• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Šmouli, to bych teda nezvládla tak brzo dr. Ještě že chodíme odpoledne. :slight_smile: . Dobrou noc.

Jo, to jsem se chtěla zeptat, od kdy jste se s prckama potápěli na plavání? My budeme příště, tj. ve 4. lekci. Teda pouze lektorka, ale přijde mi to nějak brzo. Minule jsme polévali konvičkou a dnesk konvičkou a kelímkem.
25. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Kači, Mareček se mnou spává poslední dobou dost často. A až sama hledím, jak na mě čeká. Normálně se probere, oči jak baterky, lehnu si k němu, otočí se na bok a okamžitě spí :confused: :grinning:
25. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Blani no hold už si zvyknul a čeká pěkně na mamku až si k němu hajne :wink: :slight_smile: nám říkala instruktorka že potápění od 5 lekce :wink: kelímkem polívají už od první a musíme trénovat i doma při koupání :wink: a Honzule už je tak vytrénovanej že si začne mydlit oči jen vezmu kelímek do ruky :grinning: :grinning: ale když řeknu heslo-Honzíku áááá žbluňk tak krásně zavře oči a nadechne se :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Kači, tak to je šikulka. Nám o trénování nic neříkala.
25. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
kačí a foukáš na něj? já jen řeknu filípku fouknu a nadechne se. blani asi tak od tý 5 myslím. tak filip spí se mnou každou noc :sweat_smile: když ho kojím tak si ho pak už nechám v posteli nechce se mi zvedat navíc většinou usne tak ho nechci vzbudit.
25. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Sun no my právě místo foukání říkáme to jméno a áááá žbluňk :wink: :confused:
Blani oni hold mají všade jinej postup :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
tak jo holky dneska to balím tak at se pěkně vyspinkáte a snad bude zítra tak krásný počasí jako dnes
25. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Sun tak dobrou noc :wink:
na zejtra hlásí už přeháňky :confounded: ale v neděli by mělo bejt až 13 stupňů a polojasno :wink: no u nás dneska bylo na sluníčku 24 :grinning:
25. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
My taky nefoukáme. Říkáme jméno a pak něco společného s vodou. Já říkám taky žbluňk :wink:

Sun, když Marečka přenesu a nevzbudí se, tak je to v pohodě. Když se vzbudí, tak si ho dám k sobě a zase spí dál. Dobrou noc.

Kači, taky jsem to viděla, tak doufám, že jim ta neděle vyjde :sunglasses:
25. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Blani taky doufáááám :wink: :slight_smile:
Tak manža už mě chce zase vystrnadit :angry:
tož papapa a dobrou noc :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
ahoj kočky, tak jsem vás dočetla, pak jsem si dala sprchu, vytřela země a ted už nevím, na co jsem chtěla reagovat:stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Charlie, to je normální :grinning: :wink:

Půjdu spát, dobrou noc.
25. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ráno. Včera poslední, dneska první :confused: . U nás je zataženo. Vstávali jsme o půl 7, manža měl telefon, tak to Marečka vzbudilo a už neusl, tak už se mi peče bábovka :grinning:
26. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
brééé ráníčko...

tak jsem vstala teda v 6h s tím že mi volal radek ze služebky, že jsem objednaná na jindy tak koukám do kalendáře a vidím že mám jít až v úterý...nechápu proč jsem měla zafixovanej pátek, no hlavně že tu straším od 6 :angry:
spaní bylo úplně na h.... malá se mi budila každou hodku a půl až do rána-jsem chcíplá...nebudu ji dávat na noc kaši ani mléko ale prostě skleničku rýže...protože potom mi spala!!
26. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
dobré ráno,
tak máte natrénováno na úterý šmouly :slight_smile: to mi noc nic moc filip začal knučet už před půlnocí tak jsem si ho vzala do postele pa se vzbudil kolem 4 to by bylo dobrý, ale on už nechtěl usnout pořád po mě lezl tam mě štípne do pusy tam píchne do oka zatahá za ucho atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí pak ještě chrněl od 6 do 8. u nás zatím neprší, ale je pod mrakem.
26. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Šmoulo :grinning: :grinning:
u nás noc zase jednou úplně super :dizzy_face: kojo ve 4 a pak v 8 :sunglasses:
tady je taky zataženo,ale sem tam vykouknul oskar :wink:
26. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
taky my noc nic moc, malá kašle, tak ji to budilo. Co je na ten kašel dobrý dát?

Jináč u nás je jaksi mokro a pod mrakem je taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
jsem pěkne nasr... koupila jsem předevčírem nový kapky do nosu LIBENAR pro děti a lékárnice jak jsou dobrý, stojej pěkně za hovno a to doslova...kapu ji 3dny, ke všemu jsou to takové ampule a když to zmáčku tak mi tam vyteče skoro půlka no děsný nemám asi cit v prstech....takže at žije vincentka a nasivin...nevím prostě nela rýmu má ppořád-pořád odsávám má ji od minulý středy je to možný?? a když kejchne tak ji visí zelená no děs :grinning: dobrou chut pokud snídáte :sweat_smile:
26. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Šmouli, to vstávání nase.e :sweat_smile: . Ty ampule mám taky :confounded: . Ale ono to existuje i jako sprej, jen zrovna neměli :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
no a já si nelu k sobě neberu a furt lítám z ložnice do pokoje k ní a povozím ji v koši a jdu si lehnout jak usne a za hodku znovu...a tak až do rána, takže v kuse jsem spala nejdýl hodku a půl...prostě mám dnes nějaký nasírací den :rolling_eyes: dopolko když usne...tak akorát celou tu půl až hodku prokašle ze spaní, takže si ani nelehnu, kontroluju ji :unamused:
26. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
já sice psala, že je ji už líp...to jako je oproti minulému týdnu...protože přes den je živá. lítá jak drak v chodítku a skáče v něm a křičí jak na lesy a když ale usne tak kašle a chčí- v noci teda ani ne

