• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
nazdar bobule...jak je?? nám se klube zoubek :dizzy_face: a ted jsem si vzpomněla, musím na farmu podojit a zasejt pa :grinning:
23. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jitu jj taky bych mu dala pár facek aby se frajer vzpamatoval :wink: :angry:
Šmoulo tak to je sper že je Nelče líp :wink: :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
šmouly květák mu neva, už ho měl takhle asi čtyřikrát a v pohodě. já si taky na pomoc nemůžu stěžovat, ale zase má jiný mouchy :grinning: no dokonalý chlapy neexistujou tak budme rádi za ty co máme :wink:
23. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
blani: jj užila, bylo to super, naši Davídka pořád muchlovali :grinning:

kači: ty mně taky :grinning: :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
šmouli: máme se dobře, jééé zoubek. Kolikátej už?

jj farmu jsem dneska taky sklízela, ale byla to fuška ti povim :grinning:
23. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Šíma je v pohodě. ted akorát s manžou řešíme, že musíme do olomouce na kontrolu ve středu za 3 týdny a já jsme na úterý před tím objednaní na screening, tak se přeobědnám na stžedu a spojíme to. tad tu malej kramaří a manža se rozčiluje, že na co máme ty hračky, když si hraje se vším možným, jenom ne s hračkama:slight_smile: už i začíná trochu žvatlat, dneska chtěl takovou dřevěnou kočičku a ukazovala já mylsela, že ukazuje na kytku a dělá kyti a on pořád chudák na tu kočku až se mu podařilo říct čiči. no, jsem padala. chudáček, pak mu oči zářily :grinning:
23. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Šmouli, gratulace k zoubkům :slight_smile:

Jitu, to mu to jen rozmačkáš vidličkou? Ono když už jsou zoubky, tak je to asi o něčem jiném.

Evi, tak to je fajn :wink:
23. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jituško, tak to je šikulka :wink: . Jo jo, nejlepší hračky jsou ty, co hračky vůbec nejsou :grinning:
23. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Blani, jj, mačkám jen vidličkou, už delší dobu, zoubky má sice dva, ale ty jen cca týden a jsou ještě malé, to nehraje roli, ono to rozmělní dásničkama a navíc já nemixovala do hladka nikdy.
23. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Šmoulo taky gratulujeme :slight_smile: hurá bude další pizizub :grinning:
Jitu jééé tak to je šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Evi :wink: :slight_smile:
Sun jj ideální chlap nejni :confounded: ale ani ideální baba a tak je to vyrovnaný :wink: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
kači:jééé a Honzíček má dneska přirozeniny, už osmý.Tak my s Davídkem moc gratulujeme :wink: :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
jitu tak to je šimonek šikula, že si umí říct co chce :grinning: tomu našemu jde nejlíp nenenenene. jitu jak je to s tou pytlíkovou rýží? proč ne? :confused:
23. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
teda evi přirozeniny jo?:grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jéééé Evi díííky moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi zlato:slight_smile: no jo dneska jsem oslavence musela uspat u kozy :sweat_smile: jinak nezabral :rolling_eyes:
mě se taky dlabanec nikdy nepodařil do hladka :confused:no aspoň si chlapec zvyká :wink: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Sun nenenenene nám taky jde nejlíp :grinning: ta pytlíková rejže je taková docela bez chuti mi přijde :wink: já dělam celozrmou-ňam :grinning:
23. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
no od toho mám sůl ne? :grinning: :wink: celozrnou tu mám taky, ale nějak jsem jí nepřišla na chuť. teda ta ordinace to je komedie. :rolling_eyes:
23. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jitu, tak to je šikulka. Marečkovi kousky vadí, takže mixuju.

Jéé, Kači, taky gratuluju :slight_smile:

Evi, ty přirozeniny mě dostaly :grinning:

Mareček začal říkat mamamamama :dizzy_face: , když už ho to na zemi nebaví a chce do náruče :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: ordinaci už nesleduju :confused: mam puštěnou detektivku na primě :wink:
23. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Blani díky :wink: :dizzy_face: Honzule někdy děla taky mamamama většinou když jdeme kojit :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Holky se loučím :frowning2: manža mě vykopává od PC :confounded:
tak ppapapapapa a dobrou noc :wink:
23. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Sun, no pytlíková rejže mi nechutná. Stejně jako mi nechutná pytlíkovej čaj :grinning:
23. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
blani,sun: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
pa kačí, já to tu mám puštěný jako kulisu, martin šel na karty takže mám klid. jo mamama taky umíme, za poslední týden začal povídat zrovna dneska jsem martinovi říkala, že to asi není čech a mluví nějakým jiným jazykem :grinning:
23. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
no mě to právě včera říkala známá, že pytlíkovou taky nedělají a pak vy to tu píšete. no já jsem snad kromě tý celozrný bez pytlíku nedělala, ale vyzkouším a dám vědět.
23. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
kači papa :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Kači :grinning: :wink: . Dobrou noc.
23. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
23. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Tak u nás jsou nové zprávy takové že po dnešním vyšetření je sestra ochrnutá na spodek těla a čeká jí další operace,doktorům se tam stále něco nelíbí,takže to ještě stále nekončí.. :frowning2: je mi z toho zle,chudák prcek bude vyrůstat bez mamky :frowning2: ta se totiž vrátí bůh ví kdy a bůh ví v jakém stavu :pensive:
Ve čt odjíždím za mámou a budu tam do 7.3,zrušila jsem i hory na který jsme měli jet,plavání taky musim zrušit,máma mi tam ted potřebuje,je chudák úplně na dně a mě taky neni zrovna nejlíp..
Mějte se tu krásně,dám vědět po Katce nebo Andy jak to vypadá dál,doufám že ted už přijdou jen ty lepší zprávy..
23. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
hanicko a proc vlastne segra sla na tu operaci, co se stalo? promin, ja to nenasla.. to je smutne :frowning2:
23. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Andreasku ségra 8.2 z ničeho nic omdlela,vůbec nešla probrat,záchranka jí převezla do Plzně a tam zjistili že jí praskla cévka v mozku..naštěstí se z toho asi za 5 dní celkem dostala,jenže musela na operaci aby jí to odstranili,operace dopadla dobře jenže za 4 dny nastali komplikace,praskla jí další cévka,to bylo ted v neděli a od té doby je to horší a horší,pořád se jim něco nelíbí,dnes jí opět operovali..
23. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.