• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jé šmouly taky máme hovězí polívku a plátek na žampionech tak dobrou chut, no nemusím je to takový celkem únavný :sweat_smile: a chci jít k našim kouknout na ten masopust jestli stihnu průvod.
20. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
teda tady to koukam žije takle odpoledne :grinning: hlásím že to naše noční odvykání buzení přineslo své plody :dizzy_face: dnes kojo v půl 3 a pak se teda probudil už v půl 6 :rolling_eyes: ale ještě si chvilku hrál a pak se mu věnoval tatínek :sunglasses: a dopo jsme byli v německu(nakupovat žrádýlko:wink: :slight_smile: ) a malej byl úplně zlatíčkovej :dizzy_face: cestou hodně spinkal a pak doma tu řádil jako čert :grinning: asi si vynahrazoval to sezení v sedačce :wink:
20. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Jitu tak ať jste byrzy zdravý :wink: a taky gratulace k bobanu :wink: :grinning:
Kat malej spí v pkojíčku :wink: do ložnice se nám postýlka nevejde :sweat_smile: :wink:
20. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Tak jsem dneska prodala korbu, už je z domu.

Alexkovi už neteče z očí, ale odsáváme každou hodinu a odsávačka má co dělat. Koupila jsem Physiomer baby a je to maso, jak to vytéká tou druhou dírkou, no snad to pomůže, Alex už nás asi nesnáší, jak se k němu blížíme ve dvou, tak zdrhá :grinning:

My dneska měli na oběd KFC.

Jo a máme druhej zub, druhou spodní jedničku.
20. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
jitu gratulace k zoubků, u nás se asi taky něco klube, ale trvá to teda už dlouho má nateklý ty řezáky dneska celej den ruku v puse a protivka protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: já za chvilku vyrážím na dámský tah už se moc těším a pak spím v obýváku tak budu mít v noci klídek (doufám :sweat_smile: )
20. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Tak se Alex zeblil asi jako včera Sofča a teď tu řádí na koberci jako černá ruka, asi ho půjdu odsát, aby se zklidnil :grinning: To si dělám srandu.
20. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahojky holky,tak pro změnu Vojtík řádí a řve v postýlce.u nás platí nechat chvilku vyřvat,pak bude tak unavený že usne.Snad to bude fungovat i dneska.Zuřivec jeden.
Doufám,že těm dětičkám kterým bylo špatně už je mnohem lépe.
Holky chci se zeptat ohledně té registrace v DM.Já jsme jen vyplnila na netu tu registraci,neposílala jsem žádný rodný list,a ve čtvrtek mi přišla slevová knížka,ale pro novorozence :angry: Taky Vám nejdříve přišla ta první a pak až od těch sedmi měsíců?Já jen jestli to mám čekat,že to někdy přijde.A je zajímavé že mi to poslali,aniž bych odeslala ten rodný list.
Jinak sjem grogy,byli jsme přes dvě hodiny venku,sněžilo,pršelo,počasí na prd,a já se úplně vyřídila.
20. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Jsme byli u našich a su opět přežraná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jitu, gratulace k zoubku :slight_smile:

Sun, užij si dámský tah i klidnou noc :wink:

Andrejko, jo, prve jsem dostala pro novorozence (nevím teda už, jak byl Mareček starej) a pak tady ta. Ale je fakt zajímavé, že ti to poslali i bez rodného listu.
20. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jitu - gratulace k zoubku, a snad už nebude Alexek blinkat, my taky odsáváme a taky když slyší vysavač a vidí odsávačku tak zdrhá, ale já si ho přitáhnu :grinning:
Sun - užij si večer s holkama, taky bych někam šla, ale Pepa je v práci, včera jsme byli na večeři poprvé, co máme Marečka, tchýně hlídala a dávala kaši, koupali jsme už my, docela jsme si šmákli - měli jsme rarášky a hranolky, mňam :dizzy_face:
Andrej - já vyplnila přihlášku v DM a hned jsem tam odevzdala tu kopii rodného listu a asi za 14 dní mi přišla knížka pro novorozence a za dalších 14 dní knížka od 7. měsíce :wink:
autosedačku taky furt řešíme, hlavně Pepa, máme pořád tu Jané od kočárku, nohy mu čouhají do výšky, ale hlava se pořád vleze, taky máme zatím jen 8 kg, takže vlastně správně tu od 9 kg ještě používat nemůžeme, že? :confused:
byla jsem odpoledne u našich, takže jsem měla obídek a pak i zákusek a nakonec i véču, mňam a bez práce :grinning:
mamina měla ve středu svátek, tak to byla taková mini oslavička :wink:
20. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Sun užij si jízdu :wink: snad tě nechají chlapi v klidu vyspinkat :wink: :grinning:
Blani my jdeme zítra a taky počítam že se přežerem :grinning: :grinning:
Kačí tak to je super že jste byli na véče :dizzy_face: :dizzy_face:
kuk do alba na pizizoubka :wink:
20. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Kači - pěkné zoubky :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Kačí díky :wink: :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Přidala jsem pár fotek na gelerku :wink: tady to začíná: http://katka82.galerie.cz/3992177-honzik-od-6-teho-mesice#62018325 :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Dobré ráno. U nás je pod 0, ale vykukuje sluníčko, tak snad odpoledne by mohlo být hezky :sunglasses:

