• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani, tak si uzijte plavani no a uz sem zase cucim :grinning: ale to jen ke snidani :grinning:
23. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
dobré ráno,
u nás je taky mlha, že by se dala krájet, jsem se těšila, že bude celý týden jak v neděli a prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: noc super první kojo ve 4 :slight_smile: blani užíte si plavčo. co je špatnýho na sáčkový rýži?
23. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahojky po ránu,

tak u nás svítí oskar :dizzy_face:

Poraďte nějaký jídla pro mě, co furt vařit????? Hodte tipa
23. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
jo a kojo bylo u nás po 3h a pak v 7 :dizzy_face:
23. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Dobré ráno tak my už jsme vzhůru od 6.45h :rolling_eyes: to je pro mě teda děs,nedokážu vůbec fungovat..dala sem si Sofču k sobě do postele,dala jí tam hračky at se zabaví a já můžu ještě spát a ono prd,hračky už jí poslední dobou nějak nezajímají,spíš všechno okolo..
Včera byl u nás ten opravář,tak nám jen dopustil vodu do kotle,jiná závada tam nebyla,za 5 minut byl hotovej a zaplatila jsem 400kč :angry: kdyby byl doma manža tak by to dopustil sám a mohli jsme ušetřit :angry:
Jinak ze ségrou to vypadá špatně,od včerejška jí udržujou v umělém spánku,zřejmě bude další operace,máma tam jede ve středu,chce s ní mluvit doktor,po telefonu jí to nechtěl říct :frowning2:
23. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc nic moc, jedna noc dobrá a druhá špatná a pořád se nám to takhle střídá.

Včera jsme se pohádali s manžou, teda manža se pohádal. Vytekla mi voda ze sušáku na plovoucí podlahu a máme to rozlezlé, mne to fakt mrzí, ale manžovi to nevysvětlím. Tak jsem slyšela jak jsem hrozná a že nic nestíhám,že mne nic nezajímá než malá a tak, holky mne tak mrzí, že nepochopí že se musím té malé věnovat a ještě pracovat a alespoň trochu poklízet.
Jo a taky jak to, že je u nás nepořádek, když k nám chodí 2x týdně paní na úklid. Já nevím asi mi nepřijde, že máme nepořádek jo v zadních pokojíčkách, ale tam je fakt vše co se nám nikam nevejde a nevím kam s tím.

Říkal, že tohle zažil už v prvním manželství, když jeho dcera byla stejně stará jako Kačenka, ale s tím rozdílem, že jeho bývalá nepracovala. Já fakt nevím jestli je to jen moje chyba, normálně přemýšlím, že zajdu na psychologem, protože už nevím jak dál, manža mluví o rozvodu, že náš byt a mne nesnáší.

No, tak jsem Vám vylila srdíčko, tak se nezlobte. :pensive:

Jdu dodělat DPH.

Ahoj
23. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
ahoj kačko...neboj ono je to přejde :slight_smile:

a proč máš paní na úklid, ty chodíš do práce už :astonished:
23. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky,

tak u nás noc docela dobrá, usnula brzo, ale v 9 večer se probudila s pláčem, asi ty zuby. Dnes je nějaká protivná, začíná kýchat, tak uvidíme, co s toho bude.

A co je špatného na pytlíkové rýži? A kolik jí holky dáváte? Já vařím vždy na dva dny a vůbec nevím, kolik jí dát. A brambor už asi ne co?

katko85 - nebuď smutná, ono se to občas schumelí, že se vybouchne. Náhodou já Tě obdivuji co všechno stihneš, malou, vaříš, daně děláš, tuhle si psala, že i uklízíš, když Vám vybouchla uklízečka v práci. Oni si ty chlapy neuvědomují, že se celý den doma taky nezastavíme. Manžel občas taky naznačí, že jsem jako celý den doma. Tak mu hned řeknu, že rozdíl je jen v tom, že on vstává do práce v 5 a já až v půl 7 (nebo podle toho, kdy se malá vzbudí). Ale tuhle nedělil, jak se jí klubal ten zub a byla protivná, tak uznal, že to fakt není žádná sranda. Jel s ní na procházku ven, skoro 2 hodiny, přijel vymrzlej, jen mě políbil na tvář a mě bylo všechno jasný... No jo chlapy....s nima špatně, bez nich hůř...
23. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
šmouli já jsemani pracovat nepřestala ani v šestinedělí :sweat_smile:
23. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
teda holky žádný dobrý zprávy po ránu, hani to je strašný s tou ségrou, je mi jí tak líto snad se z toho vylíže a bude líp :wink: vždycky je naděje. kačí tak mi připadá, že problém má spíš manžel ne? přesně tak jak píšou holky taky tě obdivuju, že stíháš práci kačku a domácnost a pokud je to někomu málo at si to vyzkouší sám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
díky holky :grinning:
23. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Kači :astonished: tvůj manžel má nějakou zimní depku né?Jinak fakt nechápu proč ti takhle napadá..jestli si myslí že někdo má doma 100% uklizeno tak je padlej na hlavu,at se přijede podívat k nám-třeba zrovna ted je to tady jak po výbuchu..si dobrá že stíháš pracovat, starat se o Kačenku a ještě o domácnost,mě stačí Sofča+domácnost a mám dost a je jasný že tu domácnost dělám tak na 50% abych se mohla věnovat Sofince...
23. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
kačí není zač my ženský držíme při sobě :wink:
23. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
hani teda držím moc moc palečky sestře, at se uzdraví. Hlavně at je v pořádku... :frowning2:

