• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Teda Smouli vy si to taky užíváte co?Tak at aspon dnešní noc je lepší..
Chtěla sem se tě zeptat-jestli ti to teda nebude vadit proč jste si pořídili holky takhle dlouho po sobě?
Já bych chtěla mít druhý mimčo tak za 6 let a každej komu to řeknu tak na mě kouká jak na blázna,proč takhle dlouho a že si děti nebudou rozumět,že je lepší mít je rychle za sebou atd..
21. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
šmoulo chuděro, teda to sis užila. Snad už bude Nelča víc v pohodě.

katy díky za gratulaci :grinning:

hani a proč to každýho tak zajímá??? Mě se třeba taky občas někdo zeptá, já řeknu, že až budou malé 2 roky, tak to začnem řešit, ale kdo ví, co bude, že? :confused: :grinning:
21. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Charli tak to nevim,ale zrovna včera se mi ptala kamarádka kdy budeme mít druhý a když sem jí řekla že až půjde Sofča do školy tak se do mě hned pustila..moje máma to taky nemůže nějak pochopit,přitom mě na tom nic tak divnýho nepřijde..my jsme ze ségrou o 3 roky a stejně jsme si spolu nikdy nehrály..chtěla bych jít mezitím zas do práce,vydělat si nějaký peníze,trochu si užít pohodu,jet na dovču,Sofinka už bude větší,rozumější,taková moje pomocnice,prostě nechci být doma zavřená 8 let dohromady,bez peněz a taky si chci Sofču pořádně užít..
21. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Máma volala už 3x do nemocnice,ale žádnej doktor tam neni k zastižení :angry: takže o ségře vůbec nic nevíme :frowning2:
21. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
U nás se už spinká :slight_smile:

Kači, tak to jo :wink:

Charlie je Lenka? Tak to se taky připojuji ke gratulaci všeho nejlepšíííííííííího :slight_smile: . Pěkná nová fotka :wink:
21. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Charli pěkná ikonka a vše nej k svátku :wink:
21. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Šmouli, teda, ať je Nelince brzo líp a ty se konečně vyspíš :wink:

Hani, já chci taky rozdíl tak 5 let. Mamča mi to schvaluje, že aspoň nebudu mít honičku a včera babička říkala, ať si hnedka pořídíme druhý, ať to mám z krku. Ale já nemám děti přece kvůli nějaké povinnosti a pro to, abych je měla z krku...
Hani, to je nejlepší, že? Když ještě nejsou děti, tak se ptají, kdy budou. A jak jsou, tak se hnedka ptají, kdy bude druhý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A máš pravdu, já taky nechci být doma x let v kuse. Jasný, třeba po 2 letech budu moooooc chtít další miminko a s manžou se domluvíme, že na něm začneme pracovat. Ale vzhledem k tomu, že budeme stavět, tak pochybuju, protože se bude každá koruna hodit.
Ale taky chci ten větší odstup právě pro to, jak ty říkáš. Mareček už bude rozumnější, bude chodit už třeba s kamarádama ven (upřímně, netuším, kdy děti chodí už sami ven), vyhraje si sám, budu moct v klidu kojit, když budu těhule, tak bude ve školce/škole a já si budu moct odpočinout, to samý potom na mateřské ze začátku (doufám :grinning: ). A taky když dítko začne chodit do 1. třídy, tak ho rodič doprovází a to kdybych chodila do práce by šlo dost těžko.
No, naplánovaný to mám hezky :sweat_smile: :zipper_mouth:

