• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kači: ty černý jsou hezčí :wink:
a ty zavazovací jsou krásný tedy.Mít do toho figuru :grinning:
1. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Evi no ta figura co je pod plavkama se mi taky líbí nejvíce :wink: :grinning: :grinning: teda sice jsem zavazovací nechtěla,ale jsem silně na vážkách :confused: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
kači jdi do nich jsoukrásný :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Evi viď :wink: :dizzy_face: no manža mi je slíbil k výročí svatby :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: tak toho využuju :grinning:
1. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
jé kačí vy už budete mít rok, vždyt jste se brali nedávno :fearful: no ty na to zavazování jsou nejhezčí :slight_smile:
1. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
ty jo,fakt, že to utíká. Taky mi přijde,že jsi se vdávala nedávno :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
Sun viď :wink: taky mi to přijde jako včera :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
holky jdu chrnět. Přeju dobrou noc a ať vás blechy štípou celou noc :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
Taky jdu spinkat :wink:
dobrou noc kočky a koťata :wink: :grinning:
1. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
ahooooj

tak dnešní noc docela ušla...

hollky vy jdete do jednodílnejch :astonished: ty jo ty jsem nosila jako malá :grinning: já si v tom připadám jak stará babka :fearful:
takový kočky jste...koukejte vystavit svá krásná těla at je tam špíček nebo ne.. :wink:
2. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile: .

Kači, mně se nejvíc líbí ty zavazovací, ale jak říká Šmoula, taky bych šla do 2-dílných :wink:
2. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
ahojky šmouly,
tak mi noc dneska docela v pohodě. já mám ted na plavčo tankiny a je to super nemusím se pak na vécku celá svlíkat :grinning: ale ta paní na obrázku v nich teda jako bába nevypadá, to já vypadám jak bába i v jednodílných :sweat_smile:
šmouly pošli nám prosím taky hlas, třeba něco vyhrajem soutěž končí dneska http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=11265 díky
2. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahoj.

Já normálně nosím bikiny, ale do bazénu jsem chodila ve sportovních od Litexu, jednodílných. Jinak se mi líbí ten druhej odkaz.
2. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Sun, už jsem hlasovala včera, doufám, že jsem to provedla správně.
2. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Jo, a jak jste se ptaly na to pokračování v plavání, tak já dneska budu platit zálohu. Kdyby něco, tak je vratná. Ale Marečkovi se to zatím líbí (dnes budeme potápět a to prý nastává zlom, kdy se to buď líbí dál, nebo přestane líbit) a je to vypadnutí ze stereotypu. Na bazén můžeme i tak :wink: . Ale my na bazény nejezdíme, nějak nemusím ty hlavy na hlavě. Jezdíme ke strejdovi.
2. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Jinak jsem zase Alexkovi překopala jídla podle aktuální situace. Zrušila jsem UM.
Snídaně - chlebík s lučinou, žervé, cottage a čaj
Sváča - ovoce
Oběd - masozeleninapříloha :grinning:
Sváča - MM
Večeře - kolem 17hod. - kaše
Druhá večeře - při ukládání MM
V noci 1-3x MM, podle toho jak se budí, dneska bylo kojo večer v 19 a pak v půl 3, půl 5, 6 uže jen takový pokus, jestli se neududlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: No neududlal, tak jsme vstali.

Zjistila jsem, že k chlebíku vypije slabej čajík, ale nesmí to být moc aromatické, jako jsou ty dětské ovocné čaje, spíš mu chutnají bylinky, asi taky zkusím roibos, ale musím do čajovny, doma žádnej použitelnej pro prcka nemám. No a toho čajíku vypil svůj hrneček, tedy přelitej do takové hrnkolahve babylove.
sun máš ho tam :wink:
určitě jo jitu díky, jsme zatím 15, chtělo by to do první desítky, aby z toho něco káplo :grinning: holky s tou aukcí včera to se mi ta paní ozve a zašle mi podklady k platbě nebo jí mám napsat já? známých dcera stejně stará s filipem už jim chodí dávat pusinky no mě filip přijde tak leda kousnout :sweat_smile: a už se nám prořízl horní zoubek
2. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
Jitu, a Alexek ten chleba pokouše? To mu dáváš jen střídku nebo i kůrku. Já jsem přemýšlela o zavedení 2. svačinky, ale asi ji zavádět nebudu kvůli plavání. Nebo nebylo by "blbé" mít 2 ovocné svačinky a 2x týdně jen 1 ovocnou?
2. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
tak já jsem zatím zkusila jen kůrku chleba na kousání, kromě tý snídaně to máte podobně jako my jitu, a proč jsi vypustila um?
2. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Šmouli, super fotka s kšiltovkou. Nele ladí k očím :slight_smile:

