• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Petul, jo tak to jo, to nedus. :wink:
1. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
jé jitu super videjko, hlavně jak se Alex dostane na konec tý sedačky a šátrá rukou, kde se má chytit, haha, to je dobrý. To my ještě neumíme. My se naučili pérovat na 4 a lezeme dopředu takovým odšprtáváním rukou a nohou :grinning:
1. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
petul malá taky nerada červenou řepu. Poprvý teda vůbec, to se zašklebila a konec a včera jsem navařila jídlo, kde řepy bylo úplně malinkato, trochu snědla, ale dneska už vůbec. Prostě pusa na zámek a hotovo. Přitom to byla dobrota - kuřecí s řepou, květákem a kuskusem.
Jsem ji musela otevřít na rychlo skleničku.
1. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
a taky se mě zdá, že si malá začíná měnit režim. Dřív spávala 3x denně, dopo půl hodky, odpo hodka nebo dve a navečer ještě půl hodka. Tedka spává dopo i 2hodiny a odpo taky. To je super, tak by to mohlo zůstat.
1. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
A vrátili jsme se od dr., nic naštěstí na průduškách není, na dechu nic neslyšela, ale v krku má čirej hlen. Takže dál používat Hedelix, když už jsme s ním začli, odsávat nos a pokud to neustane do konce týdne, tak ještě zajít na kontrolu. Takže by to nemělo být u nás nic strašnýho.

A míry - váha - 7,68kg a výška 68,5 cm :slight_smile:
1. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
Jitu, Alexek je šikulka. Chvilku vypadalo, že chce na ten gauč vyskočit :grinning: . A kouzelné je, jak si položil hlavičku na opěradlo :slight_smile:

Charlie, krásné míry :slight_smile:

Mareček je po jídle, tak zase vyrazíme ven.
1. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Blani, no o to se snaží. :grinning:
1. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: ty jo to je hotovej harapes :wink: :slight_smile: no super a jak se dycky kymácej to je prča...

nela se před chvíli vzbudila a já spinkala tak 15min :confounded:

přišla niki ze školy, jdu něco ukuchtit-chjo
1. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
blani díky, užijte si prochajdu :dizzy_face:
Já tam dneska nejdu, jak tam fučí, tak mě to teda neláká.
Dám malou do zákrytu na terasu a tam bude chrnět, teda doufám.
1. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
holky, máte pro prcky fluor od dr.? Jsem se na to dneska ptala dr. jestli ho budem užívat a prý že je nová teorie, že je to zbytečný. :confounded: To je docela zajímavý, ne?
1. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
charlie my sice už máe 6 zoubku ale u Dr jsme ještěnebyla jdeme 17.3 tak uvidíme :unamused:
1. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
holky jak chodíte po očkování na procházky, dnes nejdu to je jasný, ale zítra když bude v poho tak můžu?
1. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
Charlie, nemáme a přitom už zuby v poradně měl.
Já si na to ani nevzdechla, abych se zeptala.

Katerino, chodím normálně, s naočkovaným Alexem zacházím úplně normálně jako s nenaočkovaným.
1. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
petul tak se na to schválně zeptej

kater já chodila normoš ven, samože kdyby měla horečky, tak bych nešla, ale jinak na tom nic není

jitu tak to asi bude rozšířená metoda, když vy fluor taky nemáte :sweat_smile:
1. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
jé krok za krokem a už jsem myslela, že ho přestali s novým měsícem dávat. Tak naštěstí ne. To je fajný :grinning:
1. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Díky,

Před chvílí z ničeho nic začala tak strašně brečet, asi to patří k tomu očkování chuděra. Teď z toho usnula.
Dr. říkala, že se může objevit plačtivost a spavost taky, tak uvidíme jaká bude noc.
1. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
kater třeba to bude dobrý. My očkování naštěstí zvládly dycky v pohodě, teda je fakt, že občas byla protivka, ale žádný teploty, nic :fearful:
1. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
petulka vy máte ale číííro :grinning: to je božíííí :slight_smile:

tak zatím tu vládne pohoda, musím si to vychutnat do večera :grinning:
1. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahojky, nejak nestiham vas ani docist :slight_smile:
Kuk http://img169.imageshack.us/img169/3607/majdinka.jpg aktualni foto mojeho modroocka, myslite, ze ji tak uz zustanou?Ja s manzou mame oci zelenohnedy :wink:
1. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
Jo, Sun, zapomněla jsem k těm gatím, to jsi šikovná, žes je ušila :wink: . Mě, i kdyby k tomu šicímu stroji přivázali, tak je neušiju :sweat_smile:

Andaro, Majdulka je krásná princezna :dizzy_face: . Já myslím, že jí už zůstanou :slight_smile:

Kater, hezká nová fotečka v pase :slight_smile: . Po očkování se ven může. Mně dr. říkala, že s ním mám zacházet stejně, jako by se nic nedělo :wink:

Měla bych jít vařit Marečkovi oběd na zítra, ale mě se táááááááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
Mareček je tady pode mnou na zemi a žužlal tubu od krému a dělal u toho takové hmmmmmmmmm. Tak já jsem mu přizvukovala a taky říkala hmmmmmmmmm. Pak jsem se na něho podívala a on se předtím poblinkal, tak to těma ručičkama krásně rozmazával :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, taky vám ještě prcci blinkají, jak se točí na bříško? Mně Mareček pořád blinká a řekla bych, že dost. Někdy teda míň, ale někdy celkem dost. Pořád chodím a uklízím kaluže...
1. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
Holky, ještě se chcu zeptat, nechcete některá čaj od hippu http://www.hipp.cz/produkty/caje-a-stavy/caje.htm ten, co je hnedka první? Udělala jsem ho Marečkovi tak 5x a vůbec mu nechutná. Vypije skoro celou flašku čaje a dneska vypil sotva 20ml tady tohoto.
1. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
Díky Blani :slight_smile:

Kačenka už hodinu řve a prdí tak nevím jestli bříško nebo to očkování :fearful:
1. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
Blani, Alex blidní furt.
1. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
blani my čajík nechceme, Veru nechce pít, max. pozře vodu.
1. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
tak jsem jí dala prso páč mi z něj už stejně teklo a vypadá to,že měla hlad,ta nás za chvíli všechny sní.

Už vážíme 6760g :grinning:
1. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
Charlie :wink:

Jitu, fakt. Tak to jsi mě uklidnila :sweat_smile: . Manža říkal, aby to neměl chronické, jak tak furt blinká, tak to ve mně hlodá.

Kat, Kačenka krásně váží.
1. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
tak jsme se venku pěkně prošly sice trošku větrno, ale sluníčko hřálo. filip toho teda moc nenaspal a ted už se mi ho nepodařilo uspat tak si ten denní spánek trošku krátí poslední dobou. jitu alex je šikula :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Čuskýýý :slight_smile:
Jitu super videjko :wink: Alex je třííída :grinning:
Teri Majdulka je kouzelná :dizzy_face: :wink:
Kat teda pěkná váha :slight_smile:
Sun u nás taky fouká jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem dopo myslela že mě to odfoukne i s kočíkem :grinning: :grinning:
Charlie fluor taky nemáme :wink:
Jo jinak Honzulkovi se dneska na plavču moooc líbilo :dizzy_face: a konečně už i trochu spolupracoval :grinning: a pěkně si držel destičku a taky lovil míčky :wink:
jen zmenším fotečky a lupnu je do albíka :wink:
1. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
jo tak my fluor máme, ale dávám mu ho jen občas, resp. když si vzpomenu tak večer do mlíka a to je tak od dva dny :slight_smile:
1. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.