• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kačenko - to je docela problém, manža asi žárlí....a pustil by tě aspon na kafe ke kámošce a že by ti někdy pohlídal nebo tak?? to je teda problém, měla bys ho vyřešit dřív než bude pozdě...ale každý to má v rodině zařízené po svém...držím palce!! Já bych tohle taky nesnesla, já jsem teda pak hned od rány :grinning:
28. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
šmouli: vybírám pokladničky jiných :grinning:
28. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
ahoj holky, jak se tu mate? :slight_smile:
co hanicka, jak je jeji sestre?
28. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
andrej: ahoj máme se dobře a co ty a Sabínka?
O Haničce zatím nic nového nevím
28. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
evulko, my se mame fajnove, sabca ted chrupajdi na zahrade a my pecem kure, odpo pujdem asi na prochajdu a stavime se v bauhausu, chtela bych si koupit nejakou kyti a kvetinac :slight_smile: uz neco jarniho :slight_smile:
vcera jsme byli na tom baronovi prasilovi, jsem nadsena, pak jsme byli se znamymi v picosce a pak u nich, hlidala moje mamka :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
ahojík holky, zdravím vás :slight_smile:
my se máme dobře, Luky má ty noce takové střídavé, někdy mu třeba 4x nahazuju dudla a někdy spí tak do 4, pak hodím dudu a ještě spí, většinou je kojo až ráno kolem 6. To docela ujde :sweat_smile: .
My jsme dnes bez manžy, je v práci, takže Anetka si teď hraje v obýváku s Lukym :slight_smile: a já převlíkám postele :dizzy_face: , vařeno máme od včera a Luky taky.
Jak dáváte maso já 5-6x týdně, včera to měl bezmasé a dnes taky, jen brambor+brokolici+mrkev. Do toho mu dám těsně před jídlem 1/2lžičky olivového oleje...
Taky myslím na Hanču, co sestra, snad budou dobré zprávy.
jééé jarní kytička, taky už bych chtěla, aby něco kvetlo, ale venkuuuu :slight_smile:, si ale ještě budem muset počkat.
Mě se líbí, třeba ty rychlené narcisy nebo hyacinty doma na okno, ale manža má alergii na pyl, tak to nám do bytu nesmí :pensive:.
28. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
andrej: Davídek taky chrupajdí na zahrádce. Bydlíte poblíž Bauhausu? Tak to je fajn, taky bych nějakou kytičku brala, jen se někam vypravit :grinning:
Super, že se ti líbilo a že jste si to užili :wink:

kat: tak to je šikulka malej. :dizzy_face:
28. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
holky mám dotaz, můžou děti pít roibos čaj?
28. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
evul to já taky vybírám, ale papírový tam nemaj, jen mince ne?? :astonished:
28. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
s tím čajem nevím, jukla bych se na net....

my máme baumax :grinning:
28. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
tak já papírový taky nemám .Akorát mince a perly :wink:
28. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
aha tak hodně perel jsi měla asi, no a kolik tam máš přátel?? já 40
28. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
evulko, podle me je roiboos i pro deti, ale nevim, jestli uz pro takhle male, ale myslim si, ze uz klido, vzdyt jim za chvili bude rok :wink:
jj, bydlime kousek od bauhausu, je to vyhoda :slight_smile:
katulen ahojky, chci si prave koupit asi narcisky :slight_smile:
ja mam taky alergii, ale prdim na ni :grinning: jinak ja davam masicko ted vlastne kazdy den..
28. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
S tím roiboosem nevím, ale je bez kofeinu... No těžko říct.
28. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Andrej, co bakalářka, už je napsaná?
28. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
blani, nene, mam jeste 14 dni :grinning:
28. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Roibos můžou těhule, kojící i děti.
28. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
holky děkuju za odpovědi, už jsem ho Davídkovi uvařila :wink:

andrej: tak to máš super, to bych tam byla pečená vařená :grinning:

šmouli: já 50
28. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
jmisa, díky za radu s čajem, vím, že těhule i kojící ho můžou, piju ho docela dost, ale že i takhle malé děti...
Anetce ho dávám, ale tý je už skoro 7 :slight_smile:
Andrej, tak to jo :grinning: . Ale ještě ti ju musí zkontrolovat vedoucí a svázat ji :grinning: :wink:
Já bych ho jen dala slabej.
28. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
blani jj, ja ted jezdim kazdy tyden za vedoucim a svazani je za par hodin :wink:
28. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Za pár hodin, ale dražší :wink: . Tak to jo, když za ním tak často jezdíš. A aji se Sabinkou?
28. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Čůůůůs bůůůůs :slight_smile:
teda u nás je dneska hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: chčíííje a fouká severák :rolling_eyes: po včerejším jaru ani stopa :unamused:
Blani a proč jsi nemohla dát Marečkovi k obědu tu dýni???vždyť jsi psala už v devět že ji máš vařenou :confused: :sweat_smile:
Jinak Honzule byl zase dneska vzhůru od 5 :rolling_eyes: ale manža se opět obětoval a tak jsem vyspávala :sweat_smile: no jestli fakt na něj působí takle ten úplněk kdo ví? :confused:
28. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
čauz...tak mám nové nehty, nechala jsem si udělat :dizzy_face:

a je vidět že se mi blbě píše a taky je víkend a nikde nikdo jo a zítra jedu v 9h k zubařííííí au au-po roce!!
tak na mě myslete :slight_smile: bojim bojim
28. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
Kači, to jo, ale šli jsme ven a už bych mu ji nestihla s ničím namixovat. Ale vrátili jsme se za hodinu, takže jsem jí dodělala.
To máš hodnýho manžela. To od toho svýho nemůžu vůbec čekat :unamused:
28. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
ahoj kočky,

šmouli tak na kašel mám hedelix, prodali mi ho v lékárně, zítra jdeme s malou na 8měsíční kontrolu, tak se zeptám, jestli používat tohle dál nebo něco jinýho.

Verča se nám před chvílí celá zeblila, asi to má z těch hlenů, či co. Evidentně je vykašlává a polkne a už toho bylo asi dost. Tak jsme se musely obě celý převlíct, jojo, od hlavy až k patě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted teda malá vypadá spokojeně, ale chrchle teda, fuj. Ale jako hodina v kuse to teda není, spíš si tak pokašlává, ale i tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Tak Alex chrní.

Andrej, ono nejde o přesahování hlavou z vajíčka, ale hranice je 2 xm pod okraj, pak už to není bezpečné.

Sun, bohužel zrovna kolem hlavy by neměl být moc prostor, aby v případě nárazu hlava nemohla moc daleko "letět".

Charlie, já Alexe převlíkala asi 5x než vyblindil všechny hleny, ale pokaždý se mu viditelně ulevilo. to je normální, není to nic hrozivého, prostě neumí smrkat a tak hleny vyblindí nebo vykadí. Ale docela jsem se zděsila, co toho je. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už můžu dělat chytrou :grinning:
28. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
u nás se už taky chrní :slight_smile:

tedy holky to jsou choroby, drobečci malí se s tím musí poprat. Já zatím zaklepávám, Davídek
zatím nemocnej nebyl....
28. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
No Alex to chytil ode mě, co naplat, nežije v izolaci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.