• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
heliu -díky, já si to myslela že nezahlenuje ale nikdo neodpověděl, když jsem se ptala, tak dík :wink:
26. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
smouly, karboše jsou taky fajn s bramb. kaší. My libenar máme taky, ale spíš na vytírání, spokojená taky moc nejsem, navíc mi vždycky v ampulce půlka zbyla a do 48 hodin vyhodit, zlatá vincentka. Ale už jsem na dně, myslím že jsem na netu četla, že do toho spreye se dá dokoupit ta flašková - je to pravda?

a holky - co dáváte za kaši? mi téd měly od hami tu vícezrnnou a nic moc, na večer musím koupit jinou a nevím jakou - poradíte??
26. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
ivik slyšela jsem o té lašce taky...

já dávála na noc od nestlé v krabici už hotové kaše....jinak jsem taky dělala rýžovou ale moc ji nechce
26. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Iivik jj koupíš normoš vincentku minerálku a tu tam pak naleješ :wink: :slight_smile: my už dolejvali asi 2x :grinning:
Zvíře spalo asi půl hodiny a teď tu veje jak na lesy :rolling_eyes: :rolling_eyes: se asi picnu z něj už
26. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Evi jaká ostuda???dyk to je príma že jsme se takle kráááásně vyhajali :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
šmouli: už si to moc nepamatuju, asi nic moc, ale jak jsem psala, použili jsme je jen jednou,tak nemůžu soudit.

kači: to jo, jsem jak na novým světě :grinning:
26. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahojky holky,tak Vojtíka jsem na chvilku uspala,už si třel očka.Já vydrbala koupelku,a půjdu se pustit do vaření
Zajímalo by mě kde je to sluníčko,včera tak krásně a dneska to vypadá na déšť.
Jinak nám už taky začalo stání.Vojtík s eteda u mě postavil,ale zatím ho ještě nenapadlo u nábytku ani v postýlce,ale od včerejška už na to přišel :grinning: Holky taky vás prckové tak koušou.Já třeba malého držím on se jako přitulí na jednou žužlá triko a pak mě hryzne do ramene,potvůrka jedna,on to dělá schválně.A pak se tomu směje.
My teď dáváme kaše od Hami,nakoupili jsme je v Polsku tak máme zásobu,ale nejlepší co jsem zatím měli je asi od Nutrilonu,akorát je trošku předražená.
26. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Evi :grinning: :grinning:
Andy ni jo taky hryže jako blázen :wink: jen se kolem mihne ruku už jí drapne a šup do pusy a hned na ty svý zubiska a to bolí jako sviňa :grinning: ruce má nejraději,ale nepohrdne ani ramenem či kolenem :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
tak malá usnula, máme to dnes zpožděné, v půl 9 teprve snídala, teď svačila, oběd bude bůhví kdy.... Snad bude spát aspoň hodinu.

Tak mě malá škrábe ale pěkně, a už škrábe i manžela - on má velký nos a už 3 dny chodí s parádním škrábancem zrovna u kořene nosu :grinning: Mě jde hlavně jak jí držím po dekoltu, jak mám lem trička u výstřihu a jsou mi vidět klíční kosti - tak to jí děsně baví a směje se mi taky.

Tak to mi ještě ani nelezeme po čtyřech - už zkouší dát dopředu kolínko a zároveň stejnou ruku, takže vždycky přepadne na bok...

co budeš dobrého andrej vařit?
26. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
jé tam mě Davídek zatím nehryže, ale asi to přijde. Zatím mi jen tahá za vlasy. To ho děsně baví :grinning:
26. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Jo, tož to mě Mareček taky hryže. Aji bez zubů :grinning:
26. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
tak u nás se spíš štípe :angry: ale už mě taky rafl pořádně jak chci kouknout jestli mu už rostou horní tak by mi prst ukousnul :sweat_smile: no u nás ted začalo lejt tak máme po procházce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Evi jj vlásky tak to taky známe :wink: :grinning: :grinning: jak se tak traduje že vypadávají po porodu tak u nás mi je vyškubal svištík :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
holky, nevíte - je nějaký rozdíl mezi židličkou Chicco polly 2009 a 2010?
26. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Kači :grinning:

Iviku, já si myslím, že jenom v potahách. Ale nedívala jsem se, nečetla jsem o nich. Ale myslím, že jinej rozdíl by tam být neměl.
26. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
nela taky hryže, když je rozdováděná a jančí tak se do mě zakousne :grinning: až se ji někdy bojím :grinning:
26. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Holky, kolik tak vaříte té rýže pro prcky?
26. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
blani já dávám tak od oka jak kdy, ale přibližně tak dvě hrstičky. teda nelča je takovej trhač jo :grinning: to aby jsme si na ní dali pozor :grinning:
26. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Sun, a to vaříš rovnou se zeleninou nebo zvlášť? Vařím zeleninu v parním hrnci, tak bych musela asi zvlášť :unamused:
26. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
já to právě hodím do jednoho i s masem
26. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Sun, aha, dík :slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdu se chystat do školy. Vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
tak já zadělala na makový a tvarohový závin, těsto kyne Davídkovi v kočárku ve fusaku :grinning:
26. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Tak jsme už doma. Vidím, že se tady neplkalo :confused: :grinning:

Evi, dobré kynucí místo :grinning: :wink:
26. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
viď ? :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Jo jo :grinning:

Furt nikdo :confused: . Se dívám na slunce, seno... Mám to ráda.
26. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Evi :grinning: :grinning: to je dobrý :grinning: kamarádky jednou dělala kynutý knedle a zavrtala se i s nima do postele :wink: :grinning: :grinning:
Blani taky to mam puštěný :wink: jj to už je klasika :grinning:
26. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
já taky koukám :grinning:

kači: mamka to dělá normálně, že šoupne kynutý do postele pod peřiny, prý to rychleji vykyne, jak je to v teple :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Evi,ale určo si k nim nelehá že ne :wink: :grinning: :grinning: já si pustím troubu a mísu strčím k ní :slight_smile:
26. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Já si pustím pekárnu a kyne to samo :grinning:
Babička dala vodu do hrnce, dala na sporák ohřát a na to dala mísu, kterou zakryla a kynulo to taky jedna báseň :wink:
26. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.