• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
charlii jaro bude brzy :dizzy_face: :dizzy_face: (doufám :grinning: ) já taky beru, aby byla trošku rezerva tak tu 74, třeba za minulej měsíc jsme nevyrostly ani o centák :confused:
21. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
ježiši už to zase žuchlo jsem vám tu chtěla dát odkázek na ty gatky :angry: no půjdu chrnět, kdoví kdy bude budíček tak at něco naspím tak dobrou
21. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Dobré ránko, vypadá, že dneska bude zase hezky :sunglasses: . Vstávali jsme v 7. Když byla poránu tma, tak spal teda dýl. Doufám, že v létě nebudeme vstávat v 6 :sweat_smile:. Ale je vidět, že by ještě spal, protože skoro pořád zíve.

Andrejko, aha. No, to snad každej rodič (až na výjimky) chce dopřát jen to nejlepší. Ale zase nic se nemá přehánět, že jo :wink: . A když se naučí dělit, jenom dobře.

Já taky jarní věci ještě vůbec nekupuju.

Sun, jak se do něčeho člověk zahledí, tak to nejde se odtrhnout, co.
22. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
dobré ráno,
tak noc po dlouhé době super chrnělo se až do pl pátý :dizzy_face: a pak jsme vstávali před sedmou. my přijde, že už ted je světlo čím dál tím dřív. přesně jak píšeš blani dneska jsem o tom taky přemýšlela :slight_smile: o tom letním vstávání.
holky, aby vás to jaro potom nezaskočilo :grinning: tak já jsem objednala tyto kalhoty http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31019873 a pak ještě dvoje http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29707006
22. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
Sun, mně se zobrazuje hlavní stránka MMB :confused: .
No jo, možná nás zaskočí, ale já nemám ráda takové nakupování dopředu, když nevím, jak moc mi vyroste.
22. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Ahojky holky,tak my dneska budíček o půl šesté,a od té doby čumákujmeme,ale dostane sváču,a pak šupky hupky do postýlky.
Sun mě se taky zobrazuje jen ta hlavní strana.
Já zase nemám moc ráda nakupy tak narychlo.Nakupuji teď tu 80,to vím že tak budeme mít.Zase to jaro nebude za tak dlouho,aby nám ti prďolkové rychle vyrostli.
22. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
no asi to zrušili jak jsem to koupila, mě to jde, ale protože to tam mám asi uložený no tak nic, filípek vám to potom předvede osobně :grinning: no dopředu já myslím, že do měsíce tu jaro bude :slight_smile: a já tady mám většinu věcí oteplených a ty z podzimu už nám nejsou.
22. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
http://sunsetka83.galerie.cz/4424632-filip-9-mesic#62079040 tak zkuste tady a za tím jsou ještě jedny. nakuju radši taky o kousek větší ohrnout se to dá vždy :wink:
22. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Sun, ty riflíky jsou suprové.
Myslíš, že do měsíce bude jaro, jo? To nevím. Sice by se mi to líbilo, ale přijde mi to brzo na jaro :sweat_smile:
22. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
u nás noc taky dobrá :wink: kojo těsbě před 4 a pak teda vstával v půl 7 :rolling_eyes: :grinning: ale páč radek dneska nespěchal do háku tak ho pytlíkoval on :wink: :grinning:
Sun jej tak velikost 74 jsme museli vytasit už teď :sweat_smile: al :wink: e zase na druhou stranu 68 nosil od listopadu :grinning: a ty gaťky jsou super :wink: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
bréééé ráno

tak noc ušla....nezvracela, jen pokašlala a teplotu taky nemáme už...uf

já chtěla děti po sobě tak 6let rodíl věkový,když jsem si to tak pěkně užívala s nikolou tak do 2,5let nespala až do rána v kuse a nějak se mi nechtělo být zas doma a chyběli mi lidi, těšila jsem se do práce a já nejsem typ mít děti po sobě brzy, chtěla jsem si každý užít a taky jsem se toho bála... pak to nějak nešlo, pak se nechtělo a pak začala nikola že chce sourozence, že je furt sama ale to už jsme zase taky chtěli, že jedno je málo....a povedlo se :dizzy_face:
hani taky mi to říkaj - ale mě to vyhovuje, za prvé jsem si niki užila a ted mi pomůže s ní a nejsem na to sama, je to i veselejší....jediný co je nevýhoda, že jsem si před dvěma lety dělala kurz na nehty a chtěla jsem se dát do podnikání, tak mi to ta druhá překazila :grinning: tak to nevím jak to bude až ji budou 3roky, babičky půjdou do důchodu, tak na to spoléhám :confounded: mno buhví co bude že jo... :wink:
22. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Sun ty ryflíky jsou superní.My třeba laclíky 74 už máme krátké :sweat_smile:
Tak sjme po svačince,ještě baští křupku.a pak snad zalehne.
22. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
děkuji za pochvalu taky se mi moc líbí doufám, že nám vydrží co nejdýl, oni by už ted neměly prcci růst tak rychle. šmouly to je dobře, že je nelče líp, alespon si se vyspala. :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno..u nás noc celkem dobrá buzení ve 24-2-8..ve 2h dostala jenom čaj..akorát že ráno zas vypila jen 40ml UM a nic jinýho nechce..by mi zajímalo z čeho ta holka přibírá.. :sweat_smile:
Sofča ted taky začíná nosit vel.74 teda kalhoty,bodíčka máme ještě 68,ale už ne na dlouho..tu 68 jsme užili fakt hodně,nosí jí už nějaký 4.měsíce..počítám že tu 74 bude nosit tak do června a pak bude mít 80 takže podle toho už tak nějak nakupuji dopředu..
Smouli neboj podnikat budeš a až bude nelinka větší,pak to rozjedeš ve velkým :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
tak mi ted rarášek usnul u kojení pořád tady knučel tak jsem mu dala cucnout a už chrní :grinning: tak bude chvilku klídek. na tu 80 velikost taky mrknu co tam mají pěknýho. vařit nemusím máme zbytky od včera. hani co ségra už něco víte?
22. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
jé holky kde jste já tady mám chvilku klid a tady nikdo :fearful:
22. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
ahoj kočky, tak já tu makám od rána jak fretka :grinning:
Jsem tu měla stolaře, řezali nám skřín a rovnou ji montovali do ložnice. Takže ted zbývá koupit koberec, vyklidit a přestěhovat oba pokoje a Verča bude mít svý království.

