• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ježiš ted si po sobě čtu příšpěvek - a prý prodali mi ho v lékárně, no bodejť, kde jinde. V potravinách asi těžko. Jsem spíš chtěla napsat, že mi to v lékárně poradili :grinning:

jitu jj taky jsem čuměla, kolik toho bylo. Blinkala asi na 3x, ale to poslední bylo fest :confounded:

ted jsem dala malou spát, tak jsem zvědavá, kolikrát bude vzhůru :pensive:
28. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Blani aha :grinning: tak to jo :wink:
Charlie :grinning: :grinning: :grinning:
tak pidižvě už chrápe-haleluja :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme si s manžou dnes hezky popovídali, on že byl hrozně nervózní, ale že je prostě takovej.

Přišli jsme na to, že jsme spolu vlastně 7 let 24 hodin v kuse +- nějakou hodinu je pryč, že něco zařizuje. To protože bydlíme nad firmou.

Že ví koho má doma a tak. Ach jo, tak jsem to obrečela :fearful:

Zítra jdeme k Dr. na očkování Hexa+prevenar, mám strach abychom neměli reakci, tak snad to bude v poho.
Malá má tu vyrážku, není to moc vidět, ale je to cítit když si přejedu po její kůži, tak snad je to z té jablečné šťávy, tchýně říkala, že jsem to možná přehnala s množství, dávala jsem jí jablečnou přesnídávku a ještě k tomu jsem tu jabl. šťávu přidala do oběda aby mi snědla to co jsem uklohnila, jinak mi to nechtěla jíst.
28. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj Kat :slight_smile: tak to je dobře že manža uznal co má doma za poklad :wink: :dizzy_face: tak snad si to už zapamatuje a přestane vyšilovat :slight_smile: a jééé ty pupínky má melej taky :confused:a jak tak vzpomínam taky by to mohlo bejt z tý jablečný šťávy :sweat_smile: :sweat_smile:
28. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahoj Kat, jj snad už to bude ok. Jo a fakt máte taky pupínky, malá je má na nožičkách a trochu na ručičkách, zítra se zeptám Dr., ale myslím, že na to musím přijít sama vylučovací metodou :grinning: . A ta jablečná šťáva, je dost pravděpodobná :grinning:
28. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Kat no jsem si všimla že to má malej na tváři :confused: :wink: a taky měl teď párkrát po sobě jablíčko na sváču a samo jablečná šťáva z zelenince :sweat_smile:
jinak teda 7 let 24 hodin furt spolu:astonished: no pane jo :wink: teda u nás to bylo dycky v pohodě :slight_smile: dokud se nenarodil prcek a teď to taky občas zaskřípe :pensive:
28. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
jj Kači, neboj to bude zas dobré, myslím, on si zvykne, že už není na prvním místě, ale že už tu je další človíček :wink: .

U nás je docela výhoda-nevýhoda, že jsme manželé a ještě spolu pracujeme.

Víš my když máme bouřku, tak je manža fakt dost tvrdej a to mne strašně mrzí a špatně to nesu.

Tak ať je brzy u Vás zase jen a jen pohoda.

Jdu do spršky

Dobrou noc
28. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Kačí no u nás je to spíš tím že jsme oba dost nevyspalí a se mnou mlátí kojohormony a tak každou chvilku bulím :pensive: a to Radek dycky blbě nese a tváří se ublíženě-což mě samo rozeřve ještě víc a pak to jede :sweat_smile: no a pak stačí nějaká kravina a my se ne zrovna pohádáme,ale jsme takový napouchněný oba dva a pak nás to samo mrzí :confounded: takže je to takové střídavě oblačno a někdy jasno :wink: :grinning:ale to začlo až co malej v noci blbě spí :frowning2:
díky a přeju hlavně tobě ať manža seká dobrotu :wink: :slight_smile:papa
tož kočky koukam nikde nidko :confused: a tak taky přeju dobrou noc :wink: :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
Díky Kači.

