• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jitus: to je asi normální cena ne? Pokud tedy nekupuješ někde z bazaru. Přesně tak, tahle knížka se neztratí. :wink:
13. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
evi: pravda, léto žádné, teda až na tento týden, to bude na chvíli :slight_smile:
Holky, mám od soboty kašel, jsem myslela, že mi to vyprovokuje třeba porod, no a zatím nic... :sweat_smile:
13. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Fakt je ta knížka tak dobrá? Já jsem si ji chtěla prohlídnout v knihkupectví, ale měli ji ve fólii :rolling_eyes: . A v knihovně je na ní vypsanej pořadník :fearful:

Jituš, už látkuješ nebo pořád jedeš v jednorázovkách?
Katulen, buď ráda. Ono být zašitá a kašlat - nic moc :sweat_smile: . Ještě si teďka vyléč ten zánět a pak můžeš jít rodit :grinning:
kat: no právě, léto žádný....
No jo malej se drží zuby nehty :grinning:

blani: mně se tedy ta knížka líbí, ale třeba má někdo jiný názor.
Nabídli mi v knihkupectví, že mi jí rozbalí. Tak se zkus zeptat, přeci nebudeš kupovat zajíce v pytli :grinning:
13. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Evule, aha, to mě nenapadlo se zeptat. Otázka je, kdy se do knihkupectví dostanu :sweat_smile:
13. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobré ráno holky,
Kat: to Ti teda vůbec nezávidím to musí být opravdu otravné. :frowning2: Tak snad Ti to brzy zabere.
Jo houbová omáčka ta je mňam, také jsem jí letos už dělala.

Evul a Kat:Tak to budeme mít zítra kontrolní den všechny poslední tři co? :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
blani, já jsem pohodlná. ještě jsem k tomu nedošla a obávám se, že se k tomu asi nedostanu. uvidím. mě tu knihu taky ukázali, je fakt parádní. jo a k tomu polohování, náš byl taky filuty a vždycky si našel způsob, jak se dostat na tu svou stranu:slight_smile: dali jsme mu do postýlky složenou peřinku, na které leží a pod ní z každé strany válec udělaný z deky. dáváme do lehnout na bok a tím pádem má i hlavičku na boku. a zjistili jsme, ža na boku rychle usíná:slight_smile:
13. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Jituš, to je zajímavý nápad s tou dekou a peřinkou. To bych mohla zkusit. Teď jsem mu dala k hlavičce plínku a když už teda neleží na druhé straně, tak aspoň narovno :slight_smile:

Hmm, s těma plínkama... Kdyby mi mamča pořád plínky nenosila, tak budu látkovat pořád. Jenomže mám plno jednorázovek, tak se je snažím vypotřebovat a na tu látku se mi moc nechce. Ale sem tam jí dám :slight_smile: . Tak snad se dokopu ji používat pořád.
13. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky...tak včera večer jsme bojovali s usínáním,malá nechtěla vůbec zabrat,ještě ve 23h brečela a chtěla pořád chovat,spát se jí chtělo strašně,ale nějak jí to nešlo,tak jsem nakonec použila Wsmoulinky nápad a dala jí nahřátého dudlíka a fakt to pomohlo do 10minut byla tuhá a spala až do 5h.do rána takže super..
13. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
kat: asi jo, tak to bude zajímavý, s čím která přijde :grinning:
13. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Tak já tu knížku mám taky,dala jsme za ni 300kč,koupila jsme si ji tady v bazaru.Ale nejsem schopna ji přečíst celou,vždycky se na ni chystám,pak do toho zase něco vleze,tak ji mám u postele v naději,že ji večer otevřu. :sweat_smile:
13. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Holky vy jste užívání toho Sab simplexu konzultovaly s lékařem?
Ahoj hani :wink: tak jsme na sebe natrefili
13. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Tak prcek se napucnul a teď čučí a škytá:slight_smile: koukala jsem že si zase trošku ublink,ale naštěstí to odnesla jen plína :grinning:
Katu držím pěsti ať je ta hnusná rýma brzy pryč :wink:týjo ty už máš za 2 dny termín koukam :confused:to to utíká co?
A Evulko za už za týden :astonished: :wink:hergot to je fofr :grinning:
13. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Jitu líh? taky zkusím :wink: :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Jak se bavíte o antikoncepci tak jsme zvědavá co nabídne doktorka mě,ale asi půjdu do prášků jako vždy..
Jo a chut na sex nemám teda vůbec žádnou,ale manžel už se taky těší,ale já mám strach že to bude asi pěkně bolet,hlavně to šití,no ještě mám 2 týdny čas na vymlouvání tak uvidím :wink:
13. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Evul: jak často Ti tvrdne břicho, mě od včerajška skoro pořád, mám ho úplně jako šutr.
normálně jsme koukala, jak rychle to mizí:slight_smile: andrej, já malýmu dávám baby calm a s nikým jsem to nekonzultovala. myslím, že to opravdu pomáhá...
káťo: já mám první termín jako katul. Takže za dva dny, ale spíš to bude asi ten druhý. Ten mám 20.7