Jsem se rozepsala :sweat_smile:
21. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Mě taky přijde divný říct at to mám z krku nebo at to má rychle odbytý..my jelikož chceme dětičky dvě tak si chci užít obě a ne lítat jak hadr na holi..a jelikož mi netlačí věk tak mi to přijde úplně v pohodě..já to vidim u známých kde mají 9 letou Kristýnku a ročního Toníčka,jak ta holčička krásně pomáhá,s malým si hraje,nebo jde po škole za kamarádkou atd..za to u švagrový zas vidim jak její 2 letá dcera se jí stále drží za nohu,ještě nemluví,takže nikdo neví co chce,nosí plíny a mámu potřebuje ještě hodně hodně moc a Lenka-švagrová čeká za 14 dní chlapečka..si to vůbec nedovedu představit,mě stačí když tam přijede se Sofčou,jak na ní žárlí,nechce nechat mámu ani aby si Sofču pohladila atd..já vim že každý dítě je jiný a jinak šikovný že to tak nemůžu brát ale rozhodně se mi víc líbí model starší rozumější dcery..
21. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Hani, a jak staré to první má švagrová?
Když jsme byli u dr. na kontrole, tak tam přišla maminka z novorozeňátkem a holčičkou tak 7-8 let. A to bylo furt: mami, tady na tu plínku ho polož, mami, já ho vysleču, mami, dělám to dobře, že, mami, když ho krmila, nemá hlad a tak dál. To bylo úplně suprový. Já vím, že mám chlapečka, takže toto očekávat nemůžu, ale moc se mi to líbilo. A třeba se bude cítit jako velkej brácha a to druhý taky opatrovat. Jen aby nežárlil, když je to takovej mamánek. Ale to by žárlil i za 2 roky i za 5 a za těch 5 mu to snad líp vysvětlím. Doufám :grinning:
Nás taky věk netlačí, ale chci si užít obě (kdyby už to třetí nebylo). A být doma 6 let a pak už být do práce až do důchodu, pardón do smrti, když důchody nebudou. Ne, děkuju :pensive:
21. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Blani Nikolce jsou 2 roky a 2 měsíce
21. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem si vás přečetla.nejdříve chci poslat spoustu sil Hani Tvoji sestře,hlavně ať to všechno dobře dopadne.
Charlie jj byla jsme zargistrovaná jako těhule,takže už teď se těším na další kuponky,tam toho využijeme určo více,než u novorozenců :grinning:
My byli celý den u našich,na procházce i s hafanem,no prostě priima den.Sluníčko svítilo,tak hned to bylo venku radostnější.
Jo a co se týče těch úrazů a boulí,nic si z toho holky nedělejte,Vojtík se dneska pkěně řachnul ve vaně,a to sjme s ním tam byli oba.Chudák se nemohla ni nadechnout jak chtěl křičet,má na čele červený flíček,jsem zvědavá jestli se z toho vyklube modřina
21. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Andy moc děkuji :slight_smile:
Mě taky nejdřív přišla novorozenecká knížka,já se zaregistrovala v prosinci a pak asi za měsíc ta od 7.měsíců...
21. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Holky díky za gratulace.

JJ Blani jsem Lenka :grinning:

No a naplánovaný s dětima to máte krásně :dizzy_face:
Moje představa je zas taková mít dvě děti po sobě, odstup tak ty 3 roky a mezi nima do práce nejít. Ale jak říkám, ono se fakt uvidí až tohle bude aktuální. Třebas se rozhodnem jinak.:slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Co se týče těch věkových rozdílů,tak já chci mít druhé tak ty tři roky.Za to Jindra chce momentálně jedináčka,ale já ho opět přemluvím v tom už mám praxi :slight_smile: Já vím jedno,chci si pořádně letos s Vojtíškem a Jindrou užít léto. :grinning:
Leni taky se přidávám ke gratulacím :wink:
21. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
andrej díky :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Hani, hmm, "stará" je dost. To teda žárlí fest. To bude mít švagrová "veselý".

Andrejko, chudák Vojtík. No jo, to je hned, co.

Charlie, přesně tak, člověk se vždycky rozhoduje podle situace.

