• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No to mu přivezla ségra po neteři, tak jsme to svlíkli, že to vypadá jako panáček trochu :grinning:

Jinak jsme měli Alexka usazeného i v MC tobi, ale to má děsně vysokou tu základnu, tam by jsme nemohli před ním mít vůbec trochu sklopenou přední sedačku.
27. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
jitu: jo? a to jsem měla Tobi jako favorita. No chce to vyzkoušet, ale tahle tvoje se mi líbí ještě víc.

hezkej panáček,jen co je pravda :grinning:
27. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
jsem si teď dala MC tobi a Romera do porovnání a je to i vidět
27. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
Evule, jj, to chce, člověk pak vidí věci, který mu na netu nedojdou.
Jako Maxi cosi jsou takový hezčí, jsou jemné, líbivější, o tom žádná. Ale pro našeho obříka bylo tohle lepší.
27. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jo a ta Tobi má ještě jednu vychytávku - je tam signalizace, že je dítě správně upnuto do těch pásů, ale bohužel to bylo moc vysoký do naší fabky.
27. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
:grinning: vy máte fabku? my taky :grinning: :grinning:
27. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
to máš jedno, hlavně, aby byli naši kluci v bezpečí a to by byli v té i té :wink:
27. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
No tak do fabky je ta Tobi fakt myslím vysoká a dítě by kopalo nožičkama do předsedačky. Ono tam vzadu není moc místa.
27. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
hm tak díky za postřeh :wink:
tak asi půjdeme taky do této. Máme obříka jako vy,tak to musí pasovat :grinning:
27. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
jdu na kutě, dobrou :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
jj, já pomalu taky, brou.
27. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Tak právě proběhlo uspávání číslo 2 :rolling_eyes: :rolling_eyes: to normoš chytal takovej hysterák že jse po půlhodině podlehla a dala cecek :pensive: no už spí,ale sem teda zvědavá jaká zase bude noc :confused: :rolling_eyes:
Jitu fakt asi úplněk :confused: :wink:
Evi my si vyzkoušli toho Kinga v Kik :wink: :grinning: takže náš valibuk se tam taky vleze :slight_smile:
27. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Ahá tak koukam všici šli hajat :confused:
No taky půjdu :wink: tak sladké sny a pá
27. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj.
Tak noc byla divoká, furt se v postýlce mlel a bohužel jsem zjistila, že se postaví bez problémů i ve spacím pytli, jsem si naivně myslela, že mu to třeba ve větší pohybu zabrání, no nic no. A pak po 6 ráno se definitivně probudil.
Udělalai jsme bobana, dostal UM a poslali jsme tátu do práce pro housky, tak snad se nám tam nezasekne, jinak bude mít mamča mžitky z hladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 07:17  • Odpověz
Dobré ránko. My dneska taky vstávali chvilku po 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jitu, tak to je super, že je na tu sedačku potřeba míň pásu, než na vajíčko, protože my jsme s vajíčkem nadoraz. A to vám nechali vyzkoušet i připásat do auta?

Kači, dík za odpověď, ale mrkve měl právě dost minulej týden.
28. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
No já su zvědavá, kdy my půjdeme do větší sedačky. Kdyby až ve váze 9kg, tak to teda nevím, kdy bude. Tak v 1,5 roce :sweat_smile: . Jak jsme jeli z plavání, tak jsem ho měla ve vajíčku jen na lehko (bez zavinovačky, ani nebyl v kombinéze) a byl tam úplně ztracenej :sweat_smile: .
Do té větší se nemůže dřív, než v 9kg? Třeba až bude sám sedět? Ani kdyby mu z vajíčka nečouhala hlava? A proč?
28. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
Blani, čím dýl vydrží ve vajíčku, tím líp, je to bezpečnější než po směru jízdy.
A váhově by měl splňovat aspoň těch 9 kg, další věc je výška. Když bude malej a drobnej, tak by v té větší autosedačce plandal.

Autosedačku jsme tam zkoušeli na sedadle, co k tomu účelu maj na prodejně a myslím, že si dost dobře dovedu představit, jak to bude vypadat v našem autě.
28. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
Jitu, aha, dík :wink: .
Tak to jsem ještě neviděla, že by měli v nějaké prodejně sedačku na vyzkoušení :confused:

Už bych měla jít klukovi vařit a furt nevím, co tam hodit :sweat_smile:
28. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
Blani, to neřeš, hoď tam,. co doma máš. Myslím, že jim je to celkem jedno, jak to k sobě pasuje :grinning:
28. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Alex má třeba dnes - krůtu, mrkev, petržel, kapustičky, pohanku.
28. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Jitu, teda to je kombinace. Tak jim to je fakt asi jedno :grinning: . Kapustičky už můžou? Já jsem myslela, že ještě ne.

