• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
charlie: už se na ty ksichtíky moc těším. :grinning:
12. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Šmouli :grinning: . Však bez čepičky, ne :grinning: .

Mareček se vzbudil na kojení. Manža přebaluje a hned se mu počůral a pokakal. Tak tam musím :grinning: . A pak bude mít PC manža. Tak pa :slight_smile:
12. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Já jsem antikoncepci nebrala a nebudu brát zase.

Dneska malej prořval celý koupání, tedy krom doby, kdy byl v kyblíku, jak jsem ho vyndala, tak zase jekot :confused: Teď si dal dvacetiminutovku u prsa a už je v postýlce, je tam ticho, tak asi usnul.
12. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
ja taky antikoncepci brat nechci, zadne hormony.. asi si budem davat pozor :grinning: :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
holky vy tu asi chcete brzo pořizovat sourozence, co????

Já teda budu zobat pilule :confused: :grinning:
12. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojky holky, jak je? já už se taky chtěla zeptat, jeslti plánujete druhý a za jak dlouho? já teda pilule mám, ale řekla jsem si, že je budu brát jen 3/4 roku a pak chceme druhýho prcka:slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
ahojík holky, přišli jsme domů pozdě tak jen nakukuji, než půjdu spát :wink:
jinak nám dělali váhový odhad..teď v úterý to bude 14 dní a to jsme měli 3390 g, takže teď počítám, že budu mimís mít tak 3700-3800g, doufám, že ne více :sweat_smile: :confused: :confused:
Na kontrolu běžím zase v úterý, tak uvidíme, zda se k něčemu posouváme či nikoliv :wink: :slight_smile:
Holky dobrou, přijdu zítra jsem grogy, rýma furt stejná, pálí mě v nosohltanu, ale venku bylo fajn, na vzduchu to bylo lepší než doma, tak paaaa.
12. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
dobré ráno...my už strašíme od 6h :angry:

jinak katulen se ti to blíží co?? si představ ta naše nikola žárlí, jsem si myslela že tobude ok a to bylo 3něděle hrůza, si pořád vymýšlela nemoce :astonished: ted je u bráchy už týden tak snad pakbude už dobrá. Prej ji bolí na srdíčku, tak jsem tam jukla a ejhle....roste ji prso- si říkám že se jí asi taky plaší hormony :confused: v 10letech :fearful: :fearful:
13. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
no já a pilulky budeme kamarádky-radek že bysme mohli kluka ještě a já že to bude stejně holka-je blázen on by normálně ještě to chtěl zkuit-nic nebude!!! Kdyby mibylo mín, uvažovala bych , ale ted už ne!! Já se pak chci věnovat podnikání a chci penízky a pak si už užívat s dětmi,jezdit na dovolený a táááák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
a moje dnešní noc nic moc, páč ta rýma mi budí malou, když pořád smrkám.Normálně už chodím smrkat vedle do pokoje. Já mám děsně zduřelou sliznici, že ani spreje mi moc nepomáhají :frowning2: ale dnes se to možná lepší, pobolívají mě uši, jak smrkám, tk mi tam tak praská. No už abych se toho zbavila!!
šla bych k dr, ale nevím jak s malou...čekat mezi nemocnýma se mi nechce...tak by mě musela vzít dřív :confused:
13. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahoj.

Smouli, to je blbé, že smrkání vzbudí malou. Našeho malého nevzbudí ani když mu psice zaštěká pod postýlkou :grinning: Ae on má trénink z porodky, kdy tam spolubydlící mimino stále brečelo.
13. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ránko holky,zběžně jsem vás prolítla,Reni vítej doma :wink:
Hani jj pořád se mijíme :frowning2: máme se s Vojtíškem dobře.Podle naší váhy už máme 4,6kg,takže to tak vypadá,že bychom za měsíc co jsme byli na převážení přibrali 1kilo.Jindra zkoušel na tom převážit činku a váží přesně. :slight_smile:
Jinak nás trápí na pusince,bradě a za ouškama červené pupínky,potničky to nejsou,zítra skočíme k doktorce stejně jdeme na kyčle.Včera jsem to probírala s mamkou a kámoškou,tak možná reakce na prášek,na nějkaé jídlo-jen doufám že ne na čokoládu,teď se ji pokusím vynechat a uvidíme co se stane.Včrejšek jsme strávili celý u našich na zahradě,Vojtíškovi pobyt na vzduchu svědčí pořád spinkal.
Příští víkend tam budeme celý,teda na noc pofrčíme domů,Jindra jde v sobotu na svatbu sestřenici a v neděli jde montovat kuchyň.
Jinak co s etýče antikoncepce já určo brát budu,jsou dělané přímo pro kojení,takže v tom nevidím žádný problém,a opravdu se nechci nervovat že budu těhotná
Jinak co se týče mateřské tak ta mi chodí pravdielně kolem 15,takže tento týden určitě by tam mohla už být.Jinak ve středu jedeme vyřídit to porodné,mamka pohlídá a sjedeme tam autem.
šmouli tak se pořádně uzdrav ať jsi čilá jako rybička :wink:
13. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Porodné mi přišlo z úřadu práce, že mi ho přiznávaj a nejpozději v srpnu mi bude připsáno na účet, tak jsem zvědavá, kdy bude připsaný fakticky.

