• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hani, já su v klidu :grinning: , ale ti lidi mě fakt se.ou :angry: :grinning:

Jo, ještě jsem chtěla reagovat na to, že Andrejka má moc hezké fotky :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
holky děkujeme za gratulace. U nás se chrápe od 10:15 :astonished: čekám každou chvíli budíček :grinning:
19. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
tak my máme taky po o a sledujeme Sama doma. Zblajzli jsme celou skleničku tu velkou a s mojima výtvorama nemáme problém
akorát pořád to pití nejde

teda evul to ti chrní pěkně dlouho :astonished:
19. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Evi to bude Davídek pěkně vyspalej :wink: :dizzy_face:
Hani klíďo jí tam frkni obojí :slight_smile:
no mě včera taky pěkně nasejřili šla jsem po chodníku a najednou přes chodník napříč auto :angry: z jedný strany plot a z druhý metr sněhu :unamused: a tak jsem musela taky do silnice a object toho kreténa a ještě to bylo přímo v zatáčce a tak se mohlo co chvilku vyřítit auto :confounded:
tak my jdeme ven papáá
19. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
holky on takhle chrní skoro pořád, akorát tak do 1 :grinning:
19. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
evul tak to ti spí teda hoooooooodně

u nás leje jak z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zas pozitivní je, že ten sníh fakt sleze :grinning:
19. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Evi, tak to ti spí krásně :wink:

Charlie, no sleze, ale kolik bude kaluží :confused: :zipper_mouth:
19. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
blani šak neva, hlavně že už tu nebudou ty haldy ledu, ne? Kaluže se vsáknou a ošlapou a rozjezdí :grinning:
19. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Charlie :grinning: :wink:
19. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Holky, inspirace na mléčné svačinky http://ekonomika.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=test/test-dnes-detske-mlecne-vyrobky.htm nebo co radši nedávat :wink:
19. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
I když už je to vše nejspíš pro větší děti.
19. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Teda holky tam je super humááč venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zima,lezavo a ještě do toho začlo chcát :confounded: když jsme vešli do garáže tak prcek vypadal že se probudí,ale už tam chrápe pomalu hodinu :sunglasses: takže dneska odpolko chrní už skorem 3 hodiny :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Tak jsme byli nakoupit v Globusu a tam bylo lidí jak nas.aných :confounded: . U nás už taky prší.

Kači, teda, to je spáč :wink:
19. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Holky potřebuji rychlou radu:Sofča právě hodila 3 mega šavle,k večeři dostala 70ml kaše a pak vypila 70ml mlíka,dala jsem jí odkrknout a položila jí do postýlky,najednou slyšim hroznej řev tak sem tam přiběhla zvedla jí s postýlky aby se uklidnila a Sofča se poblila,lépe řečeno zeblila mě úplně celou,vlasy,triko,tepláky,no fakt mazec..tak sem jí umyla,převlíkla a dala zpátky do postýlky,jenže ted nevim co ted..dala sem jí napít čaje ale nevim zda jí můžu dát mlíko,ale zas hladová určitě neusne..poradte já fakt nevim..ted tam hučí a já nevim co jí dát.. :frowning2:
19. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Tý jo, Hani, to vůbec netuším. Asi to, co ukazovala Jitka nemáš, že? Vidím, že to taky asi budu muset koupit do zásoby :unamused: . Jo, Kulíšek se to jmenuje. Nevím, rýžový odvar? Kaši rýžovou? Fakt netuším :pensive:
19. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Tak vyblinkala i ten čaj.. :frowning2: tak sem ho ted dala do lednice zkusim jí dát studenej po lžičkách..ale fakt nevim co s ní,ted už je je dobře,je vysmátá a dělá v postýlce kraviny,ale je vidět že má hlad,tak nevim zda zas zkusit to mlíko...?
19. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Koukám že tady zrovna nikdo neni.. :frowning2:
Blani kulíška nemám ani rýžový odvar..ted už se začíná rozčilovat protože jí otrnulo a má hlad,ale já se bojim jí něco dát..ten studenej čaj byl v pohodě,ale zatim sem jí dala jen 4 lžičky..
19. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
ahoj hani...já mám taky stejnej problém....dala bych ji ráda mlíčko na noc, ale bojím se že bude dost zahleněná, ale asi ji ho zkusím a uvidím, když něco vyblinká, tak ji ho zas pak nedám :unamused: nebo bych ji mohla dát trochu té rozvařené rýže
večer včera jsem ji dala v čaji sirup na teplotu a hned to z ní lítlo :frowning2: tak ji musím dát pak čípek

