• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie, jo, nějak si to zažil. I přes den (pokud nechce dřív) :slight_smile: . Tak já kojím kolem 11., 3., 6. a pak 8. V těch 6 ještě usne, ale pak už ne. A zdá se mi, že má na něho vliv to, že je venku tma. Protože v noci ho položím a hnedka spí (nebo já spím hned a on ne :grinning: ). Nee, myslím, že hnedka usne, protože když se vrtí, tak ho vnímám. Kolem té šesté musím někdy chovat, někdy ne. A pak v těch 8 už se mu moc nechce. Jak kdy.

Myslím, že tím, že si dáš Verunku k sobě nic nezkazíš :wink:
12. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Smouli mě za květen už jo, v pátek..
12. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
to mě za květen už v červnu, ale za červen mi ještě nepřišla a prý kolem 10tého.....
12. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky. :wink:
Vcera jsem tu mela kolegyni z prace, jeji dcera ma taky Magdalenku, je o 10dni starsi a dokonce nas rodil stejnej doktor :grinning: Tak jsme byly na prochazce.

No a chci se zeptat, holky co jste mely epi -to jste necitily bolest pri kontrakcich nebo jak to funguje? :slight_smile:
12. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Šmouli, ten můj už taky stříhá metr :sweat_smile: . Ale je fakt, že když jsem přijela z porodnice, tak jsem aji chuť měla :grinning: . Teďka teda ne, jak celej den chovám a kojím. Tak doufám, že za ty 3 týdny ještě pořád chuť mít budu :wink:
12. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
já spíš budu muset pořešit postýlku, nemám ji u svý postele :unamused: - kvůli místu
12. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Holky, taky vám miminka tak moc pšikají? Mareček pšiká strašně moc. Ale to myslím ničemu nevadí, že? A už jste přemýšleli o antikoncepci po porodu, jakou budete chtít?
12. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Smouli tak vidíš, mě došla teprv květnová, červnová neeee.
tak to se máte že máte i chut...já teda nějak ne ach jo, budu to muset vydržet :grinning:
Charlie, já mám postýlku taky u noh postele, takže musím vždycky vstát. Ale zatím mi to problém nedělá :wink:
Šmouli, ale já neměla chuť dlooooouho před těhu a pak v těhu taky ne. Tak snad mi ta chuť zůstane nebo se jinak picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
charlie: Verunka je nádherná. Ty vrásky, no dokonalý :grinning:
12. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
andarko já s epi kontrakce cítila a pořád dost, ale bylo to snesitelnější a cítila jsem v sobě jakoby víc síly :wink:

blani určitě do antikoncepce půjdu, už jsme o ní mluvili s dr. před porodem, nechám si asi doporučit, zatím jsem to vůbec nestudovala, tak nevím.... Ty už víš nějakou značku?
12. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
Blani mne doktorka nabidla bud:1 - telisko, ktere je na 5let, 2 - jednou za 3mesice injekce Depo-Provery nebo 3 - klasika prasky. Ale ja v zivote nic nebrala, tak nepujdu asi ani do jednoho :unamused:
12. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
andara: já taky nebudu brát po porodu nic. :wink:
12. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
evulko díky :wink: Má supr ksichtíky :grinning:
12. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
holky já si na epi vůbec nevzpomněla...a to jsem plánovala že si ho dám- no divím se...jsem dobrá :grinning:
12. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
tak ta moje koza konečně dudlá taky hezkej dudlajz.....viz foto-a tamten jsem vymazala :sweat_smile:
12. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
Charlie, no, přemýšlím o tělísku nebo o pharmatexu. Prášky nechcu.

Andaro, ty jsi nic nebrala? A jak se chráníte? Kondomem? Ten já teda eeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Já jsem epi taky před porodem chtěla. Ale myslím, že se dává při otevření na 3 prsty, že? To se mě PA ptala, jestli chci něco na bolest. No nechtěla jsem, protože to bylo v poho. A pak už stejně bylo pozdě a ty oooobr kontrakce si nepamatuju, takže tak :slight_smile: . Ale víte co mi říkal manža? Že jsem potom tlačila, když na monitoru to třeba kontrakci neuakzovalo. A když jo, tak jsem byla v pohodě. Že prej to pak už vůbec neodpovídalo :sweat_smile: . Ale PA se prý řídila podle mě a ne podle monitoru.
12. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Já mám z tělíska trošku hrůzu... Ten pharmatex je ale jakási pěna nebo krém ne? Tak to taky neee.
U mě to vypadá zas na prášky
12. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
blani mě myslím dávali epi při 8, to se ještě nesmělo tlačit a to epi mě mělo pomoct se dootevřít a nabrat sil :dizzy_face:
12. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
jo ale jestli to tak fakt bylo, si už přesně nepamatuju
12. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
charlie: vypadá, že umí dělat krásný ksichtíky. Je kouzelná. :wink:
Blani-jo jo 3-4cm, mne ho dat nemohli a kdyz uz by mohli sla jsem rodit :wink:

My se chranime tak, ze si "davame pozor" :grinning:

Jdu koupat prcka.
evul jj, to děcka umí znamenitě :grinning: Uvidíš na Davídka, jak mu to půjde :wink:

andar tak si užij koupačku :grinning:
12. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Charlie, jo, ten pharmatex je krém, kterej se před stykem dá dovnitř. Já prášky už nechcu. A hlavně si myslím, že s mimčem už bych je nebrala pravidelně.

Andaro, tak to jo :grinning:
12. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
blani já zas ten krém nějak nevidím pro mě jako ideální... Je fakt, že bude zas masakr si zvyknout každej večer brát piluli. No já bych nejradši nebrala nic :grinning: Ale zas se spolíhat na to "dávat si pozor" to je nebezpečný :confused:
12. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Já bych taky nejradši nebrala nic. Proto i to tělísko nebo krém. Já bych se na dávání pozor určitě nespolíhala. A myslím, že i manža by byl nesvůj.
12. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
vy moravandy to je prdel s váma....blani hlavně s tebou...jsi mi připomněla Bohůše Stejskala- já nechcu čepičku, tož já si připlatím :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.