• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
holky díky za podporu.

zrovna jsem přijela z nákupu, tak jsem alespoň vypadla a teď vařím Kačence a nám teda asi jen mne oběd,protože manža se mnou prostě nemluví. Je nejhorší, že má svou teorii a nenechá si to vyvrátit.
On o víkendu na týden odjíždí a prohlásil, že by nejraději jel už zítra.To mě dorazil.
Tak jsem zvědavá jak dlouho tu tichou domácnost budeme mít.

naštěstí už za nikoho nezaskakuju, ale mám svojí práce až až.

Abych vše stihla tak to vypadá, že budu pracovat třeba do rána, jinak fakt nevím.

No nic asi otočíme list.

Díky, že jste mne alespoň vy vyslechli. Moc díky
23. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
jídlo taky zatím mixuju, maso by rozmačkané nesnědl, větší kousky jí akorát sušenky nebo rohlíku, to miluje, a jablko mu strouhám na velkém struhadle jako okurku na salát, tak to taky jí, oběd ale vždy mixuju, jinak to nechce :wink:
23. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
dnes je nějaký divný den - Mareček mi spinká doma už asi hodinu a půl, obvykle spí jen půl hodinky :confused:
23. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
tak jsme zdlábly vajíčko s květákem celou misku :slight_smile: kačí třebä se manžel za ten týden uklidní, ale podle toho jak píšeš tak to není jeho momentální skrat, ale životní postoj :frowning2:
kacenko už dáváte rohlík? my jen jednou zkusili kousek chleba. no včera jsem se dozvěděla, že tady jedna známá dává 1 ročnímu klukovi domácí uzený a domácí kravský mlíko :fearful: její muž jí to vyčítá, tak počká až odejde a šup mu nějakou dobrotu :rolling_eyes:
23. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
sun - jen když somruje, tak mu trošku dám ochutnat a on má moc velkou radost, že jí to co já :grinning:
domácí kravské mléko a uzené mu nedávám a ani dávat nechci, jen jsem přemýšlela, že bych mu koupila jogurt z malé mlékárny poblíž, je to opravdový jogurt a ne jak activia, ta mu moc nejede, radši má klasik od Olmy :slight_smile:
už se konečně probudil a směje se a prdí :grinning:
23. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
já mu ted kupuju revital a jí ho, ale chutná mu i activia a holandia. filip spal hodinku dopoledne a už zase knučí je nějakej protivka, sluníčko dneska nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ven půjdem, musím do schránky, hani dneska ti pošlu tu bebu jo :sweat_smile: hlavně, že to nosím od pátka v tašce na kočár :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj kočky vůbec nestíham :confused:Radek je teď doma páč nemají žádnou práci a je z toho dost špatnej :pensive: takže u nás nálada hluboko pod bodem mrazu :frowning2: ono se teda zase něco objeví tak jako dycky :wink: a to pak opět nebudou stíhat :grinning:ale už včera mi dokonale otrávil náladu a dnes v tom úspěšně pokarčuje :confounded: no nestíham ani koníka :sweat_smile: malej se zase probudil vnoci v půl 12 :rolling_eyes: takže opět bude muset nastoupit odvykačka :confused: jak to tak vidím :sweat_smile:
ani nestačím dočíst :frowning2: prďole si mě žádá :grinning: tak pic a snad večír sem juknu :wink:
23. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
jo jo sun, přesně tak. :pensive:
23. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jsme doma. Venku nádherně svítí sluníčko. Dneska se mu plavání líbilo víc, než minule - se mi zdálo :grinning: . Akorát jak jsme přijeli, tak jsem ho chtěla vytáhnout z vajíčka, aby spal v postýlce a nespotil se ještě víc a to ho probralo a od té doby tady řádí.

Hani, tvojí sestry je mi moc líto :pensive: . Určitě jeď za mamkou. I když, zase budete spolu hrozně smutné a Sofinka to určitě vycítí, tak ať z toho není špatná i ona :frowning2:

Kat, teda, tvůj manžel by zasloužil pár facek :angry: . Ty vždycky píšeš, co vaříš na oběd, co na večeři, mezitím stihneš upíct buchtu, uklidit a ještě dělat práci...

Kači, práce za chvilku bude, neboj :wink:

Jinak jídlo mixuju. Jak má kousky, tak ho to dáví.
23. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
jé blani pošli kousek slunka :slight_smile: za chvilku jdem ven a teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je super, že si to mareček užívá oni jsou poprvé z toho takový vykulený jak je to nový a pak už si to užívaj.
23. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Sun, ráda bych poslala, ale ono neposlouchá :sweat_smile:
Jo jo, příště už musíme zaplatit zálohu na pokračovací kurzy :confused: . Sice jsem kvůli státnicím nechtěla chodit, ale teda asi budu :grinning: . Protože přes prázdniny se neplave, tak by měl strašně velkou mezeru v neplavání a to by asi nebylo moc dobré. Stejně mi doma nespí a nic neudělám, tak co.
23. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
blani taky bych chtěla chodit plavčit dál, tak uvidíme, za kolik to bude a jestli budou volný místa. Už ale budu chodit v týdnu nejspíš, bude hezky, tak at s manžou trávíme víkendy venku a ne v bazénu.

Jdu holky žehlit, blééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Tak mi zbyla chvilka než vyrazíme ven :wink:
Kat85 manža by zasloužil pořádně nařezat prdel :angry:tohle by si měl chlapec přečíst: Ženami vybraný nejlepší E-mail roku!!!