Sun, jo, paní se sama ozve. Fakt chodí dávat pusinky? To je krásný :dizzy_face: . Mareček nepřijde, pusinkuju já :grinning: , ale když už, tak začne žužlat nos, bradu, prostě co mu přijde pod pusu :grinning:
2. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Ahojky holky,taky my vstávání okolo půlnoci,to vypil flašku a pak o půl sedmé ráno,takže pohoda.
jj Sun paní se ti ozve,jinak gratuluji k výhře,mě to taky šíleně chytlo. :grinning: Někdy si přeji aby jsme PC museli dát k opravě nebo tak něco,abych taky dělala i jiné věci :grinning:
Dneska vypadá na pěkný den,aspoň sluníčko vykukuje.Dnes za námi přijede babi,tak pak půjdeme ven.Jé pusinky?Tak to Vojtík taky nepřijde :grinning: Vojtík už měl taky kousek suchého chleba,sýry teda ještě nedávám,má normálně UM.My zatím máme pouze jednu svačinku.Někdy mu místo odpoledního mlíka dám třeba to krabičkové ochucené,ale jinak druhou sváču ještě nezavádím.
2. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Andrejko, ne? Já jsem myslela, že v jejich "věku" ji už musí mít :grinning:

jdeme se chystat na plavání. pa :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Sun, no jednak Alex po mlíku vždy blinká, když má tuhou stravu, tak se vyblindí minimálně.
Od 8 měsíců stačí jen 3 mléčné dávky za den, což plně splňuje MM, tak proč utrácet za UM :grinning:

Blanko, ukrojím krajíc chleba, namáznu ho slabě lučinou (tou kostkou - klasickou) a odkrojím kůrky a nakrájím na takový kostičky, ty si hodím na talířek a krmím jima prcka. Pak ukrojím ještě tenoučkej krajíček, z toho půlku nakrájím na pásky i s tou slabou kůrkou a když sní ten namazanej, tak mu dám na talířek tenhle suchej a nechám ho, aby se krmil sám. Což je tedy bordel všude, ale on má radost a je u toho důležitej :grinning: už se ani nedusí :grinning:
2. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Sýry nedávám taky a ani dlouho nebudu, teda myslím taveňáky. Zatím má jen tyhle čerstvé.

Blani, já se řídím zhruba stránkama kojeni.net, ikdyž já tam jsem asi o měsíc napřed, ale taky jsme dřív začali.
2. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
a za mléčnou dávku se považuje i kaše,že?Tak to bychom taky splňovali :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
tak já um dávám jen na noc 250, ale mizí teda ty krabice fofrem :grinning: ale vydrží mi spát dýl, jinak 3 mléčné dávky za den to vychází (když nepočítám tu jednu noční :sweat_smile: , už by taky mohla odpadnout :angry: )
2. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Andrej, pokud je mléčná, tak jo.
2. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
tak kaši dávám občas místo svačinky bud dopo nebo odpo. jo andrej taky bych potřebovala, aby ten net chvilku nešel a já uklidila žehlení tady mám od pátku, ale dneska už na to vlítnu.
2. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak špuntík spak docela pěkně,ale já měla noc na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer jsem nemohla zabrat a když se konečně o půl 12 zadařilo tak se paďou o půlnoci probudil :rolling_eyes: to mi krásně vytuhnul u kozy y ani se neprobral když jsem si ho hodila přes rameno :dizzy_face: no a pak jsem čumákovala do půl 2-2 :rolling_eyes: :rolling_eyes: a v 5 další kojo no hnus velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Šmoulo dvoudílný taky pořídim,ale ty musím vyzkoušet a navíc nevim jak na tom pak budu s kozištěma až přestanu kojit :wink: a ty jednodílný užiju dycky :slight_smile: a jáká bába???budu v nich sexykočka :wink: :grinning: :grinning:
Sun gratulace k zoubku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.