• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
haničko, budu ne vás moc myslet :frowning2:
23. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ránko

hani taky moc moc držím palečky :pensive:
24. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko.

Hani, tak to je hrozné. Moc vám držím pěsti, ať je už jenom líp. To ochrnutí je jen na chvilku? Tou operací to spraví?
24. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
dobré ráno,
hani to je hrozný jen jedte za mamkou, držíme moc palečky at už konečně přijdou nějaký dobrý zprávy.
24. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Jitu, hezké fotky :slight_smile:

Holky, pojedete na veletrh for kids? Přemýšlím, jestli pojedeme kvůli autosedačce a sporťáku, ale nevím.
24. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
blani já jdu na veletrh tady v brně, jestli je to to, co myslíš. Chci mrknout na golfky :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Holky je normální že mám menstruaci už 12 den a pořád hrozně krvácím?
Jinak díky za držení palečků,dám určitě vědět jak se to vyvíjí dál..
24. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Charlie, jo ten myslím. Já právě ještě pořád nevím, jestli golfky nebo sporťák.

Hani, to nevím. Ono možná po tom porodu to bude všechno takové rozházené.
24. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
hanicko aha, to jsem nevedela.. to je hrozne, co se vsechno muze stat ze dne na den :frowning2: drzim palecky cele vasi rodine..

jinak holky, ja se nedavno ptala, jestli jeste mate prcky v hlubokych kocicich a pak uz jsem nekoukla na odpovedi.. sabca je jeste v hlubokem, ale s nastavajicim jarem jdem do sportaku, uz se tam vleze jen tak tak..
24. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
tak mi taky na jaře půjdem do sportáku místo tam sice je do sedu to taky jde, ale pro něj to bude bezpečnější v tom sportáku když tam jsou pásy :grinning: blani a ty nemáš sporták na kočáru? to bych šla asi do golfek.
24. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahojky holky,Hani držíme palečky a určo mi napiš SMs a já dám holkám vědět :wink:
Vojtík je ve sporťáku už asi 14 dní a je nadšený,teď už mi ani nevadí že nespinká,kouká kolme sebe a je spokojený.
Tak Vojtík zrovna baští sušenky-máme od Sunarky ty mi přijdou takové nejměkkčí a krásně to rozkouše.Akorát pak na něho s vysavačem.
Co se týče toho hrníčku na pití,Vojta z něho taky neumí pít,kouše to dásněmi ale nenapije se a tak máme pořád flašku.
24. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoooj

hani - posílám ségře moc sil a hodně štěstí.....je to smutné a musí vám být hrozně, tak držím palce!!!

jinak spánek dnes dobrý a já nelče dávám pytlíkovou rýži ani nevím jestli je nějaká jiná speciální pro ty naše prcky!
má jí ráda a pak i těstoviny a chleba s lučinou taky miluje, sama jí mám moc ráda...co bojkotuje už jsou přesnídávky, moc toho už nesní, musím ji tam rozdrobit sušenku....banán ji taky moc nechci ted dávat, je pořád zahleněná a activii taky 3dny nedávám....

za chvíli jdu ven je tam docela příjemně, ještě to sluníčko by mohlo vylézt :unamused:

bobulko - vylejzá jeden dole 1 a vedle druhý se tam snaží prorazit :wink:
24. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj Andy

taky nemáš už moc času semka chodit koukám a malej je pěknej jak už ti hrabe v šatníku co :grinning:

holky budete ráno ve 4h vstávat na hokej!! já každopádně-hrajeme o medajle už ne!? finále?!
24. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
zapomenu dycky neco....

nele zkouším ze srandy na hlavu kšiltovku-hotovej kluk a dycky ji stáhne a pak si ji nasadí docela prča :grinning: pak dám fotku
24. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Sun, mám, ale takovej nic moc. Mně se ty sporťáky na houpacím podvozku prostě nelíbí. Tak bych chtěla něco asi na pomezí sporťáku a golfek. Protože mám požadavek, aby sedačka byla otočná i ke mně.

Andrejko, su ráda, že nemáme jediní flašku na čaj :sweat_smile:

Šmouli, nebo jí tam rozdrol 1 piškot :wink:

Holky, a k čemu tu rýži tak dáváte a kolik zhruba? Já jsem ji Marečkovi ještě nedala, ani těstoviny :confused:

Šmouli, já každopádně vstávat NEBUDU :grinning: . Budu spáááááááááááát :grinning:

Jdeme ven, kluk už chce spinkat.
24. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
my mame sportak ke kociku, takze je to jasny, ale casem pak taky poridime golfky, jsou lehci, skladnejsi a tak..
sabca nepije caj ani ze lzicky ani z hrnicku, jen to tak kouse a saje malicko, tak davame kdyz tak na lzicku..
24. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
já dávám půl skůleničky jídla a k tomu ji domíchám tu rejži a těstoviny třeba s vejcem.....nebo jen rýži s masem a zeleninkou, brambory ji už lezou ušima :grinning:
24. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
smouli, ja jeste vajicko nedala.. ale asi taky brzy zkusim..
24. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
šmouli no na netu jsem docela často,akorát teď trávím hodně časíku na MMB a teď ještě na aukcích.Je to nějaká droga :grinning:
24. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
vas is das MMB???
24. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
teda was is das :grinning:
24. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
aha že by mimibazar?? já tam moc nechodím, máme bazárek tady 200m
24. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
šmouli: tak super, my máme taky dva :grinning:

hani: držím moc pěsti, snad se všechno v dobré obrátí. Budu na vás moc myslet.
mamka bude určitě moc ráda, že tam s ní jsi a že jsi jí oporou.
24. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Bré polodne :grinning:
my byli dneska na prohlídce a ten náš valibuk už má opravdu 9 kilo a fous :sweat_smile: :grinning: dneska poprvé jsme u Dr. čekali jinak chodíme rovnou na tu hodinu co jsme objednaný,ale teď se tam vyrojilo nějako moc dětiček a Honzule z toho byl úplně vytrslej :confused: a pak když jich tam ubylo tak skřehotal na celou čekárnu a všechny bavil :grinning: :grinning: jinak je v pořádku :dizzy_face:zdravej a čilej :grinning:
Hani kočko moooc držím palečky :confused: sestra to určo zvládne :wink: moc na vás myslím
Šmouli ta rejže to nejni spešl pro prcky,ale tu co jíme my dospělý :grinning: pytlíkovou jsem nedělala ani nepamatuju :grinning:
Andy super fotečky :wink: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Kači, teda, to je Honzík puclík :wink:
24. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
Blani :sweat_smile: no oproti marečkovi jo :wink: :slight_smile:
holky schválně jak jste na tom :wink: : http://pepinator.tym.cz/online/zemepis/ceska-republika/poloha-mest.php :grinning:
24. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
káťo,tak super, že Honzíček je fit a krásně roste :slight_smile:

test jsem si zkusila, no někdy docela katastrofiš, nepřesněji jsem určila Tábor. A třeba Strakonice a Písek jsem tak přesně neurčila, přitom to máme za prdelí :grinning:
24. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
jak jsi to myslela kači s tou pytlík rejží?? není dobrá pro prcky?? dyt už ji můžou....
24. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
kačko teda to byl mazec :grinning: sorry kdo je ze vsetína...ten jsem sekla na úplně druhou stranu :grinning: :grinning:
nejlíp odhad Praha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
to sem debil co :grinning:
24. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.