Otec rodiny se vrací z práce a vidí, jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy a číny, které jsou rozházené po celé zahradě. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde ani stopa po druhém psu. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek.
Lampa převrácená a běhoun skrčený u zdi.
Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku.
V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, rádio hrálo na plné kolo, zbytky snídaně rozházené po stole, navrchu na prostírkách leží kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromádka písku.
Muž rychle vyběhl schody, stoupajíc na další hračky a šlapajíc po oblečení.Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí něco vážného stalo. Viděl, jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v hromadě špinavého prádla a mezi vším další rozházené hračky.
Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo a stěny byly pomalované zubní pastou. Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku, ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho, jak se měl celý den. Podíval se na ni nedůvěřivě a zeptal se: „Co se tu dnes stalo?"
Usmála se znovu a odpověděla: „ Pamatuješ se, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mně: „Co jsi, do prdele, dělala celý den? “
„Ano," odpověděl muž nejistě.
"Tak dnes ........... jsem nedělala nic!“

:wink: :grinning: držím pěstě kočko ať to ustojíš a myslím že pomoc psychologa by spíš potřeboval on a to akutně :angry:
Tak my jdeme ven je tam kráááásně a skoro 10 stupňů :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
katy tak tohle jsem už četla a velmi ráda si to přečetla znova :grinning:
23. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
kaci to je bomba, preposlu to tomovi :grinning:
23. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
kaci, to zas bude dobry, to je jen chvilkove :wink: vaznejsi mi to prijde u katky.. :unamused:
23. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Byli jsme venku, bylo krásně :sunglasses: . Už jsme i s Marečkem uvařili pro něho oběd, tak mám zase na 3 dny vystaráno :sunglasses:

Kači, to jsem už taky kdysi četla a je to super :grinning:
23. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
jo jo zlatá slova, my jsme taky byli venku vyrazili jsme do města pěcho sluníčko sice nesvítilo, ale bylo fajn silnice suchá :slight_smile: no paráda. akorát filip spal všeho všudy tak třičtvrtě hodky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
ahojky holky, nakouknu a tohle. Hani, snad to bude dobrý, jak tu někdo psal, naděje umírá poslední...
a Kači, já bych ho nakopala do pr.ele. Ale fakt. řekla bych mu, že jestli se bude rozvádět pokaždé, co nebude mít 100% pořádek a servis, tak asi bude do smrti sám.... bože, tohle kdyby mi manža řekl, tak ho tak dořvu... a pak bych teprve nic nedělala.... já jsme teda nervák, takže to by byl masakr.
23. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Andy jj já vím že to zase bude dobrý :wink: taky mi to u Katky přijde mnohem vážnější a horší :confused:
23. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
ted teprve jsem si precetla o te hanicky sestre.. hani, tak moc drzim palecky, at to dobre dopadne!
jj, jitusko a kaci, tohle bych teda taky od tomase neunesla, to by teprve videl coro moro :grinning: ale katce urcite do smichu neni, meli by si o tom spolu promluvit a dat si jasna pravidla..
23. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Andy no taky bych se asi neudržela a byla by doma itálie :wink: anebo bych udělala to co ta paní z toho článku :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
ti chlapi si to předatvujou hrozně jednoduše. si myslí, že asi celej den ležíme s děckama a hrajem si... to, že se neuklidí samo, ani se samo prádlo neudělá, už nějak nevídí. dokud mají ve skříni čistý prádlo nic se neděje, ale nedej bože, když ho tam nemají. najednou je zle...
23. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
ahoj holky, byli jsme u našich, nestihla jsem se v pátek rozloučit.
Dočtu až prcek usne. Jak se všechny máte? Co nového? :dizzy_face:
23. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Ahoj Evulko :slight_smile: jsem si říkala že jsi tu dlouho nebyla :wink:
23. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
kači: jsem ti chyběla viď? :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Jituško, tobě ty týdny krááááásně naskakujou :dizzy_face: . Co Šimonek, už je v pohodě? Tý jo, koukám, že už má 9 a 1/2 měsíce, toto letííííííí :confused:

Evi, ahoj, a užila sis to?
23. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Evi jj chyběla :wink: :grinning:
Jitu taky jsem se chtěla na Šimiho zeptat :wink: a jak je vůbec tobě ještě blinkáš?
23. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
ahoooj

sun - teda a nebolí ho bříško po tom květáku...jsem ještě nedávala se bojím.....

jinak u nás rýma ustupuje ale není to úplně ok....ještě po ránu nejvíc dopolko kašle a to ji i budí...ale v noci už docela spíme...na oplátku jsme se odnaučili pít v noci nutr a spon tak, třeba začne líp spát a nebudit se ze zvyku...

teda koukám manžílci zlobí....radek se teda snaží a já někdy ujedu a řeknu že by mi mohl taky víc pomáhat...a on kolik je chlapů co dělaj to co on...no měl pravdu, já to přepískla, tak jsem řekla sorry- vstane k ní když potřebuju, nechá mě spát, pustí mě na párty, můžu na kafe ale jak bych jen přehla kousek listu v leho knížce to by byl masakr :grinning: ale taky se chytnem.....
23. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj všem.

Pytlíková rýže - nám prostě nechutná, raděj máme tu sypací a ještě jen některé druhy.

Kat - a co se manželovi nelíbí? Že pracuješ? Že máš paní na úklid? Nebo že není naklizeno? Bych nepracovala, paní na úklid zaměstnala na víc dní. Pokud mu vadí, že se staráš o malou, tak problém má on a je to rozmazlenej chlap. A ten by zasloužil s prominutím pár na přes držku. :angry:

Hani, držím sestře palce.

Jídlo už nemixujem, Alex už žužlá i kousky chleba nebo banán, jen jablíčko mu nejede.
23. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.