• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
petul aha tak to máš dobrý

jo a četla jsem, že budete mít nečekaně miminko vy. Jsem čuměla jak puk

My ohrádku nemáme a ani nechci. Spíš chci ty zábrany na schody a když je potřeba aby malá vydržela chvilku, tak ji dám do postýlky. Ale to je fakt na chvilku. Podle mě ta ohrádka není tak super, jak si kolikrát myslíme. Tím chci říct, že by mi tam malá řvala, že chce ven a doufala bych, jak ji tam dám a jdu vařit a ona si tam vyhraje. To nene
1. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
charlie nene my ne i když člověk nikdy neví :grinning: My si dáváme "pozor" :grinning:
Ti známi mají holčičku, která má dneska 2 roky a MD má na 3 roky a jak se zapíjel Vítek tak chvilku před tím vysadila prášky , protože u prvního jim to trvlo dýl to snaženíčko a ejhle teď v dubnu rodí :slight_smile:) Píšou o ní v miminku jak jsou tam příběhy třech těhulí -si jí vybrali :grinning:

Charlie my sjme ještě do minulého týdne měli doma fenku Adrianku ale manžel nejspíš na ní dostal alergii tak musela jít do garáže než se jí udělá bouda, tak ta ohrádka byla super i když na zemi se skvěle může vyvíjet , tak asi ohrádku kupovat teď nebudu , nějak to zvládnem i bez ní , bdu muset být ve střehu a bude to OK :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
charlie: my máme už ohrádky doma, dělal je nám tchán, taky moc šikovnej.
U nás potřeba budou,ložnice máme nahoře a ostatní dole, tak se bojím, aby někdy neslít dolů
1. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
peti my ohrádku máme, ale filip jí teda moc nemusí hned tam začne řvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no párkrát se stalo, že si tam třeba čtvrthodky hrál. my jí máme z bazaru od sestřenic, takže to tak fin. nebolelo. :wink: schody taky nemáme jen u našich. peti já dávám pozor a stejně si natluče :pensive: včera zase do hlavy, už mě to fakt štve ho fakt někam přivážu, aby si neublížil.
1. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Já ohrádku pořídila ve chvíli, kdy si začal stoupat. To už nešlo, dokud jen lezl, bylo to v pohodě, prostě si lezl, ale teď si stoupá všude, takže ho do ohrádky dávám na chvilku, když se chci najíst, když žehlím, vytírám apod.
Postýlku jsem používala pár dní jako nouzovku, ale jednuka tu matraci prošlápne, čím si kazí došlap a druhak chci, aby měl jasno, že postýlka je na spaní a ne na hraní atd.
No a navíc už i chodí podél nábytku, hlavně kolem gauče se mu chodí dobře.
1. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jsme doma a já su teda slušně vyfoukaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sun (nebo Andrej, už nevím, která to psala), mně Mareček spí právě jenom v kočáře. Uspat ho doma je nadlidskej úkol, takže chodíme spát ven. Myslím, že na jaře to nebude asi jiné :pensive:
1. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jídla pro prcky - nedělám žádné recepty - naházím do papina kousek masa, zeleninu, co maj zrovna v obchodě a udělám nějakou přílohu, pak to smíchám a dám do uzavíratelných mističek do lednice a mám tak na 2-4 dny, podle toho, jak je ta zelenina velká, třeba z dýně je toho hodně :slight_smile: Už nemrazím.

Třeba zítra a další dva dny bude mít Alex hovězí, kedlubnu, červenou řepu, mrkev, brokolici a asi těstoviny nebo možná rýži, to jsem zatím nerozhodla.
1. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ani nevím, jestli jsem tu ráno pozdravila, tak pokud ne, tak ahoj všem :grinning:

Oblečení - bude jezdit jako teď, jen bez fusaku. No a teď jezdí v bodyčku, punčochách, kalhotech nebo teplákách a bundičce a čepici.

Boty - zatím nekupuju, rehabdr. mi kladla na srdce, že boty koupit až se sám vydá do prostoru, do té doby nevodit za ruce a nechat chodit bosky, prý pro klenbu a zádíčka je to to nejlepší.

Evule - lézt by měl kolem 8 měsíce.
1. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Alex v kočáře taky většinou usne, ale pak se probudí a chce sedět, tak ho posadím a on zvědavě kouká, kde co lítá. Což měl dneska posvícení, protože venku lítá úplně všechno :grinning:
1. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jo a taky jsem zjistila, že Alex fakt sní vše.
Byla jsem v DM a koukám tam na kaše, většinou dělám domácí, ale někdy jsme dlouho venku a potřebujem rychlovku, tak mám instantní. Akorát mi dá zabrat vybrat nějakou bez cukru. No a teď máme doma obilnouBabylove a jási říkala, že tahle fakt nemá žádnou chuť. No a dneska jsem si v krámě všimla že je nemléčná :grinning: A já ji tomu chudákovi předkládám jen z vody :grinning:
1. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Blani mě dříve Vojtíšek taky spal pouze v kočárku,teď se naučil před oběděm spát v postýlce,už tam spí skoro dvě hodiny,pak se nají-dneska má krupičku s vanilkou a pak vyrazíme do toho větru ven.
I sluníčko se schovalo.
1. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jitu, my jsme v kombinéze, tak proto to oblečení řeším.
To je Alexek teda jedlík, že sní i nemléčnou kaši s vodou :grinning: :wink:
Mareček v kočárku právě spí celou domu, co tam jsme.
1. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Andrejko, aha. No, já nevím, jak bych ho to naučila. Nemám sílu s ním 2 hodiny bojovat, aby usl :pensive:
1. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
jitu, díky. Snad se k tomu dohrabe :grinning:
1. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
nazdar všichni :angry:

takže : celou noc jsem byla až do rána vzhůru - spala tak 2h...malá celou noc kašlala, brečela pak ve 2h zpívala, no spíš ječela a v půl 4 se mi zdálo že má moc červený tvářičky, takže měla horečku 38,2 s odečtem už....a 2x se mi posrala a počípku znovu...
takže zubař padl opět upozornuji že po třetí od porodu :angry: a jeli jsme k mudr. totálně zahleněná, zánět průdušek nemá, takže samý sirupy- sinupret na večer, sinecod kapky a ještě něco......
měla žlutej nos, prstíky u nažiček a dlaně taky, takže nedávat mrkev, která je ve všech těch skleničkách, budu dělat už domácí....
může už prý jíst to co my, ale ne slaný, to víme dávno a mlíčko ji mám dávat pořád, to by měli do roka pít a že je zahleněná se nedá nic dělat, co maj dělat ty drobečkové, když jsou na něm závislí :frowning2:

totál už ráno ucpaný silnice - nějakej maník se vysekal kamionem na frekventovaný silnici, takže totál kolabs v Bolce!! Ještě ted není manža v práci, cajti ho poslali zpět a musí někudy jinudy, no je nasranej, nestihne poradu!!!!!!! :grinning:

jsem doma hodinu a malá mi furt spí v sedačce, místo aby ho šla zalomit si tu píšu....
1. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
jo a máme 8150kg a 75cm :dizzy_face: za 2měsíce jsme nabrali asi kilo a vyrostli o 10cm :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
ty vole těch chyb :astonished: sorrrýýýýý :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás noc zas nic moc, protože včera spala: kojo 4:30 a pak do 7 to bylo super a dnes zase 00/3/7.

Blani: klíďo se ze všeho vykecej, fakt to pomáhá, já jsem ráda, že jsem se Vám vykecala.

Zrovna jsme přijeli z očkování Hexa+prevenar skoro vůbec neplakala šikulka moje :slight_smile: teď spinká, tak jsem si udělala oběd a čekám, že se taky vzbudí na oběd.

Asi začneme s jugurtíkama, protože už ovocno přesnídávku baštíme vesele :slight_smile: a Dr. říkala, že můžeme.

Jo Kat. a Dr. říkala, že to vypadá na vyrážku z toho jablka, tak to máme omezit, tak snad to zmizí.
1. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
tedy ta je taky dlouhá šmouli: Míry krásný :dizzy_face:
chudinka,takhle trpí co? No snad ty kapičky brzy zaberou.
1. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Šmouli, teda, chuděrka malá. Tak ať něco zabere.
A váha teda pěkná. A vyrostla hodně za 2 měsíce :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Sinecod měl Alex, zabral docela rychle.
1. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
šmouli snad se z toho nellinka brzo dostane,bobek malý.My jsme dojedli,Vojtík je všude zmatlaný,rozhodl se že bud epapt sám.Jdeme se dát dokupy vyrazíme na vzduch.Určo zmoknem,to je tutovka.Tak zatím papa
ukážu se večer.
1. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Kater :wink:

Andrejko :grinning:
1. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Andrej, jo když Alex jí sám, tak to je teda věc, pokaždý si říkám, že bude jíst v kuchyni, protože jinak je to až na koberci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
jmiso tak já uvidím, jak to budu zvládat a přinejhorším koupím tu ohrádku , vždyť to je koupené hned :wink:

Jinak já jídlo taky dělám z toho co mám, teď měl mrkev,brokolici, fazolky, hrášek a hov. maso a dávám to taky do lednice na 3-4 dny a pokaždé mu to jinak zahustím dneska pohankou

A taky mi volala známá že má pro mě králika pro Vítka , tak jsme ráda

Jmiso a můžu mu nastrohat mrkev s jablíčkem a nevařit to ? Ty jsi tady taková rádkyně přes jídlo :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Šmouli teda ty než se dočkáš toho zubaře tak už budeš mít umělý ne? :grinning: :grinning: tak hlavně aby to malej rychle zabralo a byla zase brzy jako rybočka :wink: :slight_smile:
Blani no já bych v těch riflých taky nechtěla spát :wink: :slight_smile: a my jsme taky spací kočárkový(a teda ještě v autě) :grinning:
Jitu koukam Alex spase všechno co? :wink:
Kat díky :wink: no už jsem jablíčko omezila :slight_smile:
Jinak my máme zábranu nad schodištěm :wink: koupila jsem ji na Aukru ještě za těhotna :grinning: ohrádku bych i ráda pořídila,ale musím ještě zlomit manžu :wink: :grinning:
My jedeme za chvilku na plavčo :wink: a dneska jede taťka s námi :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Petul, no můžeš to zkusit, uvidíš, jak to bude trávit.
Já jsem zkraje jablíčko chviličku podusila, líp se mu to trávilo. Mrkev jsem pak do toho jen nastrouhala.
1. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Snažila jsem se nahrát Alexe jak chodí podél gauče, jenže to nikdy nestihnu od kraje, tak jen závěr :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=gAPILCeMb4I

Jo a zvuk to nemá.
1. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jitko pěknýýýý, to je baleťák :grinning:
1. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
jmiso já mu jablíčko už dávám nastrouhané i třeba s hruškou a v pohodě, mám porcelánové struhadlo a je to super :slight_smile: tak já zkusím i s mrkvičkou . Vítek je jedlík on spapká všechno, jen ta červená řepa mu nejela :unamused:

Alex je moc šikovný :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.