• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
čus holky,
tak my byli ráno na rehabilitaci s Marečkem a pak na 3. hexavakcíně, takže jsme oběhli dr. a pak šli nakoupit pečivo, dali jsme si kávičku s tchýní a teď vyrazila s Marečkem na procházku s kočárkem, dnes jsem mu nedala po očkování Nurofen, tak snad nebude mít teplotu jinak jsem ho vždy na doporučení dr. dala, vy dáváte po očkování taky Nurofen nebo nic - prý je to na bolest říkala dr., ale malej tady řádí jak das, tak ho asi nic nebolí - včera mi po plavču vytuhnul v autě, tak jsem ho doma přendala do kočárku a byli jsme ještě 1/2 hodiny venku, zabalila jsem ho do deky, fusaku, nánožník měl taky, tak snad to bude OK a pak mi při přebalování utrhnul polici ze zdi nad přebalovákem, prostě se na ní pověsil a utrhnul jí, naštěstí na něj nespadla ani nic z té police, jen byl trochu nepořádek, Pepa ji zas večer pověsil, jen dal asi 3 krát delší šrouby do zdi, aby to už malej nevytrhnul
Kater - tak snad teplota nepoleze nahoru :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
kacenka: taky máme nad přebalovákem polici a Luky už na ní dosáhne, taky dávám už pozor, páč, je dvoupatrová a bylo by blbý, kdyby mu to žuchlo na hlavu :unamused:
2. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Kačenko, já jsem po očkování nikdy nic nedávala a v pohodě.
2. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
já vařím taky většinou na 2 dny, ale párkrát to už taky měl na 3 dny, tak bych se toho nebála, jen asi jednou mu to prostě už 3. den nechutnalo, pusu na zámek, tak jsem otevřela skleničku a jak mlaskal :grinning:
vodu převařuji stále, dávám balenou, máme tu nějaké bakterie ve vodě, takže proto :wink:
jinak včera na plavču se Marečkovi líbilo, vydržel 25 minut z 30 a po těch 25 min začal brečet, asi byl unavený, jinak brečel teda řval v šatně před plavčem i po plavču, nelíbí se mu asi tolika těch lidí a to vedro :confused: nebo kdo ví co :confounded:
2. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Já tedy preventivně žádné léky nedávám. Dokonce mi to kladla na srdce pediatra, že nic předem nedávat. Lék dát až v případě, že teplota po odečtu vyleze nad 38.
2. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
tak my jsme po obědě, byla od včera brokolicová polévka a k druhýmu jsem dělala boloňský špagety :wink:
Luky měl vařené, ale bylo z mražáku a ono se to tam nějako asi zcvrklo, takže jsem mu k tomu trošku přidala ze skleničky. Mimochodem, zatím to vařené mu mixuju do hladka a z té skleničky (kupuju už ty od 6. měs.) je to už s malými kousky, musí si už zvykat postupně :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
my máme naší vodu ze studny taky pro kojence nevyhovující, takže u nás bude balená voda ještě hóóódně dlouho :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Katerino, teplotu měřenou v zadečku musíš vždy odečíst, pak teprve je to teplota.

Charlie, já po uvaření dám porce do krabiček lock & lock a šoupnu do lednice, dělám 3-4 porce, nikdy s tím nic nebylo.

Sun, vodu převařím tak, že ji uvařím v konvici, to je vše.
2. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
jmisa, v normální rychlovarné konvici? Já mám pro něj extra takovou skleněnou konvici a v tom mu to převařuju.
2. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
jo tak léky taky nedávám preventivně, to mě přijde dost divný a ještě divnější, že to i dr. doporučujo :confused:
2. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
já taky převařuju normoš kojo vodu v rychlovarce

jitu díky, já většinou dělám na 2 dny, ale dneska je toho jaksi víc
2. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Katulen, jj, normálně v rychlovarce. Nevím proč bych měla mít spešl konvici. Navíc už používám vodu z kohoutku.
2. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Já taky v rychlovarné konvici.
2. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Blani Honzíkovi se včera taky už konečně plavčo líbilo :wink: :slight_smile: hold jim chvilinku trvá než si zvyknou :wink: prdelky naše malý:grinning:
Charlie aspoň máš teď 3 dny bez vaření :wink: :grinning:
2. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
katy to jo, jenom uvařím vajo a pak do toho dám třeba trochu kaše na zahuštění, to ještě uvidím. A nebo ještě masíko :slight_smile:

My jsme po o, Verči to chutnalo, ještě že je to můj jedlík. Sice to nesnědla celý, ale to neva, řekla bych, že tak něco mezi 150-170, tak to je hezký :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
já si udělala plnej pekáček těstovin s rajčatovou omáčkou, a fakt se mi povedla, co dům dá je vždy nejlepší :grinning:
Tak budu mít i zítra a možná pozítří :grinning: a ještě vařím vývar.