Andrejko, jakto že chce Jindra jenom jedináčka? To jsi v přemlouvání dobrá, já to vůbec neumím. Manža si prostě něco usmyslí a přes to nejede vlak. Někdy se mi to podaří, ale většinou ne :sweat_smile: . A jak budete užívat léto? Pojedete někam na dovču?
21. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
andrej a máte už něco naplánovanýho na léto?
21. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
charlii taky vše nej k svátku. :dizzy_face: pěkná nová fotečka.
tak já chci mít děti taky brzo po sobě bud najet hned na druhou mateřskou nebo ještě o rok dřív uvidíme podle toho jak se pohne stavba. u mě zase není takovej rozdíl mezi mateřskou a platem :frowning2: takže finančně bych si moc nepomohla a šéf mi řekl, že kdybych nešla na mat. tak mě stejně propustí protože je málo práce, takže já nemám kam spěchat :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
sun kujíííííí :grinning:
21. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
jé tak to je dobrý, koukáte se na ČT1? Docela dobrý, mamina s dítětem. Prej proč pořád jen řveš? To tě mám jenom chovat? :astonished:
21. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Charlie pěkná noá fotečka :wink: :dizzy_face:
Taky bych ráda navázala s mateřskou :wink: jednak že do starý práce se už za žádnou cenu nechci vrátit :confused: a pak taky Radkovi bude za 3 roky 40 a taky aby si ho pak na třídních zchůzkách nepletli s dědečkem :grinning: :grinning:
Hani držím pěstě ať se mamka brzy dovolá :wink: a hlavně ať se dozvý že je to v pořádku :wink:
21. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Sun, hm, tak to se ti nedivím, že se do práce ani nehrneš.

Charlie, nedívám, manža tam má tu koninu na nově. To tam je film nebo co?
21. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Sun já se taky nemám kam vrátit do práce a placený jsme to měla stejně naprd..právě proto bych chtěla zkusit něco jiného,abych dostala mateřskou aspon při druhém dítěti..
Andy a co budete dělat v létě?My chceme jet v červnu autem do Itálie ke známým do bytu,tak sem na to zvědavá,jinak žádnej plán nemáme,ale určitě budu tak 14 dní u mamči na Šumavě..
21. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Blani on má dva bratry,a chce Vojtíkovi dopřát jen to nejlepší.On si teď myslí,že bychom to těžko zvládali.No když si tak vemu,kdybych trošku nepřitlačila na pilu,tak ještě ani Vojtík není.Jenže já zase vím,jaké to je být jedináčkem,takže to druhé prostě bude.No uvidím zítra jestli tam bude modřinka,no snad ne.On v té vaně dělá šílené hlouposti a pak to tak dopadá.No s tím užíváním léta jsem myslela koupáky,opalovačka,já třeba nějaké párty a tak.Toto léto bylo takové jen ve stínku,ani jednou na koupáku.Takže takhle jsem to myslela.Dovča asi nikam nebude,spíše jen výlety.Spíš jsem myslela,abych třeba nebyla těhulka :grinning:
21. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
blani je tam jakejsi českej film o mamině co má malý mimino, ted už tam mám ale hokej, jsem to stejně sledovala na půl oka
21. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
tak už jsem si taky zapla hokej, si tady pěkně objednávám na mimibazaru a ono mi to spadlo :angry: tak martin chce 4 děti, ale to si doufám dělá srandu no a i kdyby ne tak to nezáleží na něm :grinning: já plánuju 3 uvidíme jak to půjde a co bude.
21. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Sun a co objednáváš?Já ho taky projíždím,no spíše jsme teďka na aukcích.Hokej máme taky zapnutý.Půjdu k němu ještě chvilku žehlit.
21. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
potřebujem nějaký věcičky na jaro, ted objednávám riflový lacláčky, už jsem si konečně vybrala a ještě chci k tomu něco z toho alba přihodit a spadlo to :angry:
21. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
ty jo, už hledáte jarní věci, jo? Já teda zatím nee, netuším jak vyroste a hlavně kdy to jaro přijde????
21. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
tak já nakupuji už taky na jaro a léto.Vím že budeme nosit na jaro 80 a kalhoty se velmi brzo přehoupeneme na 86.
Já si to vždycky projíždím a když mě něco zaujme,a líbí s emi tam ještě v albu něco tak to beru.Tento týden by mi měl přijítz jeden balík pro Vojtíka a bunda na jaro pro mě.
21. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.