• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
My chodítko nemáme. I kdybych ho chtěla, tak v našem pidi bytě by to s ním moc nešlo.
22. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
blani já vím ty a codítko nejste kamarádi :grinning:

sun a kde máš nějaké nové fotky :astonished: :frowning2:
22. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
tady nigdo :unamused:
22. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
já tu sem :grinning:
22. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
a taky chodítko nemáme
22. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
A ani ho mít nebudem, já a chodítko taky nejsme kamarádi :sweat_smile: :grinning:
22. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
teda ted jsem byla na jedné diskuzi s chodítkama a vymazal mě admin :grinning: ale já se jen zastávala jedné holky, sem jako pařila s ní :grinning: a pak ji vymazal taky :grinning:

zas mám běhavku jako- hroznový víno a chleba s paštikou asi mi to nesedlo aauuu už zas jdůůůůůůůůůůůů :cry:
22. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
šmoulo ty máš dycky takový kombinace, že se nediv, že furt lítáš
22. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
dyš já mám furt HLAD!!!!!
22. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
musím jít připravit maso na kotletky, ale budu bušit, tak čekám až nelinka se vzbudí už hajá od půl3
22. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
jéé mě furt bublá a bolí břuch, do toho menzes a jako fuj-to je hnus fiijalovej :confounded:
22. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
tak musíš jíst jídla, který se k sobě aspon trochu hodí a pak aby ti nebylo blbě
22. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
tak už ok, teda to zas bylo něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: až mám zimnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu naložit ty kotlety :slight_smile:
22. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Tak jsme přišli z venku a už máme aji po svačince. Moc mu chutnala, aji včera - měl jogurt s jablíčkem :slight_smile: . Jsme začali chodit 2x denně ven, protože než abych se s ním 2 hodiny dohadovala, aby spal (mu se chce, ale nejde mu to), tak ho radši nabalím a jdem.

Šmouli, takový kombinace, se nediv :sweat_smile: . Stejně jak minule po celých huba buba :sweat_smile:
22. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Holky, ještě se chci zeptat. Je "nutnost", aby Mareček uměl pít z nekapajícího hrnečku? On to z něho neumí, tak mu dávám čaj z flašky, tak jestli mám koupit jinou značku nebo to nevadí.
22. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
šmouly já mám fotky na galerce zrovna včera jsem jich pár přidala z toho "vydařenýho" sánkování http://sunsetka83.galerie.cz/4424632-filip-9-mesic
teda ty se nalítáš :grinning: tak jsme byli u známý a dostali jsme krabici autíček, zatím je budem muset někam schovat jinak se tu nehnem.
22. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
blani my taky z hrnku ještě nepijem dělá s ním jen kraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkusit můžeš koupit jinej, ale nutnost to není třeba budou pít rovnou z hrnku :grinning:
22. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Sun, já si právě taky říkám, že pak bude chtít pít ze skleničky, tak jestli ho mám vůbec kupovat. No, ještě uvidím.
22. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
sun teda hezký fotky, filí je už teda velkej, to jsme nedávno seděly v mekáči a cpali se čízem :grinning: a prckové byli mrňavý...jak to utíká :frowning2:

a holky jak reagujou mamísci na hrnky když z nich pijete?? nela děsně -dycky ke mě lítne a otvírá pusinku a chce taky, tak ji dávám cucnout :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
ahoj kocky, jdu vas pozdravit, musim delat do skoly, takze jsem si rekla, ze internet tedka na nejakej tyden vynecham, obcas juknu, ale snazim se to omezit na minimum.. je to zrout casu :slight_smile:
doufam, ze se mate vsechny s detickama pekne, my jo, sabca uz je pekny certisko :grinning:
22. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky, nějak jsem se nedostala k počítači.

Dočetla jsem Vás teď malá už od půl 7 spí, paráda!! Dnes toho přes den moc nenaspala, tak odpadla brzo.

Chratuji k plazení, mi už taky pérujeme a včera v postýlce se na všech čtyřech rozhoupala a hodila normální rybičku dopředu :sweat_smile:

K těm dětem, jestli se teda pustíme do druhého tak hodně brzo, protože nás (teda mě) čas tlačí, jak tu někdo z Vás psal, aby si mě nespletli na rodičáku za babičku....