u dr jsem nebyla...léčím doma, mám vše co by mi dr stejně dala-už ji znám a když nemá už teploty tak si myslím že to není akutní, jinak bych šla a už i vykašlává tak snad at už to končí :unamused:

tak jsem se tady vypovídala a jdu si něco asi sníst...mě bylo totíž ráno nějak zle, divně, jsem se motala a bylo mi divně od žaludku, já si myslím že jsem vyčerpaná jak nespím!! dnes přijede radek, volal a slíbil, že mi k ní bude dnes vstávat :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Nekašle ti už nějak dlouho?
26. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Šmouli a co zkusit zvlhčit v pokojíku vzduch :wink: třeba v noci kašle proto že je tam suchej :wink:
tak zvířo dostalu trochu vovoce a razíme ven :wink: :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
kašle už asi týden, ale už vykašlává...asi jak ji ta rýma teče do krku při spaní tak ji to vadí...já ji neměla dávat to mlíko večer :rolling_eyes: to ji taky zahlenuje!
ale rýma i kašel prý může trvat dýl, vlastně kašel trvá dýl... :unamused: jestli bude v neděli ještě takhle zahleněná a bude v ní chrčet tak v pondělí....no nemůžu -jedu rano k zubaři, tak až bych přijela bych tam zašla k dr, jenže já ji znám, to by zas byly sirupy jako doted-ale antibiot taky nejsou dobrý že ne??
26. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
kači to bych mohla, dělala jsem to 3dny a furt kašlala, ale asi to zas vyzkouším...
26. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Čauky holky,
nějak nestíhám. Sice občas vlezu do nějaké diskuze, ale prostě není čas. Malej jak začal lozit, tak je ho všude plno tak furt za ním lítám a když spí, tak uklízím, vařím...no šak to znáte :grinning:
Máme už pět zoubků a lezou nám asi další tři, někdy je to boj, ale noci jsou teď dobrý. Áááá doufám, že jsem to nezakřikla :sweat_smile: Kolem jedný se mi budí, to dávám jen vodu a pak kolem 4-5hod na kojo. Teď jak rostou zoubky, tak sebou v postýlce dost mele, kňourá, ale spinká, což je důležitý. Má taky rýmu a sem tam teplotkuje.
My jsme ale i tak byli nevyspalí, vstávali jsme totiž na hokej :grinning: No, stejně nepostoupili, takže už máme klidný noci i my :grinning:

V úterý jsme byli v poradně a máme 77-78cm (furt sebou mlel, tak cenťák nám tam lítal) a 9,9kg, takže mi za dva měsíce přibral cca400g, takže pohoda :grinning:

Šmouli, MM a UM nezahleňuje,jen mlíčko s bílkovinou kravského mléka (takže jogurty nedávat..), takže to Nelči určitě nevadí :wink:

Pádím něco dělat, dokud Štěpi spinká. ale nakouknu :wink:
26. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás taky prší a je docela vlezavo. Včera usínání hrůza, malá už byla po kaši, v postýlce, já šla do sprchy a zase byl hysterák jako blázen, domluvili jsme se s manželem, že jí necháme vyplakat, nevydržel a vzal jí do postele.... Pak jsem jí pochovala, dala do postýlky, ruku na prsa a za štkaní usnula a spala celou noc až do půl 8 do rána... to nechápu, je to prostě maminčák.

ráno jsem jí přebalila, dala čerstvou plenku, jen připravila mlíko a jak jí beru, tak byla čerstvě proteklá na zádech - takže overal, kabátek, plena pod hlavou, prostěradlo, chránič - vše mokré....a to má pampersku....tak nevím, jak to dělá :unamused:

Půjdete dnes ven, když je tam takhle? A co plánujete vařit na víkend? Já jeden den bramb. knedlíky plněný se zelím nebo špenátem, asi rajčatovou polévku a pak nevím.....
26. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky,

my dneska vstávali po 9, to jsme ostudy co? :grinning:

šmouli: chuděrka, snad už to skončí.
My ty Libenar ampule máme taky, ale použila jsem jen jednou kdysi dávno.
26. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
bobul - a pomohli ti?? mě vůbec nepřišlo že by se ji sliznice uklidnila a rýma zastavila...pořád bylo slyšet že tam má tu zadní...já ji odsaju a po chvilce slyším tu zadní v nose nic!

venku je ted pochmurno, snad se to vybere. Včera bylo krásně byla jsem venku, chodím každej den a dnes půjdu, musím nakoupit pečivo!!

tatka měl cestu do Boule, tak mi přivetl ptáčky mnam mnam-udělám jen rýži
26. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
cvvvvvetčdrřf thzgetsčdrřfg - nela mlátila do klávesnice, to jsou rány hrůza :grinning:

ivik docela jsi mi dala inspiraci na ten bramb plněnej :wink: a dlouuuuho nebyly karboše :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.