• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kat: jj napiš. :slight_smile:
jsem zvědavá, čím to bylo, jestli to jablíčko nebo špenát

charlie: tak ať má Verunka v novém pokojíčku klidnou noc :slight_smile:

šmouli: manža je fakt romantik :dizzy_face:
27. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Šmouli, však ať mě slyší. Ale když on je přece táááááááák unavenej :angry:

Kat, teda, co se zase děje :pensive:
27. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
jé šmouly ty se máš :dizzy_face: a foták sebou at z toho taky něco máme :wink: blani teda, to jste si užili při obědě. :fearful: kačí manžel zase zlobí? :angry: tak u nás koupání ušlo jen bazén byl poloprázdnej měly nějaký technický potíže, filip pak už měl hlad,nechtěla jsem ho krmit před bazénem tak brečel takže dneska nic moc. jen ted nevím jak to bude s tím spaním usnul v autě tak si asi počkáme dneska no zkusím to na tu 8
27. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Vybrali jsme a objednali tuhle
http://www.autosedacky-romer.cz/autosedacka-romer-king-plus-trendline-2010-_autosedacky_romer__-456.html

Celer - je vskutku silný alergen.

Špenát - tvrdí se, že ze skleničky, jenže i do té skleničky ho musí z něčeho udělat, navíc dusičnany jsou probléím pro děti do tří měsíců, takže já kupuju mražený sekaný nikoli protlak a ani ten čerstvý teď v zimě nedávám. Navíc ho dávám jen občas.
27. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Akorát tu autosedačku jsme objednávali v jiném shopu. Ale tady je zase vidět ta barva :grinning:
27. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
jitu: hezká i tahle barva se mi líbí. :wink:
27. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Jitu, jsem chtěla říct, za jakou skvělou cenu jste ji koupili :wink:
Já jsem četla o tom špenátu, že až do roka. Já jsem se dneska dívala na sekaný bio špenát, tak jsem si říkala, že by. Ale nevzala jsem ho.

Chci dát Marečkovi zítra tu rýži a k tomu mám dýni. Nevíte, co by se k tomu ještě tak hodilo? Hrášek?
27. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
tak my jsme měly špenát asi tak třikrát koupenej přidala jsem maso a brambor. no to jsem zvědavá jestli usne, já teda nejspíš hned jak lehnu :sweat_smile: tak dobrou
27. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Blani, máme ji ještě levnějc. :wink:
27. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
27. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Sun, dobrou.

Jitu, tak to potom jo :grinning: :wink:
Super fotky. Hlavně ten kotan v nočníku :grinning:
27. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
No to chtěl vyfotit hrdý otec :grinning:
27. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jitu :grinning:

Já půjdu taky spát. Dobrou noc.
27. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Vy chodíte tak brzo spát? To bych neusnula :confused:
27. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Čůůůs tak jsem konečně tadýýý :wink:
Blani bych k tej dýni s rýží frkla třeba mrkev :wink: :slight_smile:
Šmoulóóó téééda to bude romatika :dizzy_face: :wink: jen bacha ať si nepřivezete pro Nikolku a Nelču sourozence :grinning: :grinning:
Kat teda ten tvůj manža by fakt zasloužil na prdel :unamused:
Jitu pěkné fotečky :wink: :grinning: my taky chceme Romer king plus :wink: právě se mi tam dost páčí ta opěrka hlavy :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jinak u nás bylo zase dneska jaro a sluníííčkoo :dizzy_face: jen teda taťkovi se nějako nedaří a má opět blbou náladu :rolling_eyes: a špunťas vstával ráno v 5 :rolling_eyes: :rolling_eyes: a teď večer nechtěl usnout a nepovedli se mi koblihy :angry: ale jinak pohoda :sunglasses: :wink:
27. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
No jo, bude úplněk :grinning: Alex má pro změnu divoký sny, furt se budí, to už na dnešek. On je asi vlkodlak :zipper_mouth: :grinning:
27. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Tak holky, manža šel asi s hafanem, po bytě jsem ho nikde nenašla a nic mi neřekl.

Jinak dneska jsme měli jet k jeho rodičům, a při obouvání mi hafan proběhl na zahradu a vlítl do bahna, tak jsem schytala, že si ho neumím uhlídat, mimochodem jsem teda spíš myslela na to abych nic nezapomněla pro malou, svačinu, pítí a tak. Tak jsem mu řekla, že se nic nestalo, tlapky jsem mu umyla během minuty a mohli jsme jet.

No a začlo to, že jsem prej zahleděná do sebe a do malé, a že mne nic jiného nezajímá.
A zase nepořádek doma a tak. Já bych potřebovala aby k nám snad přišel někdo nestranný a řekl mi upřímně, jestli máme doma takovej bordel.

Moje sebevědomí je dnes někde hluboko pod zemí.

Asi už má cestovní nervy, nic jiného mne fakt nenapadá.To jsem zvědavá na zítřek, budeme spolu poslední den, a večer jede na letiště. Moc mne to mrzí, budeme odloučeni a před odjezdem tohle.

Je mi hrozně. Mám teda fakt hodně práce, tak
27. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Kat, já bych ho asi propleskla :angry:

Jako můj muž má občas pindy, že tu máme bordel, což je jako fakt, to uznávám, ale já to prostě nestíhám a to se starám jen o Alexka a psa a domácnost. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
kat: tak u nás je taky nepořádek, taky nestíhám uklízet, tak uklízím,když Davídek usne, to je normální
nikdo z nás určitě nemá doma s dětma sterilní domácnost. Nenech se zvyklat, jestli mu to tak vadí,
může přiložit ruku k dílu
27. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
ty jo ta autosedajda se mi fakt líbí,akorát by mě zajímalo, jak dlouhé pásy v autě je potřeba :confused:
jestli nám ty naše budou stačit
27. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Evule, poutá se jen ta konstrukce pod tím polstrem, takže na dýlku není náročná, rozhodně méně než vajíčko.
27. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
tak děkuju. To by snad mělo stačit. :grinning:
27. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
jitu, koukám, že i o nějakou tu stovku levnějš co? :wink:
jj :slight_smile:
Byli jsme se tam kouknout dneska, ale v obchodě ji maj dražší, prý ji nesmějí prodávat za net ceny, tak nám prodavačka řekla, že si ji máme u nich objednat na netu :grinning: Prý to maj tak blbě od ledna.

Máme od nich už vajíčko a kočárek a jsme s nima spokojení, no a nebojím se jim poslat peníze předem :grinning:

Je to shop toho maníka, co dělal v Lostkutákovi rozhovory o výbavičce, když jsme byly těhu.
27. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
jitu, jj toho si matně pamatuju :grinning:
tak to je fajn, že máš s nima dobrou zkušenost. Taky jsem o ní začla uvažovat,
doufám,že ti nevadí, že se budu opičit :grinning:
27. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Tak to mi fakt nevadí :grinning:
27. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
27. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
koukala jsem,jakou má malej hezkou černou panenku :grinning:
27. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.