Kačenka ještě spí ale čekám, že se probudí každou chvilku na oběd.

Jo my dneska noc zase celkem ok, na to že šla spát v 7 a bez kaše tak byla vzhůru 2,30/06,30 takže fajn,

Jdu dělat dokud ještě spí páááá
2. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Kačí noc jste měli super koukam :wink:tak papááá :wink: :slight_smile:
Charlie tak to Verunka pěkně papká :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
kači jj, naštěstí, ale začla mě zas bojkotovat ovoce, ale asi je to tím nachlazením. Jsem to říkala dr. a ona hned že jo, že to děti dělaj běžně :wink:
2. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
je koukám, že chystají nějakou novou verzi koníka :confounded: to zas budou zmatky než si zvyknu. já taky tu vodu právě jen převařím v konvici a používám kohoutkovou máme dobrou tak proč ne. jsme si dneska půjčili od sousedů takovu tu starou kačenku a jak se filípkovi líbila http://sunsetka83.galerie.cz/4424632-filip-9-mesic#62401511 :slight_smile: za chvilku vyrazíme ven dokud svítí vyspanej je tak jen tak na čumendu
2. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Kači, tak to je super :slight_smile: . Akorát se bojím, že až ho potopí (dneska to nebylo, asi příště), tak už se mu to líbit nebude :sweat_smile:

Sun, už jsem se na ni dívala. Ale mě se to líbí. Modrá střecha už je taková nová :wink:
Jééééééé, ta kačenka je super :sunglasses:
My půjdeme nejdřív za 1,5 hodiny.
2. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
už hučím do martina měsíc, aby se zeptal souseda jestli si jí můžem půjčit tak mu včera konečně zavolal :slight_smile: pamatuju si, že ségra měla stejnou, když byla malá.
většinou jde pak o zvyk na těch stránkách, třeba ten novej facebook se mi nelíbí, ten starej byl lepší navíc mi to pořád nějak blbe jednou to píše anglicky pak česky pak to spadne :angry: jdu na to nový mrknout a pak půjdem, ted je v ohradě, ani neřval jak jsem ho tam dala tak využiju chvilky klidu
2. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
no tak já bych radši zůstala u toho starýho :grinning: né, že by to bylo špatný, ale zase v tom budu mít guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Tak než si na to zvyknu, taky asi bude trvat.
2. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
Tak jsme zpět z procházky, tak to vypadá, že je Kačence lépe a teplota se nešplhá nahoru, tak snad už to bude v normálu.

Hraje si v hrazdičce, tak jdu dělat.

Tak večer čauky
2. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
ahooj holcinky moje :slight_smile:
my byly dopo se sabcou ve skole, muj vedouci prace na me prede vsema volal, ze ta s tim detatkem pujde prvni, tak jsme byly doma brzy :grinning:
praci mam odsouhlasenou, takze budu uz jen upravovat po formalni strance a brzy ji dam do tisku a svazat :slight_smile:
jak se tu mate?
:slight_smile:
2. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Brrrr tak me zima venků :stuck_out_tongue_closed_eyes: fůůůůj
Sun super kačka :wink: :dizzy_face:
Blani no na to potápění jsem taky zvědavá jak to budem zvládat :confused:
Kačí super že už je malé dobře :wink: :slight_smile:
Andreasku tak to je paráda :wink: gratuluju :dizzy_face:
No taky jsem koukala na toho novýho koně :confused: juj to bude nezvyk
2. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
Jo taky jsem přihodila nějaké nové fotečky: http://katka82.galerie.cz/3992177-honzik-od-6-teho-mesice#62400573 :wink:
2. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
kaci no jeste neni k cemu, zatim je jen odsouhlasena jakš takš :sweat_smile: :grinning:
ty uz nedavas fotky sem?
2. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
Andy já dávam dycky tak jednu-dvě sem a pak jich mrak nasypu na galerku :wink: :grinning:
2. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Andrej, to jsi šikovná :wink:

Kači, super fotky :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.