• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kači :wink:
Kdyby na té mapě byly aspoň nějaké čáry, sakra :angry: :grinning:
Šmouli, já jsem se sekla o půlku republiky s Mladou Boleslaví :grinning: :zipper_mouth: , čímž se ti hluboce omlouvám :grinning:
24. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ty kosti na hlavě mi dopadly líp :grinning:
24. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: blani

kostí?? :fearful: tak to se musím juknout
24. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
ahoj holky, tak konečně na skok tu.

Myslím, že manžovi trošku došlo, že to přehnal, tak uvidíme.

Jitko: vadí mu, že i kdy nám chodí 2x týdně paní na úklid, tak je stejně nepořádek, mě to tedy nepřijde, že by u nás byl takový nepořádek.

Hani: držím ségře moc palečky jo a já mám menses hrozně silnej, dnes jsem se dokonce ráno probudila celá od krve, no hrůza, to se mi ještě nestalo, takže komplet celou postel musím převlíct.

Malá spinká, večeře je vařená, tak ještě poklidit a večer pracovat, ale možná budu makat až bude manža pryč, to bude víc klid.

Zatím pá
24. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
blani tak test super jsme tu hrály s martinem :slight_smile: škoda, že to pak neukáže správnou polohu. katko tak to je dobře, že se manžovi rozsvítilo tak at mu to vydrží. :wink:
24. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Byli jsme u našich.

Sun, kdyť se tam objeví kolečko, kde to místo je :confused:
24. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj.
Andaro, ale to je Cybex pro ktegorii 15-36, to, co máš ty jsem nikde nenašla, když jsem ji ještě zvažovala.

Alex má párádní bouli na čele, přetlačoval se s TV skříňkou, se fakt nedá uhlídat to jeho stání, to mu musím být pořád za zadkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: otočím se po psu a hned se někde válí. :grinning:
24. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Jitu-ta Cybex Palllas je to samy jako ten Solution -akorat ma navic ten pult-v tom je cela zahada :wink:
24. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
Hani-teda chudak segra, drzim ji moc moc palce :angry: :angry: kolik je tomu jejimu chlapeckovi a to hlida ten pritel? :pensive:
24. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
jo blani? to jsem si nevšimla :sweat_smile: tak ta moje tam není :unamused: mě u tý cybexky odradilo to pásání velkým pásem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak na ní slyším samou chválu :wink:
24. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
blani tak jsem to zkoušela znova a žádnou tečku jsem tam neviděl jen je tam napsaný třeba 1.) 120 km. teda dneska bylo u nás úplný jaro. jo jitu to znám, to se prostě nedá uhlídat člověk u ních stojí a v mžiku někam žuchnou :pensive:
24. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Šmoulo s tou rejží jsem to myslela tak že jsme neprobírali žádnou speciální pro sviště,ale tu co dlabeme my dospěláci :wink: jasan že už ji prďolové dávno můžou :slight_smile:
Kačí tak to je dobře že to manžovi došlo :wink: pacholek jeden
no já netrefila Karvinou :sweat_smile: a přitom vím že je u Ostravy :sweat_smile: no ani se neptejte kam jsem ji frkla :grinning:
Sun mě to ukazuje kde je to město doopravdy :wink: :slight_smile:
Blani kosti jsem nedělala,ale už se jdu na ně vrhnout :wink: :grinning:
24. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahojky holky, tak jak se dneska máte? my dneska oznámily manžově rodině, že bude mimčo a rekce byla, že tchýně mi skočila kolem krku a pusinkovala mě na tvář, jsme nevěděl, jeslti se smát, nebo co... :grinning: kokám, tu se řeší autosedajdy. my máme king plus a teda naprostá spokojenost. malje je obr a má tam místa habaděj. dokonce mu ani nevadí ta opěrka hlavičky. z toho jsme měla strach, ale pak jsme to zkoumala u švagrové a je dost pružná. malje tam vždycky hned usne. pro mimčo budeme kupovat taky romer a ve stejným potahu, jak toho kinga, ať nám to hezky ladí :wink:
holky, já vám závidím, že už vám prcci lezou. to ten náš... to bude opravdu na dlouho. se bojím, že nezačne chodit ano do toho léta...
24. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
jitu tak to je super, že z toho mají všichni takovou radost :dizzy_face: no tak já jsem měla nejhůř nový jičín se musím kouknout, kde to teda leží :grinning:
24. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Jitu tak to je dobře že byla radost :wink: :dizzy_face: do toho Kinga chceme jít taky :wink:
Sun Nový Jičín je na moravě :wink:ale tam jsem ho teda taky nečekala :grinning:
tak teď jsem zkoušela ty evropský města a teda holky nebejt tu manža tak nedam kolikrát ani stát natož město :sweat_smile: no děěěěěs :stuck_out_tongue_closed_eyes: se stydííím :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
jo už jsem koukala já ho sekla vedle jičína :grinning: kačí nemůžeme být vševědoucí ne? :wink: :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Sun to je jasný :wink: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
se tady jako řehtám jak blázen a radek čemu se tak směju :grinning: jak jsme nevzdělaný :fearful:

my už spíme

pozdravuje vás renata a malá má už taky zuby a breptá prej jak Palackej :grinning: až bude čas tak přijde-někdy- je na zapíječce....se má koza jedna!!
24. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
gde sté :confused:

jako na jedné diskuzi je téma to se zasmějete: od kdy dávat rozmačkaný banán :grinning: se na mě nezlobte, jsem se musela smát, tak jsem jim napsala:hned po narození :grinning:
24. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
tak jsem taky koukala na ty testy, my asi budeme pořizovat maxi cosi tobi, ještě to není ale jistý
24. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
nazdar bobule...budeš koukat od 4h na hokej?? né jo? to já jo, ale ještě uvidím, podle spánku nelinky :wink:
24. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nebo téma dávat kaši na noc lžičkou nebo v láhvi...jsem napsala: v kýbli :grinning: :grinning: to jsou teda otázky, mi tady jako radek poradil :grinning:

to budou brát jako provokaci ne!
24. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
tak jo já už budu hodná!!!!!!!slibuju, jenže se nudím noooo :slight_smile: :unamused:
24. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
tak tady teda nigdo, no tak to snad zabalím..... :cry:
24. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ty jo radek je hroznej zase co dát 9měsíčnímu mimču na teplotu, tak prej slivovici...no už jsem to tam nepsala, nebo mě kuli němu vyhoděj :grinning:

tak čau a brou noc
24. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Šmouli jsem tuuu :wink:
24. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
šmouli :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Na hokej koukat nebudu :sweat_smile: tak nějak jsem ráda když můžu chráááápat :grinning:
Šmouli taky Renču pozdravuj :wink: ta je asi v jednom kole co? :confused:
Ahoj Evulko :slight_smile: už spinkáte? :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
:grinning: teda šmouly z tebe tam musí mít radost rady nad zlato :grinning: :grinning: já na hokej asi koukat nebudu jedině, že by mě filip probudil tak bych to pustila, martin zase běží do hospody ted spí aby byl na hokej fit, no dřív jsem bývala taky takovej pošuk :sweat_smile: ale ted se radši vyspím :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.