Dobrou noc a taky dobrou všem :slight_smile:
28. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky, tak u nás noc supééér, malá se kvůli kašli nevzbudila, jen jednou po 1h na kojo a pak spinkala do 6:45h. No nádhera. Možná se jí udělalo dobře, když se včera vyzvracela. Snad je to na ústupu.

Kater tak aspon že si manža uvědomil, že byl zlej a uznal to. Supr

katy ty hormony, to je věc, co? Já teda naštěstí nebulím, no vlastně včera naposled :grinning:
1. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak my měli dneska super noc :dizzy_face: kojo ve 3 a pak až v 7 :sunglasses: jsme totiž zjistili že mu nedělalo na noc dobře UM Hami :confused: páč když se to v tej flašce třepalo aby se rozpistilo a tak to mlíko strašně napěnilo a Honzulku pak bolelo bříško a prděl jako ďas :confused: no taky zkušenost :wink:
Charlie no ty hormony jsou svině mrňavý to ti povim :wink: :grinning: já už teď taky dlouho nebulela :wink: ťuk,ťuk,ťuk-raději to zaklepu na dřevo :grinning:
1. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . U nás je krásně jasno a svítí sluníčko :sunglasses: . V to jsem po tom včerejším slejváku ani nedoufala.

Kater, tak to je super, že manža uznal, co má doma za poklad.

Kači, u nás to je jak u vás. Taky to bylo všechno úplně v pohodě, dokud nebyl Mareček. Ne že by po mně vyjížděl manža, ale spíš já po něm, že nic nedělá, s ničím mi nepomůže a tak. Ale mám pravdu, tak co :grinning: . Ale mrzí mě to. Doteď to bylo bez bouřek, prostě nádhera, manžel byl pro mě vším a dost se to pro mě změnilo :pensive:
1. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Charlie, super noc :wink:
U ná bylo buzení zase po 3 hodinách, ale za to jsme spali do 7 :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
katy krásnou noc, hodně podobnou jako my, jste měly. S tím napěněním se mě to taky stává, sice mám Nutrilon, ale taky jak mícháme, tak je tam hafo bublin. Zatím ale dobrý, ji to nevadilo.
1. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
blani a proč ti manža vlastně nepomůže? Já když řeknu, tak je hotovo. Jinak samotnýho ho málokdy napadne mi pomáhat. Určitě se to samo zlepšuje s tím jak malá roste, ale i tak.
Jo a taky u nás svítí oskar, čučím, po tom lijavci včera večer, ale zato se tak krásně spinkalo :grinning:
1. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
Nepomůže, protože prostě když mu to řeknu, tak řekne jo, za chvilku nebo zítra a to znamená nejdřív za týden :angry: . Takže když chcu umýt nádobí, tak si to radši udělám sama. V sobotu měl ale vysávat, místo toho spal :angry: , tak jsem vysála sama a včera místo toho měl za úkol umýt a utřít nádobí. No, dělal to celé odpoledne :confused: .
A jako nebaví mě pořád mu říkat, běž si hrát s Marečkem, vidíš, že ho to nebaví. Někdy si ho vezme k PC na klín jen tak bez hračky, tak samozřejmě mrčí, že ho to nebaví, tak zas mu musím říct, dej mu hračku a když Mareček tu hračku zahodí (spadne mu) tak ju podávám já.
No prostě, jak mě v tu sobotu tak strašně nas.al, tak jsem si říkala, že su radši, když je někde celej den v tahu, než toto :pensive:
1. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Jo, a taky mi pořád říká, jak je strašně moc unavenej. To mi odvětil i na ten sobotní spánek. Spal, co jsme šli s Marečkem ven, vstal, když jsem šla Marečka uspávat, to jsem brala za provokaci :sweat_smile: . Ráno jsme vstávali v 6, na manžu jsem byla nas.aná, tak jsem ho nechala spát (nebaví mě mu 1/2 hodiny říkat, ať už konečně vstave) a vstal, až jsme šli s Marečkem zase ven.
Milionkrát jsem mu řekla, ať si uvědomí, že máme dítě, že si nemůže dělat co chce a kdy chce, spát kdy se mu zachce, ale prostě to nefunguje.

