• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Holky no o blitíčku mi povídejte :wink: teď to pondělí jak se malej zeblil na bazéně to byl děs jen jsem tam stála jako trubka a držela ho,jedna kamarádka běžela pro uklízečku a druhá mip lenou otírala zeblitý záda a malýmu ručičku :confused: no a pak blel v tom autě tak to bylo taky fakt žůžo hlavně když jsem řídila a on najednou začal zase blinkat to jsem nevěděla co dřív :sweat_smile: a smrděli jsme obá pěkně :grinning: ale zase na druhou stranu je fajn že když jim to nesedna že to prostě vyhodí ven :wink: lepší než aby je to pak trápilo v bříšku :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Blani Honzula jak chrápal ty 3 hoďky tak byl taky čilouš :grinning: a to při koupání dělal jak by spal :grinning: komediant jeden :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Kači :grinning: . Po osmé jsem ho naštěstí uspala, ale stejně nespí ještě nějak moc tvrdě. Musela jsem za ním ještě jít, tak snad už spí.
19. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
ahojky,
tak koukám, že jste si zase s těma drobečkama dneska užili, hlavěně šmoula s hančou co? tak snad už bude dobře. my jsme byli pro tu sedačku tak jsem nakonec vybrali tuto http://www.hracky-kocarky.cz/1384-maxi-cosi-priori-xp-tango-red.html tak snad se bude filipovi líbit cestou zpátky v ní chrněl jak budulínek :slight_smile: tak zas o jednu starost méně :dizzy_face: já nevím proč mám dneska pořád sobotu.
19. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Sun, mám vybranou stejnou autosedačku, teda značku, barvu jinou.
Ty už jsi do ní Filipa přestěhovala?
19. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Sun, hezká sedačka :wink:

Půjdu spát, dobrou noc :slight_smile:
19. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Koukám, že Sofča blindila.
No nejlípje dát asi MM, ale když už člověk nekojí, tak bych udělala odvar z rýže a po troškách ho dala, kdyby to bylo jen, zatím kojím občas, tak mám doma jen toho Kulíška, ale ono se prodává i něco pro tyhle případy pro nekojící, zkusím to najít.
19. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
jo jitu nedalo se nic dělat z tý první už mu čouhala hlava, zkoušely jsme tři tuhle romer a tu cybex, ta cybex taky nebyla špatná, ale odradilo mě to poutání pásu, pořád bych to tam musela zacvakávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem ráda, že se toho ted zbavím. jakou budete mít barvu jitu?
19. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Hani,
http://www.hipp.cz/produkty/caje-a-stavy/hipp-ors-200/ors-200-mrkvovo-ryzovy-odvar.html
Ale je určitě i něco jiného, teď to nemůžu najít.
19. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Sun, mně se líbí ta hnědá.

co jste měli za vajíčko?
My máme maxi cosi, Alexovi čouhaj nohy, ale hlavu tam ještě má tak 4 cm, takže ještě 2 cm a pak musí taky do větší. Ale už ho vůbec nemůžu oblíkat do autosedajdy. Chtěla bych vidět dítě 13kg, které by se tam vešlo. :angry:

Cybex se mi líbilo, že je na dlouho, ale odradila mě majitelka shopu s autosedačkama, že to nevydrží stejně dlouho, protože ten potah tak dlouho prostě nepřežije a prý ani ten pult není nic moc.