katy jj, holky mají pravdu, taky nechápu, co se do tebe naváží. Asi nemá zrovna dobrou náladu, co? Ale já bych taky na md nemohla dělat, mě plně zaměstnává Verča a ještě do toho nahrazovat zaměstnance, jak jsem pochopila, tak manžel má firmu a občas když někdo z týmu vypadne, tak nastupuješ ty, co?
23. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
katko a tak mi napadlo - nežárlí Tvůj manžel?? že je najednou mimčo první a jak píšeš - měl to i v prvním manželství? Já u manžela taky občas vidím, jak se dívá, když se točí vše okolo malé, tuhle jsme se o tom bavili, že nám ty chvilky jen nás dvou opravdu chybí - jen tak třeba ležet v posteli.

Hanko a kolik je sestře let? To je hrozný, já myslela, že žilky praskají většinou starším lidem.

Tak Anet usnula, já pověsila prádlo (už druhou várku), vyndala jsem kotletky, tak asi bude večer smažený řízek s bramborem nebo kaší a zeleninový salát. A jak to bude s tou rýží pro malou? Kolik jí toho mám dát - dvě hrstě? ona se navaří...a zeleninu k tomu bez brambor?

Jo a s tím úklidem - já byla vždycky posedlá, doma to bylo jak ze škatulky, dnes je zapotřebí vysát už nutně, včera nato nedošlo a je tu fakt binec - aspoň pro mě. Ale než se honit a pak být nevrlá na malou, to zato nestojí.
23. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
ivik já dělala malé rýži tak od oka. Prostě jsem nabrala do hrsti a hodila do hrnce. Možná že ty hrstě byly 2 a vyšlo to na 2 obědy. Pak do toho maso, zelenina...
23. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
charlie - díky, tak to taky zkusím a pak si to ještě mixovala?
23. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
ivik jj, mixovala jsem to pak společně i s tou zeleninou.

Jsem začla vařit rýži s masem, pak jsem tam dala zeleninu, slila a namixovala.
23. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
ale stejně mě to nejde namixovat do čistýho pyré, což je dobře, verči už právě kousky nevadí.Teda nesmí být moc velký :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
já teda všechno dávám do papińáku, tak to tam dám najednou. A jakou zeleninu pořád dáváte? Já měním brokolici, květák (ten teď teda nemám), hrášek, mrkev, celer, brambor - ten k tý rýži asi ne...

Anetce taky kousky už nevadí, když nejsou moc velké, akorát to maso, jak má vlákna, tak to ještě mixuju.

Už je zas vzhůru, spala přesně 40 minut...
23. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahojky holky,tak u nás noc docela dobrá,vstávali jsme v pět,už jsem se děsila že malý neusne,protože u něj už je normálka v šest budíček,ale nakonec jsme ještě usli do půl osmé.Teď spí,musela jsme ho dát,protže než bychom pojedli a vyrazili ven,tak by byl šíleně protivný.
Hani Tvoji sestry je mi moc líto,snad budou jen dobré zprávy.
Katy nod ěs běs,co na to říct.Někdy bych přála aby si to ti chlapi na pár dnů vyměnili,starali se o dítě,o domácnost a k tomu ještě pracovat,já tě obdivuji tolik věcí stíháš,a to by měl i ten Tvůj chlap tě obdivovat.Ať se přijde podívat na správný čurbes k nám,včera se zděsil i Jindra jak přišel z práce,s Vojtíkem jsme vytáhli všechny hračky,kmplet rozdělali puzzle,no vypadalo to jako kdyby tady byly tři děti a ne jenom jedno a matka. :grinning:
Holky mixujete maso?Předvčírem sjme to amlému jen rozťapkala vidličkou,maso na úplné titěrné kousky,jenže on mi to vyplivoval.Ovoce mu rozťapkané nevadí,ale oběd,pokud tam je maso,tak ho chce pomixované.
23. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
já maso mixuju, nechce ho taky jíst jinak než mix.

