• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jo tak na hokej bych se ráda mrkla, ale zas ve 4h ráno??? No to nikdááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
šmouli, jé pozdravuj renču. se tu neukázala hooodně dlouho. já teda na hokej koukat budu. i na sáblíkovou. akorát ráno nemůžu vychrapovat, páč jedu na nehty... a odpo s malým do poradny...
24. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
jdu taky, tak čágo :slight_smile:
kači: jj spinkáme :wink: a vy určo taky ne? :slight_smile:

dneska jede od 10 Sáblíková, na tu bych si i počkala. Hokej je naprd, to co tam předvádí mi za probuzení nestojí,šmouli :grinning:
evul sáblíková ale prý startuje až o půlnoci :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
jede jich 8 a ona pojede jako poslední.
24. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
no já myslím, že se kouknu na sportovní noviny ve snídani s novou :grinning:
24. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
možná teda i dřív, ale určo ne od 22h, to sice startují, ale musela by ses dívat až do konce
24. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
sun to já taky a nebo se zeptám ráno manži, ten to bude ráno studovat na netu a nebo na txt :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
a ted už fakt jako jdu, tak pápá :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Sun, fakt? Tak to je divný :confused:

Jitu, chudák Alexek, ale máš pravdu, že to se nedá uhlídat.

Jituško, tak to je fajn, že to tak přijali :slight_smile: . Jak jsem četla, tchýně mi skočila kolem krku, tak už jsem se chtěla děsit, co ti dělala :grinning:

Šmouli, ty jsi provokatérka s banánem :grinning: a ještě s kýblem :grinning:
24. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Evi jj dneska usnul u lahváče :wink: :grinning: :grinning:
No já budu rozhodně držet palečky ve spáááánku :wink: :grinning: pokud se teda nebude chtít dívat mlaďas :wink: že by mě byl vytáhnul z pelechu :grinning:
Charlie papa :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
charlie: ve 12 jo? tak to už budu tuhá :grinning:
chtěla jsem se tě zeptat, co máte za plavečky na plavčo,dneska jsem ti koukala na fotky. A i kluci tam mají pěkné bombarďáky :grinning:
24. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jé, vy všechny mizíte. Tak já teda půjdu taky :sweat_smile: . Nebudu se dívat ani na hokej, ani na Sáblíkovou - nijak mě to nebere. Tak dobrou noc teda.
24. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jé, tak přece jenom tady ještě někdo je :grinning:

Jo, to jsem se chtěla zeptat, savička u flašky se má měnit asi stejně jako dudlík, co? My máme pořád tu první, tak by to asi chtělo obměnu :confused:
24. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Evi tak jsem se koukla co myslíš za ty bombarďáky a koukam že to jsou ty co máme taky :grinning: :grinning: : http://www.mimiplus.cz/mimiplus/eshop/1-1-Plaveme-s-miminkem/1-2-Kojenecke-a-detske-plavecky :wink: :grinning:
24. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Blani my máme savičku č.2 od 4 měsíců a taky jsem si dneska říkala jestli by neměl mít větší :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
kači: jééé tak ty pořídíme,tyhle bombarďáky :grinning:
24. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
blani, já jsme měnila, až když mi praskly. teda spíš ž potom mě to napadlo. :grinning:
holky, malje spal s manžou od půl 6 do pů 9. to jsme je musela vzbudit, páč by nespali a ted koukáme na štafetu. malej stejně hned tak neusne, tak je mi to jedno. ale já jsme věrná českému sportu. nemůže je v tom nechat :wink:
24. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Kači, tož to mi máme novorozeneckou :grinning: . Ale i tak se tím čajem někdy zakucká :confused: . Ale mě spíš jde o to měnění, že dudlík se má používat cca 2 měsíce, tak jestli i ta savička.

Jituško, díky, asi ji vyhodím. Ještě mám jednu novorozeneckou :sweat_smile: . Tak to ti spal teda dlouho :confused: . To ti asi jen tak spát nepůjde, co :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Evi :wink: :grinning: jj jsou dobrý,akorát se teda fakt blbě oblíkaj na mokrý mimčo který se ještě ke všemu dóóóóst vzteká :grinning: :grinning:
Jitu teda ty jsi nadšenec :wink: :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Blani no my měli pro novošky ještě někdy v prosinci :wink: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale no ten dudl je zase víc namáhanej než ta savička bych řekla a ty silikonový i dýl vydrží a tak výměnu nijak neřeším :wink:
24. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Kači, to máš pravdu :wink:

Hodin, jak na kostele, jdu spát. Mareček spí nějak neklidně, asi budeme už teď spát spolu.
24. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Juj vono je skorem 11 zase :astonished: :astonished: no těpic
24. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Tak taky asi odpadnu :rolling_eyes:
dobrouuu noc kočky :wink:
24. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
tak to my máme dudle už ty největší, ale to máme od 3. měsíce.- ten náš žrout prostě potžeboval, aby mu to pořádně teklo...
mějte se. doboru s kobrou...
24. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
kači: tak to se bude asi vztekat dost, Davídek se rád svlíká,ale nerad oblíká :grinning:
dobrou kočky
24. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
máme bronz ze štafety!!!!!!!! :wink:
24. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ránko. Mám manžela na zabití :angry: . Celou noc tady jela televiza :angry: . Prve se díval, pak u toho samozřejmě usnul a když jsem se vzbudila a chtěla jsme jí vypnout, tak my z nadšením říkal, že začíná hokej :rolling_eyes: . Takže mi celou noc do ložnice blikala televiza. A ráno, než šel do práce, tak musel stát před televizou (asi ještě nedohráli nebo co) na tom nejvíc vrzajícím místě a furt přešlapovat, takže mi vzbudil Marečka a ten od té doby nespí. Máme jít na plavání, tak snad si trochu schrupne v autě, jinak nevím nevím....
25. únor 2010 v 07:31  • Odpověz
blani tak to je u nás běžný stav :confounded: mě vzbudil filip asi v půl pátý tak jsme na chvilku koukli na hokej u toho jsme usly a vzbudili se na poslední minutu :sweat_smile: no nebylo o co stát. :frowning2: nagano je prostě jedno no. tak já mám dudlíky taky pořád stejný. akorát do tý na čaj jsem udělala větší dírku. :wink:
25. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.