• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
autor
no, doufám, zítra ráno si skáknu radši na ORL, ať mi na to mudr. koukne a dá mi něco...musím to vyléčit expres :confused:
12. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
nevim totiž, jestli mi bolí v krku nebo nosohltan od té rýmy... :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
jo, doufám, že po šití už budu fit :wink:
12. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Katulen, to je pravda. Rodit bys nějak odrodila, ale pak si pšiknout nebo ukašlat při šití je fakt mazec. Já jsem se nemohla ani smát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
no právě já měla při porodu rýmu a pak se mi přidal suchý dráždivý kašel a koukali pak na mě a nic mi ani nedali....jenže já tu rýmu mám asi chronickou, musím jít taky na orl, zítra skáknu k obvodní, její manža je na nosním, ale mám bobky...kůli tomu spreji co mi řekne :astonished: no vynadá :pensive:

ty jo už se vám to krátí co???? tak holky to už budeme komplet nebo ještě někdo?? :confused:
12. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
no jeste ze ja mela pri tom hodinovem siti ten epidural, jinak bych je tam asi vsechny pokopala, ale i tak to bylo dost desny..
ale katulen, treba mit siti vubec nebudes :wink: anebo to ani neucitis..
12. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
taky se vám ty miminka kroutí při říhnutí mebo jen při chování?? ta moje nějak nechce být v klidu, furt těma nožkama hrabe :grinning: ted řve prdolka jedna - chce se chovat, jenže mě pak bolí ruce takže má po chování!! :rolling_eyes:
12. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
teda andreasku jak tam tatínek spinká se sabinkou ...jsou si tak podobní...!!!! že je celá tatka, ale i tebe v ní trochu vidím - no ještě aby ne :wink:

za to my se furt nemůžeme dohodnout, ale je ještě majinká......
12. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
jj všimla jsem si hned sabinka jak hajá v kočárku :grinning:
12. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
a víte že mamina28 má taky mimi?? já to nevěděla! :unamused:
12. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
andreasek: to by bylo super, kdyby to šlo bez šití, poprvé mě šili, ale myslím, že budou i teď, nevěřím, že našeho bumbrdlíka vytlačim bez nástřihu :grinning: :confused:
12. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak vítám Renču zpátky a moooccc gratuluji.

Evul: děkuju

Katul: to ti vůbec nezávidím, pro mě je snad rýma ještě horší než chřipka :frowning2:
Přeji Ti brzké vyléčení, ty jo už v úterý máš termín, tak to je tedy dobré.

Budu na Tebe myslet a možná, že se i potkáme :slight_smile: .
12. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
katulen a jaky mate vahovy odhad?
smouli jj, spis lidi rikaji, ze je mala podobna tomovi.. holcicky byvaji po tatincich spis.. :slight_smile:
12. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
Hola kočénky :slight_smile:

Tady nikdo? :confused:

Jé koukám že Reni je zpátky, tak supr vítej

Holky, vy jste nemocný? Jaký rýmy jste to chytly?

Jdu si vás troškenc dočíst ať jsem v obraze. Jo a jak vám chodí mateřská? Mě za květen přišla až teď v pátek. To je zas docela pozdě, nemělo by to chodit dřív? :confused:
12. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Charlie, mně za květen přišla taky koncem týdne. :confused:
12. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Hoj Míši, tak je to asi normoš, co? Nebo že by to posílali všem takhle pozdě? No možný to je :wink:
12. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
Charlie, bohužel si myslím, že to je asi normální a nejspíš si můžem gratulovat, že to máme tak "brzo".
12. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Já poslala muže s psicí a Alexem na prochajdu a do 7 se nesměj vracet :grinning: Tak jsem zvědavá. Vrhla jsem se na večeři, tedy jako jíst ne vařit :grinning:
A snad stihnu aspoń utřít prach, než přijdou.
12. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Tak mě za květen přišla začátkem června :sunglasses: . Ale za červen ještě ne.
12. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
No máš recht, po těch zážitcích, co mám z neschopenky, se není co divit :grinning:

Jak jsi na tom s kojením v noci? Jak často se ti malej budí?
12. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj Blani, tak to ti přišlo hooodně brzo, já o červnu ani nemluvím :grinning:
Tobě se Mareček budí jak často v noci na kojení? Nebo ty používáš budíka? Myslím, že jsme si o tom už psaly, že?
12. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
Míšo, tak to máš hodnýho manžu :wink:

Ten náš brouček má dneska asi svůj den :sweat_smile: . Celej den mi visí buď na prsu, nebo v náruči. Jak ho dám do postýlky, :sweat_smile: ak okamžitě brečí. Dopoledne sám spal tak hoďku, odpoledne taky a pak ještě v kočárku.
12. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Charlie, jo, kdysi ses ptala :wink: . Natahovala jsem si budíka, ale minulou noc jsem zapomněla a sám se budil po 3 hodinách. Tak jsem to zkusila aji dneska v noci a taky tak. Takže si už budíka natáčet nebudu. A jak to máš ty?
12. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Blani takže ty 3 hodky má jakž takž zažitý, jo? Tak to je supr.

Já si budík nenatahuju, nechávám to na malé až se ozve. Je fakt, že ona ten budík má snad v sobě :grinning: Taky to tak vychází +-3hoďky. Někdy se vzbudí i dřív, ale vychází mi to tak, že vstávám 2x za noc. Jenomže po druhým kojení už se malé nechce spát a to jsou třeba 4 nebo 5 ráno a to jsem táááák strašně utahaná. Tak nevím jak na ni. Když ji dám do postýlky, tak je chvilu ticho a pak řev. Když ji vezmu do náruče, tak kouká a je ticho, jenomže to nemůžu jít takhle chrnět, že. No a když ji vezmu k sobě do postele, tak usne jak kotě. A to zas nechci já, takhle blbě ji naučit spávat se mnou v posteli.
No je to jakýsi začarovaný :confused:
12. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
Charlí tak to já takhle malou uspávám,nakojím jí v posteli a když dopapá nechám jí odříhnout,přebalím jí a nechám jí usnout u sebe v posteli a pak jí přenáším do postýlky,vím že dělám asi chybu,ale zatim mi po každém kojení takhle rychle vytuhne,takže můžu zas pokračovat ve spánku..
12. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
tak to já když už nechce zasbrat tak si ji vezmu k sobě....přinejhorším bude spinkat u mě- taková moje antikoncepce . Tééééda mě se tak nebude chtít sexovat :pensive: jak jste na tom vy?? ten můj už se nemůže dočkat :astonished:
12. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Blko, no je to i manžovo dítě, tak proč by nevozil :slight_smile:

Charlie, jak kdy, někdy se budí po 2,5 hodinách a někdy po 4 nebo i po 5, záleží jakej má den nebo spíš noc.
12. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
a taky mi ještě nepřišla mateřská :angry:
12. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
Hani já to dělám tak, že se malá vzbudí, vezmu ji dolů ať manža může spát, přebalím ji a dám papkat. U toho mi usne, tak pak ji dám do zavinovačky a odnesu zas nahoru a dám do postýlky a ona si spinká. Jenomže nad ránem mi tohle už moc nevychází, buď je už vyspaná nebo už vycítí světlo, no nevím. Jenže já ji do postele nechci naučit, to je to. Kdyby mi to nevadilo, tak ji beru každý den k sobě, ale já se pokusím to vydržet, jenomže jak???
Smouli já bych na manžu vlítla hned teď kdyby to šlo :wink:
12. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
nela se mi konečně probudila-ty jo spala od půl 2 doted ale s papáním tak kolem 5h- tak mi snad usne večer :sweat_smile: :fearful:
12. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.