• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani jj teď už taky pouštím pekárničku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
kači: to určitě ne :grinning:
26. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Teda holky, vy mě děláte chutě - taky bych si dala - třeba povidlové buchty, trochu připálený - to já miluju. Já teda umím docela všechno, peču hrozně ráda, ale kynutý těsto mi teda nejde... zkoušela jsem to už tolikrát a vždy bez úspěchu. Pekárnu nemám, jediný co nezklame jsou buchty od Vitany - prostě Vitana vaří za vás, neručí za vaše zdraví.

Tak u nás se už chrní aspoň hodinu a 1/4, dnes to bylo bez řevu. Koupila jsem jí novou kaši - Nestlé jablíčkovou a moc jí chutnala - říkal manžel. Najeli jsme na řežim, že jí vykoupu, utřu, namažu, manžel jí v koupelně oblékne, já připravím kaši a zmizím v obýváku. On jí nakrmí a dnes to vyšlo. Zítra chceme přidat další krok, že zmizím ještě na dýl (pak jsem jí odkrkávala v obýváku) a manžel jí zkusí i uspat. Musí si už zvyknout, že to beze mne půjde... Takových věcí člověk musí vymyslet, aby takové malé miminko oblbnul - co budeme dělat, až jim bude patnáct?? :astonished:
26. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Iviku, já kynutý v ruce taky nemám. Ale co mám pekárnu, je to super. Takové krásně nadýchané těsto :sunglasses:
26. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
ježíš mnam, těch buchet bych snad snědla (chtěla jsem napsat sežrala) celý pekáč - se studeným mlékem - to miluju....
26. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
Dobré ránko. Vypadá to, že by se odpoledne snad mohlo ukázat sluníčko :slight_smile: . A Mareček si to vstávání fakt asi posunul o hodinu dřív, protože tak už vstáváme aspoň týden.
27. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
ahoj holky,

u nás krásně svítí sluníčko, je to úplné jaro.
S manžou jsme uklidili celý barák, odpoledne přijedou jeho rodiče.
Dodělávám svíčkovou a knedlíky dneska kynou Davídkovi v postýlce, protože v kočárku mi spí na zahradě :grinning:
27. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
dobré ránko,
tak já jsem byla včera večer posedět s kámoškou tak mám teda dneska mírnej bolehlav tohle mi teda fakt nechybělo :grinning: ale jednou za čas. ráno jsem byla vyzvednout věci na poště z mm super laclový tepláčky velká spokojenost. u nás taky svítí je nádherně nám plavčo dneska pošouply a na půl 5 tak jsem zvědavá jak to budem zvládat a hlavně pak se spaním co bude. no já musím v týdnu naplánovat nějakej ten jarní úklid, okna probrat šatník atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás taky svítí sluníčko, ale fouká hodně vítr. Já měla taky krásný dopoledne, šla jsem do sekáče, doma nechala malou manželovi, tak jsem si po dlouhé době pohrabala, vyhrábla jsem něco, v řeznictví koupila uzená žebra, tak jsou teď v papiňáku a budou zapečené fleky.

Uklid skříní se taky chystám udělat, ale nevím kdy.

sun - to je fajn, že jsi na mm úspěšná a řekni mi, kdo platí poštovné?

Malá zase dopoledne nechce spát, už přes hodinu si zpívá v postýlce :sweat_smile:
27. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
My jsme byli nakoupit v globuse. To bylo zase peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sun, to je super, že sis to užila :wink:

Mareček se mi normálně úplně dávil u jídla. Předevčírem večer, když jsem mu dávala žužlat banán a dneska u oběda. Měl brambor+hrášek+kukuřici. Jsme ho pokaždé museli obrátit úplně hlavičkou dolů a podle mě dost dlouho bouchat do zádiček, aby se nadechl :pensive: . Tak mu tu kukuřici asi nemůžu dávat, protože hrášek už měl a v pohodě.
27. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
blani: to Davídek dělal taky :confounded: ale teď už v pohodě
27. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
a holky, vy už takhle dáváte kousky jo? Já to zkusila jednou a začala se jako dávit, tak jí to mixuju a začínám postupně - včera jsem jí dala piškoty do přesnídávky na větší kousky a i to byl občas problém - i když změkly.... Jinak brambor a mrkev jí nevadí, kukuřici a hrášek jsem nezkoušela.

A holky, co furt dáváte za zeleninu? Já točím celer (může se pravidelně?), mrkev (tu občas), kukuřici, hrášek, květák, brokolici, brambor, rýži..... a co těstoviny - to je ještě čas ne?
27. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj.
Celer je velký alergen, ten bych do roka nedávala.
Dávám - mrkev, petržel, dýně, brokolice, květák, červená řepa, kapustičky, cuketa.
Přílohy můžeš zhruba od 8 měsíce, tedy typu těstoviny. Jiank já dávám přílohy - rýže, jáhly, pohanka, brambor minimálně, těstoviny jsem zatím nedala, chystám se, mají být bezvaječné, protože bílek do roka nee.

