• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
25. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
naši hrajou jak ponocný. To nemá cenu vstávat nebo na to čekat. Spíš mám radost ze Sáblíkový, ta nezklame :wink:

sun: šikula, na příštích OH to určitě už dá :grinning:
25. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
ahoj holky,

moc vás zdravím. Dočtu vás snad později. My noc hrůza v půl 12 se vzbudila s řevem, ten druhý zub nám dává, tak jsem jí dala sirup a byla lepší.

Holky prosím poradtě mi, jsem jak tatar, jak se to dělá s tou platbou předem na mimibazaru? dáte zboží, co chcete prodat, někdo má zájem a jak dál? nikdy jsem nic neprodávala takhle... díky moc.
25. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Tak malá usnula po svačince, tak jsem Vás holky dočetla.

Hani, to je hrozný se sestrou, snad už bude jen líp.

A k těm chlapům jo - v úterý večer už mi nějak nebylo dobře, tak jsem si nahrála ordinaci a šla do vany a lehnout si. Včera jsem do dostala - tak asi proto mi nebylo 2x. Dopoledne ještě než malá usnula jsem vyluxovala celý byt, dala jí svačinu, zatím co hodinu a půl spala, tak jsem vytřela dlažbu v kuchyni, předsíni, koupelna a záchod. Vytřela laminát pokoj+obývák. Umyla záchod, umyvadlo, vyleštila zrcadla, jak malá po nich ráda patlá. Sebrala a složila prádlo. Vytřela chodbu před bytem od toho písku, protože to nikdo neudělá, omyla kočár z nejhoršího. Pak jsem dala Anetce oběd, sama jsem jen při úklidu zhltla dva rohlíky. šly jsme ven, skoro 3 hodiny, nakoupila jsem. Manžel přišel v půl 6 domů, malá byla po odpol. svačině a našel nás teda ležící na dece s puštěnou televizí. Pak se přidal k nám a jen tak nevinně prohodil, jestli jsem viděla Ordinaci. Já už byla hotová, jak jsem vyfoukaná z venku přišla do tepla, tak se dostavila krize, že bych si šla akorát tak lehnout, tak se mě to nějak dotklo a už jsme byli v sobě. Ze mě šlo, že jestli si myslí, že celý den čumim na televizi...z něho, že už se teda radši na nic nebude ptát....no paráda. Oni si fakt myslej, že máme doma celý den prázdniny. Tak jsem mu řekla, co jsem všechno udělala, ale jestli chce tak že můžu s tím koukáním na televizi začít. No přesně jako ten mail roku.....
25. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Jsme doma. Mareček spinká, tak se aspoň najím :slight_smile:

Sun, Filípek je machr :grinning:

Iviku, někdo ti napíše, že chce např. to růžové tričko. Tak mu napíšeš e-mail s číslem účtu a částkou, kterou má zaplatit. Až ti to přijde na účet, tak balíček pošleš :wink:
Ať už zoubek přestane zlobit :wink:
No jo, chlapi. Oni to nevidí, si asi myslí, že se TO VŠECHNO DĚLÁ SAMO :unamused:
25. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
tak ať Mareček spí co nejdéle, jdu taky něco sníst, ale bojím se jí tam cinkat, má teď lehký spaní.

Díky moc, nojo, vždyť je to lehký.. jsem fakt nějaká natvrdlá. A co to holky poslat poštou na dobírku?? to se nedělá? Nebo je v tom nějaký zádrhel?

Zub zlobí stále, i dnes je trochu protivná a míň jí.

jj, všechno se udělá samo, jen běda, když to není..

Holky, mají Vaše děti za ušima taky uzlinky?
25. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Můžeš to poslat i na dobírku, ale mohlo by se stát, že si ten dotyčný to zboží nepřebere. Ale samozřejmě, jak chceš. A nebo tak i tak :wink:

Uzlinek jsem si nevšimla :confused:

Jdu se učit. Absolutně se mi nechce, ale musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj.
Byli jsme v poradně, Alex má v 8 měsících cca 9150g, váha byla stanovena, bo se pořádně na dýlku na váhu nevešel :grinning:
Byla tam s náma holčička, přišla mi vzrůstem a dovednostma tak na úrovni Alexka, jen byla drobnější než on, ale byla to holka, že jo. Tak se ptám kolik jí je a maminka mi řekla, že 10 měsíců, no tak jsem si říkala, že Alex bude asi fakt habán :grinning:
25. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
ahoj

jitko tak to má teda pěknou váhu...my jdeme zítra tak podám info

ty ten hokej dnes teda prosrali, škoda vstávat-tak zas za 4 roky

holky platěj daně poslanci?? bylo dnešní téma s kámoškou :grinning: já říkám ne, že jsou toho myslím zbaveni a ona tvrdí že jo :unamused: takže jak to je??
25. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Smoulo, on je hlavně dlouhej.
25. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jitu, tak to má Alexek pěkné míry :wink:

Šmouli, tý jo, to nevím, ale tipla bych, že neplatí.