Moc se omlouvám za vykecání :sweat_smile:
1. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Blani tak Radek naštěstí fakt pomáhá :slight_smile: až se někdy divím :confused: ale začlo to spíš až teď a i si teď s malým víc hraje :wink: tak třeba až bude Mareček větší-až třeba bude lézt nebo běhat tak se třeba manža taky víc zapojí :wink:
Charlie tak to je super že to Verunce nevadilo :wink: :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Blani nemáš se za co omlouvat :wink: no zdá se že manža si ani nechce připustit tu obrovskou změnu co vám doma nastala :confused: nebo mu to stále ještě nedochází :pensive:
1. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
dobré ránko,
noc v pohodě. kačí taky mi pěnilo to hami, sice mu to na bříško nevadilo, ale ted jak jsem ztratila to bílý víčko tak s tím ani třepat nemůžu tak to jen rozmíchám otočenou vařejkou a v pohodě. :wink: blani teda manžel je dost lenoch co? musíš na něj být přišnější, jinak mu to jde zřejmě jedním uchem tam a druhým ven. :frowning2:
1. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
blani tak je manža lenoch, prostě pohodlnej. Však se postaráš, že? Na to on spolíhá.
To by mě teda brzo kleplo :sweat_smile:

katy že? Čím jsou děcka starší, tím se chlapi zapojují víc. I u nás to tak je.

Dneska v poledne jdem na kontrolu k dr. na 8měs. prohlídku, tak jsem zvědavá, kolik nám Verunka vyrostla. :grinning:
1. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
jo holky, verča se ted naučila vykřikovat "A jejejejejejejeje A jejejejejejejeje" a nebo "A jajajajajajajaja A jajajajajajaj" je to hrozná prdel :grinning:
1. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Kat, asi, však já to přece všechno zvládám, ne :pensive: . Taky se uklidňuju tím, že až Mareček bude mluvit a manža přijde z práce, tak bude volat tati, tati a mě už nebude potřebovat. Ale moc tomu nevěřím.

Sun, jako on je pracovitej, to jo (na cizím - fušky), ale co se týče domácnosti, tak to vůbec. Ale měla bych si stěžovat spíš na tchýni, že ho k tomu nevedla :grinning:
A jak být přísnější už nevím.
1. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
jé to je šikula verča to my pořád jen nenenenenenene :grinning:
1. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
Charlie, super výkřiky :slight_smile: . Mareček se včera vzbudil a tak pomlaskával pusinkou :grinning: a od té doby to dělá na jídlo :dizzy_face: . Je to strašně super, jak se ty dětičky učí, že :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
sun to my zas neříkali vůbec to nenenenenenene
1. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
blani no právě, to kolikrát tak sedí, něco řeknu a do toho Veru A jejejejejejeje a to dycky vyprsknu smíchy, no jak kdyby odpovídala či co.
A taky pomlaskáváme papulkou, to už je takovej signál, že by aji něco spapala :grinning:
1. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
ted říkaj ve snídani s novou, že večer bude ve Víkendu reportáž o porodníkovi z Podolí, dr. Velebil, myslím. To bude si myslim zajímavý. Tak se koukejte :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Charlie :slight_smile:
Mareček skoro od narození dělá takové hm. A to se ho zeptáš např. je maminka zlobivá, tak je po tichu a je maminka hodná, tak řekne hm :grinning: . Nebo půjdeme ven a on zase hm a tak. Prostě super :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Teda tak koukam že bublinky asi vadí jen Honzulovi :confused: njn mamainka taky šampáňo nemusí :grinning: :grinning: :grinning:
Blani tak snad se to fakt časem zlepší :wink: no i jak pak na něj bude volat tak to snad manžovi dojde že by se mohl taky jako zapojit :wink:
Charlie :grinning: jé tu musí bejt super :wink:
ahoj Sun :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.