Holky, když prckům vaříte rýži - vaříte normálně tu pytlíkovou za 15 minut hotovou - s čím jí dáváte zelenina jaká a mixujete jí? Už fakt nevím, co furt malé vařit.

Hani - držím taky sestře palce, ať se brzo uzdraví.

JInak z hrnku taky nepijeme, cumlá ho a už se z "nekapajícího" hrnečku úspěšně i polila...
¨
Koukám, že tu frčí mimibazar - jak je to holky s tím poštovným. Když něco prodáváte, stanovíte cenu+poštovné, odnesete to na poštu, té druhé osobě přijde dobírka, zaplatí, vezme zboží a jak vám přijdou peníze - poštou složenkou? A zboží už se Vám někdy vrátilo? Přemýšlím, že pošlu dál nějaké oblečení, ale fakt jsem nikdy nic poštou neposílala, tak nevím, jak to funguje, dokonce asi sazby nevím (ale to bych si stáhla z netu).

Tak krásný večer a klidnou noc, mi si jdeme pustit film a užít si klidný večer. Pa
22. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
jo jo šmouly letí to jak blázen, filip chce všechno co mám já takže i po pití se sápe jednou jsem mu zkusila dát cucnout no byl chudák celej mokrej a to jsem tak dala jen trošíčku nějak mu to zteklo po bradě. :grinning:
22. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Šmouli, Mareček jde hlavně po PET láhvi :grinning:

Andrejko, jo jo, máme se fajn. Ať ti jde práce od ruky :wink:

Iviku, s rýží neporadím. Na tom mimibazaru většina (pokud ne všichni) posílají na platbu předem a ne na dobírku.
22. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
ivi já jsem načla jednu pytlíkovou rýži mám jí ve skleničce a občas přihodím trošku k zelenině. jo na mimibazaru se většinou posílají peníze předem a to poštovný asi podle těch tarifů na netu, taky na to budu muset mrknout.
22. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky

Smoulo-ja jsem taky proti choditkum, nesmi mi pres prah :grinning:

Blani-mame dva hrnecky a Majdinka z nich neumi, takze ma furt flasku :wink:

Ivik-ja ted varila novinku-koupila jsem bezvajecne testoviny a jinak maso (hovezi, kureci,krutu a kralika) a zeleninu :wink:
22. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jsem se učila a bolí mě z toho huba :sweat_smile:

Andaro, díky. Tak já další asi nekoupím.
22. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
AHoj všem.
Alex už je trochu lepší, ale furt musíme dokola odsávat rýmu a teď začal kašlat, je za mnou o jeden den ve vývoji choroby.

Jinak dneska už předvedl regulérní lezení žádný plazolezení ala Meresjev, hezky střídá ručky i nožky. Navíc mi tu lozí po vejškách, dokáže udělat tak tři kroky, pak žuchne, teda jako tři kroky podél nábytku saozřejmě. Takže za ním jen lítám.

Chodítko - nesmí nám do domu.

Rýže - vařím basmati, sáčkovou neee, tu nejíme ani my.

Hrníček - Blani, myslím, že je jedno když to nebude umět, ono jen se prý pak líp pije z normálního hrnku, údajně. No a pro mě je výhoda, že nekape a Alex si ho obhospodařuje sám. Když mu dám flašku, tak je celej mokrej.

Oblečení - dopředu nic nekupuju, všude je tolik hadrů, takže chodím kupovat, když aktuálně potřebujem. 74 má Alex už teď a dneska měl tepláky 92, tak se v tom vyznej.
22. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jitu, právě, z flašky je vždycky celej pocintanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
To je Alexek šikulka :wink:

Půjdu spát. Dobrou noc.
22. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
blani diky, no jo, nejak to jde.. snad to do 15 bude finito..
dobrou noc holky :wink:
22. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
Dobré ránko. U nás je hnusná mlha. Za chvilku pojedeme na plavání.

Andrej, určitě to stihneš :wink:
23. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.