Teď jsem snídala jogurt a Mareček se po mě sápal, tak jsem mu dala párkrát olíznout lžičku a moc mu chutnal. Ale teda byla tam smetana. Ale tak snad se nic nestalo. Hlavně, aby to nebylo častěji :sweat_smile: . A nesmí to nikdo vidět, protože by mu potom chtěli dávat ochutnávat i oni a to všechno.
28. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
Já tu ovoce a zeleninu zase tak moc neřeším, pokud to není vyloženě velký alergen. vyzkouším a když mu to nic neudělá, tak dávám.
Jinak se to doporučuje od 9 měsíců.
Všechno jsou to jen doporučení.

Řeším hlavně cukr, sůl, tuk.
28. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Kuk kočky,

tak u nás noc zase hrůza, malá se v noci probudila myslím 5x. Jak kašle, tak ji to probudí a začne plakat.
A už jsem běhala do novýho pokojíku, takže nezvyk, jak jsem ji zmatená, rozespalá hledala :sweat_smile: :grinning:
Jak dlouho ten kašel vlastně trvá? Týden nebo i dýl? Snad max. týden bo se zas ráda vyspím dýl jak hodinu v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A mmch v 6 vstáváme už dlouho, někdy se teda zadaří do půl 7, ale ta šestá je jakž takž klasika.
28. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Charlie, kašel trvá podle toho, jak si s tím tělo poradí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
jitu hmmmm, doufám, že si s tím poradí teda co nejrychlejc :unamused:
28. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
Dobré ránko holky,já jen na skok,malý mi zdrhá,musím mu nachystat sváču,pak posnídáme,jo ještě prckovi uvařit oběd a pak frčíme k našim.Včera jsem měla spicha s holkama,No jen teda přes den dvě hoďky ale i tak bylo super,hlídala babča,s holkama jsme vychlastali flašku vína,dali si palačinky,pokecali,domluvili třídní sraz a šli dom.
Taky měl Vojtík včera první velký karambol,spadnul dědovi z postele,hlavně že sjme byli všichni vložnici,děda ho jistil rukou,na sekundu se otočil od něho a malý přepadnul,zvědavec jeden.To byl řev,mě se v tu chvíli zastavilo srdce,ale Vojtík je v pohodě,má je červený flíček na čele,modrák snad nebude.
Taky jsme byli včera na dětské burze,je to takový mimibazar,aspoň to měli na létakách,je to každý měsíc až do května.Opět jsme odnášeli hromadu oblečení.Takže vše vyprat,vyžehlit.Ale už jsem se domlouvala s kámoškou že na konci března jedeme zase. :slight_smile: My zatím máme Vojtíka taky ve vajíčku.Hlavička ještě nepřesahuje,ale autosedajdu budeme brzo kupovat.
Hanča se asi zatím neozvala,že?Mě aspoň nepsalala tak kdo ví,jak se její setře vede,snad budou jen dobré zprávy.
28. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Tak dýně se mi dovařila až teď, takže dneska na oběd nebude :sweat_smile: , bude kašička.

Andrejko, tak ať není modřina. To jsou ale sekundy, co? Člověk se jen otočí a je to :pensive:

Hanka se neozvala, snad to bude v pohodě :pensive:

U nás vykukuje sluníčko :sunglasses: . Vyrazíme ven.
28. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
dobré ráno,
tak noc super spinkal bez probuzení až do půl 6 :slight_smile: takže plavčo zabralo. pak jsme si ještě schruply hodinku do půl deváty šak je neděle ne? :grinning: tatka nám odfičel opět na hokej no komu není rady....snad dorazí v celku.
jitu ten romer je taky moc pěknej, ale mě právě přišlo, že ten náš má víc místa v tý cosině, ale asi to dělal ten podhlavník. :slight_smile: taky jsme zkoušely na sedajdě v obchodě. já jsem chtěla jen vyzkoušet a objednat z netu, ale martin chtěl si jí rovnou odvézt. :slight_smile:
kačenko tak mi teda opravdu připadá, že manžel žárlí na malou a hledá kdejakou záminku, aby ti vyčetl, že se věnuješ jen jí. :frowning2:
28. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
evul...... jaktto že máš v akvariu věci za papírové prachy??? jak to děláš?? jak se to děláááááááá :confused: :sweat_smile:
28. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
charli...my máme podobné nemoce i s prckama...malá má taky ještě kašel...měla dlouho rýmu a pak začala kašlat, rýma už skoro není ale kašel jo, po ránu kašle v kuse třeba hodinu, je to děsný...bojím se s ní i ven, venku taky kašle, ale když se oteplilo, tak by to neměl bejt takovej problem, my máme kašel asi už týden a jako nevypadá to že by mizel :unamused: dávám ted místo mucosolvanu junioru- hedelix!! už nevím co bych ji dala a ani snad už nic moc není - co dáváš ty na kašel?? taky se mi budí kašlem a dopolko ted jak usla tak za 5min byla vzhůru z toho kašle-no děs! aspon že není protivná už :wink:
28. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.