Römer se mi taky líbí, ale stojí víc. Přijde mi takovej víc strohej než MC.
19. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
jo ten romer byl dost na těsno mi přišlo, kvůli bezpečí asi dobře, ale co do pohodlý asi nic moc, navíc u tý cosiny je lepší to polohování. my jsme měli od firkonu, protože jsme kupovali s kočárem, ale už bych do toho teda nešla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem myslela, že u toho cybexu se ten pult zacvakává a on tam drží jen pomocí toho pásu. :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
brééé ráno....
takže jsme usly až kolem 21h a já hned zalezla do postele asi 3x jsem k ní musela na dudáka ale do 2h spala a nekašlala jako včera, a od 2h se mi teda každou chvilku pofnukávala, tak jsem skoukla hokej asi půl hodky a šla ležet a každejch snad 10min jsem tam chodila tak hodinu než zabrala aspon na 2h....mno furt lepší než včera.

ale až přijede ten radek tak si to teda užije, páč já mám plány, mám gruntování celej den a pak jdu s holkama na kafe a basta!!!!!!!!

hani jinak neblinkala, ale ted ráno jsem ji dala trochu mlíka 100ml a to si jen ublinkla,snad se to lepší a co vy jak bylo??

ten ryžovo-mrkvový odvar si asi taky koupím :slight_smile:
20. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
sun ted koukám na sedačku, pěknááá....já mám vybranou jinou, tak pak se taky pochlubím :wink:
20. únor 2010 v 07:35  • Odpověz
Bré ráno,

tak jsem vás dočetla, koukám, že se včera u šmouly a hanky blunkalo, no snad už jste v pořádku

my noc super, usla chvilku po 20h a pak spala do 2h - kojo a pak do 7 :dizzy_face:

Takový noci chci pořád a nebo i bez toho koja :grinning:
20. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
sun tak sedajdu máte? No bezvadný, tak zas o starost míň :wink:

Za chvilku se budem chystat na plavčo, tak snad se nebudem potápět :sweat_smile:
20. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
javascript: js_fce_okno_auto('Storchenmühle Starlight SP Jubileum','../images/sklady/a1597342.jpg',400,500)

mě se líbí tato!!! :slight_smile: :dizzy_face:
20. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
aha tak znovu :grinning:
20. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
20. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
se mi líbí ta poslední třetí..... :slight_smile:
20. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
šmouli taky pěkná, mám dojem, že tuhle (teda jinou barevnou kombinaci) má ségra :wink: a je spokojená :grinning:
20. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
jo?? tak ji pozdravuj :grinning:
20. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
jj, akorát mám dojem, že byla i dražší, tohle je fajnová cena :slight_smile:
20. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
jo budu pozdravovat :grinning:
20. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahoj.
Máme za sebou usoplenou noc, malej to chytil ode mě, takže prskal, kašlal, z nosu mu teče, z očí mu teče, no celá maminka. Takže spal se mnou a většinu noci se po mně plazil.

Ráno udělal svoje další "poprvé" - boban do nočníku, zatím do něj jen čůral, ale dneska regulérní ho*no. Dobrou chuť, pokud zrovna něco jíte :grinning:
20. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jitu, zrovna jsem dojedla :grinning: . Alexek je šikulka :wink:
20. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky, zdravím z chalupy na horách :grinning:

dotaz: spí prcci s Vámi v ložnici nebo je máte zvlášť když už mají svůj pokoj?
20. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
dobré ráno,
tak noc normál, od půl sedmý už blbnul a pak byla ještě spací bonusová hodinka :dizzy_face: na plavčo dneska nejedem martin čučel na hokej tak se necícil a je u nás masopust, večer si jdeme sednout s holkama tak i tak je toho dost, tak at nejsem ztrhaná jak jetel no to ještě počítám, že dorazí tchýně :rolling_eyes: šmouly ty jsou prej taky dobrý koukala jsem tam na ně, ale přišlo mi to takový užší, ale nezkoušely jsme. mě by se líbila ta první :slight_smile:
20. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
jitko gratulace k bobku :grinning: :wink: já už taky chci pro ten nočník......asi tam pošlu radka
20. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
sun tchýně :grinning: :grinning: nemusíš ji?? moje je hodná, ale až moc :grinning: neže by vozila malou, na to je teda líná ale když něco potřebuju tak udělá, donese a když chci povozit, musím ale říct první..

vařím hovězí polévku a roštěnou!! co vy??
20. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.