• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahoj holky

blani, to je s ním potíž viď? Já si tedy taky nemůžu stěžovat, pomáhá mi dost, ale tak každý má své mouchy, jak já tak manža. To neřeším, hlavně, že si vyhraje s Davídkem. Kolikrát si ho i vezme z ložnice dolů, jestli se nechi dospat. Tak nevím, jak toho tvého donutit se zapojit. Těžko radit :unamused:

jinak Davídek dneska předvedl první pokus o lezení, jsem čubrněla. Ale asi by už měl lézt co? :grinning:

kači: to se mi ze začátku stávalo s nutrošem, teď u toho Hipp probiotik už ne
1. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Kači :slight_smile:

Evi, tak v dospání ani nemůžu doufat.
My ještě taky nelezeme, jenom se plazíme. Sice už pod sebe pomalu strká kolínka, takže někdy tak poskočí :grinning: , ale to je všechno :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Jo, holky, v čem budete mívat na jaře prcky v kočárku? Myslím oblečení.
1. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky,
Marečkovi teď vykoukly další dva zoubky, takže má 2 dole a 3 nahoře, ta dvoječka vykoukla už včera a dnes prorazila i jednička nahoře :dizzy_face:
manža taky doma nepomáhá, max. si hraje chvíli s Marečkem, takže to je tak všechno, jinak spíš jen dělá bordel a já po něm uklízím, občas se hádáme taky, ale to je určitě lepší než když je klid a nebavíme se třeba vůbec, lepší je, když se jednou za čas pročistí vzduch a řekneme si, co se komu nelíbí než mlčet, to by mě zabilo :wink:

Blani a Evi - to si ještě užijete, až vám kluci polezou, to je hlídáníčko, ale zase je to sranda, vidět je, jak se snaží, jen pak už lezou do zásuvek a tak, takže větší starost :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
tak s oblečením to nevím, asi nějakou slabší bundičku budeme muset pořídít.
1. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
ahojky kačí.
blani tak já jsem včera objednala na mmb tři silnější mikinky tak v tom pak punčochy a lacláče, teda filip tady dneska zívá a to jsme spali celou noc.
1. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Evi, Sun, díky. Já jsem se právě dívala na nějaké bundičky na MMB, tak se asi budu muset pro nějakou rozhodnout. Sun, a jaké kalhoty? Rifle? Mně to přijde strašně nepohodlné. Jedny mám a jsou šíleně tvrdé.

Kačenko, gratulace k zoubkům :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Evi aha takže nutroš taky zlobí :confused: no včera dostal malej Bebu a zdá se že to bude dobrý :wink: :slight_smile:
Blani no tak oblečení jsem ještě nějak neřešila,ale určo nějaká teplejší mikča a třeba ty laclíky jak píše Sun :wink: :slight_smile:
Tak my razíme na dopolední miniprošku :wink: a jdem koupit rohlíky na knedlíky k obíku :wink: zaťal papa
1. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Kačí taky gratulujeme k zoubkům :wink: :slight_smile: to se na nás dneska na plavču bude Mareček pěkně zubit :dizzy_face: :grinning:
Blani já ty rifle na prcky taky moc nemusím a tak jem šluntovi koupila manžestrový a látko/fleesový laclíky :wink:
1. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
blani já jsme objednala tyto http://sunsetka83.galerie.cz/4424632-filip-9-mesic#62355926 je to taková slaboučká riflovina, takže jsou příjemný a pak na další fotce jsem objednala takový teplákový.
1. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
jo tak oblečky na jaro neřeším, prostě uvidíme jaký počásko bude a co budu mít, do toho ji obleču, co nebudu mít, tak dokoupím. Je toho všude tolik.. Na mmb moc nekoukám, nějako nemám moc důvěru, když to nevidím. I když pár kousků jsem nakoupila. Možná se mrknu a něco objevím..

Kači tak supr, že máte další zubiska.