máme to pech vid! jsem zvědavá na dnešní noc, ke všemu mi nepřijel radek, bylo mu strašně zle po obědu tak tak je do rána ještě, chrápe na pokoji....jsem samo naštvaná, člověk už neví co si má myslet :frowning2:
19. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Smouli já sem doma taky sama..u nás vždycky když se něco děje tak petr neni doma a když je tak je Sofča vysmátá v dobré náladě,neblinká ani nemá teplotu,takže Petr pak nechápe na co si pořád stěžuji..
Sofča stále hučí v postýlce dala sem jí zas cucnout studeného čaje,zatim pořád dobrý..ale má hlad a já nevim zda zkusit to mlíko :frowning2: a to už skoro spala a já se těšila jak se konečně najim,složim prádlo,pověsim nové a pak si hodim kopýtka nahoru..
19. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Hani a rýžovou kaši nemáš? Myslím, že ta rýže by měla být snad v pohodě.
19. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
tak jsem nele dala to mlíčko, protože se ji chtělo spát a než bych uvařila rýži tak by usla....a zatím dobrý :sweat_smile:
hani tak to zkus.....
19. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
no někde někdo psal že UM by nemělo zahlenovat, to je ale blbost ne :astonished:
19. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Já dala Sofče asi 30ml mlíka a do 10 minut usla,tak snad už to nejhorší je za námi..se probere třeba za 2h a to už jí mlíko dám normálně..
19. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
TO MÁŠ DOBRÝ...MĚ SE NELA NAJEDLA A ČUMÍ :grinning: ale za chvíli usne, tak taky počítám na 2h...si tu můžeme hani psát dorána třeba :grinning:
19. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
To jo,ale radši bych řešila něco příjemnějšího..sem si ted musela dát sprchu,jelikož jsem celá smrděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: sofča mě krásně zkropila :grinning:
19. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
teda ty chyby...za 2h, do rána :wink:

doktoři tvrdí, že je dobře když se ty prckové vyzvrací, pokud jsou zahleněný, že do ze sebe dostanou ven a uleví se jim, jinak to asi nejde, ale je to hroznej pohled vidět jak se trápí!

si pamatuju když poprvé nikola byla nemocná a takhle zvracela my z toho byli vyděšený a tenkrát jsme ve 3h ráno jeli na pohotovost a dr nám řekla, že to je normální a nemáme se toho bát...tak ted když už jsem si to prožila, tak s tím počítám....
19. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
příjemnější věci a jaký máš na mysli?? žehlení?? :grinning: no já si dělala srandu, budu taky ráda, že padnu za vlast :slight_smile:
19. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
no pohled je to fakt hroznej,ještě jak u toho brečí,úplně jí slyšim jak křičí maminko pomoz mi je mi špatně a já nemůžu nic dělat jen jí držet.. :frowning2:
mě už takhle blinkala jednou takže tentokrát sem z toho nebyla tak paf,ale stejně je to nepříjemný,hlavně do ní musim ty tekutiny dostat zpátky aby nebyla dehydratovaná..
19. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
to jo taky se snažim do ní cpát pití, něco vypije ale málo
19. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Tak to je super holky, že vám kočky usly :wink:

Mareček je nějakej extra živej :confused:
19. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.