Já nechala manžela v pátek jak přišel domů s malou samotnou a šla jsem ven se projít, přijdu za hodinu (už), doma na posteli věci, jak jí svlékl z venku, kočár na chodbě nepřikrytí, měl jí dát jen sladkou přesnídávku a napít, tak přesnídávku ano, pití ne, sám se nestihl ani svléknout - když jsem se ptala co tu celou dobu dělal, tak mi řekl, že jsem byla pryč jen chvilku. Jo a že nebylo umyté (nebo aspon namočené) věci od svačiny nemusím říkat....
23. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Ivi sestře je 29 let,na pokoji s ní ležela holka 23 letá co jí to prasklo už 4x a je ochrnutá na ruce i nohy :pensive: je to fakt hrozný,zrovna přemýšlím že pojedu asi na týden za mamčou,ta je z toho úplně hotová,tak aby tam nebyla sama..
Kači být tebou tak bych manželovi řekla že jedinej kdo tady bude podávat žádost o rozvod si ty za to jak tě buzeruje a neváží si že má doma takovou super ženskou :sweat_smile: hlavně že jste všichni zdraví to je nejdůležitější..manža řeší zbytečný kraviny :angry:
Andy já mixuji ještě všechno,doktorka mi sice říkala at už jí zkoušim dávat kousky,ale ona to plive a já sem ráda že s ní aspon to rozmixované,takže s kouskama jí zbytečně nedráždim.. :sweat_smile:
23. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
hojkýýýý rostou nám dole zoubkýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: jupííí
23. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Hani - no to je hrozný, taková mladá holka a má taky malé mimčo doma. A jak se to mohlo stát vám doktoři řekli? Určitě za mamkou jeď, ve víc lidech se to vždy líp táhne.

Tak já budu končit, Anet je dnes teda protivka, nevydrží sama v postýlce, teĎ jí mám na klíně, nohy má opřené o hranu stolu a strká do něj :sweat_smile: Jdu jí dát vařit oběd a vyrazíme ven, ať usne. Doufám, že to bude jen ten zub, že nebude nemocná.

Tak se držte a jak já říkám, hlavně ať nikdo nekošatí blbosti, je to úplně zbytečné!!!
23. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Smouli teeda tak to gratulujeme tak už jste nás z klubu bezzubých opustili jo? :slight_smile:
Iivik manža když hlídá malou tak je to samý,udělá půlku věcí a ještě špatně,ale naštěstí on říká že by doma nebyl,že by se mnou neměnil ani náhodou takže mi ani nebuzeruje že je tady bordel nebo něco,akorát jednou měl keci že sem nedošla se psem co sem tady celý dopoledne dělala a já přitom uklidila,uvařila,postarala se o malou akorát toho psa už sem nestihla :angry:
23. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
šmouly gratuluju :dizzy_face: já taky mixuju hlavně kvůli masu, rozmačkat mi to maso nejde. ale v zel. nebo ovoci mu taky kousky nevadí, chci ted nechávat trošku větší a si zvykne. my taky máme hračky všude :rolling_eyes: večer to posbírám a ráno je to nanovo, asi nemá smysl to vůbec uklízet :wink: :sweat_smile:
23. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Iivik ona se s tim shlukem cév v mozku už narodila,prej to má spoustu lidí,někomu to praskne třeba i při kýchnutí,jí řekli že může být spouštěč porod-stres-kouření té druhé holce zas řekli stres-kouření-antikoncepce.. :confounded:
23. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
čus holky,
Hani - to je hrůza s tou tvojí sestrou, snad se to zlepší a bude to k normálnímu žití, vždyť má přece malé miminko :sweat_smile: :confused:
Kater - vyprdni se na DPH, řekni manželovi, ať si najde účetní a ty se starej jen o domácnost a o malou, ať vidí, že účto dělá jedna pracovní síla a ty budeš zvládat lépe domácnost - neboj, bordel bude doma stejně, to nejde mít pořád uklizeno s malým dítětem, to by měl vědět i on - a co třeba ať ti s tím úklidem doma pomůže, když mu připadá, že není uklizeno, co? to asi ne - taky jen odklízí sníh jako ten můj :rolling_eyes: , ale Pepa naštěstí nebuzeruje ani když není uklizeno :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Hani, to je teda hrozný, člověk to má a třeba ani o tom neví a pak je to hned.... akorát mi přijde, že to mohou říct každému, stres má každý, kouří skoro každý, antikoncepci bere každá druhá, mě by asi řekli stres - věk

šmouly, gratuluji k zoubkům. Nám se klube druhá dolní jednička a je to síla :cry:

Manžel jako taky nic neříká, jen občas naznačí, že si celý den nesedl. Tak nato já mu řeknu, že teda já si seděla na zadku celý den. Jinak se snaží, i k malé v noci vstává, jen to chození ven se mu moc nechce....

Tak holky, zas večer. pa
23. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.