• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahoj holky

kat to jsem zvědavá na nový účes.

kači: tak nakonec zabral, bobek jeden. To víš, to chápu,taky toho mám za celý den dost, já se tedy v noci vyspím, ale přesto jsem ráda, když večer zalehne a můžu si chvilku dělat co chci :grinning:
3. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahoj.
Tak už dorazilo PPL s autosedačkou.
Máme tedy v ložnici už pěknou hromadu beden, za chvilku se tam nevejdem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
jitu a spokojenosti? Vyfoť jí prosím, ať jí omkrnu :wink:
3. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
ahoj jitu budete do ní rovnou alexe dávat? tak holky nevím na co se mám vrhnout jestli okna nebo úklid skříně, filip usnul no taky strašil už v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: se po mě začne vždycky sápat já nevím, že nemůže jednou lízt na tátu.
3. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
sun: jak jsi mi včera psala, jsou chlapi dobře domluvení. Proč by lezl po tátovi, když může po mamce :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
máme je měkčí co :grinning: no nic jdu na ty okna vezmu to šupem ta skřín by byla na dlouho to počkám až bude celej den pršet :sweat_smile:
3. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Evuš, zrovna jsem ji zabalila zpátky do krabice :grinning:
Ale vypadá přesně jako tady na obrázku, když si ho zvětšíš.
http://www.romershop.cz/autosedacka-romer-king-plus-trend-line-nicolas-kolekce-2010

Sun, no ještě se vejde na těsno do vajíčka, tak zatím budu jezdit s vajíčkem, dokud to půjde, je to přeci jen bezpečnější.
3. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Jinak Alex je vzhůru od půl 6, ale spát se asi nechystá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
tedy mně ten odkaz nejde otevřít :angry:
3. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
tak zkus
http://www.romershop.cz/autosedacka-romer-king-plus
a najdi si trend line nicolas
3. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
3. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
jj děkuju moc :wink:
3. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Evi koukam že na večerní klid se těšíme všechny co? :wink: :grinning:
Sun no cy by lezl po táťkovi když tam má mamku :grinning:
3. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
ahoj holky,

tak my noc zas lepší než předtím, jednou bylo kojo a jednou dudel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co mám koupit tatkovi k 55.narozkám????? Nikdy nevím :angry:
3. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
kači: jj to máme asi všechny stejně :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Holky psala jsem Haničce :wink: tak odepsala že sestra nic moc :unamused: to ochrnutí nese špatně a stýská se jí po malým,takže psychicky na tom není nejlíp :frowning2: a taky že špatně mluví-šišlá a špatně vidí,ale to by se snad mělo spravit až zmizí otok hlavy :wink: musí teď hodně cvičit a nevzdávat to :wink: a Sofinka už má první zoubek :dizzy_face: a moooc vás pozdravuje :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
tedy to je hrozný, to musí být strašně těžké. Doufám, že se to ještě spraví :confused:
3. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Charlie, to nevím. Taky mám vždycky problém nějakej dárek vymyslet :frowning2:

Kači, tak Hanku pozdravuj, gratulace Sofince k zoubku :slight_smile: . Sestře se nedivím, že to ochrnutí špatně nese :pensive: . Ale kdyby ho vycvičila, tak by to bylo super :slight_smile: . A hlavně, že už jeví zájem o malého :slight_smile: . On tam za ní asi nemůže, že. To musí být strašné :cry:
3. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Vyrazíme ven, zatím pa :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
charlie: to taky nevím, mně se pro chlapi taky děsně blbě něco nakupuje :unamused:
3. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
kači: hezká nová fotka s metrem, koukám, že mu fakt šmakuje :grinning:
3. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
kater tak to se taky těším na sestřih

Gratulace k zubisku pro Sofi. A sestře od Hanky přeju mnoho sil, není to jednoduchý :frowning2:

no právě, mamce ještě vymyslím dar, ale tatkovi-chlapovi??? Nikdy nevím :sweat_smile:
3. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahojky holky,taky my jsme vzhůru od půl sedmé,tentokráte jsme spali celou noc.Vojtík je po svačince,ještě dlabe půl rohlíku.Už jsem koupila taky lučinu tak mu to zítra zkusím dát.
Jinak se naučil dávat dudlík obráceně.Má ten anatomicky tvarovaný, a když mu ho desetkrát správně,on si ho desetrkát otočí.Takže chodíme s otočeným dudlajsem :grinning:
Kači taky jsme uvažovala že Hanče napíšu,tak sji mě předběhla.Chudák sestra. :frowning2:
Jj tak na tom jsem stejně,nikdy nevím co taťkovi k anrozeninám,hlavně že on nic nechce,nic nepotřebuje.
Dneska mám sraz s kámoškou,jdeme kočárkovat,má taky Vojtíška.Janča Bobinka,chodila tady za námi ze začátku do diskuze.Jsem zvědavá jak ten její Vojtík už vyrostl.Tak snad bude přát počasí-zatím vykukuje sluníčko.
Jo a jinak nám odešla telka-neměli sjme ji ani dva roky.Tak teď máme provizorní takovou maličkou,je to fakt nezvyk,když sjme byli zvyklí na velkou obrazovku.Doufám jen,že to půjde opravit. :unamused:
3. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
dobrí ránko:slight_smile:
jituš, mám estejnou autosedačku:slight_smile:já už jsme včera zase by\la totálně pžetažená a ne a ne usnout. pak jsem usnula aprobudila jsme se ted. manža v práci, malej nakrmenej... :grinning:
3. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Alex teď upadl, to byla rána. Odřel si nos, má na čele obr bouli s otiskem koberce a ještě menší bouli na straně hlavy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To byl řev.
3. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
No tak sjem to dojeldi,tak teď na něj jedině s vysavačem.Jitu my máme taky bouli na čele :slight_smile:
přidala jsem nějaké fotečky.
3. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
tak půlka hotová s filipem za zadkem to ani rychleji nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: jitu teda chudák alex takovej bourák :confused: teda chudák hanči ségra, no ale hlavně, že už se probrala ted už se to bude snad jen lepšit. :pensive: andrej vojtíšek je pěkňoučkej už vypadá takovej velikej :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
jejda, to musel být řev :grinning: tak mu řekni, že než se ožení,tak to bude určitě pryč :grinning: :grinning:

já se dala do oběda, ještě musím skočit pro smetanu do krámu pod barákem. Davídek je stejně zralej na spánek,tak to sfouknem při jednom a pak ho strčim na zahrádku, ať tam chrní :grinning:
3. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
andrej: jj Vojtíšek je sekáč, po tom jednou holky půjdou :grinning:
3. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
tak mám navařeno, už se mi to zapíká. Dneska jsem si fakt vymyslela dobrotu - zapečený těstoviny s vepřovou krkovičkou, porkem, kapustičkama, nivou, smetanou a k tomu ledovej salát s paprikou, balkánem a černýma olivama :grinning: Takhle nevyvařuju ani o víkendu.
To je vám taková pohoda, když se Veru naučila spávat dopo 2h :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.