Blani, kukuřice má takový slupičky, asi mu to vadí.
27. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Jinak jsme byli zkoušet autosedačky a nakonec koupíme Römer King Plus, Alex v ní měl víc prostoru než v MC Priori, tak nám snad i dýl vydrží a má líp řešenou opěrku hlavičky, nemusí se nic dokupovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Iviiku, to bylo rozmixované, ale asi jak píše Jitka, ty šlupičky mu tam vadí. Ale fakt jako hrozná bezmoc, když se nemůže nadechnout a ty to z něho musíš vyklepat a nejde to :pensive:

Jitu, na pohanku jsem se dneska dívala. To kupuješ pohanku lámanku nebo jak se to jmenovalo. A jáhly to jsou kuličky myslím, že? To normálně jáhly nebo jáhly třeba loupané (ani nevím, jestli to existuje, proto se tak blbě ptám :sweat_smile: ).
27. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Jo, a byla jsem s Marečkem venku, manža dostal za úkol vysát a co myslíte, že dělal? Spal a ještě tady spí :angry:
27. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Blani, já teď nevím, prostě pohanku, takový krupky :D Musela bych vstávat a jít do špajzu :grinning: A jáhly jsou takový kuličky, trochu jako kuskus.
27. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
ahoj holkýýý

my se taky trochu dávíme kukuřicí, ale už to docela jde.....

holky normálně mě radek udělal radost, rezervoval na červen hotel v Paříži na prodloužený víkend, aby jsme si to tam prohlédly vše....se moc těším, nebyla jsem tam!! A bez dětí :dizzy_face: budou u švagrový....teda ten mě překvapil, že by se znovu zamiloval? :grinning: těší se až mě tam provede a zajdem si večer na vínečko :slight_smile: jééééé už aby to bylo!! 6e by už dostal rozum a přišel na tom co maj ženský rádi?? :astonished: romantiku :grinning:

jinak já mizím papa
27. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
27. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
ahoj kočky,

ráno jsem psala a ono to spadlo, tak už jsem to neopakovala.

Na plavču jsme dneska nebyli, Verča chrchle, tak má smolíka.

šmouli teda Paříž, no supr teda. To závidím.

Dneska jsme malé položili koberec do pokojíku a přestěhovali nábytek, postýlku apod. Takže dneska bude mít premiéru a bude chrupkat sama.
27. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
šmouli jj, já se bez toho taky obejdu, je to blbóóst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Jé, Jitu, dík. To je ta pohanka, co jsem viděla, jen jsem nevěděla, jestli ji vzít. Tak vím pro příště :grinning: . A ty jáhly to samo :slight_smile:

Šmouli, tak my jsme se nedávili trochu, ale strašně moc :pensive: .
To je Radek hodnej :dizzy_face: . Závidííííííííííím :wink: . Ten můj blb tady furt chrápe, i když jsem ho několikrát budila, několikrát mu dala Marečka, ale pro jistotu jsem si ho zase vzala, aby mu ještě nespadl a aji jsem si sama vysála a ani to s ním nehlo :angry: :frowning2:
Analyzátor pláče je podle mě kravina.
27. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
šmouli - taky závidím, nebyla jsem v Paříži a je to můj sen. Tak až uvidíš Louvre, tak si na mě vzpomeň.

jmiso - celer je alergen jo?? a já ho malý dávám od začátku, doktorka mi dala takový recept, tam byl celer, tak jsem myslela, že se smí....

jo a byĺi jsme v tescu a viděli tam toho herce, co hraje v Ordinaci Dr. Pusenského. Manžel mi povídá - vyfoť mě, jdu mu dát pusu, že mám volný úterní a čtvrteční večery.... tak mě odbouch, smála jsem se u mrazáku se špenátem jako blázen.

JO a špenát prci můžou ne? Ale asi né ten mražený co?
27. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Jitu, všechno nejlepší Alexkovi k svátku :slight_smile: . Co jste mu koupili?

Iviku, špenát by se měl dávat ze skleničky kvůli dusičnanům.
27. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
jitu: taky vše něj malému k svátku.
Sedačka pěkná, jakou barevnou variantu vyberete? Mně se líbí ta šedá s modrou. Ta je krásná :wink:
27. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás zase dusno :frowning2:

Jinak jste mne vyděsili já malé špenát dělám :astonished:

Nějak se mi osypala a nevím z čeho, možná jablko,ale nemůže to bý ten špenát?Má malé pupínky světlé na nožičkách a trochu na ručičkách.
27. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
kat: jak to? co se stalo? :astonished:

tedy chudinka malá. Tak zkus vynechat to jablko a pak špenát nebo opačně. :wink:
27. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Evul,jakmile budu mít větší chvilku napíšu.

zkouším to vynechat :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
blani :grinning: blb, teda kdyby tě šlyšel :grinning:

děkuji...ještě je čas na vejlet, abych nepřijela a nerozváděli jsme se :grinning: :grinning: neboj ivik vzpomenu si..... :slight_smile:

kačí co se zase děje?? :unamused:

já špenát dávala jen jednou, musím koupit do zásoby

a tamto je blbost že, taky jsem si myslela
27. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.