Jinak jsem nás právě objednala na kyčle. Jdeme příští pondělí v 9,30, to jsem zvědavá, jak já to s malým na přensej čas stihnu :grinning: :grinning: Jeho oblíbené je, třikrát za sebou se pokajdit, když někam musíme dorazit na čas :grinning: :grinning: Jenže, jak vyrazím brzo, tak zase pak bude mít hladíka. :grinning: No na poliklinice jsem ještě nekojila :grinning:
13. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
já tam volala na ty kyčle,tak je to bez objednání každé úterý mezi osmou a desátou-tak jen doufám že tam nebude hodně lidí.To jsme tak měli vždy k doktorce abychom to stihli na čas,bylo to jen tak tak :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
No já jsem na jednu stranu ráda, že to je na čas, protože tam nebudu muset čekat.
Kámoška byla na kyčlích a čekala tam tři hodiny, to by mi malej asi nedaroval :grinning:

Do poradny se na čas neobjednává, je tam rozmezí dvou hodin a tam je právě pokaždý hodně lidí, ale už jsem se poučila a budu chodit ke konci poradny, to už je tam tak člověk dva a taky dr. už chce asi jít na oběd, tak se s tím tak necrcá :grinning:
13. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jmiso jo jo taky mi poslali z pracáku dopis a to hned 2 dny po tom co jsem si byla žádat :wink: a taky tam mam do konce srpna :slight_smile: a jináč náš prcek taky dělá švíky jek se má někam jít,ale většinou máme tak maximálně 10 minut spoždění :slight_smile:
Andy jé tak ty pupínky se Honzíkovi taky udělaly-na bradičce a na tvářích :confused: a ještě si ten bembela pěkně poškrábal čumáček :fearful: tak pokud půjdete k Dr. tak mi dej vědět jak jste dopadli :wink:
A taky pak asi budu zobat antibaby :wink: sourozence bych ráda až tak za 2 roky-nejdřív :wink: :grinning:
13. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Kači tak nejsme v tom sami,Vojtík si to taky pěkně poškrábal,a zjsitili sjmeže na sluníčku mu to vyrazí víc,ne že by jsme ho vystavovali slunko,ale i v tom kočárku i když máme slunečník se stane,že sluníčko někdy dopadne,tak jsme mysleli jestli to nemůže být z toho,no uvidíme.Člověk fakt neví,nejsem si vědoma že bych něco jedla,až na tu čokoládu která je alergenní.Teď má na pusince takovou krupičku,pupínky jsou spíše momentálně dožluta.
Včera jsme museli dát před spaním Bebu,malý řval a řval,po prsech se hnal ale řval i u toho,asi mu nestačily,tak jsme to zkusili s bebou a po ní krásně usnul.V noci se mi prsa pěkně nalila,tak byl spokojený.Usnul v jedenáct,kojili jsme ve tři a pak v sedm,tak jsem se krásně vyspala,takhle se nám to podařilo už druhý den za sebou.
13. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Andrejko, takové pupínky máme už min. týden. Jsou červené s bílým středem. Má je na tváříčkách a bradičce. Dr. mi poradila potírat to borovou vodou a je to trošku lepší. Ale on pořád leží hlavičkou na jedné straně, takže tu jednu tvářičku má pořád takovou škaredou.
13. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Holky, a vám nekontrolovali kyčle v porodnici, že se objednáváte :confused: ? Nám teda jo a na kontrolu mám jít až někdy v srpnu.
13. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Andrej no mě napadlo jestli to není z povidel :confused: my tu teď měli pouť :wink: a ten náš nenasyta se žene po koze furt :grinning: a pak se přežere a blinká a tak jsme museli zavéct toho dudlu :wink: tak to je super že tak krásně spinkal :wink: tak držím palec ať to vydrží :slight_smile:
Blani no vidíš tu borovou vodu bych mohla zkusit :wink: tu doma máme-díky za info :wink: no přijde mi že má i malinko oteklý očočka :confused: tak to zkusíme
13. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Kači, tak uvidíš. Rozhodně tou vodou neuškodíš :wink:
13. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Blani jj taky si myslím :wink: :slight_smile:
Tak jdu vzbudit přísavku na dlabec :wink: doufám že pak zase vytuhne :wink: :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
kat: to je hnus ta rýma, snad to brzy přejde. Já jdu zítra na monitor do porodnice a pak zase v pátek. A teď ty horka co hlásí. To si užijeme viď?
13. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
dobré ránko, už jsem stihla to ORL, takže je to hnisavý zánět nosohltanu...Smouli, budeš mít asi něco podobného..mudr. mi předepsal dělané kapičky, je v tom malý poměr antibiotik, ale říkal, že je to OK, hlavně, že se toho potřebuju co nejdříve zbavit (chytrý a rozumný pan doktor :wink: ). Takže počítám, že do 3 dnů budu v poho, pak už můžu rodit :grinning: :grinning:
evi: jinak horka přijdou asi pěkná, už teď ráno je teplo, no, si to ještě musíme vychutnat :sweat_smile: , jinak já jdu na monitor a do poradny zase zítra, tak jsem napnutá jak struna, jestli je nějaká šance na porod :confused: :grinning:
Manželovi rodiče nám včera přinesli houby, hříbky, takže jdu dělat omajdu, už se na ní těším, mňam :wink:
13. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
kat: tak to máme zítra obě kontrolní den co? Uvidíme jak dopadneme. :wink:
Tedy hnisavý zánět to je hnus, to jsou teď nemoci to je hrůza. A takhle v létě. I když ono žádné léto vlastně není. :grinning:
A omáčku z hub mám taky strašně ráda, letos jsme jí už taky měli. U nás dneska bude rajská. :wink:
13. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Blani kyčlíky nám v porodce kontrolovali,další kontrola za měsíc,což už uběhlo,takže jdeme zítra :wink:
13. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
ahojky holky, jakpak jste se vyspali? mY máme asi "nenormální" miminko:slight_smile: včera ho manža uspal hned po zprávách a malje se vzbudil až v šest ráno. nejedl celých 10 hodin!!! a ráno v poho, začal mrčet, což ž je signál hladu a snědl normální dávku... jsem nechápala. my jsme ty pupínky taky měli a někde jsem četla, že potírat lihem co je na pupík a zmizlo to skoro hned.
Blani, nechci si hrát na chytrou:slight_smile:, ale radím ti, jestli malje má hlavičku n jedný straně, tak polohovat, pdkládat a tak. my jsme si začali všímat, že na tu druhou stranu se mu to začíná snad zkracovat. neotočil se ani jednou. ve čtvrtek jdeme k dr, tak se bojím, že budeme muset na rehabilitace. teda já jsme si koupila tu knížkiu nežná náruč rodičů a podle toho jmse vlastně zjistili, že jsme to zanedbali. ale protahujeme ho, polohujeme a je to lepší. jo a má úplně sleženolu hlavinku , takovou šíšu, tak doufám, že se to zlepší.
13. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
jitus: tak tu něžnou náruč rodičů jsem si taky koupila. Začala jsem číst, je to super knížka. :wink:
13. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
jj, je to fakt paráda. dala jsem za ni teda 500, ale je to knížka, že to chleba nejí:slight_smile:
13. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Katulen, tak ten zánět ti teda nezávidím. Ale snad kapky rychle zaberou :wink:

Andrejko, aha. Ono to hrozně letí, co. Taky budeme mít v sobotu měsíc :fearful: :zipper_mouth:

Jituš, na chytrou si určitě nehraješ, už jsem to slyšela a snažím se mu tu hlavičku polohovat. Když si vzpomenu :sweat_smile: . Ale když mu ju otočím, tak ju má za chvilku zpátky na té své straně a když mu ju podložím plínkou, tak tu plínku odšoupne a zase leží zpátky :pensive:
13. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.