Venku je úplně nádherně a my jsme doma. Mareček mi spal do čtvrt na 3 a já se s ním bojím jít teďka ven, aby mi v kočárku nevyváděl :sweat_smile:
25. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
ahojky, my přijeli z poradny. malej je zhublej a váží 11,2 kg. tó jde. před měsícem a půl měl 11,3. asi po té operaci. jinak jsme vip pacienti, fakt. krásně se nám věnujou. na malýho jsou moc hodné a mě všechno krásně vysvětlí. no, Šimonek si teda zaslouží. jinak do města jsme jela busem a opět jsme si musela říkat o pomoc :confounded: fakt nevím. ten kočár váží 12 kg, malej to samý a v těhu tahat 24 kg není zrovna nejlepší.
a u nás televize taky jede celou noc. ale my máme jednu místnost! ale mě to nava. koukám taky :grinning:
25. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Jituško, to teda zhubl, chudáček. Ale on to zase dojí :wink:
Ti lidi jsou fakt tupci :angry:
Já teda nekoukám a se.e mě to, jak to bliká a ještě když manža začne přepínat :angry: :grinning: . Naštěstí má sluchátka, takže aspoň neslyším zvuky. On tu TV má dost nahlas, hůř slyší, takže za to su ráda. Ale někdy vyletím i tak, že mu to řve, že to slyším i z těch sluchátek :sweat_smile:
25. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
no, Blani, on nepotřebuje moc přibírat. ted vypadá fakt hezky a zdravě:slight_smile: tak si kup na dveře takovou tu samoržící roletku. stojí to pár koruna je to v poho. my ji koupili v globusu za 130 kč.
25. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
tak dneska u nás byl nádherně jsme tu měli návštěvu kamarádku ze střední tak to byl super den. jen mi volal šéf a říkal, že účetní říkala, že mi podávat přiznání nebude, že nemám za lonskej rok dostatečnej příjem, abych si mohla filipa odepsat :angry: :frowning2: tak mě to teda pěkně nas.. :angry: jo přišly ty kalhoty z mimibazaru a super, jsou mu akorát ještě tam má rezervu tak nám snad vydrží přes jaro.
25. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
Čusky busky kočky :slight_smile:
nějako opět nestíham :confused: dopo jsem vařila a pekla a lítala jako pako :grinning: :grinning:a pak jsme byli 2 a půl hoďky venku je tam náááádherně :dizzy_face: :dizzy_face: jinak u nás v noci budíček v půl 12 a to měl asi fakt hlad páč na večír vytuhnul u lahváče a tak dostal cecek,ale pak si milostpán vzpoměl v půl 2 v noci a to už mminka byla neoblomná a cecek nevydala :grinning: takže řev,ale jen 10 minut a pak chrápal do 6 :dizzy_face:
Jitu pěkná váha :wink: s náma teď byla v poradne roční holčička a ta měla 10 kilo a taky taková drobounká :grinning: :grinning:
Blani tak aspoň že má manža ty sluchátka :wink: :slight_smile:
Jituško tak hlavně že už je Šimi v pořádku :slight_smile:
Sun u nás je taky sluníííčkooo :slight_smile:
Šmoulo taky bych si typla že to ty šmejdi neplatí :angry: :wink:
25. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Sun, tak ať si ho odepíše manžel. Nebo vy nejste manželé?
25. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
Jituško, to vůbec neznám takovou roletu :confused:

Sun, tak ať si Filipa odepíše manža, ale to přece nebrání v tom, aby ti udělala přiznání, ne?
25. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
jitu jsme manželé, ale on potřebuje platit nějakou dan, když si pak budeme brát hypotéku, no uvidíme nějak to spočítáme. blani a není hluchej z těch sluchátek?
25. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Aha, koukám, že než to napíšu, tak je Jitka rychlejší :grinning:
25. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
tak jsem ho musela dát dneska spát dřív byl dost protivnej, no moc toho dneska nenaspal měl strach, aby mu něco neuteklo :grinning:
25. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
ahoj takže to taky nevíte nastopro s těma poslancema posrancema?? mno ale já si připadala před ní jak debil aspon se tak na mě tvářila, tak jitko, ty to nevíš??

jdu ji dát pau nelince a asi půjde taky do hajan...

holky už mi chodí spát do těch 21h a spí tak do 3h a pak do rána...bylo ji fakt špatně jak chodila v těch 23h
25. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Smoulo, myslím, že daní příjmy a nedaní náhrady.
25. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
aha tak tomu moc nerozumím...to je na mě moc :confounded:
25. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
teda tady je dneska nějakej klid
25. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
U nás už se chrní :dizzy_face: :dizzy_face: jdu si umejt pačesy :wink: :grinning: nebo na to zase zapomenu :grinning:
25. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Vidím, že je tady dneska nějak klidno :grinning: . Já doufám, že dneska se vyspím aspoň chvilku sama, včera jsem spala skoro celou dobu s Marečkem. Než jsem šla spat, tak se furt vrtěl, když jsem přišla, usl, jak jsem odešla, tak se začal vrtět, otevřel oči a čekal na mě. Akorát od půl 1 do 4 jsem spala sama a pak zase spolu. Jako je to krásný, jenom su potom strašně přeležená, jak si nemůžu lehnout na břicho :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
já koukám na ten klid

tak půjdu už do hajan, páč ráno vstáváme všichni na půl 7 a na 8h musíme bejt u dr...s oběma holkama jdu, nikolu na pigáro na žlotenku AB a s nelou na kontrolu-poradnu :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
dobroooouuuu :pensive: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Šmoulo dobrou :wink:
Jé tak Honzule u nás v postely ještě nechrápal :sweat_smile: :grinning: když si ho tam vemu tak se pořád rozhlíží a furtka někde kouká aby mu snad něco neuteklo :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.