Ted je s babi venku, ale počítám, že už se budou vracet.
Aspon jsem stihla vysát ty piliny, který tu byly všude.

Jo a už lezeme dopředu :grinning:
22. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Teda holky jak já to dlěám fakt nevim,vždycky když je manža pryč tak se něco stane :angry: rozbil se nám kotel a netopí,sice na teploměru máme že je tu 20 stupnů,ale Sofča jak se pořád plazí po zemí tak má studený ruce i nohy a mě je teda taky zima,no a abych to neměla tak jednoduchý tak opravář co k nám jezdí má týden dovolenou,takže sem ted hledala na netu jiného,jenže všichni můžou tak v út nebo ve st..až na 10 pokus sem nějakého sehnala,přijede v 16.30h..
Jo a Sofča se od rána nemůže vykajdit,chudák tlačí,brečí u toho a nic z toho,tak sem do ní narvala hrušku,tak snad to bude odpoledne lepší..
Charlí Verunka už leze?Tak super gratuluji :slight_smile:
Sun u ségry nic novýho po operaci doktor jen řekl že se ted musí čekat,že se teprv ukáže co bude dál :frowning2:
22. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
teda hani ty máš pech holka :angry: hlavně, že jsi někoho sehnala at máte teploučko, my měly ráno -9 :confused: brr, ale ted už zase krásně svítí tak to leze nahoru :slight_smile: tak budeme mít další modřinu :pensive: oba na něj s martinem čumíme a spadla na něj židle a bouchla ho na čelo, kde už má modřinku z minulýho karambolu :sweat_smile: ale už se směje už je dobře fakt asi budem muset pořídit nějakou tu helmu. charlii verča je šikula ted ti to už taky začne :wink: :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Hani teda ty máš holka fakt smůlu :confused: no ještě že jsi vůbec někoho sehnala :wink:
Charlie gratulace k lezení :wink: Veru je šikula :dizzy_face:
Sun jj helmička to jistí koukam :wink: :grinning:
Šmoulo tak super že už malá neblindí :wink: :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
jé holky díky, no lezeme, spíš se umí plazit a včera se zvedla na 4 a začla pérovat. Je to ale ještě na ni těžký, tak se hned zas rozplácne. Ale už přišla na to, že když ji něco zaujme, tak se tam dostane po předu

teda Hani, no to je fakt pech
22. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Tak jsme byli venku a celkem jsem zmrzla. Mareček mi vyloupl mezerník :confused: :sweat_smile: , tak se mi sakra blbě píše :grinning: Doufám, že to půjde spravit, protože je to firemní notebook :zipper_mouth:

Charlie, super, Verunka je šikulka :wink:

Hani, teda, ještě žes někoho sehnala.
22. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
čau já ted přišla z venčí a udělalo se tam teda teploučko!!

hani to je fakt smůla, budeš se muset zahřát jinak-nabalit se :slight_smile: tady se topí přes škodovku...tak to je v těch panelákách dobrý, horší třeba v létě to nám na tejden vypnou teplou :angry: no taky musej mít dovču :unamused: tak se voda ohřejvá a to bejvávalo 14dní....

charli nelinku dávám častějc na deku aby se už konečně rozhoupala....byla tu kámoška a já ji říkám : hele co už umíme....a ona a co jako? a já no umí ležet :grinning: ležela jak lemra a válela sudy, tot vše :rolling_eyes: miluje moje pantofle, to za nima furt v chodítku a tak ji je dávám na deku a jak na ně nedosáhne tak na to se.. a válí si sudy :slight_smile:

mě už nela taky moc nenene nutr....
22. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Šmouli, to je Nelinka šikovná, že umí ležet :grinning: :wink:
22. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
a co vaříte?? já jdu odpol dělat kotlety na žampionech asi s bramborem...někdo mi dal ispiraci tuším že sun měla něco na hobách :wink:
a cejtím hovnouse takže jdu přebalit :slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
dyk já ji říkala, všem lezou ale takhle krásně ležet a bejt hodná neumí žádný :grinning: na 8měs :fearful: sranda
22. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Šmouli :grinning: :grinning:
Honzule taky jen sem tam zapéruje a jinak válí sudy :wink:
22. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
a má tu někdo chodítko kromě mě?? a jak dranděj??
22. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Šmouli :grinning:

Mareček začal dávat kolínka pod sebe nebo hodně zdvihá hrudník nad zem. Tak až přijde na to, že to má spojit, tak bude na kolínkách :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
šmouly co já bych za to dala kdyby uměl ležet :grinning: my máme chodítko a jsem za něj ted fakt ráda, v něm si alespon nenatluče :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.