kat: občas to cítím, ale tak jednou dvakrát za den.
13. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Jo, k tomu líhu jsem zapomněla. Já jsem o něm taky četla, ale Mareček to má blízko očiček, tak to nechcu riskovat.

Hani, tak toho se taky bojím, že to bude bolet. Su připravená, že manželovi řeknu, ať jde na mě jako na pannu :grinning:
13. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak na sexík taky nemám vůbec chuť :unamused: No jsme zvědavá jaké to bude až to přijde,jestli to bude bolet a tak.
Malý teďka pomalu usíná v košíku,taky nejlépe usíná na boku,dám za něj složený polštář, a spí skoro hned,jen mu víc takhle vypadává dudel.
Začíná nás více bolet bříško,tak prdí a smolí pořád a více se kroutí a řve.Zrovna jsme včera říkala Jindrovi ale že pořád je to dobré,až nám prokřičí několik hodin vkuse tak to pak bude maras,zatím je to tak nenajvýš půl hoďky ani ne.
13. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
no zatím mu na tu pusinu nic nedám,snad nám zítra doktorka poradí,teda pokud nemá dovču
13. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Hoj kočenky :wink:

Tak jaká byla noc? U nás vcelku ok, dneska jsem malou do postele nebrala, už po prvním kojení se jí nechtělo spát, tak jsme si asi hodinu hrály a pak když konečně vytuhla, tak se pak probudila o půl sedmý, takže supr, jsem vcelku vyspaná. Dneska si to spaní krásně protáhla, první na 4hodiny a druhý na 3,5h
13. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Evul: to už máš za chviličku, mě právě, že začalo pěkně tvrdnout a ještě k tomu mám skříplá záda, tak uvidím zítra na monitoru jestli bude nějaká kontrakce :unamused:
Ale ještě mám čas, já mám první 23.7.
13. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Malá teď spí, tak zkusím jít něco navařit, to jsem zvědavá, co stihnu :sweat_smile:
13. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Evul teda tak to je fakt za pár :wink: Honzulka přišel o 3 dny dřív :wink: :grinning: a jak se těšíš???mě teď to bříško moooc chybí a stýská se mi po něm :sweat_smile: :grinning:
Tak jsem koukala že u toho očička jak ho má nateklý tak se asi pěkně drapnul tak to potíram tou borovkou :wink: no uvidíme :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Holky, vám se ten porod už taky pěkně blíží, co? Hrozně to všechno letí, je to mazec :grinning:
13. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Katy mě se teda nestýská vůbec, jsem ráda, že si můžu čupnout, ohnout a že se tak nezadýchávám :grinning:
Mě taky malá přišla na svět dřív, já měla první termín ted v sobotu a druhý termín bude pozítří :grinning:
13. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Charlie, je to fofr, vůbec těch 9 měsíců uteklo jako voda, to si říkáš jaká to bude doba a už máš malou v náručí. :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Holky já před malou i luxuji a nezvbudí jí to..nechci aby byla navyklá spát v úplném tichu :slight_smile:
Jo a co se týče pupínků tak ty máme na tvářičce taky,podle doktorky to jsou potničky,tak uvidím..
Holky kolik je tady ještě těhulí už jen Katulen a Evule co? :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.