• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Iivik, mně je taky 38 :wink:

Jogurt můžeš dávat každý den, pokud nemá průjem nebo rýmu a kašel, nahrazuješ tím jednu mléčnou dávku.
19. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahojky holky,tak my jsme už taky od šesti vzhůru.To už se ani nesnažím Vojtíka uspat,vím že by to byl marný boj,já bych odešla poražená,ale nemůžu si stěžovat,spinkali jsme celou noc.Před chvilkou to zalomil,tak mám chvilku čas.Pak jeeme k našim,chci si zajít do knihovny,tak jsme se vetřeli na návštěvu.
Chci poprosit Andy a Blanku,jestli by mi neposlali ty dotazníky,než bych to našla......
Ani nevím co se tady probíralo,jen jsem zargistrovala jogurty,tak my dáváme Holandii,Vojtík ji má moc rád,zrovna dneska ji měl.
Hani Sofinka je chudáček,tak si fakkt vybrala každou reakci po očkování,ať je brzo fit.
Jo ještě k těm jogurtům,já ho dávám tak dvakrát týdně,střídám to s ovocem,ovocnými kelímky,sušenkami namočenými v přesnídávkách....
19. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
ahojky ženský

tak my dneska noc měli taky jakousi podivnou. Vzbudila se kolem 23h, pak 0:15h, 0:30 dostala teda mlíko, pak 4:45 zas mlíko, pak nechtěla usnout, ale já ji nechala v postýlce vřískat a šla si lehnout. Těžko říct, kdy usnula, možná po čtvrt hodině, možná po půl nevím. A spala asi do necelých 7h

Sofi je chudinka, at je jí brzo líp a Nelinka si teda taky užila. No a to nemluvím o jejich maminkách, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Iiviku Sofče už je dobře,bez teploty,za to maminka je na umření,já bych spala až bych brečela,jenže přesně jak sem předpokládala Sofča spala 40 minut,ještě že sem si lehnout nešla..
Sofče jogurty nejedou,zkusila jsem activii a holandii a zatim bezúspěšně..
Charlí já bych si šla kolikrát taky lehnout někam kde by byl klid a Sofču bych neslyšela :sweat_smile:
Andy máš moc pěknou fotku v pase,koukala jsem se na fotečky Vojtíška a je to krásnej a moc šikovnej chlapeček :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
dobré dopolko!
u nás noc v poho, akorát ve 2h jsem nahazovala dudana, pak zamlaskal a spal, já se budila, páč mám zase rýmu, no děs. Jsem si předevčírem na chvilku vyrazila na běžky (děda korzoval po lese s kočárem), že si protáhnu staré kosti :grinning: a zase je to tady. A pak sportem ku zdraví :sweat_smile: :grinning: .
Jinak Lukymu se klube druhá jednička dole, tak je střídavě trochu řvoucí a hrooozně slintá.
Hani a Smouli, ať je holkám líp a spíte :wink: .
Já jdu rychle vlítnout na nádobí a jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Oběd má dneska Luky z mražáku - moje uvařené...tak jsem na něj zvědavá :grinning:
19. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
ahoj holky

koukám noc u některých katastrofa, tak snad to bude dneska lepší.