Kači, krásné fotky a krásné zoubky :slight_smile: . Vidím, že jste Honzíkovi na zem pořídili kousek koberce. My jsme taky chtěli a já furt nevím, beztak je věčně mimo tu deku, co mu dávám na zem, tak mi to přijde i zbytečné. Není to zbytečné?
21. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
dobré ránko,
tak jízda byla fajn, si člověk tak odpočine :slight_smile: u nás taky pod nulou, ale klube se slunko :dizzy_face: tak jsem říkala, že pojedem odpoledne na sáňkách třeba je to poslední možnost letos :grinning: doufám :wink:
21. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Gratuluju prckum k zoubkum.Majdulka jich ma uz 6 - 4nahore a dva dole, uz neni upirek :grinning:

Cetla jsem ze Sofca blinkala, tak snad uz je to Hani dobry :wink:

Jitu-taky gratuluju k bobku :grinning: :grinning: Ja mam doma taky nocnik,ale prisel mi nejakej velkej,ale ty ho davas na ten cinskej ne?ten sem tenkrat taky koupila a vubec nam to neslo, takze je nepouzitej doma :unamused: Asi ho prodam.

Jinak Majdinka uz pekne sdi, leze a stoji a i dela par kroku kolem nabytku :wink: Nejdriv jsem nechtela ohradku,ale ted jsme ji objednali, pac uz mela na cele dve modriny, jak leze kam nema a navic mame krb a to se bojim, aby tam nesahala atd. Tudle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28829086&tab=0

A taky uz jsme meli premieru v nove sedacce-mame tu Cybex Pallas a supeer - Jitu mi se jednou na ni jeli kouknout do obchodu a oni ji tam nemeli na prodejne, kdyz jsme se prodavacky (moc ochotne!) ptali proc, tak jeji odpoved byla, ze by ji nikdo nekoupil!Tak se ji tata zeptal, jak to muze vedet kdyz ji tam ani nemaj!!! :angry: No opravdu prodejce hadr!Takze jsme se byli juknout nakonec v Praze, kde nam ji pani ochotne predvedla a popsala,takze to taky rozhodlo :wink: Jinak potah je pratelnej a pultik je nastavitelnej a vyndavaci a proste se mi moc libi a jsem spokojena :slight_smile: a Majdinka taky a to je hlavni.
21. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Byli jsme venku a je tam krásně :slight_smile:

Sun, tak to je fajn, že sis jízdu užila :wink:

Andaro, tak to je Majdulka velká šikulka :slight_smile: . Ohrádka je pěkná, ale do našeho pidi bytu by taková velká nevešla. Majdulka je kočka, už má i sponečku ve vláskách? Parádnice :wink:
21. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahojky holky,

tak venku se už zatáhlo, no kde je ten oskar???

Andrej a nebyla jsi už zaregistrovaná v DM jako těhule? To pak rodnej list nemusíš posílat. Já jsem do DM zavolala a nahlásila datum narození, (bylo to tak před necelým měsícem), poslali mě novorozeneckou a pak asi za 2 týny tu od 7.měsíců.

Do svýho pokojíku už chci malou přestěhovat, no co nevidět. Děláme ještě nějaký úpravy nábytku, musíme koupit a položit koberec a pak už ji přestěhujem :slight_smile:
21. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
ahoj holky,tady na Liberecku chumelí jako blázen, jinak než na čtyřkolce se sem nedostaneme,ale jestli bude sněžit až do rána,tak se nechytáme ani s ní,to jsem zvědavá teda zítra :grinning:

Holky já jsem malou uhodila do hlavičky, zdvihla jsem jí nad hlavu,chtla jsem si čuchnout k plíně no a stála jsem přímo pod lustrem,ten končí takovou koulí nic špičatého, chviličku plakala a dobrý, ani žádný flíček na hlavičce nemá, tak snad se nemůže nic stát nadávám si, kak jsem hrozná :frowning2:
21. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
Kat, tak si užívejte na chalupce :wink: .
Tak když zapomněla, tak je to dobrý :slight_smile: . Já si taky vždycky strašně nadávám a připadám si totálně neschopná :pensive: . Neboj, ona si to určitě už vůbec nepamatuje. Takových (a ještě horších :pensive: ) úrazů ještě bude :frowning2:
21. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
je tady se vůbec neprndáááá :grinning:

