• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
teda charlii ty vyvařuješ :slight_smile: zní to lákavě, my máme kuře s rýží a mladas má zeleninu krůtu pohanku. no my už dopolední spánek máme vybranej, ale naštěstí je tady s náma tatka tak jsem si stihla i umýt hlavu.
3. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
jéé charlie to bude dobrota, já dělám francouzský brambory, už se taky zapékají :sweat_smile:
3. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
už houkaj, jak na lesy :grinning:

čauuu holky....tak si představte že se nám zase spustila rýma a jaká :confounded: dr nám dala něco na dutiny tak ji to teče a teče, snad se toho už brzy zbavíme!!

musím dočíst až dovařím, já dělám výpečky, bk, zelí+špenát :wink:
3. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
tedy šmouli mňam :grinning:
snad rýma brzy odkáčí :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
bobo :grinning: :grinning: co ty máš dobrého, že tak slintáš :grinning:
3. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
aha už čtu franc br....mnam, ty jsme měli před měsícem
3. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
prej bobo :grinning: :grinning: :grinning: my máme francouzský brambory
3. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
bobo :grinning: :grinning: to je dobrý, šmouly teda vy si ty nemoce "užíváte" pořád dokola :rolling_eyes:
3. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
tak to je hláška dne BOBO :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Holky, vy teda dneska vyvařujete :wink:

Bobo, je super :grinning: :wink:

Šmouli, teda, chuděrka Nelinka, si to užíváte :unamused:

Jsme byli venku, musela jsem vytáhnout aji rukavice, jaká mi byla zima, slunko schovaný. Dojdeme dom a slunko tam svítí, jak blázen, ani jeden mráček. No je toto normální :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Charlie teda ty vyváříš :wink: :grinning:
Evi fbr taky už nějakou dobu plánuju :grinning:
Andy super fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
Šmoulo tak hlavně že už se rýma spustila :wink: a určo bude brzy pryč :slight_smile:
malej měl brokovnici s vranborem a dýní :wink: a mamka dojídala hovězí guláš-po třetí a naposled :grinning:
3. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
kači: chvíli jsem přemýšlela co to fbr je, už jsem doma :grinning:

blani. to neni normální :grinning: u nás svítí od rána a ptáci řvou :grinning:
3. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
Evi, tos mě teda uklidnila, že to není normální :angry: :grinning: . No, ale už tady jsou zase nějaký mraky. Tak su klidnější :grinning:
3. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning: my to měli naopak :wink: nechala jsem doma slunečník a jen jsme vyšli tak začalo svítíčko slunit :grinning:
Evi :wink: no celý se mi to psát nechtělo :grinning:
tak jdu nakojit špunta a hurá ven :wink:
3. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
blani :grinning: :grinning:

kači: jasně, ale chytla jsem se :grinning:
3. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Evi jsi šikulda :wink: :dizzy_face:
tak my jdeme :wink: dneska vyrážíme 3 mamky a tak bude zabraná celá cykloztezka :grinning:
3. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Já měla dneska pizzu.
Jak se schová sluníčko, tak je docela zima, jsem litovala, že jsem nechala čepici doma.
Ale u rybníka už rostou kočičky.

Smoulo, ty furt děláš nějaký bůčy, výpečky apod. ne?

Já jdu udělat na zítra a pozítra játra na slanině, teda aspoń si nakrájím cibili a slaninu a játra, uvidím, jak mě nechá malej pracovat. zatím okusuje v ohradě pet lahev :grinning:
3. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Charlie, závidím spánek, ale Alex nemá kdy dopo spát doma, když po sváče chodíme ven. A po odpo sváče taky. Je úspěch, když si hodí šlofíka kolem druhé.
3. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jitu, kočičky se mi moc líbí :sunglasses: . U nás už začínají rašit sněženky a jakési žluté kvítečka :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
jj jitu máš pravdu :grinning: já mám ráda pečené se sosýčkem ale včera jsem měla buchty se šodou pozor :sweat_smile:

jo máme rýmu a hroznou, odsávám každou pů hodinu acj jo, ještě že nejsou žádný horečky... kašel je stále a le ten bývá nejdýl

bobo jako bobule :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
:wink: no jo holky, už to začíná být veselejší s těma kytičkama co? :wink:

jitu, ty jsi myslím psala, že děláš kaše doma? Mohla bys mi písnout repeptík? :grinning:

kači :grinning: :dizzy_face: užijte si to, cyklisti nemají šanci
3. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Mareček si trošku cucl a furt kňučí :unamused: . Za chvilku vyrazíme procházkou k našim.
3. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Evule - spařím cosi (vločky, jáhly,pohanku tedy spíš ty vločky než krupky atd.) a nechám stát, udělám to třeba v poledne, ono se to nacucá to vodou, pak to večer dám do rendlíku, podle potřeby doleju trochu vody a míchám až je z toho kaše. Pak do toho hodím 3 doměrky sušeného UM a fertig.
3. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Nejrychlejší jsou ale vločky, střídám různé druhy.
Jáhly nebo pohanku dělám jen když to dělám k obědu, stejně tak rýži.
3. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
aha díky za receptík, to taky zkusíime, ten náš žroutík to beztak zblajzne jak malinu :grinning:
a ještě dotaz, jakou velkou porci dáváš malému k obědu? Měříš to nějak nebo od oka?
3. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
a ty vločky jsou nějaké spešl nebo je to jedno?
3. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
Evule, jakékoli - ovesné, žitné, špaldové....
3. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Na oběd dávám zhruba 200g, už to nevážím, mám to tak nějak v oku, prostě plnej jeho hlubokej talířek.
3. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
jitu díky :slight_smile:
3. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky holky, jak je?Ja jsem nejaka nachcipana, mam v krku knedlik a trosku rymu (ale tu mam porad, pac mam alergii) :angry:
Cetla jsem o segre Hanky-to je hrozny :frowning2: drzim ji palce at uz je jen lepe a muze byt se synkem. A Sofce gratulka k zoubku, Majdule ma porad jen 6 :slight_smile:
No a konecne dorazila ohradka, tak uz stoji.Tady par fotek.

Takhle po pomahala dedovi kontrolovat, jestli je vse v poradku :grinning: http://img718.imageshack.us/img718/7250/pomocnii.jpg
Pak mu po tom porad lezla :slight_smile: http://img714.imageshack.us/img714/4134/pomocnik2.jpg
Tady dnesni fotka: http://img251.imageshack.us/img251/8020/ohrada.jpg
A tady jedna rohlikova: http://img251.imageshack.us/img251/866/rohlik.jpg

A nakonec neco pro milovniky Jacksona :grinning: http://www.facebook.com/video/video.php?v=331934552415&ref=nf
3. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.