šmouli: chudáček :frowning2:
19. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Hani děkuji za pochvalu Vojtíška.Sofinka je taky moc hezoučká.A ty kukadla,po ní kluci jen poletí,a taťka bude odhánět flintou :grinning:
To věřím že jsi hotová,já se cítila tak mizerně,když jsme oba s Jindrou zvraceli,celou noc nespaly,a na druhý den jsem se musela o malého starat,jsem myslela že si dám mašlu :angry:
Tak Vojtík mi pořád spí,už jsem musela posunout odjezd k našim,ho nebudu budit.
Já dneska jídlo neřeším,koupila jsem v DM krupičnou kašičku s vanilkou,tak mu to u našich udělám a je to.Stejně nemám vůbec nakoupenou žádnou zeleninu,tak nevím co bych kuchtila.
19. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
jj taky chválím fotku v pase. Vojtíšek je už chlapák :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
andy, to už je kus chlapa :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
Evi, gratuluji Davídkovi k 7-mi měsíčninám :slight_smile: :wink:
19. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
tak sjme ještě přidala nějaké fotečky :wink:
Jj je to hora,už má ěnjak přes 80cm
všechny kalhoty jsou mu krátké,a když dám větší číslo,tak mu zase padají
19. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
kat: jéé děkujeme :slight_smile:
taky se přidávám Evi ke gratulacím,ať Davídek dělá mamince a tatínkovi jen samou radost
Hani já taky nešla spát jinam, kde bych měla klid, jsem ji celou dobu poslouchala. On to ale nebyl pláč, spíš dělala blbosti a vykládala, tak v 5ráno na to nemám náladu. Tak jsem ji položila a šla pryč, na to at si nezvyká :grinning:
19. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Evul taky gratuluju :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Jo holky a dneska jsem Verče poprvé vyčistila zuby. Koupila jsem pastu a kartáček a jí se to líbilo, otvírala papulu :grinning:
19. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Alex si čistí zuby sám :grinning: Máme takový ty tři kartáčky z DM, tak zatím používá ten masírovací na dásně a jede jak fretka :grinning:
19. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
andrej, charlie: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkujeme moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
jitu jj ty jsem koupila a přímo ji vometla ty její dva klofáky, když jsem ji dala ten gumovej do ručky, tak si to zapíchla rovnou do krku a začla se dávit. Trdlo jedno moje :grinning:
19. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Holky a jak často teda dáváte maso?Já tak 5x za týden 1x má žloudek a 1x má samotnou zeleninu..
Charlí vy už takhle čistíte jo?A kdy půjdete k zubaři? :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Já dávám maso skoro každý den, někdy ho nemá, ale většinou jo.
Žloutek mu nedávám, měl po něm bolení břicha.
19. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
ivik mě bude za měsíc 35?? jo 35 :grinning: :fearful: jáááááááááá se ale cejtíííím na míííín :slight_smile: ikdyž po dnešní noci :confounded:

nelča usla-jdu taky
19. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Sofča se ted prvotřídně po... sem jí musela umýt pod sprchou:stuck_out_tongue_closed_eyes:
já jí uvařila dnes zeleninu-květák,brokolici+mrkev k tomu žloutek a chci to smíchat se skleničkou-zeleninové rizoto,protože minule mi můj výtvor jíst nechtěla..
19. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak Kačenka moje výtvory prostě nej, jsem jí dnes udělala květák+brambor, sní dvě lžičky a konec, tak jsem vytáhla skleničku mrkev+brambor a to slupla jak nic.

Asi jí to budu muset taky mixnout jako Hanka. Páč to co prostě udělám tak nejí :frowning2:
19. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Kačí a Hani zkuzte do tej zeleniny prckům frknout buď rejži a rozmixovat to nebo rýžovou mouku :wink: a ještě do toho nalejt trochu jablečné šťávy :wink: u nás to má úspěch :dizzy_face: :dizzy_face: už zase dlabe mé výtvory a dokence jsem dneska slyšela po delší domě ham a ňam :sunglasses: :grinning: :grinning:
Evulko taky moooocky gratulujeme k sedmiměsíčninam :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Charlie jj Honzule když si hraje s tím masírovátkem tak si taky co chvilku strčí ten druhej konec do krku :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
ježíš koukam že píšu jako hotentot :sweat_smile: :grinning:
19. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Díky Kači za tip :grinning:
19. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jsme doma z procházky. Někteří ti lidi jsou fakt omezení :angry: . Si myslijou, že vezmu kočárek na ramena a uskočím na stranu (ať je tam kaluž, blato, hromada sněhu,...) hlavně aby oni nemuseli uhnout ani o milimetřík :angry:

Andrejko, můj dotazník http://trideni-recyklace-a-jine-nakladani-s-odpady.vyplnto.cz/

Evi, taky gratuluju k 7-měsíčninám :slight_smile:

Určitě jsem chtěla ještě na něco reagovat, ale nevím na co...
19. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Hani tak na tý pastě je napsáno, že čistit 1x denně od prvních zoubků a od 2 let 2x denně. Jsem to hlavně chtěla zkusit, jak na to bude reagovat. Se jí to fakt líbilo :grinning:
19. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Tak u nás oběd je dojezen 40 ml snědla sam dobrovolně zbylých 40 ml jsem do ní natlačila pod pohrůžkou násilí :grinning: :grinning: :grinning: ..můžu říct že jak jsem to promýchala tak jí to chutnalo mnohem víc,ale stejně to neni ono..zkusim koupit tu jablečnou štávu nebo rýžovou mouku..
Blani klid na mě taky házejí řidiči ksichty jako že jezdím po silnici,ale já jinou možnost nemám,chodníky jsou totál zasypaný a neprůchozí,tak mají smůlu musí chvilku počkat.. :angry:
19. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.