u nás je hezky, svítí celej den sluníčko

kat nic si z toho nedělej, určo to nic není, když tam ani není vidět flíček, to bych neřešila. A jak píše blanka, už si to určo nepamatuje :grinning:
21. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoj holky..Sofče už je dobře,jen ten pátek večer zvracela ale pak už pohoda..jen zas dělá scény u jídla :unamused:
My byli dnes na 3h venku,bylo fakt nádherně,akorát opět samy bez tatky,ten už je zas pryč..
Jinak mi před chvilkou volala máma,byla v Plzni za ségrou,ségře dnes dopoledne praskla další cévka v mozku takže jí opět operují minule ta operace trvala 6h ted už trvá 8h a ještě neskončili..včera za ní byl její přítel tak si stěžovala že jí hrozně bolí hlava,že pořádně nevidí,vše rozmazaně a nemohla hýbat levou částí těla.. a dneska zas tahle pecka..máma je z toho chudák úplně v pr....a o malýho včera vůbec nejevila zájem,Petr jí přivezl fotky tak je ani nechtěla vidět a ani se nezeptala jak se má atd..no prostě je to hrozný,vypadá to že se z toho bude zotavovat pěkně dlouho,takže ségry přítel bude muset nastoupit na mateřskou,protože od státu má zaplacenej ošetřovák jen na 9 dní,ted si vybral dovču,ale ségra se určitě hned tak nevrátí.. :frowning2:
21. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Hani tak super, že je malá v pohodě a že jste si užily procházku (i když holt samy)

Tvojí ségry je mi moc líto, je to fakt tragédie, hlavně at operace dobře dopadne a at je ségra brzo v pořádku a doma s rodinou. Pro mamku to musí být hrůza, samozřejmě pro celou rodinu je to rána, ale maminka je holt maminka. Držím moc moc palečky a myslíme na vás.
21. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Hani, tak to je fajn, že je Sofinka už v pohodě a neblinká. Teď jenom to jídlo ještě, aby se naučila pořádně papat :wink:
S tvou sestrou mě to strašně moc mrzí. Tak mladej člověk a takové problémy - nepochopitelné :pensive: . Snad jí ta operace už pomůže a bude jen dobře.
21. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Hani super že je Sofi už dobře :wink: se sestrou je mi to moc líto :pensive: kočko mooooc a moooooc držím palce hlavně ať to dopadne dobře :wink:
Blani ten modrej koberec byl do ložnice :wink: v obýváku ho Radek nechal aby se narovnal :grinning: ale chceme mu sem koupit koberec na hraní :slight_smile: :dizzy_face:
U nás taky bylo krááááásně :wink: :slight_smile: už se toho jara fakt nemůžu dočkat :grinning:
21. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
tak saně nic moc ještě se mi ho podařilo i vyklopit :sweat_smile: ale ani nepípl, měl kombinézu a fusak tak to bylo do měkýho. na procházku jsme pak ale radši jeli s kočárem vypadá to nadějně všechno pěkně taje silnice skoro suchý jen těch šutrů :angry:
hani chudák ségra, hlavně at to dobře dopadne je to fakt těžký pro vás všechny, ale musíte věřit, že bude líp :wink:
21. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Sun to se mi povedlo taky :wink: :grinning: oni jsou potvory strašně vratký co? :grinning:
Charlie přejeme všechno nej,nej,nej k svátku :wink: :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Sun máte moc pěknou autosedačku..my asi taky budeme kupovat maxi cosi :slight_smile:
Jmiso gratuluji Alexkovi k dalšímu zoubku.. :slight_smile:
Káto pěkný fotečky Honzíka-koukám že je to taky šikulka a ty dva zoubky mu moc sluší :wink:
Andaro teda Majdulka už je ale ozubená :grinning: aspon se jí dobře kouše,Sofča stále nic-ta mít zuby snad nebude :sweat_smile: jinak je Mejdulka čiperka za chvilku začne chodit i bez držení :slight_smile: a sedačka vypadá super :wink:
Jinak holky díky-je to vážně hrozná situace,hlavně aby to dobře dopadlo.. :pensive:
21. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
hani - taky držím moc palce ségře a hlavně že je sofince už dobře!!

my měli noc děsnou, nebudu ani popisovat i přes den je protivná...dala jsem ji sirup na bolest a pak byla lepší, takže dostane i na no, protože byla vzhůru hodini co hodinu do rána....spala jsem až dnes odpolko...s radkem jsme se střídali, ale byli jsme oba k.o.
má pořád tu rýmu a kašel, někdy vyblinká hleny, hrozně zahleněná ale už vykašlává, tak doufáááááááááááám že dnes bude spát líp :wink:
něco se ji začíná i klubat v puse, tak si to asi užijem :confounded:
21. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.