  • Odpověz
Ahoj.
Tak my už asi nebudeme spát, tak snídám, uvidím, jak dlouho vydrží, dostane UM a půjdem ještě dospat.

Si tu čumím do PC a otočím se a Alex stojí u konferenčního stolku, doběhla jsem právě včas, neboť začal ztrácet rovnováhu. :pensive:
19. únor 2010 v 06:11  • Odpověz
dobré ráno,
tak noc dobrá sice buzení dvě, ale vždy byl natolik soudnej, že hned usnul. zkusila jsem prvně vodu bez úspěchu :sweat_smile: no ale budu to zkoušet dál. ivi anetka je moc pěkná taková panenka. šmouly to má asi z tý rýmy co? no to ti věřím, že jsi z toho ko a tatku máte doma? jo jitu je to sranda je pořád někde chytat co? minule mi tady stojí vedle pc u šublat drží už se stabilně, takže pokud nedělá blbosti tak nepadá a najednou pšík a jak hodil hlavou tak si dal do roho :astonished: a jak to máš pak uhlídat :pensive:
19. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
Zdravím,
tak u nás noc lepší než včera, ale žádná sláva. Budí se hodně pláčem, hned usne ale i tak je toho za noc dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Už párkrát jsem mu našla v plince tužší hovňousky, ale dnes tam už měl vyloženě bobky. Může to být třebas z toho že málo pije?? jinak jíme vesměs furt to stejný, takže že by mu něco dělalo problém si nemyslím...
19. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
Dobré ránko. Mareček už neusl, jak manža vstával do práce, tak je takovej ukňouranej - nedospanej.

Iviku, malá je krásná :slight_smile:

Šmouli, teda, chuděra Nelinka, doufám, že bude líp :wink:

Jitu, to máš taky pěkně veselé, co :sweat_smile: . Na tu pirátku jsem se taky už dívala, je super. Mně se na chlapečkách strašně líbí, takže ji na jaře nejspíš taky objednám :slight_smile: . Akorát nám bude asi ještě dost velká. Teď jsme měli obvod hlavičky 41,5cm.
19. únor 2010 v 07:35  • Odpověz
Heli, no může to být i tím.
19. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
brééé ránko

dnes jsem chodící mrtvola já :grinning: ty ole usla až ve 2h a to se docela budila kašlem no jsem grogy-doma sama-radek v prd....a nikola u babičky, ale dnes přijedou všichni, takže štafetu předávám manžílkovi, stejně bude po půlnoci koukat na olymp. a at si to taky hezky užije...
ještě že to vyblinkala, se ji pak ulevilo....

a mléko jsem ji ted dala, páč byla hladová a celou noc jen pila

tak detičky koukám se vám začínaj stavět to máte co dělat co....si říkám, at ještě radši leží :grinning:
19. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
ahoj ivik...tak to ti je tak kolem 37-38let no konečně taky starší maminy...nic proti kuřata :slight_smile: :sweat_smile:
19. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak u nás v noci jen jedno kojo :dizzy_face: probudil se před druhou a tak jsem ho přebalila a nabídla jen vodu a uložila :wink: no pomalu to vypadalo že do 5-ti minut usne,ale pak se začal přetíčet na bříško a kníkat a tak jsem po půl třetí vytasila kozy a spal pak do půl 7 :wink: :dizzy_face:
Sun tak super že hned usnul :wink: :slight_smile:
Iivik Anetka je beruška :dizzy_face: :dizzy_face:
Blani třeba ještě hlavička povyroste :wink: :slight_smile:
Šmoulo téééda chudero malý :confused: tak až taťka přijede předat špunta a šup do pelechu :grinning:
19. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Dobré ráno..tak u nás noc totální katastrofa,Sofča od 1h vzdychala a naříkala,když jsem j šla dát mlíko tak sem zjistila že celá hoří,takže jsem jí změřila teplotu a měla 38.9-reakce na prevenar,tak dostala čípek,jenže jak jí bylo špatně tak nemohla vůbec usnout,nejdřív chtěla čaj,pak zas mlíko,no byli jsme vzhůru do půl čtvrtý a pak se vzbudila v 6h na mlíko,to ještě usla,ale v 7h už konečná,Sofinka se vyspinkala..ted už zas usla,ale já už si lehnout nejdu,protože ne bych usla,tak ona se zas probudí..
Iivik koukám že ti ale Anetka papá pěkně a spinká ještě líp..
Smouli jak tak čtu tak jsme na tom stejně,já sem taky mrtvola a Petr opět v pr...chudák Nelinka mylsim na ní aby jí bylo brzo líp..
19. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Konečně jsem ho uspala.

Kači, super noc.
No, ona povyroste, ale nevím, jestli až na 48cm :confused:

Hani, teda, vy každé očkování odnesete, co. Chuděrka malá :pensive: . Jsem nad tebou přemýšlela, že tě obdivuju, to takhle všechno zvládat bez chlapa. Jsi fakt dobrá :wink:
19. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Blani :sweat_smile: aha tak na 48 to asi do jara nestihnete :grinning:
Hani :pensive: chudák Sofinka ta si každé to očkování takle odnese :confused: a teda máš toho dost co kočko :pensive:
19. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky,

díky moc za chválu, celá se tu tetelím blahem :sweat_smile:

Hani - chudák Sofinka, hlavně aby jí bylo brzo líp.

Smouli - nojo, je mi 38, vždyť jsem psala, že jsem stará páka, nebo jak říká náš dobrý kamarád vyklepaná kukuřice.... a kolik je Tobě? Nelince ať je brzo líp!

A holky, jak to je teda s tím jogurtem? Dáváte ho denně? Blíží se čas svačiny, tak nevím, jestli jí mám dát den pauzu a dávat obden, dát jí třeba jen banán a UM.... jsem z toho janek, taková věda z papáním...
19. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.