Jo a s dospáváním, v tom je manža zlato, malou si v pohodě vezme dolů a já si o víkendu schrupnu, třeba jen půl hodky ale i ta pomůže. Zvlášt ted, když jsem k malé šla asi 5x. Když spíme celou noc a jednou kojím, tak to nepotřebuju :grinning:
1. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Kači, jako vypadají v tom frajersky, ale spát bych v nich nechtěla :sweat_smile:

Sun, díky. A ty károvaný, to je co? Ty jsou úžasný :sunglasses:

A možná to bude chtít aji nějakej klobouček. Ale my v kočárku spíme, tak my může být klóbrc asi ukradenej :sweat_smile:

Taky pomažeme ven. Sluníčko svítí, 8 stupňů :sunglasses: , ale fučííííííííí :unamused:
1. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
blani ty károvaný byli ještě před měsícem mámy manžestrová košile, jsem se pokusila ušít kalhoty a vyšlo to :grinning: no ono si myslím toho spaní na jaře ve sportáku už moc nebude, jestli najedem na spaní po o tak v kočáře bude jen čumenda
1. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahojky holky,vidím že řešíte oblečení,tak my máme bundičku na jaro,včera jsem vyhrála na aukci ještě šusťákovku.My normálně máme riflíky,a Vojtík je v pohodě.V kočárku už moc nespí,kouká ven,a u toho mudruje.My razíme ven po obědě.Teď se mi pere pračka,Vojtík dojedl jogurt s banánem.
Večer ještě musím na poštu,mám tam balík pro malého z MMB.Jela bych tam i s ním,ale jsou tam schody,žádný výjezd,tak počkám na Jindru a pak tam seběhnu.
Sun Filípek v těch riflíkách vypadá rozkošně,jsou moc krásné. :wink:
My teda už na jaro a léto máme zásobou oblečení pěknou,teď v polovině března je u nás další burza,tak se tááák těším. :grinning: :grinning: Budu tam dávat i nějaké věci od Vojtíka.Ještě budu muset koupit boty,nějaké čapky a kloboučky. :sweat_smile:
1. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
díky andrej,ty burzy jsou šikovná věc, taky bych tady něco takovýho potřebovala. my vyrazíme taky až odpoledne, ale ten vítr mě teda štve :angry:
1. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Holky můžu už Vátkovi dávat jogurt? Koupila jsme včera holandii bílou
1. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Sun jsou super,ale když máš tři v měsíci,tak mít ještě ty prachy :grinning:
1. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Peti já dávám Vojtíkovi Holandii a strašně moc mu chutná :wink: Tak klidně dej.
1. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Andrej díky, já mu strohám ovoce ale to už je pořád dokola , tak ať přechutí :slight_smile:) A může ještě activii myslím, že?
1. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
no musíš tam vždycky něco odnýst a místo toho si donést něco jinčího ne? :wink: :grinning: peti jo my dávali od 7. měsíce
1. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Sun tak díky , už jsme jogurt vytáhla z ledničky tak bude mít JINOU svačinku :grinning:
1. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
já jogurt zatím nedávám

chci se zeptat, jestli některá nemáte koupený zábrany na schody?? Musím nějaký vybrat a koupit, ale netuším, jaký vychytávky to třeba má a co je doporučovaný. Neřešila jste to některá?
1. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Holky a kdbych mu dělal mrkev s jablíčkem tak musím to vařit? Našla sjem na netu, že to vaří
1. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Charlie ještě je M nezačal dělat , ale brzo bude muset :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
petul takže jsi se zatím na nabídku nedívala, co? Já se zrovna koukám a cenový rozdíly jsou hodně velký, tak pořád hledám nějakej špek, na co dát pozor. Nerada bych pak po baráku chodila jak opice a zdolávala překážky :grinning:
1. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Charlie nene M to bude dělat doma, on je na takové práce šikovný
1. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Holky měla sjem půjčenou ohrádku ,a le musela jsem jí už vrátit , protože nečekaně budou mít v dubnu miminko :grinning: , tak yb mě zajímalo, jestli vy využijete ohrádku nebo postýlku,když třeba jdete na WC nebo vaříte atd... jestli to má cenu teď kupovat ?
1. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
tak my ohrádku nemáme,když jdu na záchod,tak Vojtík hned za mnou :grinning: takže my ji nepotřebujeme.a ani o ní neuvažuji.Když narychlo něco potřebuji,tak ho šoupnu na chvilku do postýlky,tam taky vydrží.
zábrany na schody taky nepotřebujeme,žádné nemáme :grinning:
1. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
No já právě mám záchod dála přes chodbu a schody tam jsou, ale když tam bude ohrádka tak by se nemělo nic stát
1. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Holky děláte některá jídla s mimibazaru pro děti , pár jsme jich tam našla i pro naše prcky :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.